Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171929 (196 за 24 години)

Komubook – перша українська платформа краудпаблішингу. Приєднуйся!

| 5 коментарів

Гантер Томпсон та Філіп К. Дік, Вільям Берроуз і Генрі Міллер, Чарльз Буковські і Дуглас Коупленд, Александер Троччі та Маркіз де Сад, Джон Фаулз та Кен Кізі, як і багато інших – що об’єднує усіх цих письменників? З нашого погляду найсуттєвішим є те, що всі вони до сьогодні залишаються не перекладеними та не виданими українською мовою. Настав час це змінити!

Саме тому ми створили Komubook – першу українську платформу краудпаблішингу.

Далі читати тут

5 коментарів

 1. Надіюсь в майбутньому у вашому списку будуть такі наукові популярні книги як: “Мир, полный демонов: Наука — как свеча во тьме” – Карл Саган, “Начало бесконечности: Объяснения, которые меняют мир” – Девід Дойч, “Удовольствие от X” – Стівен Строгац. Я дуже радий що є такі проекти.

  • Підтримую. А ще – Р. Докінз, Мет Рідлі та інші генетики, біологи, хіміки, психологи і все, чого є найновішого у різних галузях знань.

 2. Дуже-дуже гарна штука! Молодці!

  Готовий взяти участь! Але є одне але… Природно, не хочеться купляти книжку, яка тобі не цікава. От той набір, що, наприклад, є зараз на сайті Комубук, мене аж ніяк не збуджує.

  Було б дуже добре розмістити на сайті голосування за книги – тоді б одразу було видно, видання яких творів люди готові підтримати грошима.

  Окрім того, оскільки це краудпаблішінг, то в кожній книзі не завадила б сторінка з подякою людям, що взяли участь у фінансуванні цього проекту. Воно не важко, а людям – приємно, плюс мотивація. А це важливо.

  • А взагалі, повторюсь: це чудовий проект! І я щиро бажаю йому досягти успіху :)

 3. Дуже цікавий проект, але ті книги, що є зараз там – мене не захоплюють(

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.