Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170931 (250 за 24 години)

«Гіркий врожай» – перший масштабний драматичний фільм про історію Голодомору та геноциду

| 22 коментарі

Spotlight Pictures оголосила, що розпочне міжнародні продажі епічного фільму «Гіркий врожай / Bitter Harvest (2015)» (кошторис фільму 21 мільйон доларів) на American Film Market наступного місяця.

«Гіркий врожай» – перший масштабний драматичний фільм про історію Голодомору та геноциду, влаштованого Йосипом Сталіним, що вбив мільйони людей в Україні. Це історія життя Юрія (Макс Айронс), який народився в родині українських вояків. Він щосили намагається отримати схвалення від діда Івана (Теренс Стемп), і батька Ярослава (Барі Пепер), щоб одружитися з Наталкою (Саманта Баркс). Та раптом життя Юрія змінюється назавжди після вторгнення більшовиків і переслідування його родини та земляків сталінським режимом терору, що поширюється по всій Східній Европі.

Пояснюючи своє зацікавлення темою, продюсер Ян Ігнатович сказав: “Як онук і син українців, які втекли від комуністів у 40-х, я вже давно спантеличений, майже цілковитою відсутністю інформації на Заході про Голодомор. Хоч реальна кількість смертей є невизначеною, навіть за найскромнішими підрахунками, понад 6 мільйонів людей загинуло від голоду. Це були невинні діти, жінки і чоловіки, і, по совісті, я не міг залишити цей період української історії в тіні”.

Фільм знімався в Україні та на Pinewood Studios (Британія) Прем’єра фільму відбудеться на American Film Market у понеділок, 9 листопада, в кінотеатрі AMC в Санта-Моніці.

Джерело: http://tinyurl.com/nj9zowc

Переклад/адаптація тексту: Кінопрокат України

22 коментарі

 1. А цей фільм взагалі можливо буде десь переглянути?

 2. Хоч радує, що фільм багатьом розплющить очі на те, що голодомор справді був, і чия то була вина. До мозку кісток бісять “свідоміти”, шо гавкають, що то просто був голод.

 3. А в нас коли буде прем’єра ?

 4. Фільми про Голодомор потрібно щороку знімати, як євреї знімають про Голокост.

 5. ігор ігнатович

  • В усіх анґломовних джерелах, що я читав: Ian Ihnatowycz

   • в діаспорі такий звичай що в укр середовищі вживаємо українські імена – ігнатович в нашому середовищі представляє себе ігор. наприклад тут
    https://www.youtube.com/watch?v=EcKtDxrrl4g

    на 26 хвилині і 33 секунді – фінансова сторінка яку приготував ігор ігнатович:)

    • Чому ж тут діяспора пише Аян, а не Ігор?) http://vidia.org/2015/46708

     • не знаю, мабуть переклали з англійської. це мабуть сайт створений новоприбулими і вони пишуть так як в Україні. Я хотів тільки сказати що ігнатович коли говорить по українськи називає себе ігорем.

 6. Коли продаватиметься?

 7. Надіємось, що це кіно не замовчує роль жидви у знищені Слов’ян – української нації! Найбільший злочин у 20 столітті – геноцид української нації – не забуто, не прощено! Ніякі це не голодомори, досить повторювати напівправду від лібералів! Адже і напівправда – це всього лиш брехня! За геноцид Українців мають бути покарані нащадки. Kраїни цих нащадків повинні виплачувати компенсаці, нам, Українцям, так як це примусово роблять з’єднанні землі Німеччини.

  • Ігоре, Ви – йолоп, здається.
   Більшовики єврейського походження, яких було досить непропорційно багато, були такими самими манкуртами й яничарами, як і більшовики українського, наприклад, чи білоруського походження. Тобто, насамперед відмовлялися від національної культури, традицій та мови свого народу… То який сенс наголошувати на етнічному походженні отих зрусифікованих апологетів Світового концтабору під керівництвом Московщини?!
   Щодо компенсацій – Ви маєте на увазі Росію? :)
   (Бо щось дещо схоже, що Ви тут намагаєтесь відвернути увагу від одвічного ката нашого народу на Ізраїль? А й дійсно, це ж у нас пів-країни, усе FM-радіо, усі шоу та все кіно на TV… – на івриті чи ідиші, ага. І не московська церква панує, а прямо самі синагоги навколо…)

   • держава Ізраїль, точно, як і її партнер Російська Федерація заперечує Геноцид Українців, тобто ви (читай Schweinsteiger), який мене обзиваєте, також заперечуєте найбіліший злочин, який може пам’ятати історіографія в 20 ст. – навмисне винищення української нації іншою нацією із використанням керманичів Радянкого Союзу, які чомусь також, не тільки по крові були жидами?

    • Сталін був грузином, Каганович був євреєм, Мікоян був вірменом… – усі вони держали Радянську Імперію на базі російського народу, російської культури, російської мови. Чхав я на кров и гаплогрупи, зараз не вісімнадцяте століття, Сталін за походженням був, ЗВІСНО, ГРУЗИНОМ, АЛЕ ЗА СВІТОГЛЯДОМ І ДІЯЛЬНІСТЮ – ВІН БУВ росіянином! Те саме й з отією “жидвою”…
     Голодомор – це винищення нашої нації РОСІЙСЬКОЮ нацією, незалежно від етнічного походження дієвих осіб.

     • Ігор правий. Саме “богообраний” народ влаштував криваву революцію 1917, що закінчилася нечуваним в історії червоним терором. Євреї становили не тільки більшість радянського уряду, а навіть чекісти 20-х, 30-х рр. були євреями.

     • Анонімний
      08/11/2015 о 21:49

      Ігор правий. Саме “богообраний” народ влаштував криваву революцію 1917, що закінчилася нечуваним в історії червоним терором.

      Херня собача, революцію влаштували кацапи. Загарбували Україну теж кацапи, до того ж не вперше.
      ————————————-
      Євреї становили не тільки більшість радянського уряду, а навіть чекісти 20-х, 30-х рр. були євреями.

      Радянсько-російський уряд був кацапським за визначенням. Щодо жидів, то в УПА їх було немало (Самуель Норман, Хасман Мандик), є й в добробатах (Ашер Черкаський, Цві Аріелі). Не варто спробувати нацькувати нас на жидів, вони разом з нами знищують кацапів.

  • Проблема України не в жидах чи кацапах, а в українцях, “насєлєніі”, з якого століттями виводили націю рабів, винищуючи найактивніших, найрішучіших. Голодомор став відповіддю, “обраткою” “мирному плану” уряду колишніх порошенків/яценюків Грушевскьго та Винниченка.

   • Десь так.
    Мушу уточнити, що Голодомор став наслідком правління Грушевського/Винниченка, які тільки шмарклі розмазували, та малороса Скоропадського, який так і не спромігся злізти з московського прутня.
    Цікаво, що нині настирливо пхається нам міжиочі жуйка про “жидву”, як винуватця наших негараздів, тим самим одвертаючи увагу од найголовнішого, найпослідовнішого, найдужчого ката нашого народу – Російської Імперії й Російської Нації (а якої там крові кожен конкретний російський нацист – мені байдуже, “да будь он хоть негром преклонных годов…”)…

 8. Справедливості заради варто зазначити, що це не перший фільм про Голодомор. У 1980-х був знятий “Жовтий князь”.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.