Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169399 (174 за 24 години)

Коротка рецензія фільму “Марсіянин”

| 25 коментарів

150820134043456737_f0_0

УВАГА! ПРИСУТНІ СПОЙЛЕРИ! ЩОБ ПРОЧИТАТИ РЕЦЕНЗІЮ, ТИСНІТЬ “ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ”

Маємо перед собою назву фільму і постер – і одразу ж знаємо все. Ми знаємо, що буде єдина людина на Марсі. Що їй буде дуже непросто. Що вона буде героїчно витримувати всі негаразди, які періодично з’являтимуться. Ну, щоб не все було аж настільки прямолінійним. Що, врешті решт, цю людину буде врятовано. І все це, нагадую, з самої тільки назви і постера!

Якщо ж подивитися хоча б перших 20-30 хвилин фільму, остаточно зникає навіть найменша інтрига. Надія, що все буде не так вже й банально, безповоротно розчиняється в повітрі.

Що залишається? Відсутність будь-якої думки, одноманітність, збочений культ одної особистості, не найгірший гумор, непогана акторська гра і професійна зйомка.

Висновок: фільм на один раз.

Оцінка: 6

Автор: Andy

Студент. Люблю писати незвичні тексти.

25 коментарів

 1. Тре книжки читати, а не кіно сі дивити.

 2. Рецензія просто суперінформативна..

 3. Кіно не дивився, але мене тішить нова “фішка” в світі, де в соц. мережах сотні і сотні людей пишуть, що даний фільм знятий на основі реальних подій =)))

 4. Не рецензія, а один спойлер. Навіщо? Який модератор дозволив опублікувати це?

 5. Сподіваюся, автор цієї т.з. “рецензії” ніколи не прочитає “Робінзона Крузо”.
  Задля його ж спокою.

  • А навіщо його читати, він же врятувався? Відсутність будь-якої думки, одноманітність, збочений культ одної особистості, не найгірший гумор… Так авторе?

 6. Це той випадок, коли краще було нічого не писати. Якщо йти за логікою автора, то взагалі не варто знімати, скажімо, “Трьох мушкетерів”, “Анну Кареніну”, “Дон Кіхота” чи будь-який автобіографічний фільм – адже, це ж відсутність “найменшої інтриги”.

  • Непоганий аргумент. Але, по-перше, книгу я не читав і оцінював сам тільки фільм. Тому про будь-яку “автобіографічність” немає і мови. По-друге, якщо автобіографічний фільм нецікавий, я назву його нецікавим. Всі компроміси чи замилювання очей – необ’єктивні і неактуальні.

   • “Необ’єктивно і неактуально” писати у відгуку на фільм-Робінзонаду “збочений культ одної особистості” та “одноманітність”. Варто хоча б розуміти, що значать обидва ці визначення. Тим більше, що ні того, ні того у фільмі немає.

    • Не маю бажання влазити в дискусії. Не схвалюєте рецензію/відгук – на здоров’я, маєте на це повне право. Хочете робити з нецікавого фільму цікавий фільм тільки тому, що він “автобіографічний” – також на здоров’я.

 7. Троль-публікація. Не більше.

 8. Не дурний написав, що найбільша хиба інтернет-свободи – рівний доступ до одних майданчиків дебілів і освічених людей. Адже останнім важко втриматися, аби не зробити зауваження. Якби хтось таке ляпнув десь на базарному примурку – хіба б хтось відреагував? Пройшли б повз. А тут оперують “робінзоніадою” до того, хто значення слова “рецензія” не знає.
  Коротка “рецензія” це як мікрочлен. Що є, що нема.

 9. Це рецензією називається? Адміністрація яка таке публікує несе більшу відповідальність ніж автор, тому видальте цей шлак на достойний фільм і не ганьбіть толоку

 10. Я згідний з оцінкою imdb 8.4 з 10.
  А автору цієї рецензії бажаю лікуватись в психіатра.

 11. Схоже, це якраз таки хтось з адмінів запостив, може хоч Конфуцій розбереться?

 12. Кажуть, Andy наклав на себе руки після відгуків про його рецензію. Шкода придурка

  • Перестаньте ображати людину. Це легко робити сидячи перед монітором, а в реалі, напевно, не такі всі круті – як миші із-за спин виглядаєте…

 13. Так, те, що це хепіендове кіно, ясно зразу. Але у книжці автор дуже кльово описав боротьбу і дух головного героя (мені вбачалися паралелі з експедиціями Шеклтона і Нансена). Фільм, на мій погляд, цього не передає. Картинка гарна. Але ще раз подивитися бажання поки нема. Мабуть, це тому, що я читав книжку. Я хотів інших емоцій.

 14. Скажу коротко: Andy – дебіл.

  • Народ, чи ви показилися? Вам більше нема чого в цьому житті робити, окрім як ображати інших? Морально опустилися нижче плінтуса – ок, ловіть медаль, заслужили. А тепер загородіться від нормальних людей залізобетонною стіною – нема чого плюватися жовчю на інших!!!

 15. Вже десь приблизно 50 коментарів від користувача з ip 176.9.136.47 :) Бачу, в декого вже прям залежність від моєї новини… Радий, що так мало старань може створити такий великий ажіотаж.

  P.S. Друже, пиши ще. Ти кожного дня забезпечуєш мені гарний настрій.

  • Ага пиши ще недолугий. Таких прикольно чмирити :)
   p.s. айпішкою можеш не світити він не справжній :)
   p.p.s. подумую чи не вальнути скріпта на твою сторінку :)))

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.