Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169075 (212 за 24 години)

Про президента Голобородька , хахлів і українську мову

| 204 коментарі

4c30e4f2f47c10cf7b1a3f66beb7464f

Ніби хороший фільм. “Правда жізні”, як той казав. І речі правильні говорить артист Зеленський у ролі президента України. От і в цьому відео він ніби все правильно каже.Але!

Але чомусь забув “президент Голобородько” згадати ще одну важливу річ. 

Він забув згадати той факт, що хахли, про яких він так душевно розповідає, в більшості розмовляють російською мовою, ну так, щоб подальше від “хахлів” (чи від українців?), і фільми знімають нею ж, і передачки свої також нею, і бабло косять російською. 

Як він сам. 

 

І навіть байдуже, що це мова окупанта, який вбиває українців зараз тисячами, а протягом сторіч убив, замордував, вивіз, спалив. згноїв, заморив голодом десятки мільйонів.

І навіть байдуже те, що окупанту пох@й якого українця вбивати – чи україномовного, а чи окупантомовного.

Ніби все згадав, гарно пояснив, тільки забув сказати один момент у перетворенні українця на хахла – коли українець відмовляється від рідної мови. А не згадав тому, що сам такий.

от чому я не вірю в щирість  Зеленського як українця.

Хахол – він і в президентах хахол.

Вибачте за мати, але інакше не дійде.

Тільки не кажіть, що на передку дуже багато російськомовних патріотів, а багато україномовних сидить дома і ховаються від війни. 

Я це і сам знаю. 

Також на передку є не менше україномовних, і не менше російськомовних сидять дома і ховаються від війни. 

Подумайте про те, що серед сепаратистів україномовних чомусь взагалі нема.

Мова зараз не про це.

Мова про те, що нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову.

P.S. Між іншим, досить багато моїх друзів, і в реалі, і в соцмережах, які народились та виросли в російськомовному середовищі перейшли на українську. Я не буду писати про труднощі, з якими їм довелось зіткнутися, про них навіть важко уявити.

Але вони це зробили! 

А головне те, що з кожним днем число таких людей лише збільшується! 

Тому нація не помре, ми її вилікуємо!

P.S.S. Суржикомовні (в тому числі і я), не розслабляємось!

Ми – українці. і ми варті того, щоб розмовляти накращою в світі мовою!

Не вірите?

То погляньте на вирази облич європейців, які вперше почули українську пісню! Та їм їхню мову відняло, вони аж роти пороззявляли!

204 коментарі

 1. Згідно цього серіалу – майже усе в країні вирішує президент. А в реальності це не так.
  І Коломойському серіал вигідний – потролити Порошенка. Цікаво чому ж ніхто незнає в країні, які задушевні розмови цей самий Коломойський вів із “Губарєвим”(губернатор ДНР) по Скайпу, які є на ютубі? Коломойський і начебто патріот, і начебто ні.

  • Беня патріот бабла, просто ніс за вітром тримає. А Порох – прикро, але не став (а люди очікували на це) тим, хто потягне нас із цього багна. Він сам винен, що в книзі історії України його біографія не буде вписана золотими літерами. А тому, мій висновок такий: ми всі разом і кожен поодинці повинні робити все, щоб наша країна росла, щоб ми, українці, пишались нею, щоб вона стала українською Україною!

   • Прекрасні слова про Україну і українців. Такі люди як шоколадний мао з природи не здатен будувати нашу Країну, робити українців багатими

 2. Ви кажете багато ховаються від війни.Ну знаєте коли твої позиції свої ж генерали здають терористам, коли всі кому не ліньки колотять бабло на війні,коли по солдатах валять терори і все що солдати можуть зробити це лише тихо сидіти щоб провокацій не було, бо обсє настіль тупе що може подумати що то українці перші стріляють.То після цього всього вибачте та до ср@%и таку війну щоб йти туда на фарш!

 3. Ось ще одна хороша стаття на цю ж тематику від Сашка Лірника: “Хохли як телята :

  Ах, яке нове Одкровення!

  Як нам все по поличкам розклали! Чудовою російською мовою на українському ніби телеканалі розказали нам, дурним хахлам, що ми дурні хахли.

  Селюки, бидло україноязичне одним словом.

  Не те що культурні і іронічні русскоязичні нехахли.

  І всі втикають телевізор, радісно перепощують відео – а вірно каже, хлопці, а правильно!

  Тільки якесь паскудне відчуття, що ніби ти приїхав в гості до родичів, сидиш із братам і сестрами, дядьками і тітками, всією великою родиною, за столом, їси бабусині голубці і котлетки з локшинами, згадуєш своє босоноге дитинство.

  А в цей час швагро твій кумедно в лицях розказує про те як ти зі своєю дружиною сваришся, і як твій син-двійошник мотоцикла розбив, і як ти з кумом в ресторані набухався.

  Всі сміються, всім весело, брати тебе по плечах плескають, та і ти посміхаєшся. А чому ж не посміятися? Ти ж і сам про це йому розказував, коли ви покурити виходили в садочок.

  Але чому таке відчуття що швагро тобі в тарілку насрав?

  Може тому, що ти йому грошей позичив колись і про той борг забув? Чи може тому, що хату йому допоміг збудувати? Чи може тому, що його дочці з медучилищем допоміг, а його на роботу до кума влаштував? Чи тому, що синка його із мєнтовки викупав, коли його із маковинням пов’язали? Чи тому, що він сюди прийшов в алясці, яку ти йому з Канади привіз, коли на заробітки їздив.

  Веселий швагро, дотепний.

  Тільки все-одно, після вечері, як вже додому йти будете, треба швагрові зуби вибити.

  Ну і віршик на закуску як ілюстрація.

  Якось внук спитав маленький в бабусі своєї:

  – Чом, бабусю, гумористи – майже всі євреї?

  А бабуся так сказала: – Різні є народи,

  Що євреї – гумористи, то все від природи.

  Всяк єврей у цьому ділі здорово кумекa,

  Він вам турка передражнить, чи хохла, чи грека.

  Передражнить його мову з дурацьким акцентом,

  Хай він буде чи міністром, а чи президентом.

  Люди слухають, сміються та й мають потіху,

  А єврея передражниш – буде не до сміху.

  Він же тебе спаплюжить перед цілим світом,

  Назве тебе “бандерою” і “антисемітом”.

  І наляпає на тебе стільки грязі й бруду,

  Що не здереш і не змиєш до Страшного суду.

  Не чіпляйся, голубчики, до їхнього брата,

  Дражни хохлів і кацапів – вони, як телята…

  Павло Глазовий

  P.S. Уточнюю,хто не зрозумів. Мова не про цей конкретинй фільм чи епізод,а про загальний підхід до “українського питання” в творчості “гумористів”.

 4. Цілком підтримую автора сатті.
  Мова – це найперше що потрібно відвоювати у окупантів.
  Бо ті хто вважає що він українець, але не розмовляє українською мовою – то жертва окупації (ЖО).

 5. Не дивився цього серіалу, але щодо Зеленського – його рідна мова російська, а не українська, так сталося, це є фактом. Для нього російська мова це не мова окупанта, це мова його батьків і дитинства. Треба брати це до уваги також. Ну і російська мова не робить людину меншим патріотом, так само як українська мова не робить людину більшим патріотом. Взяти тих самих ТНМК – у побуті вони розовляють російською мовою, Фоззі пише книжки також російською мовою, але вони створюють українську мову і люблять Україну, при чому це було ще задовго до моди на україномовних “патріотів”, хто не вірить – може подивитись “Форт Буаяр” за їхньої участі. Так що потрібно не мовою оцінювати людей, а їхніми справами. Щодо російськомвного контенту студії “95 квартал” – не дивіться його, це кращий спосіб протесту. Купуйте виключно україномовний контент, коли виробництво українського продукту стане вигідним і буде включати в себе окрему аудиторії, тоді і почне з’являтися цікавий контент українською мовою, хороший тому приклад – видавництво “Наш формат”, який почав видавати книги українською мовою, при чому, досить таки успішно. Успіх україномовного контенту це і є шлях до збільшення його не тільки кількості, а й якості.

  • Слухай, ти ший у дурні інших, тут таке не хавають.
   Коли Держава влаштує так, що бажаючі щось створювати муситимуть створювати оте Українською, то серед мільйонів одиниць продукту з’явиться й декілька шедеврів, ну це такий Закон переходу кількості в якість, якщо ти не знав.
   Пересічна маса не шукатиме Українського, яке реально на більшості території є андеґраундом, блін, а хаватиме те, шо їй навалять! Тобто російське, російськомовне, а відтак і російськокультурне!
   Й мені начхати, яка мова Зеленському рідніша, – він пхає нам міжиочі СВОЄ, а гуртом з іншими ВОНИ будують, точніше ЗМІЦНЮЮТЬ ІСНУЮЧУ “Русскую УкраИну”! Де нам, Українцям, що намагаються зберегти свою етнічну самоідентифікацію, – місце на узбіччі, з подальшим розчиненням…

   • >> Schweinsreiger
    Ви можете і далі перебувати у своєму власному вимірі фантазій, але реальність дещо інша, так історично склалося що у багатьох українців, котрі себе вважають і, головне, відчувають українцями, а не росіянами, рідна мова не українська, а російська. Подобається це вам чи ні, але їхня рідна мова російська, цею мовою вони спілкувалися зі своїми батьками, цею мовою вони почали розмовляти і цею мовою вони звикли спілкуватись у побуті, від цього вони не стають меншими українцями, ніж ті, хто все життя спілкується виключно українською мовою. Моя рідна мова – українська і ніхто ніколи не змусить мене її змінити на іншу, тож я ‘ не вимагаю цього від інших. Все це має відбуватись добровільно.

    >> Коли Держава влаштує так, що бажаючі щось створювати муситимуть створювати оте Українською, то серед мільйонів одиниць продукту з’явиться й декілька шедеврів, ну це такий Закон переходу кількості в якість, якщо ти не знав.
    Подібне практикувалось у Совку, тому звідти й бігли адекватні люди при першій можливості. Якщо держава заборонить випуск іншомовного контенту, то в Україні не візьметься з якогось чудесного місця більше українського контенту, успішні люди перенесуть виробництво іншомовного контенту в інші країни, де не буде таких заборон. Тому в кращому випадку вилізе купу україномовного, вибачте на сволі, гімна, яким будуть закривати “дірки”, бо талановиті люди, котрі роблять україномовний контент, і так знайдуть свою аудиторію.

    >> Пересічна маса не шукатиме Українського, яке реально на більшості території є андеґраундом, блін, а хаватиме те, шо їй навалять! Тобто російське, російськомовне, а відтак і російськокультурне!
    А з чого ви взяли що вони будуть дивитись україномовний контент, а саме головне, чому ви думаєте що україномовний контент не може бути російськокультурним? Як на мене то від мови дубляжу взагалі нічого не залежить, російськомовні люди післе перегляду україномовних фільмів/серіалів/передач не стануть україномовними, україномовні люди після перегляду російськомовних фільмів/серіалів/передач не стануть російськомовними. Мова контенту не має ніякого впливу не повсякденну мову спілкування людини. Міняти потрібно свідомість людей, а не мову контенту, бо тільки зміна свідомості зможе спричинити зміну мови контенту, а навпаки це, нажаль, не працює.

    >> Й мені начхати, яка мова Зеленському рідніша, – він пхає нам міжиочі СВОЄ, а гуртом з іншими ВОНИ будують
    А де вам його пхають? Я ось не дивлюсь Зеленського, мені його ніхто не пхає. А якщо ви його все ж дивитесь, то це ваша проблема, а не Зеленського. Він вільна людина і може робити все що йому захочеться, якщо це, звісно, не порушує законів України. Це його право створювати за свої кошти російськомовний контент, в за свої кошти можете створювати україномовний контент, вам ніхто не заважає цього робити.

    >> Де нам, Українцям, що намагаються зберегти свою етнічну самоідентифікацію, – місце на узбіччі, з подальшим розчиненням…
    Замість того, щоб боротись з російськомовним контентом, краще витрачайте сили і час на створення україномовного контенту – це шлях до перемоги. Від того, що ви щось заборонете, воно не перестане існувати, це ж відноситься і до української мови та культури – стільки часу було витрачено на її знищення, а вона до цього часу жива й розвивається.

    • Поверхневі судження

     • >> Активна частина адекватного суспільства повинна ВЗЯТИ ВЛАДУ й – попитайте в Піночета.
      Вже брали, царя з родиною розстрілювали, ви цього прагнете? Тоді мені з вами більше немає про що розмовляти.

      Якого в сраку царя? В вас на Чувашії царів стріляли, в нас УНР була.

     • >> Cleaf
      >> Якого в сраку царя? В вас на Чувашії царів стріляли, в нас УНР була.
      Це я навів приклад, коли з’являється “піночет”, не забувайте про те, що радянська тоталітарна машина була безпощадною до всіх національностей, до деяких, звісно, її увага була прикута набагото більша ніж до інших, але там не дивились на національність, якщо людина не вписувалась в їх систему – вона просто знищувалась. А в УНР ніякими “піночетами” й не пахло.

     • Анонім
      05/12/2015 о 16:26

      >> Cleaf
      >> Якого в сраку царя? В вас на Чувашії царів стріляли, в нас УНР була.
      Це я навів приклад, коли з’являється “піночет”, не забувайте про те, що радянська тоталітарна машина була безпощадною до всіх національностей, до деяких, звісно, її увага була прикута набагото більша ніж до інших, але там не дивились на національність,
      ———————————–
      Ой, дивились!)))))))) Ще й як дивились. Ще й дбали, щоб національність була правильною – наприклад, мали місце профілактичні міри у вигляді виморювання голодом сотень українських сел та завезення в житла, що належали померлим, кацапів. До речі, везли цілими ешелонами.

      якщо людина не вписувалась в їх систему – вона просто знищувалась. А в УНР ніякими “піночетами” й не пахло.

    • Ви можете і далі перебувати у своєму власному вимірі фантазій, але реальність дещо інша, так історично склалося що у багатьох українців, котрі себе вважають і, головне, відчувають українцями, а не росіянами, рідна мова не українська, а російська. Подобається це вам чи ні, але їхня рідна мова російська, цею мовою вони спілкувалися зі своїми батьками, цею мовою вони почали розмовляти
     —————————————–
     Нісенітниця. Рідною мовою того, хто ідентифікує себе українцем, є українська. Незалежно від того, яку він першою почув у житті. Бо була б кацапська рідною – звав би себе московітом. Тому кацапські фантазії нікому тут не цікаві.

     • >> Cleaf
      Повна маячня. Подивіться тлумечання словосполучення “рідна мова” і не пишіть більше цієї дурні. Українцями народжуються, ними не стають і не перестають ними бути, можна назвати картоплю огірком, тільки вона й далі буде картоплею, навіть якщо їй надати форму і колір огірка. Так само і українець може мати зовсім іншу рідну мову, взяти хоча б до уваги українську діаспору, наприклад, в Канаді, там є багато українців, які народились в Канаді і ніколи не були в Україні, їх звична мова спілкування не українська, але вони не перестають бути українцями.

     • 1.Справжній українець не той, чиї батьки українці,
      а той, ЧИЇ ДІТИ УКРАЇНЦІ!
      2.Реальність, коли людина, яка тупо переконано не бажає ні розмовляти, ні писати, ні читати, часто-густо навіть чути українську мову, але вважає себе українцем, – схоже на ситуацію, коли чоловік спить як жінка з іншими чоловіками, але продовжує вважати себе чоловіком, тобто носе штани…
      3.Кожен, хто тороче: почни з себе – велике ПАДЛО! Якщо у великім свинарнику хтось один почне срати в однім куткові, намагатиметься держати в чистоті місце коло корита, намагатиметься хрюкати без жахливого матюччя… – решта пересічної свиномаси продовжуватиме робити все по-старому, тільки насміхатиметься з оцього активіста-маргінала, та ще коли й по пиці зацідять…
      І навмісне сратимуть там, де отой романтик зберігатиме чистоту!
      Активна частина адекватного суспільства повинна ВЗЯТИ ВЛАДУ й – попитайте в Піночета.
      4.Окремо зазначу щодо “народи 5 дітей і привчи…” – повторюю, аби не смітили на хіднику (тротуарі), треба не тільки виховання й балачки, та, бліна, “власний приклад”, – ТРЕБА НЕУХИЛЬНИЙ ШТРАФ! Тільки так.

     • >> 1.Справжній українець не той, чиї батьки українці, а той, ЧИЇ ДІТИ УКРАЇНЦІ!
      Ще раз кажу – від того, що картоплю назвати огірком вона картоплею не стане. Те, що деякі українці не вважають себе українцями, не робить їх кимось іншим, вони так і залишаться українцями. В сім’ї не без виродку.

      >> 2.Реальність, коли людина, яка тупо переконано не бажає ні розмовляти, ні писати, ні читати, часто-густо навіть чути українську мову, але вважає себе українцем, – схоже на ситуацію, коли чоловік спить як жінка з іншими чоловіками, але продовжує вважати себе чоловіком, тобто носе штани…
      Дуже часто чоловік спить тільки з жінками, вважає себе чоловіком, але насправді ним не є. Так що мова також не показник. Чи для вас людина, яка українською мовою поливає брудом Україну більший українець ніж той, хто російською мовою оспівує Україну?

      >> 3.Кожен, хто тороче: почни з себе – велике ПАДЛО!
      Так, з себе починати завжди важче всього, легче вчити життя інших. Кричати в інтернеті “корупціонерів за ґрати”, а самому при цьому давати взятки ДАІшникам, викладачам в університетах і т.д.

      >> решта пересічної свиномаси продовжуватиме робити все по-старому, тільки насміхатиметься з оцього активіста-маргінала, та ще коли й по пиці зацідять…
      Ну якщо ви себе порівнюєте зі свинями, то це ваша справа, але не забувайте що нас від свиней, як мінімум, відрізняє те, що у нас є закони, якими і потрібно керуватись.

      >> Активна частина адекватного суспільства повинна ВЗЯТИ ВЛАДУ й – попитайте в Піночета.
      Вже брали, царя з родиною розстрілювали, ви цього прагнете? Тоді мені з вами більше немає про що розмовляти.

      >> 4.Окремо зазначу щодо “народи 5 дітей і привчи…” – повторюю, аби не смітили на хіднику (тротуарі), треба не тільки виховання й балачки, та, бліна, “власний приклад”, – ТРЕБА НЕУХИЛЬНИЙ ШТРАФ! Тільки так.
      І крім штрафу не потрібно забувати про смістники, бо коли в радіусі декількох кілометрів жодного смітника, то не потрібно дивуватись що тротуари всі в смітті. А потім це вже входить в звичку, бо звиаєш до того, що смітника ніде поблизу немає.

     • >> Cleaf
      Повна маячня. Подивіться тлумечання словосполучення “рідна мова” і не пишіть більше цієї дурні. Українцями народжуються, ними не стають

      Рідна мова – мова, яку людина вважає рідною. Більшість українців вважає українську рідною. Жид Хасман Мандик (воював в УПА) та вірмен Нігоян не народилися, а стали українцями. Тому нєхуй тут кацапські казки розповідати.

     • >> Cleaf
      >> Рідна мова – мова, яку людина вважає рідною. Більшість українців вважає українську рідною. Жид Хасман Мандик (воював в УПА) та вірмен Нігоян не народилися, а стали українцями.
      Рідна мова лише одна, так само як і прізвище – його можна змінити, але від цього ти не перестанеш бути свого роду. Єврей Мандик і вірмен Нігоян завжди будуть євреєм і вірменом, їх світогляд і любов до України не роблять з них українців, так само як ароматизатор “апельсин” не робить з води апельсинового соку, хоча вода й набуває кольору, запаху та смаку соку.

      >> Тому нєхуй тут кацапські казки розповідати.
      Культура так і пре, в Росії за свого будете.

     • Анонім
      05/12/2015 о 16:33

      >> Cleaf
      >> Рідна мова – мова, яку людина вважає рідною. Більшість українців вважає українську рідною. Жид Хасман Мандик (воював в УПА) та вірмен Нігоян не народилися, а стали українцями.
      Рідна мова лише одна, так само як і прізвище – його можна змінити, але від цього ти не перестанеш бути свого роду.
      ——————————————————-
      До чого тут рід? Українець політичний може бути будь-якого роду.

      Єврей Мандик і вірмен Нігоян завжди будуть євреєм і вірменом, їх світогляд і любов до України не роблять з них українців,
      ————————————————
      Любов до України не робить українцем?)))))))))))))))))) Маячня за визначенням. Доречі, Дмитро Донцов – то хто?))))))))))))))))

      так само як ароматизатор “апельсин” не робить з води апельсинового соку, хоча вода й набуває кольору, запаху та смаку соку.
      >> Тому нєхуй тут кацапські казки розповідати.
      Культура так і пре, в Росії за свого будете.
      ————————————————-
      Не “в Росії”, а “на Росії”.

     • Анонім
      05/12/2015 о 02:36

      >> Cleaf
      Повна маячня. Подивіться тлумечання словосполучення “рідна мова” і не пишіть більше цієї дурні. Українцями народжуються, ними не стають і не перестають ними бути, можна назвати картоплю огірком, тільки вона й далі буде картоплею, навіть якщо їй надати форму і колір огірка. Так само і українець може мати зовсім іншу рідну мову,
      ————————————————————————–
      Українець не може мати іншу рідну мову, українець може хіба що мати іншу мову спілкування. Люди – не огірки, бо мають інтелект та душу.
      =========================================
      взяти хоча б до уваги українську діаспору, наприклад, в Канаді, там є багато українців, які народились в Канаді і ніколи не були в Україні, їх звична мова спілкування не українська, але вони не перестають бути українцями.
      —————————————————————–
      Їх звична мова спілкування не є для них рідною. Тому вони й не перестають бути українцями. Назвуть рідною англійську – стануть канадійцями українського походження. Не варто намагатися надурити когось, ототожнюючи мову спілкування та мову, що її людина вважає рідною.

    • “цею мовою вони звикли спілкуватись у побуті” (с, анонім)

     мої слова: саме так, ключове слово – ЗВИКЛИ. Я зрозуміла, що не треба плутати звичку з любов’ю.
     Спілкуватися російською (московською) – це лише звичка, а не любов чи бо рідна мова.

     “Моя рідна мова – українська і ніхто ніколи не змусить мене її змінити на іншу, тож я ‘ не вимагаю цього від інших. Все це має відбуватись добровільно.” (с, анонім)

     мої слова: так це має відбуватися добровільно, але можна допомогти людині у виборі саме української. Щоб людина змогла полюбити українську і перейти на неї – треба, щоб їй було, що любити. Тобто українська мова має звучати звідусіль: радіо, телебачення тощо. Я так розумію ви, Аноніме, україномовний українець від народження… якщо так – то вам пощастило).
     Але: ніколи не можна людині-українцю (який себе українцем ідентифікує) казати, що українська мова йому не є рідною, ніколи! Якщо українець погано володіє українською – це не означає, що вона йому нерідна, це просто означає, що він погано знає рідну мову і треба підтягнутися. Якщо російськомовний з вами, україномовним, починає старатися розмовляти українською і, може, в нього це спочатку не дуже добре виходить, то не треба йому казати типу: “ой, не мучся, говори російською, я тебе розумію; кажи, як тобі звичніше, як тебе батьки навчили…” Не можна так казати! якщо українцеві казати, що українська йому може бути нерідною, то нащо йому тоді переходити на нерідну мову…

     Українська кожному українцеві є рідною – тільки так треба казати, а також відповідати на опитуваннях, запам’ятайте! Це позбавить нас від гидких спекуляцій щодо другої державної (типу “ой, зробімо рос. другою державною, бо ж для багатьох українців вона рідна”), а також стимулюватиме українців переходити на українську мову. Ви ж хочете, аноніме, щоб кількість україномовних зростала, правильно?)
     Тож якщо ви україномовний від народження, то ліпше допоможіть своєму зросійщеному від народження другу перейти на українську. ось таке.

     • >>Леля22
      >>Спілкуватися російською (московською) – це лише звичка, а не любов чи бо рідна мова.
      Я так і написав – звикли.

      >>Щоб людина змогла полюбити українську і перейти на неї – треба, щоб їй було, що любити. Тобто українська мова має звучати звідусіль: радіо, телебачення тощо.
      Я саме про це й кажу тут – не потрібно російськомовних намагатись принизити чи якось вколоти їх через їхню мову. Це непродуктивно, при чому вдвічі – ніхто не захоче стати частиною того, що його намагається принизити, й більше того – він почне боротися проти тих, хто його принижує. Для нормальних людей це нормальна реакція на приниження своєї честі. При цьому час, який ви витрачаєте на сварки і намагання вколоти погостріше, ви витрачаєте марно! Краще цей час приділити для популяризації українського – прочитайте украхномовну книгу, послухайте україномовну музику, подивіться україномовний фільм й таке інше і зробіть на нього рецензію в інтернеті, поширюйте свою рецензію, це буде корисна справа, набагато корисніша ніж писати який Зеленській гімнюк бо створює контент російською мовою.

      >>Я так розумію ви, Аноніме, україномовний українець від народження… якщо так – то вам пощастило).
      Так, я виріс в україномовній сім’ї, але в російськомовному середовищі. Але школу закінчував українську, російську мову, дякувати Богу і батькам, не вивчав.

      >>ніколи не можна людині-українцю (який себе українцем ідентифікує) казати, що українська мова йому не є рідною, ніколи!
      Так я цього і не казав. Прочитайте уважніше – я писав про те, що українець вважає рідною мовою російську, а не українську і від цього він не стає меншим українцем. Так він спілкувався з бабою-дідом, так він спілкувався і зі своїми батьками. Сказати йому що він не українець? Чи сказати йому що він сам не знає яка мова у нього рідна? Я розумію що можна посперечатися про те, що означає словосполучення “рідна мова”, приплести туди “рід” (як це зробили в коментарах нижче), але для мене рідна мова це та, яку людина вважає рідною, так само як рідна хата це та, де жив я, а не мої предки.

      >> Якщо українець погано володіє українською – це не означає, що вона йому нерідна, це просто означає, що він погано знає рідну мову і треба підтягнутися.
      Я знаю таких українців, які українську мову знають на такому ж рівні, як більша частина населення України англійську мову. Це дуже погано і не дуже розповсюджено, але таке дійсно є і марно від цього відхрещуватись.

      >> Якщо російськомовний з вами, україномовним, починає старатися розмовляти українською і, може, в нього це спочатку не дуже добре виходить, то не треба йому казати типу: “ой, не мучся, говори російською, я тебе розумію; кажи, як тобі звичніше, як тебе батьки навчили…”
      Так я цього ніде й не казав. Будь-яке намагання долучитись до української культури потрібно заохочувати і всіляко підтримувати, при цьому не потрібно людину кожен раз виправляти на його помилках, якщо він не дозволяв цього робити, бо такі виправляння можуть створити у людини комплекс, через який він і не захоче більше спілкуватись українською мовою. Все має відбуватись природньо і невимушено, тоді й буде максимальний результат.

      >> якщо українцеві казати, що українська йому може бути нерідною, то нащо йому тоді переходити на нерідну мову…
      Знову поясню. Я не казав казати українцям що українська мова не є їх рідною! Все що я хотів сказати – не потрібно силувати російськомовних українців переходити на українську мову і доводити йому що він сам не знає яка у мова його рідна. Не потрібно цього робити, бо у людини одразу включитсья захисний рефлекс і він буде захищати мову, яку він чув від своїх батьків від моменту народження і до їхньої (не дай Боже) смерті.

      >> Ви ж хочете, аноніме, щоб кількість україномовних зростала, правильно?)
      Мені важливіше якість, а не кількість. Зразу скажу що я категорично проти будь-якої другої державної мови, даржавна мова повинна бути тільки однією – українською. А от щодо кількості україномовних, то я б краще жив де половина населення розмовляє іншою мовою, але при цьому поважає українську мову, слухає українську мову, читає українські книжки і т.д. На мою думку така ситуація краща, ніж коли 80-90% буде розмовляти українською мовою, а 10-20% всіляку будуть ненавидіти українську мову і принижувати тих, хто нею спілкується, читає чи щось інше. Якість завжди перемагає кількість. При цьому якість завжди переходить в кількість, бо якісні речі завжди користуються популярністю, в той час як кількість може стрімко знижувати якість. Простіше кажучи я за якісну і природню українізацію України (було б смішно, якби не було так гірко, що доводиться вживати словосполучення “українізація України”) коли якісні показники будуть підвищувати кількісні і категорично проти, коли головне кількість, а не якість.

      >> Тож якщо ви україномовний від народження, то ліпше допоможіть своєму зросійщеному від народження другу перейти на українську. ось таке.
      Я й допомагаю, але не намагаюсь розказувати російськомовним яке вони лайно, бо не хочуть розмовляти українською мовою. Якби я таке робив, то й ті одиниці, що спілкуються зі мною українською мовою, отримали б алергію на українську мову. Це їхній вибір якою мовою їм спілкуватися, я його поважаю, а вони в свою чергу поважають мій вибір. А ті хто мій вибір не поважає – ну й грець з ними, в мене є важливіші справи, чим з ними сперечатися, хай тонуть в своїй жовчі самі.

     • Анонім
      05/12/2015 о 20:33
      Так я цього і не казав. Прочитайте уважніше – я писав про те, що українець вважає рідною мовою російську, а не українську і від цього він не стає меншим українцем.
      ———————————-
      Від сього він взагалі перестає бути українцем. Бо українець – людина, що вважає українську рідною навіть за умов, коли недостатньо її знає або взагалі не знає. Більшість мешканців України вважають рідною саме українську, що доведено всіма опитуваннями.

      А от щодо кількості україномовних, то я б краще жив де половина населення розмовляє іншою мовою, але при цьому поважає українську мову, слухає українську мову, читає українські книжки і т.д.
      ———————————————-
      Не варто сподіватися, половина населення вже ніколи не розмовлятиме іншою мовою. Часи не ті. Демографічна ситуація складалася й складається на користь україномовних.

      На мою думку така ситуація краща, ніж коли 80-90% буде розмовляти українською мовою, а 10-20% всіляку будуть ненавидіти українську мову і принижувати тих, хто нею спілкується, читає чи щось інше.
      ——————————————-
      Коли 80-90% буде розмовляти українською мовою, інші 10-20% розділяться на дві групи: перша частина перейде на українську (бо який сенс розмовляти іншою мовою, коли скрізь самі україномовні?), друга частина втече назад на Мордовію.

     • >> Бо українець – людина, що вважає українську рідною навіть за умов, коли недостатньо її знає або взагалі не знає.
      Це щось новеньке. Тобто виходить, що афро-американець з ПАР, який приїде в малому віці в Україну і почне вважати рідною мовою українську стане автоматично українцем? Я правильно вас зрозумів? Відкрию вам, судячи по тій нісенітниці котру ви пишите, таємницю – українці це етнос, а не те, ким хто себе відчуває. Афромареиканець може стати громадянином України, але він ніколи не стане українцем, тому що українцем можна тільки народитися. І навпаки – афромамериканець не перестане бути афроамериканцем, навіть якщо вважатиме себе українцем.

      >> Більшість мешканців України вважають рідною саме українську, що доведено всіма опитуваннями.
      Останній перепис українців був доволі давно – ще в 2001 році. За тим переписом 77,8% громадян України вважали себе українцями і тільки 67,5% вважали своєю рідною мовою українську, тобто 10% громадян України, котрі вважають себе українцями, при цьому вважають своєю рідною мовою не українську. Нагадаю що в переписі 2001 року взяло участь майже 48,5 млн. осіб, тобто 10% це майже 5 млн людей які вважають себе українцями, але вважають своєю рідною мовою не українську мову. Це статистика, проти неї не попреш. В 2016 році має відбутися новіий перепис населення і я боюсь що там цифри будуть набагато гіршими, хоча якщо в ньому не буде брати участь Крим і захоплені терористами території, то цифри можуть бути й не такими поганими.

      >> Не варто сподіватися, половина населення вже ніколи не розмовлятиме іншою мовою. Часи не ті. Демографічна ситуація складалася й складається на користь україномовних.
      Я живу в російськомовному місті, тому, нажаль, я поки що не бачу ніякого підтвердження ваших слів. Але я вірю в те, що україномовних людей в Україні буде ставати з кожним роком все більше і більше!

      >> Коли 80-90% буде розмовляти українською мовою, інші 10-20% розділяться на дві групи: перша частина перейде на українську (бо який сенс розмовляти іншою мовою, коли скрізь самі україномовні?), друга частина втече назад на Мордовію.
      Знаю людей які десятиріччя прожили в україномовному містечку на Львівщині та україномовному селі на Черкащині й розмовляють російською мовою, хоча деколи можуть і суржиком пару слів сказати. Ну і я казав про кількісно/якісну складову, тобто краще 50% дійсно української мови, ніж 80-90% суржику і 10-20% ярих ненависників всього українського.

     • Анонім
      05/12/2015 о 21:47

      >> Бо українець – людина, що вважає українську рідною навіть за умов, коли недостатньо її знає або взагалі не знає.
      Це щось новеньке. Тобто виходить, що афро-американець з ПАР, який приїде в малому віці в Україну і почне вважати рідною мовою українську стане автоматично українцем? Я правильно вас зрозумів?
      ———————————-
      Абсолютно.

      Відкрию вам, судячи по тій нісенітниці котру ви пишите, таємницю – українці це етнос, а не те, ким хто себе відчуває.
      ————————————
      Відкриваю ще більшу таємницю: українці – нація, а не якийсь етнос. Нація складається з різних етносів. Раджу поцікавитися терміном “політична нація”.

      Афромареиканець може стати громадянином України, але він ніколи не стане українцем, тому що українцем можна тільки народитися. І навпаки – афромамериканець не перестане бути афроамериканцем, навіть якщо вважатиме себе українцем.
      ——————————
      Згідно вашій логіці, не існує ніяких афроамериканців, є лише африканці, бо американцем можна лише народитися. Нє?)))))))))))))))))))

      >> Більшість мешканців України вважають рідною саме українську, що доведено всіма опитуваннями.
      Останній перепис українців був доволі давно – ще в 2001 році. За тим переписом 77,8% громадян України вважали себе українцями і тільки 67,5% вважали своєю рідною мовою українську, тобто 10% громадян України, котрі вважають себе українцями, при цьому вважають своєю рідною мовою не українську. Нагадаю що в переписі 2001 року взяло участь майже 48,5 млн. осіб, тобто 10% це майже 5 млн людей які вважають себе українцями, але вважають своєю рідною мовою не українську мову. Це статистика, проти неї не попреш.
      ————————————-
      В переписі 2001 року було засвідчено зниження кількості кацапів приблизно на три мільйони, немає підстав вважати, що надалі ситуація змінювалася. Чим далі від радянсько-російського минулого, тим міцніше національна самоідентифікація. Проти сього не попреш.

      В 2016 році має відбутися новіий перепис населення і я боюсь що там цифри будуть набагато гіршими, хоча якщо в ньому не буде брати участь Крим і захоплені терористами території, то цифри можуть бути й не такими поганими.
      ————————————-
      Цифри будуть набагато кращими. Бо за умов воєнних дій багато кацапів та прокацаплених втікло з України. Що покращило ситуацію наперед, бо колись перепис таки буде проведено й він засвідчить, що кількість тих, хто визнає себе українцем, а українську рідною, ще зросте.

      >> Не варто сподіватися, половина населення вже ніколи не розмовлятиме іншою мовою. Часи не ті. Демографічна ситуація складалася й складається на користь україномовних.
      Я живу в російськомовному місті, тому, нажаль, я поки що не бачу ніякого підтвердження ваших слів. Але я вірю в те, що україномовних людей в Україні буде ставати з кожним роком все більше і більше!
      —————————————————-
      У змосковщених містах ще довго ситуація буде нагадувати про минуле. Проте час працює на Україну. Україномовних людей не просто буде ставати більше, їх ставало більше всі роки незалежності. Бо Галичина, Волинь та Буковина народжували, поки Донбас вимирав. Війна на сході прискорила ті процеси.

      >> Коли 80-90% буде розмовляти українською мовою, інші 10-20% розділяться на дві групи: перша частина перейде на українську (бо який сенс розмовляти іншою мовою, коли скрізь самі україномовні?), друга частина втече назад на Мордовію.
      Знаю людей які десятиріччя прожили в україномовному містечку на Львівщині та україномовному селі на Черкащині й розмовляють російською мовою, хоча деколи можуть і суржиком пару слів сказати. Ну і я казав про кількісно/якісну складову, тобто краще 50% дійсно української мови, ніж 80-90% суржику і 10-20% ярих ненависників всього українського.
      ——————————————
      Що ж, я знаю родину, що прожила в невеличкому російськомовному місті все життя. Люди щирі, проте прості й трохи наївні. Після першого Майдану були невдоволені, казали, що Росія буде відроджуватися, російська мова стане світовою, українська мова варта лише того, щоб її в музей здати. Після початку бойових дій втекли на Житомирщину, забрали всі речі. На вулиці російською не розмовляють навіть одне з одним – бо люди обертаються. Зі знайомими – виключно українською. Дитина їхня, за їхніми словами, не те що в школі, а навіть вдома вже більше українською балакає. Одразу, як приїхали, – могли говорити хіба суржиком, плуталися в словах.

     • >> Відкриваю ще більшу таємницю: українці – нація, а не якийсь етнос. Нація складається з різних етносів. Раджу поцікавитися терміном “політична нація”.
      Нація поняття багатозначне і етнос є одним із синонімів слова “нація”. А політична нація – це Саакашвілі українець, не розумію чому ви тоді так проти російськомовних українців, бо вони цілком вписуються в концепцію політичної нації, яку ви тут рекламуєте.

      >> Згідно вашій логіці, не існує ніяких афроамериканців, є лише африканці, бо американцем можна лише народитися. Нє?
      Афроамериканці це мешканці США негроїдної раси. Американці це громадяни США. Американцем, тобто громадянином США, стати можна. Нації американців не існує, корріними народами Америки є індіанці та ескімоси. Приклад мій був трохи некорректним, з цим я погоджуюсь, замість афроамериканця підставте якогось бушмена, зулуса, індійця, китайця і т.д.

      >>В переписі 2001 року було засвідчено зниження кількості кацапів приблизно на три мільйони, немає підстав вважати, що надалі ситуація змінювалася. Чим далі від радянсько-російського минулого, тим міцніше національна самоідентифікація. Проти сього не попреш.
      Це порівнючи результати з переписом СРСР від 1989 року, після розвалу Совка багато людей виїхало з України до інших країн через економічні проблеми. Та й українців за ці 12 років між переписами стало лиш на 120 тисяч більше, а відсоток українців так сильно збільшився лиш через скорочення населення, так що якихось поважних причин радіти з цього приводу я не бачу. Приріст 10 тисяч українців в рік при загальній цифрі населення в понад 37 мільйонів українців – це дуже мало.

      >> Цифри будуть набагато кращими. Бо за умов воєнних дій багато кацапів та прокацаплених втікло з України. Що покращило ситуацію наперед, бо колись перепис таки буде проведено й він засвідчить, що кількість тих, хто визнає себе українцем, а українську рідною, ще зросте.
      Тільки не забувайте про те, що й багато українців покинули Україну через те, що відбувається в країні. Так що в кращі цифри я мало вірю.

      >> У змосковщених містах ще довго ситуація буде нагадувати про минуле. Проте час працює на Україну. Україномовних людей не просто буде ставати більше, їх ставало більше всі роки незалежності. Бо Галичина, Волинь та Буковина народжували, поки Донбас вимирав. Війна на сході прискорила ті процеси.
      Ви тільки забуваєте про те, що в тій таки Донецькій області, згідно перепису 2001 року, було 56,9% українців і лише 38,2% росіян., а в Лугансткій області 59% і 39% відповідно. Крім цього на війні гинули українські солдати зі всієї України.

     • Cleaf абсолютно вірно все каже, на відміну від “Анонімного”, який міркує саме в категоріях 19-го століття.

     • Анонім
      06/12/2015 о 00:14

      >> Відкриваю ще більшу таємницю: українці – нація, а не якийсь етнос. Нація складається з різних етносів. Раджу поцікавитися терміном “політична нація”.
      Нація поняття багатозначне і етнос є одним із синонімів слова “нація”.
      ——————————————————–
      У випадку з українцями етнос – не синонім слова “нація”. Бо українськими патріотами й націоналістами було й є безліч людей, що мало неукраїнські етнічні корені. Етнос є синонімом нації хіба в моноетнічних суспільствах (як-от японці, хоча й там трапляються різні люди).
      ======================================
      ===================================
      А політична нація – це Саакашвілі українець, не розумію чому ви тоді так проти російськомовних українців, бо вони цілком вписуються в концепцію політичної нації, яку ви тут рекламуєте.
      ——————————————————————–
      Ми проти того, щоб вважати кацапську рідною мовою російськомовних українців, а не проти самих російськомовних українців. Нема чого хитрувати. До чого тут Саакашвілі, неясно.
      =============================================
      ==============================================
      >> Згідно вашій логіці, не існує ніяких афроамериканців, є лише африканці, бо американцем можна лише народитися. Нє?
      Афроамериканці це мешканці США негроїдної раси. Американці це громадяни США. Американцем, тобто громадянином США, стати можна. Нації американців не існує, корріними народами Америки є індіанці та ескімоси. Приклад мій був трохи некорректним, з цим я погоджуюсь, замість афроамериканця підставте якогось бушмена, зулуса, індійця, китайця і т.д.
      ———————————————————–
      Американська нація якраз існує, бо існує американська держава.
      ================================================
      ===============================================
      >>В переписі 2001 року було засвідчено зниження кількості кацапів приблизно на три мільйони, немає підстав вважати, що надалі ситуація змінювалася. Чим далі від радянсько-російського минулого, тим міцніше національна самоідентифікація. Проти сього не попреш.
      Це порівнючи результати з переписом СРСР від 1989 року, після розвалу Совка багато людей виїхало з України до інших країн через економічні проблеми. Та й українців за ці 12 років між переписами стало лиш на 120 тисяч більше, а відсоток українців так сильно збільшився лиш через скорочення населення, так що якихось поважних причин радіти з цього приводу я не бачу. Приріст 10 тисяч українців в рік при загальній цифрі населення в понад 37 мільйонів українців – це дуже мало.
      ——————————————————
      Приріст 10 тисяч українців на рік порівняно з тим, що коїлося з демографічними показниками під час кацапської колонізації – чудовий результат. Отже, в нас якраз є поважна причина радіти, бо краще невеличкий приріст, аніж вимирання мільйонами.
      ==================================================
      ===================================================
      >> Цифри будуть набагато кращими. Бо за умов воєнних дій багато кацапів та прокацаплених втікло з України. Що покращило ситуацію наперед, бо колись перепис таки буде проведено й він засвідчить, що кількість тих, хто визнає себе українцем, а українську рідною, ще зросте.
      Тільки не забувайте про те, що й багато українців покинули Україну через те, що відбувається в країні. Так що в кращі цифри я мало вірю.
      ——————————————————–
      Я ж, навпаки, вірю, бо обидва Майдани – прямий доказ того, що гени рабства вивітрюються. Не кажучи вже про війну за незалежність. Абсолютна більшість тих, хто втік, українцями себе не визнає та труситься від фрази “Правий сектор”.
      ================================================
      ==================================================
      >> У змосковщених містах ще довго ситуація буде нагадувати про минуле. Проте час працює на Україну. Україномовних людей не просто буде ставати більше, їх ставало більше всі роки незалежності. Бо Галичина, Волинь та Буковина народжували, поки Донбас вимирав. Війна на сході прискорила ті процеси.
      Ви тільки забуваєте про те, що в тій таки Донецькій області, згідно перепису 2001 року, було 56,9% українців і лише 38,2% росіян., а в Лугансткій області 59% і 39% відповідно. Крім цього на війні гинули українські солдати зі всієї України.
      ——————————————–
      Кацапів на війні гине за будь-яких умов більше. Бо вони, на відміну від нас, своїх не шкодують.

     • Хочу ще додати: ніхто не збирається переробляти існуючих російськомовних, річ не в цім! Держава й Нація повинні зійтись на тому, що нинішня побутова російськомовність певної частини населення українського походження – штучно створене явище, яке вважатимемо тимчасовим і, з метою дерусифікації, вся публічна сфера має бути винятково україномовна. Завдання не нинішніх російськомовних переробити, а їхніх дітей зробити природньо україномовними. І – геть спекуляції, все тут цілком зрозуміло.

     • Schweinsteiger
      06/12/2015 о 13:34

      Хочу ще додати: ніхто не збирається переробляти існуючих російськомовних, річ не в цім! Держава й Нація повинні зійтись на тому, що нинішня побутова російськомовність певної частини населення українського походження – штучно створене явище, яке вважатимемо тимчасовим і, з метою дерусифікації, вся публічна сфера має бути винятково україномовна. Завдання не нинішніх російськомовних переробити, а їхніх дітей зробити природньо україномовними. І – геть спекуляції, все тут цілком зрозуміло.
      ————————————————
      Так, тим, хто хоче добра Україні, все зрозуміло. Просто різноманітним анонімам надто кортить потролити когось, згадуючи наявність російськомовних творів у Шевченка та “ненавмисно” плутаючи мову, що нею спілкується людина, та мову, що її людина вважає рідною. Проте їхні намагання даремні, бо ціни на нафту від того не підвищаться))))))))))))).

   • “Де нам, Українцям, що намагаються зберегти свою етнічну самоідентифікацію, – місце на узбіччі, з подальшим розчиненням…”

    Роди пятеро дітей. Привчи їх розмовляти українською в будь-якому середовищі. Інакше – вимремо раніше, ніж розчинимось.

  • Анонім каже – але щодо Зеленського – його рідна мова російська
   Це явний перебор. Не здивуюсь, коли його дідо крім ідішу взагалі ніякої иншої мови і не знав, батьки досить виразно картавили, а гарчання його самого дуже мало подібне до російської. Погоджуюсь з коментарем Сашка Лірника, а тим більше з мудрим Павлом Глазовим. Йде битва за Україну. В одному має рацію Анонім – потрібно бойкотувати таке ТV.

   • >> Богдан-Зіновій
    Ви, мабуть, не зрозуміли те, що я хотів сказати. А я хотів сказати те, що не треба інших насильно українізувати, просто потрібно робити таке середовище, щоб люди хотіли самі українізуватися. Я не вважаю коректним вказувати іншим якою мовою вони повинні спілкуватися, створбвати контент або інше, так само як некорректно вказувати людям у яку релігію вірити, або не вірити в неї взагалі. Це особиста справа кожної людини. Така критика повинна, наголошую на слові повинна, бути тільки для контенту, який створюється на державні кошти, навіть якщо держава фінансує лише мізерну частину цього контенту. А засуджувати Зеленського, чи когось іншого, що він за власний кошт створює продукт на мові, якій йому захотілося, банально неввічливо. Та й нічого це не змінить, він, чи будь хто інший, і далі буде створювати контент на тій мові, на якій йому хочеться, тому краще щоб популяризувати в данному випадку Зеленського, краще взагалі було про нього не згадувати, а час витрачений на цю популяризацію (чорний PR, це все одно в першу чергу PR) витрати на створення украхномовного контенту і його популяризації. Простіше кажучи – замість того, аби успішному сусіду встромляти палки в колеса, краще витрати час на підвищення своєї успішності, дасть Бог і ти станеш успішнішим за свого сусіда, а не він, через твої палки в колесах, стане менш успішним за тебе. Український контент саме тоді начне панувати над російським в Україні, коли українці не будуть звертати уваги на російськомовний контент, а будуть створювати і популяризувати україномовні продукти. Я повністю відмовився від покупки російськомовного контенту, почав купувати україномовні книжки, навіть ті, які вже прочитав, лише для того, щоб підтримати україномовні видання, те ж саме з музикою, в кінотеатр ходжу виключно на україномовні сеанси. Якщо кожен буде так робити, то може й Зеленський почне створювати україномовний контент і не тому, що його змусять, а тому що він вважатиме це кращим варіантом. Так що підтримуйте україномовний контент гривнею, а не негативними постами про російськомовний контент на форумах. Це єдиний шлях до пермоги, тому що це природній шлях, а природній шлях завжди перемагає штучні режими. Завжди.

 6. А може російськомовний український продукт це не так і погано? Чи ви гадаєте що люди, які українську мову за мову ніколи не признавали раптом візьмуть і переключаться на солов’їну? Не буде російськомовного українського телебачення, будуть зомбуватися російським. Не буде комедій 95 кварталу, будуть дивитися кадетів, ментів, спецназовців і т.п. Я не кажу про мистецтво. Воно і україномовне собі дорогу проб’є. У мене сусідка в Севастополі “Лиш вона” під гітару без акценту співала. І куча людей фанатіла від Вакарчука. Але чи правильно забирати у них розумову жвачку?

  • То, якщо вони фанатіли від Вакарчука, то невже не сприймуть, до прикладу, цього серіала повністю українською?!
   От скажіть мені, українцю, чи маю я змогу на нашому рідному телебаченні бачити вітчизняний продукт моєю мовою? Ні, його просто немає. Мої права та побажання забезпечені? Ні.
   А щодо цього медійного продукту, то я особисто, не дивлюсь, в принципі як і решту російськомовного.

   • Та в тому і справа, що не сприймуть, а переключать на російське. Чули може, в Криму варнякали, коли зобовязали в кіно український дюбляж пускати? А бо їм реально важко дивитися українською. У мене питали, що таке келихе. І як перекласти Пустка Смога. Тут було два варіанти: закрити усім пельку і насильно українізувати регіон – не зробили; російською зрозумілою мовою пояснити, що Росія – то не рай, що високі пенсії тільки в Москві і Пітері, що нікому ви там не потрібні – не зробили. До речі, у всіх моїх знайомих які виїхали з Криму через той референдум є одна спільна риса: всі вони активно поглинали американський контент англійською мовою. Українською мовою ніхто з них не розмовляє. Я – то нонсенс.

    “чи маю я змогу на нашому рідному телебаченні бачити вітчизняний продукт моєю мовою?”
    пропоную вихід: признати телебачення засобом промивання мізків. Промивати мізки правильно (в Україні добре, в Росії погано), але на жаль то не ми вирішуємо. Свідомим українцям викинутися телевізори за ненадібністю. Коли не вистачає свого, вчити іноземні мови і дивитися іноземне – корисно для кругозору.

    P.S. кругозір і ненадібність то ніби кальки з російської. Як по нашому?

    • “кругозір”, насправді теж можна вживати, але є ще “кругогляд”, “круговид”
     ненадобность – непотрі́бність, непотре́ба, некори́сність, за́йвість
     «викинути телевізори через непотрібність»
     «викинути телевізори, як непотріб»

    • Чули може, в Криму варнякали, коли зобовязали в кіно український дюбляж пускати? А бо їм реально важко дивитися українською.
     ————————————-
     Не має значення, як їм на Кримі важко дивитися. Вся тамтешня мордва після визволення Криму ешелонами поїде назад на Чувашію, щоб там дивитися фільми виключно рідною, мордвинською.

 7. Анонімний, пробачте, але Ви – йолоп. Навіть не пояснюватиму. Ще раз – вибачте.

  • Не поспішайте, друже. Можливо, то не ідіот, а лише кацап, що неймовірними зусиллями опанував гуглтранслейт.

 8. І все наче добре сказано. і все поділу. Але є питання. Живе та важливе. Шановні, і в першу чергу авторе. А ЯКОГО РЯБОГО ВИ УКРАЇНСЬКОЮ НЕ! ЧИТАЄТЕ!! ВЗАГАЛІ!!!???
  Ні я звідси бачу що не читаєте. Бо є багато людей, що пишуть. пишуть українською. В різних жанрах і на різні смаки. От тільки читач ліниться до них ходити. Ліниться читати. Ліниться ставити лайки та писати коментарі.

  На оп-пік ви поставили цитату Ліни Костенку, але кимби вона убла без читачів та фанатів? Правильно порожнім місцем.

  То чого не читаємо?

  • Хай Бог милує, Андрію, Ви що!? Російськомовні люди в своїй ПЕРЕВАЖНІЙ більшості українською не читають! Не бажають, навіть знаючи! Суржикомовні люди сходу принципово не пишуть, не читають, не шукають нічого українською мовою.
   Ви, купка інтелігентської наволочі, читаєте Ліну Костенко та всіляких Положинських, а пересічна більшість народна ХАВАЄ РОСІЙСЬКОМОВНЕ ЛАЙНО, ЯКЕ ЇМ НАВАЛЮЮТЬ! І в підсумку – інтелігентики зостаються на маргінесі, а РУС-СОВОК рулює!
   Й ніяка скотняка не береться створювати українську дешеву попсу, українські комп.ігри, будь-що, а тільки зарозуміло щось мурчать про “високе мистецтво”, бліна!
   Народ потребує українського Карнєя Чуковскава, а вже потім – українських Канта й Геґеля! Втямив чи ні?

   • Ось! Яка чудова і блискуча думка прозвучала від вас! «Й ніяка скотняка не береться створювати українську дешеву попсу, українські комп.ігри, будь-що, а тільки зарозуміло щось мурчать про “високе мистецтво”, бліна!»

    Це дуже велика біда! Біда України! Ось, наприклад горе українського кінематографу в тому, що всі поголовно знімають артхаус. Усі налаштовані на довбані кінофестивалі, нікому немає діла до звичайного жанрового кіно(і окремі винятки лиш підтверджують правило).

    • —Це дуже велика біда! Біда України! Ось, наприклад горе українського кінематографу в тому, що всі поголовно знімають артхаус. Усі налаштовані на довбані кінофестивалі, нікому немає діла до звичайного жанрового кіно(і окремі винятки лиш підтверджують правило).—
     Повністю погоджуюсь, не раз про це писав. Не всі розуміють та не всім довподоби такий жанр, як наприклад театр, одні його розуміють та ним захоплюються, а іншим подобається якийсь інший вид мистецтва. Так само з кіно.

     • Ко, Ви маєте рацію, перефразовуючи чиїсь відомі слова, зазначу: коли повія на трасі, лікар-стоматолог, наркоман під під’їздом, шофер маршрутки, поліцейський, прибиральниця, власник мережі супермаркетів, системний адміністратор… – забалакають в житті українською, отоді тільки почнеться реальна Українська Україна.

   • Schweinsteiger, та решта. Якраз таки створюють. Зайшов сьогодні перевірив. Нових оповідань 5 штук. Це за сьогодні. Нових коментарів 0.
    Так з якого переляку будуть знімати кіно якщо ви читати не хочете?

    • Андрію, ще раз: якщо я і ще декілька йобнутих українофілів Дніпра
     ЗНАЙДЕМО й ПРОЧИТАЄМО/ПОДИВИМОСЬ/ПОСЛУХАЄМО щось Українське, то в ту саму мить декілька тисяч пересічних мешканців Дніпра
     СХАВАЮТЬ щось російсье-російськомовне-російськокультурне.
     Арифметика Вам на допомогу – ЩО Ж ПАНУВАТИМЕ В Дніпрі?!

     • ЩО Ж ПАНУВАТИМЕ В Дніпрі?!
      ———————————————-
      Якщо оцінювати Дніпро за Ярошем, Філатовим, Корбаном – пануватимуть “йобнуті українофіли”))))))))))))))

     • Ну, якщо чесно, то Філатов і Корбан – звісно ж, десь українофіли, але яких цілком задовільняє поточне мовне становище, тобто вони, в найкращім випадку, не заважатимуть, якщо хтось щось робитиме в сенсі дерусифікації. Проте самі цього не робитимуть.
      Ярош – так.

     • І як ви оцінюєте творчість пані Дев’ятко?
      розумієте шановний – якщо ви не будете писати, репостити, коментувати . То цього ніхто не зробить. Це працює саме так.

   • Й ніяка скотняка не береться створювати українську дешеву попсу, українські комп.ігри
    —————————————-
    Ей, друже, звідки така приреченість? Української попси ще з 1990-х років настворювали повний вагон. Щодо комп’ютерних ігор – чим “Козаки” та “С.Т.А.Л.К.Е.Р.” не догодили? )))))

    • Так річ же в тім, що хоч попсу, хоч україномовні локалізаціїї Козаків чи Сталкера, та будь-що україномовне – треба вишукувати! Й шукатиме це все тільки той, хто реально цього потребує!
     А переважна більшість ЦЬОГО НЕ ШУКАТИМЕ! А жертиме те, що їй пхають! А пхають російськомоне російськокультурне лейно. Такий ланцюжок.

     • А переважна більшість ЦЬОГО НЕ ШУКАТИМЕ! А жертиме те, що їй пхають!
      —————————————————
      Отже, пхати своє треба активніше. Наприклад, замовляти українські пісні на радіо, вмикати в салоні маршрутки (якщо ви водій), пропонувати студентам (якщо викладач), самотужки пропагувати патріотичні літні табори (якщо шкільний вчитель). Пхаймо, брати!)))))))))))))))))))))))

    • Можна не обовязково намагатись створювати свої ігри, не погано було б локалізувати те що роблять інші. На мою думку(може вона й хибна) користі було би з цього більше, бо гру сворять лише одну, а могли би сили та кошти використати краще на локалізацію тих ігор які випускають інші компанії.

 9. Що цікаво – навіть у цьому серіалі не змогли подолати проблему українських доріг)

 10. У мене є питання- Як відрізнити китайця від монгола або японця, норвежця від шведа, голландця від француза?
  І питання на засипку- Чому українськомовних можна постій русифікувати, а російськомовних українізувати- борони Боже? Це motherf**ker і є лібералізм- вживання серед україномовного населення русизмів, пости в соц. мережах на російській мові розшарені з рос. спільнот, укр. телебачення і радіо без українськомовного контенту. Особисто мені здається, що ми живемо не в Україні, а в колонії росії.

 11. Живу у Львові, хоча сам не місцевий. Видно, що тутешні з помітним пієтетом ставляться до російської, вживають українізовані русизми, що по суті нагадує суржик, цитують російською, легко на неї переходять. Що вже говорити про Київ.

  З іншого боку, це все від того, що мало україномовних авторитетів (у більшості сфер), а люди, як відомо, тягнуться до сильніших, наслідують їх.

 12. Ми живемо в колонії росії, це факт, а не припущення. Ми раби совкової системи. Ми лише тепер почали здобувати незалежність. Потрібне ще одне покоління, щоб щось змінилося на краще.
  У Львові, як і в решті України люди говорять суржиком, матюкаються, думають як совки, бо… читайте вище.
  Змінювати потрібно починати себе, без цього ми… читайте вище.
  Хохляцтво дуже вигідне і зручне для будь-якої влади, тому Зеленський і К-л 95 завжди в прайм-таймі при будь-яких політиках. (Якщо хтось гадає, що теперішня політична еліта чимось краща за попередню, той дуже помиляється. Достатньо згадати передвиборчі обіцянки гаранта і перерахувати що він зробив.)

  • Ну чому Вам так не до вподоби Порошенко? По-перше, він лише перший рік на посаді. По-друге, щоб не бути голослівним – почитайте статтю про нього на Вікіпедії. Там чітко і гарно структуризовано, про те що він встиг зробити

   • він нічого ВЖЕ не встиг — йому кінець ВЖЕ! настав

    • Та в нас усі погані, хто б не прийшов. Який народ, так і президенти, де два українці, там три гетьмани… Кравчук поганий, а між іншим протягнув перші нелегкі роки незалежності, Кучма поганий, а все-таки тягнув тихенько свою політику України-не-Росії, Ющенко слабак, а все-таки найрадикальніші, але все ж потрібні українізаційні зрушення відбулися саме за його президенства. Наприклад, поява українського дубляжу. Навіть Янукович до Євромайдану провадив абсолютно терпиму політику. Тепер ось Порошенко поганий, ну що ж, давайте обирати нового месію, шоб потім кидатись гівняшками.

  • Отой песимізм спочатку смішить, потім дратує. Ми живемо в незалежній державі, яка поховала царську Московію, поховала радянську Московію, а віднедавна успішно спричиняється до поховання нинішньої, “демократичної” Московії. Ми живемо в державі, що має військово-промисловий комплекс, орні землі та корисні копалини. Рабами совкової системи перестала бути переважна більшість українців (ленінопад довів і доводитиме далі), просто західна частина зробила се трохи раніше, центральна – трохи пізніше, східна відкидає радянську міфологію просто на очах, Крим – відкине, якщо Україна в майбутньому подбає про масову депортацію звідти кацапів. До того ж, наша держава подбала про знищення певної кількості кацапів (до того ж та кількість зростає й зростатиме ще деякий час) – отже, українці існують на світі не дарма.

 13. Зомбоящик взагалі й таварісча Зєлєнського і ко зокрема – не дивлюся принципово.

  Щодо мови… Мова дитинства і рідна мова – це не завжди тотожні поняття.
  Якщо людина українець, то його рідна мова однозначно – українська.
  Рідна мова – це не обов’язково мова, якої навчили батьки. Може таке бути, що батьки навчили чужій мові.

  У тому й то весь жах ситуації: усвідомлювати, що рідні батьки навчили тебе чужій мові.

  Слово «рідна» має корінь «рід» (нарід), а не корінь «дит» (слово «дитинство»).
  Отже, рідна мова – це мова твого народу, держави, державна мова. Отже, для всіх українців рідна мова – українська. Навіть якщо російська звичніша. Звичка – страшна річ.
  Звичку спілкуватися рос.мовою треба ламати. Перейти з рос.мови, якою розмовляв з дитинства, на українську – це перемога над собою. Як кажуть, найважча і найважливіша перемога – це перемога над самим собою)

  Я вважаю своєю рідною мовою українську. І я краще помру, ніж дозволю своїм дітям вирости російськомовними (а точніше – русифікованими). Вони будуть україномовними українцями від народження. Амінь)))……

 14. Cleaf, ви кажете, що в нас є укр.попса 90-х, є Козаки і Сталкер… А що, нічого нового створювати не потрібно? А нові фільми не потрібно знімати?

  • Киянин
   05/12/2015 о 18:22

   Cleaf, ви кажете, що в нас є укр.попса 90-х, є Козаки і Сталкер… А що, нічого нового створювати не потрібно? А нові фільми не потрібно знімати?
   ————————————-
   Потрібно, проте необов’язково. Дешевше озвучувати іншоземні. Та й взагалі, за умов війни кошти краще спрямувати не на кіно, а, скажімо, на побудову життєво необхідного патронного заводу.

 15. Аноніме, я вас зрозуміла… можу сказати за себе: я народилася і живу в зросійщеному місті України, батьки мене навчили від народження розмовляти рос.мовою, для мене розмовляти рос.мовою – це як дихати, а щоб розмовляти українською – треба себе постійно контролювати, працювати над собою (принаймні поки що, бо писати українською – це для мене вже як дихати, я не пишу рос.мовою нічого вже майже 2 роки, і тепер мені навіть вже стало трохи незвично читати коменти десь рос.мовою, я звикла писати і читати, і слухати, і дивитися українською, а от розмовляти ще поки що не звикла (треба себе контролювати) – це найважче)… Наприклад, якби я потрапила у якусь стресову ситуацію (коли людина себе не контролює), якби, наприклад, на мене, напав маніяк, злодій (не дай Боже), я б закричала, гадаю, російською. При цьому я не вважаю рос.мову рідною, хоча це мова, яку мені дали батьки (я тепер вважаю, що просто батьки навчили мене чужій мові). я вважаю рідною мовою – українську, бо українська – мова мого народу, бо я ідентифікую себе українкою. І мені здається, що українці, які вважають своєю мовою рос.мову – помиляються, і треба їм якось по-доброму це пояснювати.

  Знаєте, є такий поважний український етнолінгвіст Роман Кісь ( https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%96%D1%81%D1%8C_%D0%A0%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD_%D0%AF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 ). Так от він каже, що треба змістити акценти і боротися не проти рос.мови, а ЗА українську, за популяризацію саме української. по-моєму, ви теж це маєте на увазі, якщо правильно вас зрозуміла, аноніме..

  Ось що він пише: http://wz.lviv.ua/life/121371. особисто я з цим згодна.

  п.с. я б взагалі хотіла забути рос.мову, прокинутися вранці – і не знати її взагалі… якби можна було зробити таку операцію щодо забуття рос.мови, я б погодилася)

 16. Аноніме, рідна мова будь-якого українця – українська – мова народу. Якщо людина українець, але вважає рідною російську, то вона просто помиляється, і треба їй це по-доброму пояснити.

  “російську мову, дякувати Богу і батькам, не вивчав”.

  так, вам пощастило) я от коли знайду гідного чоловіка, справжнього патріота України, і народжу йому дітей, то ми з ним виховаємо їх україномовними від народження, рос.мова їй буде не потрібна…
  сподіваюсь, що вони теж колись подякують мені, своїй матусі), і своєму татусеві теж, що ми такі молодці й навчили їх любити рідну мову від народження…

 17. >> Леля22
  >> Якщо людина українець, але вважає рідною російську, то вона просто помиляється, і треба їй це по-доброму пояснити.
  Ну поясніть їм що їхня рідна мова це та мова, яку вони почали вивчати в кращому випадку лише в школі, а то й зовсім тільки на уроках української мови в іншомовній школі. За університети і технікуми я взагалі мовчу, ще 10-15 років назад навчання на технічних спеціальностях було переважно на російській мові. Тому декому, хто народився в 80х роках і раніше, українська мова зустрічалась дуже рідко. На мою думку пояснювати таким людям що їхня рідна мова українська це теж саме, що пояснувати вам що ваша рідна хата це хата вашого прадіда, в якій ви ніколи не були, а не та хата, в якій ви виросли.

  >>так, вам пощастило) я от коли знайду гідного чоловіка, справжнього патріота України, і народжу йому дітей, то ми з ним виховаємо їх україномовними від народження, рос.мова їй буде не потрібна…
  А що буде, якщо ваша дитина обере іншу мову? не обов’язково російську, тоді ви перестанете любити свою дитину чи просто станете її любити менше? Як на мене то головне те, ким себе буде вважати людиа, а не мова якою вона буде спілкуватись, іноді російськомовні люди ролять для української культури більше, ніж сотня україномовних. До того ж навіть Тарас Шевченко писав російською мовою, він тепер також виходить не українець, чи просто зрадник?

  >>сподіваюсь, що вони теж колись подякують мені, своїй матусі), і своєму татусеві теж, що ми такі молодці й навчили їх любити рідну мову від народження…
  Щиро зичу щоб ваша мрія здійснилась :)

  • “Щиро зичу щоб ваша мрія здійснилась :)”

   дякую :)

  • Та не бреши ж так, товаришу Анонімний!
   Переважна більшість російськомовних осіб українського походження нашого сходу – чули або чують українську мову від НАЙБЛИЖЧИХ СВОЇХ РОДИЧІВ: часто-густо ще батьків, в переважній більшості від дідів-бабів, майже всі – від інших близьких родичів – тіток, дядьків, двоюрідних братів-сестер…
   Зверни увагу: повстання проти України відбулося винятково там, де більшість осіб українського походження є зрусифікованими вже в третьому поколінні, тобто від близьких родичів української вживу вже не чули! На решті сходу – зрусифіковані особи українського походження переважно є зрусифікованими в першім-другім поколіннях, тобто ще чують рідну мову від близьких родичів. А от незабаром, через 10-15 років, якщо нічого не зміниться в мовній політиці, то решта сходу остаточно втрате зв’язок з українською мовою, і в Дніпрі буде новий “Донбас”.

   • Schweinsteiger
    06/12/2015 о 11:40

    Та не бреши ж так, товаришу Анонімний!
    ——————————————
    Він не бреше, друже, він намагається тролити. Проте тролі нам не страшні, ми самі тролі.

  • Анонім
   06/12/2015 о 00:29

   >> Леля22
   >> Якщо людина українець, але вважає рідною російську, то вона просто помиляється, і треба їй це по-доброму пояснити.
   Ну поясніть їм що їхня рідна мова це та мова, яку вони почали вивчати в кращому випадку лише в школі, а то й зовсім тільки на уроках української мови в іншомовній школі. За університети і технікуми я взагалі мовчу, ще 10-15 років назад навчання на технічних спеціальностях було переважно на російській мові. Тому декому, хто народився в 80х роках і раніше, українська мова зустрічалась дуже рідко.
   —————————————————-
   Що не заважає знищувати кацапів навіть тим, хто народився тоді або раніше, визнавати українську рідною тим, хто народився тоді або раніше тощо. Приклади: Юрій Береза, Семен Семенченко, Ігор Лосєв (його стаття “Націоналізм чи етнізм” буде якраз до теми.
   ==========================================
   ===========================================
   На мою думку пояснювати таким людям що їхня рідна мова українська це теж саме, що пояснувати вам що ваша рідна хата це хата вашого прадіда, в якій ви ніколи не були, а не та хата, в якій ви виросли.
   —————————————————————–
   Ніхто нічого не буде пояснювати. Людям варто знати, що мова української держави та української нації – українська, тому якщо хочуть бути українцями – доведеться принаймні визнати її рідною. Ні – то хай звуться кацапами чи білорусами.
   ================================================
   ================================================
   >>так, вам пощастило) я от коли знайду гідного чоловіка, справжнього патріота України, і народжу йому дітей, то ми з ним виховаємо їх україномовними від народження, рос.мова їй буде не потрібна…
   А що буде, якщо ваша дитина обере іншу мову? не обов’язково російську, тоді ви перестанете любити свою дитину чи просто станете її любити менше?
   ——————————————————————-
   А якщо дитина Анонімного обере вбити щонайменше сімсот кацапів за життя, Анонімний як до того поставиться?))))))))))))))))))))))))))))))))
   =======================================
   =======================================
   Як на мене то головне те, ким себе буде вважати людиа, а не мова якою вона буде спілкуватись, іноді російськомовні люди ролять для української культури більше, ніж сотня україномовних.
   —————————————————————–
   Правильно, російськомовна людина може багато зробити (як-от Семен Семенченко чи той-таки Філатов), проте навряд чи свою російську вона при тому вважатиме рідною, як дехто тут переконував))))))))))
   =============================================
   =============================================
   До того ж навіть Тарас Шевченко писав російською мовою, він тепер також виходить не українець, чи просто зрадник?
   ——————————————————-
   Тарас Шевченко рідною вважав явно не російську. Отже, він українець.
   ===========================================
   ==========================================
   >>сподіваюсь, що вони теж колись подякують мені, своїй матусі), і своєму татусеві теж, що ми такі молодці й навчили їх любити рідну мову від народження…
   Щиро зичу щоб ваша мрія здійснилась :)

   • >>Cleaf
    >>тому якщо хочуть бути українцями – доведеться принаймні визнати її рідною.
    Тобто ви хочете сказати що в Україні, згідно перепису населення 2001 року, українців всього 67,5% від загального населення України, тобто третина населення України не є українцями, я все вірно розумію?

    >>А якщо дитина Анонімного обере вбити щонайменше сімсот кацапів за життя, Анонімний як до того поставиться?
    Якщо це буде війна, то поставлюсь позитивно.

    >>Правильно, російськомовна людина може багато зробити (як-от Семен Семенченко чи той-таки Філатов), проте навряд чи свою російську вона при тому вважатиме рідною, як дехто тут переконував))))))))))
    Семен Семенченко, він же Костянтин Грішин, особистість повністю маргінальна, у владу він намагався пролізти ще на місцевих виборах задовго до сьогоднішніх події, потім на Донбасі шниряв розвідував що й як влаштовано, та й до його біографії є багато запитань. До того ж він сам себе ідентифікує як росіянина, а ви його вже в українці записали :D

    >>Тарас Шевченко рідною вважав явно не російську. Отже, він українець.
    Але ж він створював контент російською мовою також. А тут багато хто кип’ятком сциця від цього.

    • Анонім
     06/12/2015 о 18:00

     >>Cleaf
     >>тому якщо хочуть бути українцями – доведеться принаймні визнати її рідною.
     Тобто ви хочете сказати що в Україні, згідно перепису населення 2001 року, українців всього 67,5% від загального населення України, тобто третина населення України не є українцями, я все вірно розумію?
     ———————————————————-
     Все правильно. Проте останнім часом кількість таких почала рвучко зменшуватися (і зменшуватиметься ще, бо війна швидко не скінчиться).
     ==============================================
     ==============================================
     >>А якщо дитина Анонімного обере вбити щонайменше сімсот кацапів за життя, Анонімний як до того поставиться?
     Якщо це буде війна, то поставлюсь позитивно.
     ——————————————————–
     А якщо се буде антитерористична операція?)))))))))))))))))))))))
     =============================================
     =============================================
     >>Правильно, російськомовна людина може багато зробити (як-от Семен Семенченко чи той-таки Філатов), проте навряд чи свою російську вона при тому вважатиме рідною, як дехто тут переконував))))))))))
     Семен Семенченко, він же Костянтин Грішин, особистість повністю маргінальна,
     ———————————————
     Про маргінальність депутата Верховної Ради смішно читати. Маргінал – людина, що викинута на життєве дно, Семенченко точно не з таких.
     ==========================================
     ==========================================
     у владу він намагався пролізти ще на місцевих виборах задовго до сьогоднішніх події, потім на Донбасі шниряв розвідував що й як влаштовано, та й до його біографії є багато запитань.
     ——————————————
     То в кацапа до нього можуть бути запитання, в українців до нього немає ніяких запитань. Шниряв та розвідував він добре, бо нашниряв та нарозвідував цілий батальон “Донбас”, що настріляв досить кацапів. Коли врахувати ще й те, що Семен із Соболєвим віднедавна взявся за падлюку Вілкула, одною причиною поважати Семенченка стане більше)))))))))))))).
     ===========================================
     ===========================================
     До того ж він сам себе ідентифікує як росіянина, а ви його вже в українці записали :D
     —————————————
     Він себе ідентифікує як етнічного “росіянина”, бо дітей своїх зве українцями.
     ============================================
     ==============================================
     >>Тарас Шевченко рідною вважав явно не російську. Отже, він українець.
     Але ж він створював контент російською мовою також. А тут багато хто кип’ятком сциця від цього.
     ————————————-
     Тут від Шевченка ніхто нічим не “сциця”.

    • Cleaf
     06/12/2015 о 18:48

     Анонім
     06/12/2015 о 18:00

     >>Cleaf
     >>тому якщо хочуть бути українцями – доведеться принаймні визнати її рідною.
     Тобто ви хочете сказати що в Україні, згідно перепису населення 2001 року, українців всього 67,5% від загального населення України
     ———————————————–
     До речі, не “всього 67,5%”, а радше “аж 67,5%”))).

    • Аноніме, а який ваш нік на Толоці, ви ж зареєстровані тут? Чого не підписуєтеся реальним ніком?)

     а взагалі.. не знаю, може, Конфуцію взагалі треба заборонити робити тут такі публікації… яка від них користь? може, якщо й робити публікації щодо мови, то робити позитивні публікації, які б заохочували людей переходити потрошку на українську мову, а не робили зайвий раз піар Зєлєнському та іншим таким пристосуванцям…

     Наприклад, отакі позитивні, як на мене, статті: https://www.facebook.com/onuka.official/posts/1077556718926352?comment_id=1077986742216683&offset=0&total_comments=8&comment_tracking={%22tn%22%3A%22R%22} (сама стаття у мене чомусь не відкривається, а раніше відкривалася, може, потім той сайт запрацює).

     ONUKA: «Моя мета на 2015 рік – повністю перейти на українську»

 18. Панове, ось що спало мені на думку!
  Коли Голобородькові ввижався князь Ярослав, то чомусь князь говорив до нього українською, на відміну від інших історичних постатей!
  Це знаєте навіщо? Аби показати, що князь Ярослав Мудрий – не російський, що Русь, давній Київ – це Україна.
  Тобто, оті зеленські добре тямлять, що САМЕ МОВА Є НАЙПЕРШОЮ ОЗНАКОЮ окремішності народу, що історично склався! І в потрібну мить використовують це, як спосіб донести думку.
  Усі притомні люди ВСЕ ЦЕ ЗНАЮТЬ!
  А варнякають про “какая разніца на каком…” винятково через психологічні причини і природні людські вади.
  Після цього прикладу впевнено заявляю: ВСЯКИЙ, ХТО ПЛЕТЕ ЩОСЬ ПРО “щирий українець з рідною російською мовою” – МУДАК. Кому неясно – спитайте в зеленських, нащо в їхньому фільмі князь Ярослав балакав українською, коли всі інші Лінкольни та Людовики Шістнадцяті гомоніли російською!

  • Schweinsteiger
   06/12/2015 о 11:50

   Після цього прикладу впевнено заявляю: ВСЯКИЙ, ХТО ПЛЕТЕ ЩОСЬ ПРО “щирий українець з рідною російською мовою” – МУДАК.
   —————————————————
   Втім, такий “всякий” може бути й замаскованим симпатиком кацапів. Таке теж варто враховувати.

 19. “Хочу ще додати: ніхто не збирається переробляти існуючих російськомовних, річ не в цім! Держава й Нація повинні зійтись на тому, що нинішня побутова російськомовність певної частини населення українського походження – штучно створене явище, яке вважатимемо тимчасовим і, з метою дерусифікації, вся публічна сфера має бути винятково україномовна. Завдання не нинішніх російськомовних переробити, а їхніх дітей зробити природньо україномовними. І – геть спекуляції, все тут цілком зрозуміло”.

  повністю підтримую. про що я й раніше писала, що визнати, що російська також на рівні з українською може бути рідною українцеві – то це що означає? Це означає, що нічого змінювати й не треба… Казати, що російська теж може бути рідною – це дуже небезпечно, бо тоді українофоби почнуть кричати що “якщо вона теж рідна, то чом би не дати їй офіційного статусу?..” Саме цього я й хочу (та дуууже багато хто хоче з українців, впевнена), щоб мої діти були природньо україномовними.

  п.с. я не є україномовною від народження, батьки мене навчили рос.мові, але моя рідна бабуся балакає українським суржиком (думаю, її батьки розмовляли саме українською), але моя рідна мова – українська (я не плутаю рідну мову з мовою свого дитинства). а деякі україномовні від народження плутають (як анонім), і кажуть: “його рідна мова – російська, бо цією мовою він з батьками розмовляв, розмовляє”…

  не кажіть за мене, будь ласка, аноніме та деякі інші! я сама знаю, яка мені мова рідна і ким я є: я українка, моя рідна – українська. І так мають вважати всі українці, навіть якщо вони тимчасово зросійщені…

 20. І взагалі, аноніме, я не розумію, чого ви хочете? Не може рос.мова бути українцеві рідною, не може – і все! Тільки українська є рідною мовою українця! Російську мову нав’язали нашим прадідам, бабусям, дідусям, наші (кажу про молоде покоління) батьки вже добровільно розмовляли рос.мовою, бо так було модно чи просто бо не замислювалися над такими питаннями, не знаю чому, навчили цій мові своїх дітей – і що вона стала рідною? з якого дива? подивіться на початок мого 4-го речення, з чого все починалося – з нав’язування! а вже потім батьки прищеплювали цю мову своїм дітям, любили їх цією чужою (іноземною) мовою, так, що навіть діти повірили, що ніби ця мова їм рідна. Це жахливий і підлий обман. Насправді нерідна!

  А щодо вибору, що людина сама має право обирати, все так… але. вибір може бути неправильним – і якщо ти знаєш, що цей вибір точно неправильний, то допоможи людині зробити правильний вибір і постарайся вберегти його від неправильного! Я щодня ходжу вулицями свого міста і бачу маленьких дітей, до яких батьки звертаються рос.мовою і ці люди українці – і я розумію, що їхній вибір – навчати своїх дітей рос.мові є неправильним. можливо, вони цього ще зараз не знають, можливо, їхні діти потім мучитимуться, матимуть проблеми з самоідентифікацією… тож ті, хто все це знає, мають допомогти, тим хто ще не знає, зробити правильний вибір. Допомогти означає зробити, щоб українська звучала в усіх сферах публічного життя, що нею був наповнений ефір!

  Алегорія: якщо ваша дитина-підліток захоче (не дай Боже) зістрибнути з 9-го поверху, ви що їх скажете: гаразд, це твій вибір, я його поважаю? так ви їй скажете? чи намагатиметеся врятувати свою дитину від неправильного вибору? бо цей вибір – явно неправильний – і головне те, що ви це знаєте!

  Зєлєнський знає, що вибір рос.мови для українця є неправильним, він це знає, недурний, але він все одно це робить, пхає цю російську, бо тупо заробляє бабло! якщо перевести це на мою алегорію, то зєлєнський каже цей бідній дитині, якій просто бракує уваги, їй здається, що її не розуміють, він каже цій дитині: Стрибай! йому її не шкода…

  цей підлий-підлий-підлий-підлий вчинок!!!

  • >>І взагалі, аноніме, я не розумію, чого ви хочете? Не може рос.мова бути українцеві рідною, не може – і все! Тільки українська є рідною мовою українця! Російську мову нав’язали нашим прадідам, бабусям, дідусям, наші (кажу про молоде покоління) батьки вже добровільно розмовляли рос.мовою, бо так було модно чи просто бо не замислювалися над такими питаннями, не знаю чому, навчили цій мові своїх дітей – і що вона стала рідною? з якого дива?
   Я вже втомився писати одне й теж саме. Уважніше читайте що я казав. Я казав саме проте що, багато українців ВВАЖАЄ своєю рідною мовою не українську, а якусь іншу, згідно перепису від 2001 року таких людей, котрі вважають себе українцем, але ВВАЖАЮТЬ свою рідну мову не українську було близько 10%, тобто трохи більше 4,5 млн людей. Більшість з них ви ніколи не переконаєте, що їхня рідна мова це українська, ба більше, ви зможете такими діями винудити їх ще далі віддалятися від української культури, бо якщо людина вважає своєю рідною мовою мову Х, то намагання принизити цю мову спричинять лише до загострення конфлікту і відповідної захисної реакції. Все що я хотів сказати – не потрібно боротися проти інших мов, потрібно розвивати українську мову, бо розвиток це справа природня і вона веде до розквіту, а от боротьба проти інших мов це дія неприродна, вона веде до занепаду. Ось замість того аби тут вести бесіду про російську мову і Зеленського, краще б розмістили якусь цікаву новину про українську культуру, ось до чого я веду всі мої пости в цій темі.

   >>Насправді нерідна!
   Та й грець з нею! Ще раз кажу – не наше з вами діло нав’язувати іншим людям думки про те, що для них рідніше. Нехай до цього висновку вони дійдуть самі. Це як у вихованні з дітьми – не потрібно їм нав’язувати те, що їм не цікаво, бо це відіб’є у них бажання до цієї справи на все життя. І навпаки – дуже часто те, що було для дітей не цікаво, в більш дорослому віці стає цікавим, наприклад особисто я в віці 20 років вмів приготувати аж цілу одну страву – смажені яйця. Більше я нічого не готував, батьки ніколи мене до цього не змушували, а от після 20 років я почав готувати різні страви і мені це стало подобатись, я отримую задоволення від приготування різних страв і на данний момент навіть хліб випікаю (ясна річ що не в хлібопічці), батьки дуже дивуються, особливо батько, каже що ніколи не міг подумати що я буду щось просте готувати, не те щоб хліб випікати чи готувати справжній плов по-ферганськи на який потрібно витратити близько 5-6 годин часу. Так само і з рідною мовою – не потрібно тикати людину що в дитинстві він чув не свою рідну мову, а чужу, бо для багатьох людей це звучить так само, як ніби їм сказали що його виховали не рідні батьки, а чужі. Прийде час і вони самі зрозуміють те, що зрозуміли ви – що їхня рідна мова українська.

   >>але. вибір може бути неправильним – і якщо ти знаєш, що цей вибір точно неправильний, то допоможи людині зробити правильний вибір і постарайся вберегти його від неправильного!
   Головне, щоб допомога не стала ведмежою послугою.

   >>їхній вибір – навчати своїх дітей рос.мові є неправильним. можливо, вони цього ще зараз не знають, можливо, їхні діти потім мучитимуться, матимуть проблеми з самоідентифікацією…
   Ви справді думаєте, якщо ви їм скажете що їхня рідна мова насправді українська, тож їм потрібно переходити на українську мову, вони це зроблять? У більшості випадків це буде розцінено як посягання на їх рідну мову і тільки більше їх відсторонить від української мови, такі вже люди створіння. навіть в СРСР не було такої жорсткої русифікації, вона там проходила доволі розумно – поступово з додаванням росіян в іншомовні середовища і асиміляції на цих територіях. Заборона і приниження викликають тільки супротив, а от популяризація навпаки викликає приязнь і бажання бути частиною популярного явища. Це також природнє явище і воно завжди перемагає. Ви тільки не подумайте що я проти українізації російськомовних, я тільки за, але вона має проводитись з розумом, а не так, як пропонують вище – методом примусу і заборон.

   >> Алегорія: якщо ваша дитина-підліток захоче (не дай Боже) зістрибнути з 9-го поверху, ви що їх скажете: гаразд, це твій вибір, я його поважаю? так ви їй скажете? чи намагатиметеся врятувати свою дитину від неправильного вибору? бо цей вибір – явно неправильний – і головне те, що ви це знаєте!
   Ну це ви вже перегинаєте палку, речі кардинально різні. Кардинально. Якщо ваша дитина, не дай Бог, зістрибне з 9го поверху, то у вас більше не буде цієї дитини. Якщо ж вона почне спілкуватись іншою мовою, то дитина буде жива, але ви зможете своїм несприйняттям її вибору зможете зробити так, що вона хоч і буде живою, але буде вважати вас чужою людиною.

   >>Зєлєнський знає, що вибір рос.мови для українця є неправильним, він це знає, недурний, але він все одно це робить, пхає цю російську, бо тупо заробляє бабло!
   Так, це його ізнес, він робить так, як йому краще. До того ж він, на скільки я знаю, ніколи себе не вважав справнім українським патріотом, хоча до української мови відноситься з повагою. А те, що у нас люди сміються над “хохлами” то це біда українців, а не Зеленського, який просто заробляє гроші. Як на мене то все чесно – публіка хоче “хохлів”, рубліка їх отримує. Українці хочуть перемогти це? То хай беруть приклад з Сергія Притули і його україномовного “Вар’яти шоу”, чим більше таких, як Притула, тим менше буде таких, як Зеленський.

   • Анонім
    06/12/2015 о 22:20

    >>І взагалі, аноніме, я не розумію, чого ви хочете? Не може рос.мова бути українцеві рідною, не може – і все! Тільки українська є рідною мовою українця! Російську мову нав’язали нашим прадідам, бабусям, дідусям, наші (кажу про молоде покоління) батьки вже добровільно розмовляли рос.мовою, бо так було модно чи просто бо не замислювалися над такими питаннями, не знаю чому, навчили цій мові своїх дітей – і що вона стала рідною? з якого дива?
    Я вже втомився писати одне й теж саме. Уважніше читайте що я казав. Я казав саме проте що, багато українців ВВАЖАЄ своєю рідною мовою не українську, а якусь іншу, згідно перепису від 2001 року таких людей, котрі вважають себе українцем, але ВВАЖАЮТЬ свою рідну мову не українську було близько 10%, тобто трохи більше 4,5 млн людей. Більшість з них ви ніколи не переконаєте, що їхня рідна мова це українська, ба більше, ви зможете такими діями винудити їх ще далі віддалятися від української культури, бо якщо людина вважає своєю рідною мовою мову Х, то намагання принизити цю мову спричинять лише до загострення конфлікту і відповідної захисної реакції. Все що я хотів сказати – не потрібно боротися проти інших мов, потрібно розвивати українську мову, бо розвиток це справа природня і вона веде до розквіту, а от боротьба проти інших мов це дія неприродна, вона веде до занепаду.
    ———————————————————————–
    Не веде, якщо інша мова – мова окупанта, до того ж насаджена штучно.
    ===============================================
    ===============================================
    Ось замість того аби тут вести бесіду про російську мову і Зеленського, краще б розмістили якусь цікаву новину про українську культуру, ось до чого я веду всі мої пости в цій темі.
    ————————————————————————————
    Дивина. Твердження, що українцем нібито можна лише народитися та що американської нації не існує, виявляється, означають, що треба розміщувати новини про українську культуру. Ніколи б не подумав))).
    ========================================
    =========================================
    >>Насправді нерідна!
    Та й грець з нею! Ще раз кажу – не наше з вами діло нав’язувати іншим людям думки про те, що для них рідніше. Нехай до цього висновку вони дійдуть самі. Це як у вихованні з дітьми – не потрібно їм нав’язувати те, що їм не цікаво, бо це відіб’є у них бажання до цієї справи на все життя.
    ——————————————————–
    Правильно, нема чого нав’язувати вивчення т.зв. російської мови в школах)))).
    ==========================================
    ==========================================
    І навпаки – дуже часто те, що було для дітей не цікаво, в більш дорослому віці стає цікавим, наприклад особисто я в віці 20 років вмів приготувати аж цілу одну страву – смажені яйця. Більше я нічого не готував, батьки ніколи мене до цього не змушували, а от після 20 років я почав готувати різні страви і мені це стало подобатись, я отримую задоволення від приготування різних страв і на данний момент навіть хліб випікаю (ясна річ що не в хлібопічці), батьки дуже дивуються, особливо батько, каже що ніколи не міг подумати що я буду щось просте готувати, не те щоб хліб випікати чи готувати справжній плов по-ферганськи на який потрібно витратити близько 5-6 годин часу. Так само і з рідною мовою – не потрібно тикати людину що в дитинстві він чув не свою рідну мову, а чужу, бо для багатьох людей це звучить так само, як ніби їм сказали що його виховали не рідні батьки, а чужі. Прийде час і вони самі зрозуміють те, що зрозуміли ви – що їхня рідна мова українська.
    ——————————————————————-
    Зрозуміють у разі відповідного виховання. Бо якщо читати казки кацапською та вмикати дитині мультфільми кацапською – дитина з великою ймовірністю виросте й усвідомить себе кацапом
    ============================================
    ============================================
    >>але. вибір може бути неправильним – і якщо ти знаєш, що цей вибір точно неправильний, то допоможи людині зробити правильний вибір і постарайся вберегти його від неправильного!
    Головне, щоб допомога не стала ведмежою послугою.
    ————————————————————-
    Тобто, головне, щоб допомога не окацапила дитину.
    ========================================
    =========================================
    >>їхній вибір – навчати своїх дітей рос.мові є неправильним. можливо, вони цього ще зараз не знають, можливо, їхні діти потім мучитимуться, матимуть проблеми з самоідентифікацією…
    Ви справді думаєте, якщо ви їм скажете що їхня рідна мова насправді українська, тож їм потрібно переходити на українську мову, вони це зроблять? У більшості випадків це буде розцінено як посягання на їх рідну мову і тільки більше їх відсторонить від української мови, такі вже люди створіння. навіть в СРСР не було такої жорсткої русифікації, вона там проходила доволі розумно – поступово з додаванням росіян в іншомовні середовища і асиміляції на цих територіях.
    ————————————————————-
    Не варто брехати, кацапізація проходила шляхом фізичного знищення та депортацій українців (і завезення на їхнє місце ешелонів кацапів). Голодомор – апогей кацапізації. Спроби назвати “русифікацію” розумною викривають покацапленого або кацапа.
    =========================================
    =========================================
    Заборона і приниження викликають тільки супротив, а от популяризація навпаки викликає приязнь і бажання бути частиною популярного явища. Це також природнє явище і воно завжди перемагає. Ви тільки не подумайте що я проти українізації російськомовних, я тільки за, але вона має проводитись з розумом, а не так, як пропонують вище – методом примусу і заборон.
    ———————————————————–
    Після кацапської агресії демосковізація аж ніяк не уникне використання примусу та заборон. Тому не варто вмовляти присутніх покинути все як є.
    ===========================================
    ===========================================
    >> Алегорія: якщо ваша дитина-підліток захоче (не дай Боже) зістрибнути з 9-го поверху, ви що їх скажете: гаразд, це твій вибір, я його поважаю? так ви їй скажете? чи намагатиметеся врятувати свою дитину від неправильного вибору? бо цей вибір – явно неправильний – і головне те, що ви це знаєте!
    Ну це ви вже перегинаєте палку, речі кардинально різні. Кардинально. Якщо ваша дитина, не дай Бог, зістрибне з 9го поверху, то у вас більше не буде цієї дитини. Якщо ж вона почне спілкуватись іншою мовою, то дитина буде жива, але ви зможете своїм несприйняттям її вибору зможете зробити так, що вона хоч і буде живою, але буде вважати вас чужою людиною.
    ———————————————
    Якщо виховати дитину правильно, то спілкуватися іншою мовою їй не буде сенсу.
    =============================================
    =============================================
    >>Зєлєнський знає, що вибір рос.мови для українця є неправильним, він це знає, недурний, але він все одно це робить, пхає цю російську, бо тупо заробляє бабло!
    Так, це його ізнес, він робить так, як йому краще. До того ж він, на скільки я знаю, ніколи себе не вважав справнім українським патріотом, хоча до української мови відноситься з повагою. А те, що у нас люди сміються над “хохлами” то це біда українців, а не Зеленського, який просто заробляє гроші. Як на мене то все чесно – публіка хоче “хохлів”, рубліка їх отримує.
    ——————————————————-
    Публіка їх не хоче, їх хочуть хіба горе-телевізійники та покацаплені. Тому публіка аж ніяк не отримує те, що хоче. Відтак мігрує в мережу.
    =====================================
    =====================================
    Українці хочуть перемогти це? То хай беруть приклад з Сергія Притули і його україномовного “Вар’яти шоу”, чим більше таких, як Притула, тим менше буде таких, як Зеленський.
    ——————————————————–
    Українці вже перемагають всіляке теленеподобство, просто припиняючи дивитися телевізор.

    • >> Не варто брехати, кацапізація проходила шляхом фізичного знищення та депортацій українців (і завезення на їхнє місце ешелонів кацапів). Голодомор – апогей кацапізації. Спроби назвати “русифікацію” розумною викривають покацапленого або кацапа.
     Голодомор це не русифікація, а знищення українського народу. Це зовсім інша річ, потрібно відрізняти русифікацію від винищення окремих народів. Сама русифікація в СРСР якраз проходила доволі розумно – україномовне населення розбавляли великою кількістю російськомовного населення, до російськомовного населення додавали невелику частину україномовного населення, крім цього на державному рівні російська мова була єдиною “повноцінною” мовою, тобто якщо ти хотів стати кимось у суспільстві – обов’язково мав володіти російською мовою і так далі. В самому СРСР українська мова не мала прямої заборони, а витіснялась з соціуму шляхом популяризації і нав’язування російської мови. Це і є, на мою думку, самий еффективний спосіб українізації – популяризація української мови і української культури. Заборони інших мов ні до чого доброго не доведуть, а спричинять лиш ще більший супротив (як це було з українською мовою в часи її заборони).

     >> Публіка їх не хоче, їх хочуть хіба горе-телевізійники та покацаплені. Тому публіка аж ніяк не отримує те, що хоче. Відтак мігрує в мережу.
     Розумна публіка – не хоче, а більша частина публіки, нажаль, далеко не розумні, а тому легко “хавають” низькопробні жарти. Тільки що зайшов на ютуб спеціальнор для того, щоб подивитись скільки переглядів в інтернеті у “Слуги народу” – 1 і 2 серію подивилось більше 5,5 млн разів.

     >> Українці вже перемагають всіляке теленеподобство, просто припиняючи дивитися телевізор.
     Це добре, але лише цього мало. Потрібен україномовний контент, при чому хорошої якості. Я тішуся з того, що в останній час видавництва почали видвати українською мовою багато цікавих речей, але, нажаль, їх ще не так багато якби мені того хотілося б.

     >> Казав, що українцем неможливо стати (тільки народитися)
     Я й не відмовлявся від своїх слів. Просто ви розглядаєте націю в сенсі політичної нації, а я в сенсі етносу, про що писав ще з самого початку. Політична нація це фарс, писав уже про Саакашвілі, який за вашою логікою є українцем, а за моєю – він назавжди залишиться грузином.

     >> що американської нації не існує
     Знову ж таки, я говорив в контексті нації як етносу

     >> що русифікація в радянсько-російській імперії “не була жорсткою”
     Ні, не була, вище вже поянив чому.

     >>хоча незрозуміло, що поганого в скороченні кацапського населення
     Поганого в цьому нічого немає, погане в тому, що приріст українців був дуже малий. Я більше радію від власних успіхів, ніж від невдач конкурентів. В цьому ми й відрізняємось – вам головне щоб кацапів стало менше, а мені головне – щоб українців стало більше, бо більша кількість українців зможе більше розвивати українську культуру, а на кацапів мені взагалі начхати.

     • >> Не варто брехати, кацапізація проходила шляхом фізичного знищення та депортацій українців (і завезення на їхнє місце ешелонів кацапів). Голодомор – апогей кацапізації. Спроби назвати “русифікацію” розумною викривають покацапленого або кацапа.
      Голодомор це не русифікація, а знищення українського народу. Це зовсім інша річ, потрібно відрізняти русифікацію від винищення окремих народів.
      ——————————————————–
      Не потрібно нічого відрізняти, бо русифікація є ключовим елементом асиміляції (себто винищення мирним шляхом).
      =================================
      ==================================
      Сама русифікація в СРСР якраз проходила доволі розумно – україномовне населення розбавляли великою кількістю російськомовного населення
      ———————————————————
      Себто завозячи кацапів в виморені голодом села. Враховуючи, що радянсько-російську імперію те не врятувало, нічого розумного в тому не було.
      =============================================
      =============================================
      >> Казав, що українцем неможливо стати (тільки народитися)
      Я й не відмовлявся від своїх слів. Просто ви розглядаєте націю в сенсі політичної нації, а я в сенсі етносу, про що писав ще з самого початку. Політична нація це фарс, писав уже про Саакашвілі, який за вашою логікою є українцем, а за моєю – він назавжди залишиться грузином.
      ————————————-
      Політична нація – не фарс. Неясно, до чого тут Саакашвілі, бо він не вважає себе українцем та українську рідною. За моєю логікою він є грузином.
      ================================
      ================================
      >>хоча незрозуміло, що поганого в скороченні кацапського населення
      Поганого в цьому нічого немає, погане в тому, що приріст українців був дуже малий. Я більше радію від власних успіхів, ніж від невдач конкурентів.
      ———————————————-
      Себто приріст кількості українців – не привід радіти, тому що він невеликий.
      ==============================================
      ==============================================
      …а на кацапів мені взагалі начхати
      ——————————————-
      Оте вже тішить!))))))))))))))))))))))))

     • >>хоча незрозуміло, що поганого в скороченні кацапського населення
      Поганого в цьому нічого немає, погане в тому, що приріст українців був дуже малий. Я більше радію від власних успіхів, ніж від невдач конкурентів.
      ———————————————-
      Кацапи – вороги, а не конкуренти Україні. Тому від їхніх невдач цілком можна радіти не менше, аніж від власних успіхів.

     • В цьому ми й відрізняємось – вам головне щоб кацапів стало менше, а мені головне – щоб українців стало більше, бо більша кількість українців зможе більше розвивати українську культуру,
      ———————————————–
      Тобто навіть під час кацапської агресії анонімові байдуже, чи стане кацапів менше, чи ні.

     • >> Не потрібно нічого відрізняти, бо русифікація є ключовим елементом асиміляції (себто винищення мирним шляхом).
      Схоже що ви вже втратили зв’язок з темою нашої дискусії. Голодомори й інші фізичні знищення українців не є асиміляцією. Асиміляція це процес перетворення одного народу на інший, русифікація це лише одна з багатьох дій направлена на асиміляцію.

      >> Себто завозячи кацапів в виморені голодом села. Враховуючи, що радянсько-російську імперію те не врятувало, нічого розумного в тому не було.
      До чого там СРСР? Ми зараз маємо факт що на сході України переважна більшість населення за межами дому розмовляє російською мовою, як на мене то політика СРСР по русифікації була, нажаль, доволі ефективною.

      >> Неясно, до чого тут Саакашвілі, бо він не вважає себе українцем та українську рідною. За моєю логікою він є грузином.
      http://www.svoboda.org/media/video/27227062.html дивіться з 03:50, там він чітко каже що вважає себе українцем, тому мені дивно що вам не подобається приклад з Саакашвілі.

      >> Себто приріст кількості українців – не привід радіти, тому що він невеликий.
      А ви ніколи не намагались уважно читати те, що вам пишуть? Я казав що немає ПОВАЖНИХ причин радіти з такої МАЛОЇ цифри, це теж саме що радіти підвищенню заробітної плати на 10грн/місяць, коли за цих 10грн навіть 2 буханки хліба не купиш.

      >> Кацапи – вороги, а не конкуренти Україні. Тому від їхніх невдач цілком можна радіти не менше, аніж від власних успіхів.
      Там і нормальні люди також є, хоч і мало. Тому для мене росіяни не вороги, вороги тільки ті, хто не поважає українців і нашу культуру.

      >> Тобто навіть під час кацапської агресії анонімові байдуже, чи стане кацапів менше, чи ні.
      Мені головне щоб українців менше не стало, а радіти що за одного українця два кацапи вмерло я не бачу ніякого сенсу. Але це не заважає мені радіти коли наші військові знищують терористів (російських, українських чи якихось інших це вже для мене абсолютно байдуже).

     • Анонім
      07/12/2015 о 19:18

      >> Не потрібно нічого відрізняти, бо русифікація є ключовим елементом асиміляції (себто винищення мирним шляхом).
      Схоже що ви вже втратили зв’язок з темою нашої дискусії.
      ————————————————-
      Його втратив той, хто стверджував, що депутат Верховної Ради Семенченко – “маргінал” та порівнював людей з огірками))))))))))))
      ===============================
      ==================================
      (хоча Голодомори й інші фізичні знищення українців не є асиміляцією.
      ——————————————————-
      Якраз знищення й є асиміляцією, просто форсованою аж до фізичної екстермінації.
      ===========================================
      ===========================================
      Асиміляція це процес перетворення одного народу на інший, русифікація це лише одна з багатьох дій направлена на асиміляцію.
      ———————————————————
      Примусове перетворення одного народу на інший є етноцидом, себто дією, спрямованою на зникнення народу з мапи світу (те ж знищення, просто без крові).
      ============================================
      =============================================
      >> Себто завозячи кацапів в виморені голодом села. Враховуючи, що радянсько-російську імперію те не врятувало, нічого розумного в тому не було.
      До чого там СРСР? Ми зараз маємо факт що на сході України переважна більшість населення за межами дому розмовляє російською мовою, як на мене то політика СРСР по русифікації була, нажаль, доволі ефективною.
      ————————————————————–
      СРСР якраз повністю “до чого” до сього факту, бо Голодомор (виморювання голодом українців та завезення на їхнє місце ешелонів з кацапами) якраз є причиною того, що схід зазнав сильнішого змосковщення.
      ==========================================
      ==========================================
      >> Неясно, до чого тут Саакашвілі, бо він не вважає себе українцем та українську рідною. За моєю логікою він є грузином.
      http://www.svoboda.org/media/video/27227062.html дивіться з 03:50, там він чітко каже що вважає себе українцем, тому мені дивно що вам не подобається приклад з Саакашвілі.
      ————————————————–
      Казати він може що завгодно, проте українську не вважає рідною – отже, не українець. Поки що не українець, принаймні. Якщо визнає українську рідною – визнаємо поважного політика українцем))))))))))).
      ===================================
      ====================================
      >> Себто приріст кількості українців – не привід радіти, тому що він невеликий.
      А ви ніколи не намагались уважно читати те, що вам пишуть? Я казав що немає ПОВАЖНИХ причин радіти з такої МАЛОЇ цифри, це теж саме що радіти підвищенню заробітної плати на 10грн/місяць, коли за цих 10грн навіть 2 буханки хліба не купиш.
      —————————————–
      Люди – не зарплатня, тому радіти збільшенню численності українців якраз є поважні приводи. Отже, збільшення кількості українців – аж ніяк не “теж саме що радіти підвищенню заробітної плати на 10грн/місяць, коли за цих 10грн навіть 2 буханки хліба не купиш”.
      =======================================
      =======================================
      >> Кацапи – вороги, а не конкуренти Україні. Тому від їхніх невдач цілком можна радіти не менше, аніж від власних успіхів.
      Там і нормальні люди також є, хоч і мало. Тому для мене росіяни не вороги, вороги тільки ті, хто не поважає українців і нашу культуру.
      ————————————————————-
      Під час кацапської агресії проти України кацапи для аноніма не є ворогами. Без коментарів. До речі, абсолютна більшість кацапів “не поважає українців і нашу культуру”, що доводять цифри підтримки кацапами Владіміра Путіна. Який анексував Крим та пів-Донбасу.

   • Анонім
    06/12/2015 о 22:20

    >>І взагалі, аноніме, я не розумію, чого ви хочете? Не може рос.мова бути українцеві рідною, не може – і все! Тільки українська є рідною мовою українця! Російську мову нав’язали нашим прадідам, бабусям, дідусям, наші (кажу про молоде покоління) батьки вже добровільно розмовляли рос.мовою, бо так було модно чи просто бо не замислювалися над такими питаннями, не знаю чому, навчили цій мові своїх дітей – і що вона стала рідною? з якого дива?
    Я вже втомився писати одне й теж саме. Уважніше читайте що я казав.
    ——————————————————
    Казав, що українцем неможливо стати (тільки народитися), що депутат Семенченко – “маргінал”, що американської нації не існує, що русифікація в радянсько-російській імперії “не була жорсткою”, що не бачить “якихось поважних причин радіти з приводу того, що українців за ці 12 років між переписами стало лиш на 120 тисяч більше, а відсоток українців так сильно збільшився лиш через скорочення населення” (хоча незрозуміло, що поганого в скороченні кацапського населення). От ми уважніше і прочитали, що казав анонім)))))))))))))))))).

 21. А я розмістила таку новину про нашу співачку Онуку))

  “Нехай до цього висновку вони дійдуть самі” – так, я сама дійшла цього болючого висновку, що рідні батьки навчили мене чужій іноземній мові, а не рідній. І що я своїх дітей вчитиму від народження саме рідній, українській, любити Україну саме українською мовою. сама дійшла цього висновку, і сама цього захотіла..

 22. Аноніме, ви в багато у чому маєте рацію, що примус викличе тільки зворотню реакцію, що треба якомога більше нарощувати україномовний контент, підтримувати гривнею україномовне – все це правильно і люди це все і без вас знають… Але хочу дати вам одну пораду з власного досвіду: якщо бачите такі публікації, як оця, то просто оминайте їх, не треба доводити іншим, злити їх тим, що зєлєнський має право якою хоче мовою створювати контент, бо він вільна людина. Не треба злити людей тим, що от зєлєнський створює рос.мовою, а ви замість того, щоб його лаяти, візьміть і створіть якийсь проект українською. Думаєте, люди не хотіли б створити проект українською, дуже хотіли б, але вони просто не мають таких грошей, а зєлєнський має, бо лиже дупу олігархам, які ж нас обкрадають. Тобто, дивіться, що виходить: олігархи вкрали наші гроші, потім дали їх отакому от зєлєнському (його ж спонсорує бандит коломойський, 1+1 – це канал коломойського) і той за фактично ж наші гроші ще з нас же сміється. Це ж треба себе не поважати, щоб таке хавати. Тому люди і зляться. Мають право.
  Тому ліпше, аноніме, взагалі не звертайте уваги на такі публікації, нічого не пишіть. Я вас дуже прошу, будь ласка, просто взагалі не треба писати в таких темах – і все. І ще – ніколи більше не кажіть, що російська теж може бути рідною. Не може!

  а те, що ви вмієте випікати хліб і готувати плов – то ви молодець!))

 23. >>Леля22
  >> Але хочу дати вам одну пораду з власного досвіду: якщо бачите такі публікації, як оця, то просто оминайте їх, не треба доводити іншим, злити їх тим, що зєлєнський має право якою хоче мовою створювати контент, бо він вільна людина.
  Дякую за пораду, але я такі теми не оминаю саме для того, щоб їх не ставало більше. Українцям взагалі має бути начхати на росіян, вони (рорсіяни і російськомовний контент) мають бути виключені з українського інформаційного простору, бо ця новина, я впевнений, додала переглядів “Слузі народу”, тому що все одно частина людей, яким було начхати на цей відеоматеріал, після цієї новини зацікавилась ним і спробувала подивитись, можливо декому воно навіть й сподобалось. Я “Слугу народу” не дивлюсь принципово, чого й всім іншим українцям бажаю.

  >> Думаєте, люди не хотіли б створити проект українською, дуже хотіли б, але вони просто не мають таких грошей, а зєлєнський має, бо лиже дупу олігархам, які ж нас обкрадають.
  Зеленський починав з КВК і заробив свої гроші сам, його популярність це плід його праці. Завжди можна знайти купу причин щоб виправдати свою бездіяльність, але потрібно чесно собі зізнатись що цей контент не створюється не через брак коштів, а через брак бажання. Я вже вище приводив як приклад Сергія Притулу, на скільки я знаю, то він нікому нічого не лизав, а тим не менше він встигає і волонтерською діяльністю займатись, і працювати на ТВ, ще й давати концерти зі своїм україномовним “Вар’яти шоу”. І таких прикладів, коли талант і праця приносить успіх всупереч відсутності грошей, досить багато, бо гроші можуть дати популярність, але ніколи не дадуть таланту. Талант це природнє, а тому воно завжди переможе гроші, які в свою чергу не є природнім явищем.

  >> його ж спонсорує бандит коломойський, 1+1 – це канал коломойського
  Я можу помилятись, але на скільки мені відомо, то Зеленський не працює на 1+1, вони там купують лиш ефірний час. Це теж саме що приватному підприємцю, котрий арендує місце в торгівельному комплексі, сказати що того спонсорує власник цього торгівельного комплексу, що насправді не відповідає реальності. Я люблю справедливість у всьому, навіть до тих людей, які мені неприємні, не думайте що я захищаю Зеленського, я лише на стороні правди, навіть якщо вона мені не подобаеється.

  >> Тому люди і зляться. Мають право.
  І що воно їм дає? Ну зляться вони, від того Зеленському гірше стане, чи що? Ні! Гірше буде тим, хто злиться, тому я й закликаю бойкотувати такі теми в українському інформаційному просторі. Життя доволі коротке, щоб його марнувати на це.

  >> Я вас дуже прошу, будь ласка, просто взагалі не треба писати в таких темах – і все.
  В мене є ліпша пропизиція – просто не створювати такі теми.

  >> І ще – ніколи більше не кажіть, що російська теж може бути рідною.
  В котрий раз вам повторюю, я писав що деякі українці ВВАЖАЮТЬ своєю рідною мовою іншу. Це дві великі різниці. Намагатись довести що цього немає – марна справа, бо в 2001 році таких людей в Україні було майже 5 мільйонів.

  >> а те, що ви вмієте випікати хліб і готувати плов – то ви молодець!))
  Дякую :)

  • >> І ще – ніколи більше не кажіть, що російська теж може бути рідною.
   В котрий раз вам повторюю, я писав що деякі українці ВВАЖАЮТЬ своєю рідною мовою іншу.
   ———————————————–
   Радше, деякі люди, що ВВАЖАЮТЬ себе українцями, вважають своєю рідною мовою іншу.
   ==========================================
   ==========================================
   Це дві великі різниці. Намагатись довести що цього немає – марна справа, бо в 2001 році таких людей в Україні було майже 5 мільйонів.
   ————————————————————
   Можна закластися, що нині їх менше. І дедалі меншатиме.

   • >> Можна закластися, що нині їх менше. І дедалі меншатиме.
    Навіть якщо так, то вживання російської мови всерівно стало більше, ніж було в 2001 році.

    • Анонім
     07/12/2015 о 19:23

     >> Можна закластися, що нині їх менше. І дедалі меншатиме.
     Навіть якщо так, то вживання російської мови всерівно стало більше, ніж було в 2001 році.
     ————————————
     Галичина, Буковина, Закарпаття та Волинь народжували, поки Донбас вимирав, а “вживання російської мови всерівно стало більше, ніж було в 2001 році”?))))))))))))))))))))

     • >> Галичина, Буковина, Закарпаття та Волинь народжували, поки Донбас вимирав, а “вживання російської мови всерівно стало більше, ніж було в 2001 році”?))))))))))))))))))))
      А ви не враховуєте те, що за ці роки багато людей переїхало із сіл до русифікованих міст і русифікувались, як мінімум за межами дому? Та й в одному лише Києві живе більше людей ніж у всій львівській області, тому ваш оптимізм не дуже зрозумілий, особливо якщо врахувати що в цьому році в Україні (за виключенням тимчасово окупованих територій і Криму) за оцінкою Державної служби статистики України, станом на 1 жовтня 2015 року в 2015 році померло 448 009, а народилось лише 311 775, а ви раділи приросту 10 тисячам українців в рік, тут лише за цей рік мінус 136 тисяч, за минулий рік картина не набагато краща – померло 473 199, а народилось лише 355 120, тобто ще мінус 118 тисяч і це, ще раз наголошую, без врахування тичасово окупованих територій і Криму.

     • Анонім
      07/12/2015 о 20:46

      >> Галичина, Буковина, Закарпаття та Волинь народжували, поки Донбас вимирав, а “вживання російської мови всерівно стало більше, ніж було в 2001 році”?))))))))))))))))))))
      А ви не враховуєте те, що за ці роки багато людей переїхало із сіл до русифікованих міст і русифікувались, як мінімум за межами дому?
      —————————————————–
      Не враховую, бо не бачу сенсу русифіковуватися всім тим людям (особливо після Майдану 2004 року). Відтак не варто стверджувати, що таких “багато”.
      =====================================
      ======================================
      Та й в одному лише Києві живе більше людей ніж у всій львівській області,
      —————————————————————–
      В Києві україномовних вистачає, тому неясно до чого тут Київ.
      ========================================
      ========================================
      тому ваш оптимізм не дуже зрозумілий, особливо якщо врахувати що в цьому році в Україні (за виключенням тимчасово окупованих територій і Криму) за оцінкою Державної служби статистики України, станом на 1 жовтня 2015 року в 2015 році померло 448 009, а народилось лише 311 775, а ви раділи приросту 10 тисячам українців в рік, тут лише за цей рік мінус 136 тисяч, за минулий рік картина не набагато краща – померло 473 199, а народилось лише 355 120, тобто ще мінус 118 тисяч і це, ще раз наголошую, без врахування тичасово окупованих територій і Криму.
      ————————————————–
      Що абсолютно не завадить кількості українців збільшитися, бо серед тих, хто вимирає, в лідерах знову ж таки змосковщені регіони. Населення скорочувалося й раніше, проте українців менше не стало)))))))))))))))))))).

     • >> Cleaf
      >> Не враховую, бо не бачу сенсу русифіковуватися всім тим людям (особливо після Майдану 2004 року). Відтак не варто стверджувати, що таких “багато”.
      Як я розумію ви живете в україномовному середовищі, правильно? Тому вам всього цього не видно, а я живу в російськомовному середовищі – в Києві, декілька років прожив в Харкові та Донецьку, тому знаю про що говорю. В Києві просто купа людей з різних україномовних міст, містечок і сіл, і переважна більшість тих людей переходить з часом на російську мову спілкування, як мінімум, поза межами домівки. А те, що ви не бачите в цьому сенсу, не відміняє цього факту.

      >> В Києві україномовних вистачає, тому неясно до чого тут Київ.
      Я бачу як в Києві їх вистачає – українська мова велика рідкість на вулицях Києва, хоча вільно спілкуватись українською мовою МОЖЕ переважна більшість населення Києва, але, нажаль, вони спілкуються переважно російською мовою.

      >> бо серед тих, хто вимирає, в лідерах знову ж таки змосковщені регіони
      Вінницька, Житомирська, Львівська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська області це по вашому змосковщені регіони? Бо по статистиці в цих областях смертність перевищила народжуваність за останній рік https://ukrstat.org/uk/operativ/operativ2014/ds/kn/kn_u/kn2014_u.html

     • Анонім
      07/12/2015 о 22:07

      >> Cleaf
      >> Не враховую, бо не бачу сенсу русифіковуватися всім тим людям (особливо після Майдану 2004 року). Відтак не варто стверджувати, що таких “багато”.
      Як я розумію ви живете в україномовному середовищі, правильно? Тому вам всього цього не видно, а я живу в російськомовному середовищі – в Києві, декілька років прожив в Харкові та Донецьку, тому знаю про що говорю. В Києві просто купа людей з різних україномовних міст, містечок і сіл, і переважна більшість тих людей переходить з часом на російську мову спілкування, як мінімум, поза межами домівки. А те, що ви не бачите в цьому сенсу, не відміняє цього факту.
      ————————————————
      Купа людей в Києві переходить на українську, оскільки працювати (або й жити) до столиці приїжджає багато україномовних. Те, що хтось сього не бачить, не відміняє сього факту. Що ж до мого середовища, то воно дуже різноманітне (робота така – відрядження за відрядженням))))
      ===========================================
      ===========================================
      >> В Києві україномовних вистачає, тому неясно до чого тут Київ.
      Я бачу як в Києві їх вистачає – українська мова велика рідкість на вулицях Києва, хоча вільно спілкуватись українською мовою МОЖЕ переважна більшість населення Києва, але, нажаль, вони спілкуються переважно російською мовою.
      ——————————————————————–
      Великою рідкістю українську в Києві не варто вважати. Щонайменше три-чотири з десятьох озиваються українською. Щоправда, трохи суржиковою, як ото на знайомій мені Полтавщині.
      =====================================
      =====================================
      >> бо серед тих, хто вимирає, в лідерах знову ж таки змосковщені регіони
      Вінницька, Житомирська, Львівська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська області це по вашому змосковщені регіони? Бо по статистиці в цих областях смертність перевищила народжуваність за останній рік https://ukrstat.org/uk/operativ/operativ2014/ds/kn/kn_u/kn2014_u.html
      ————————————————————-
      На Донбасі народжуваність скоро, схоже, взагалі припиниться, отже, в перерахованих регіонах все не так погано)))))))))))))))))

 24. “В мене є ліпша пропизиція – просто не створювати такі теми”. – якщо ви помітили, то я теж про це писала, тоді, коли дала посилання на статтю про Онуку… до речі, як вам та стаття, позитивна? як на мене, позитивна, на відміну від цієї. я вже писала, що замість того, щоб піарити Зєлєнського (хай по-чорному, але все одно, люди зацікавляться), ліпше публікувати позитивні публікації щодо мови, які б спонукали нею послуговуватися.
  до речі, там, якщо почитати коменти щодо цієї статті про Онуку на Фб, то вони всі написані українською мовою, хоча ніхто нікого не змушував. Побільше треба україномовних авторитетів)

  але якщо вже така стаття тут опублікована, то нащо дражнити людей? вони не хочуть нічого поганого, а просто хочуть, щоб українська мова жила. зауважу, аноніме, що це ви перший почали) можна, звісно, сказати, що першим почав був Лис, але… так само як ви кажете, що повчання щодо того, яка мова рідніша може викликати зворотню реакцію, так само і ваші повчання теж можуть викликати зворотню реакцію. може ж таке бути?)

  “Я “Слугу народу” не дивлюсь принципово, чого й всім іншим українцям бажаю”. – я теж не дивлюся принципово.

  • Анонім
   07/12/2015 о 13:32

   >>Леля22
   >> Але хочу дати вам одну пораду з власного досвіду: якщо бачите такі публікації, як оця, то просто оминайте їх, не треба доводити іншим, злити їх тим, що зєлєнський має право якою хоче мовою створювати контент, бо він вільна людина.
   Дякую за пораду, але я такі теми не оминаю саме для того, щоб їх не ставало більше. Українцям взагалі має бути начхати на росіян, вони (рорсіяни і російськомовний контент) мають бути виключені з українського інформаційного простору, бо ця новина, я впевнений, додала переглядів “Слузі народу”, тому що все одно частина людей, яким було начхати на цей відеоматеріал, після цієї новини зацікавилась ним і спробувала подивитись, можливо декому воно навіть й сподобалось. Я “Слугу народу” не дивлюсь принципово, чого й всім іншим українцям бажаю.
   ———————————————
   Дивина: анонім таки висловив принаймні одну цілком правильну думку)))))))))))))))))))))))))).

  • >> якщо ви помітили, то я теж про це писала, тоді, коли дала посилання на статтю про Онуку… до речі, як вам та стаття, позитивна?
   Взагалі я про це писав ще в першому свому повідомленні. А статтю читав – вона дійсно позитивна.

   >> до речі, там, якщо почитати коменти щодо цієї статті про Онуку на Фб, то вони всі написані українською мовою, хоча ніхто нікого не змушував. Побільше треба україномовних авторитетів)
   Я раніше про це також писав – це природній процес, тому він переможе, потрібен тільки час.

   >> але якщо вже така стаття тут опублікована, то нащо дражнити людей?
   А я нікого й не дражнив. Ще в першому свому повідомленні я чітко написав що, цитую,-“Для НЬОГО російська мова це не мова окупанта, це мова його батьків і дитинства. Треба брати це до уваги також.”, а також,-“Щодо російськомвного контенту студії “95 квартал” – не дивіться його, це кращий спосіб протесту.” Не розумію де я там кого дражнив?

   >> зауважу, аноніме, що це ви перший почали)
   Я нічого не починав, а лиш виказав три основні тезиси:
   1) Зеленський ВВАЖАЄ свроєю рідною мовою російську.
   2) Потрібно бойкотувати російськомовний контент.
   3) Потрібно купувати український контент.
   Ви можете спростувати хоч один із цих тезисів? Якщо так, то я готовий буду вибаитись за те, в чому я не правий.

   >> так само як ви кажете, що повчання щодо того, яка мова рідніша може викликати зворотню реакцію, так само і ваші повчання теж можуть викликати зворотню реакцію. може ж таке бути?)
   Вибачте, але я тут нікого не повчав і не доводив що Зеленського потрібно любити, що він патріот, або ще щось на кшталт цього.

   >> і, до речі, одне іншому не заважає: можна написати, що цей серіал лайно, а потім піти, наприклад, перекладати субтитри українською чи піти й купити україномовну книженцію, чи зробити тут музичний реліз, чи перерахувати кошти на україномовне кіно) хто що)
   Та я й не казав що воно заважає, я казав що воно популяризує російськомовний контент.

   >> шкода, що я не знаю, який ваш реальний нік, аноніме, і що ви зробили корисного для Гуртом.
   Для гуртом я нічого особливого не зробив – декілька незначних релізів та перекази по можливості коштів на озвучення. Але я й не корчу з себе затятого українофіла-русофоба, моя підтримка української мови закінчується на придбані виключно української музики, книжки, фільмів (також можу купити і зарубіжне, але якщо воно не на російській мові і не з Росії).

   >> це все, звісно, цікаво, але мені тут спала на думку ще одне порівняння… от уявіть є наркодилер, який пхає наркоту підліткам під школою… то що робити у такому разі?
   Ну ви вже впадаєте в крайнощі, в такому разі потрібно телефонувати до поліції. Тут ситуація скоріше що поблизу школи кіоск з солодощами і ваша дитина краде гроші щоб їх купити, а ви замість того щоб свою дитину виховувати намагаєтесь забронити продавати цукерки поблизу школи.

   >> але значить треба ухвалити такий закон, який змушував би всіх цих людей робити саме україномовний контент на українському телебаченні.
   що ви під цим розумієте? Повністю заборонити російськомовний контент в Україні? Не забули скільки мільйонів людей в Україні вважають рідною мовою російську? Хочете ПНР, ОНР і тому подібне? Не забули з чого події на Донбасі починались? чи ви просто хочете заборонити виробляти іншомовний контент в Україні? тоді не бачу ніяких труднощів виготовляти його в іншій країні. Взагалі заборона будь-чого буде впливати завжди негативно на розвиток суспільства, не забувайте що в нас є багато людей котрі випускають контент як російськомовний, так і україномовний лише тому, що один україномовний контент не може їх прогодувати, як думаєте що вони оберуть після заборони сидіти голодними з українським контентом чи все-таки ситим з російським? Як на мене то тут вибір буде однозначним (і зразу поясню, щоб ви мене знову не почали в чомусь звинувачувати – ті хто ролять контент російською мовою заради грошей, вони не оберуть сидіти голодним випускаючи україномовний контент)

   >> Не хочеш, не можеш – до побачення, йди працюй двірником, там можеш розмовляти якою завгодно мовою, а тут зась – бо це українське ТБ (публічний простір)
   Ви спочатку дізнайтесь скільки податків і скільки робочих місць вони створюють, а вже потім будете гнати їх в двірники (та й не підуть вони туди, переїдуть в іншу країну, або знайдуть альтернативні способу продажу свого контенту, то й же ютуб, наприклад). Тому я категорично проти таких заборон, замість них мають бути квоти українського контенту, а також фінансова підтримка на рівні держави виключно україномовних проектів, також можна ввести систему заохочень, щоб було вигідно створювати український контент, а не російський. Але в жодному разі не можна вводити заборон, тільки обмеження.

   >> якщо ми чекатимемо, поки люди посвідомішають і самі не дивитимуться цього (оце “почни з себе”), то ми цього ніколи не дочекаємося.
   Так починати потрібно з себе! Купив нову українську книгу? Поділись в соціальних мережах з друзями, є час, хист і бажання написати рецензію? Зроби це. Я взагалі почав читати лише віднедавна і в основному через те, що натрапив на цікаві рецензії, якби автори тих рецензій в інтернеті поливали брудом російськомоних українців, то можливо і я б дивився російські дубляжі на ФС та не купував українських книжок і музики.

   >> таких свідомих людей меншість у суспільстві, на жаль.
   Надворі 21 сторіччя! Є ціла купа безкоштовних способів популяризації і розвитку свого контенту для всіх бажаючих, немає ніяких заборон або мееж, як це було за часів Шевченка, та багатьох інших визначних українських діячів. Таких свідомих завжди буде меншість, це також природньо, так само як природнім є те, що ця меншість має вести за собою несвідому більшість. Під лежачий камінь вода не тече.

   >> Тому все це має контролювати держава. Для того вона й потрібна.
   Ні, це має контролювати народ, а не держава. держава має лише сприяти розвитку саме української мови і культури, але вона ніяким чином не має впливати на цю культуру.

   >> Держава має, щоб ви знали, монополію на насилля.
   Ага, Янукович теж думав що має цю моноплію. Як виявилося немає у держави ніякою монополії на насильство.

   >> Бо, на жаль, взагалі без насилля не перемогти.
   Ганді зміг перемогти без насильства. Хоча тут я з вами частково згоден – на насильство потрібно відповідати адекватним супротивом.

   • >> Держава має, щоб ви знали, монополію на насилля.
    Ага, Янукович теж думав що має цю моноплію. Як виявилося немає у держави ніякою монополії на насильство.
    ———————————————
    Неясно, до чого тут Янукович, який зрадив державу та робив все, щоб їй було гірше.
    ========================================
    =========================================
    >> Бо, на жаль, взагалі без насилля не перемогти.
    Ганді зміг перемогти без насильства. Хоча тут я з вами частково згоден – на насильство потрібно відповідати адекватним супротивом.
    ——————————————————–
    Неясно, до чого тут Ганді. Народ Ганді не потрапив під геноцид масштабу Голодомору, тому посилання на Ганді краще облишити для хіпанів))))))))))))))).

    • мені самій подобаються хіппі)) музика їхня, яскраві браслетики, яскравий одяг). Дженіс Джоплін, наприклад. звісно, хотілося б, щоб всі одне одного на Землі любили і таке інше… але це повна утопія…

    • >> Неясно, до чого тут Янукович
     До того, що немає у держави ніякої монополії на насильство. І Януковичу довелось втікати не через те, що він зрадив державу, а саме через те, що він подумав що має монополію на насильство. Якби він не розігнав студентський Євромайдан, то нічого б такого не відбулося, максимум були б дострокові вибори і то вилами по воді писано.

     >> Неясно, до чого тут Ганді. Народ Ганді не потрапив під геноцид масштабу Голодомору, тому посилання на Ганді краще облишити для хіпанів))))))))))))))).
     Якщо не знаєте, то навіщо пишете дурню? Морили британці голодом індусів дуже багато і довго, в інтернеті інформації вистачає.

     • Анонім
      07/12/2015 о 22:14

      >> Неясно, до чого тут Янукович
      До того, що немає у держави ніякої монополії на насильство. І Януковичу довелось втікати не через те, що він зрадив державу, а саме через те, що він подумав що має монополію на насильство. Якби він не розігнав студентський Євромайдан, то нічого б такого не відбулося, максимум були б дострокові вибори і то вилами по воді писано.
      ———————————————–
      Подумавши, що має монополію на насильство, Янукович тим, власне, і зрадив державу. Відбулося б за будь-яких обставин, бо окрім як красти та заганяти Україну до прірви, нічого єнакієвський дегенерат не вмів. Відтак, фанати московських патріархатів та зека-втікача смокчуть прутнів)))))))))))))))))).
      =========================================
      =========================================
      >> Неясно, до чого тут Ганді. Народ Ганді не потрапив під геноцид масштабу Голодомору, тому посилання на Ганді краще облишити для хіпанів))))))))))))))).
      Якщо не знаєте, то навіщо пишете дурню? Морили британці голодом індусів дуже багато і довго, в інтернеті інформації вистачає.
      —————————————
      Пише дурню той, хто зве депутата Верховної Ради “маргіналом” та порівнює людей з огірками. Масштаб репресій проти індусів не зрівняти з масштабом нищення української нації.

     • >> Пише дурню той, хто зве депутата Верховної Ради “маргіналом” та порівнює людей з огірками.
      Ну ось вам свіженьке відео з вашим кумиром https://youtu.be/Jy7Ca0q-XwI?t=3m22s

      >> Масштаб репресій проти індусів не зрівняти з масштабом нищення української нації.
      Та ви що?
      1800-1825 роки від голоду помер 1 млн. чоловік
      1825-1850 роки від голоду померло 400 тисяч
      1850-1875 роки від голоду померло 5 млн.
      1875-1900 роки від голоду померло 25 млн.
      З 1905 по 1908 роки данні взагалі замовчувалось і вказувалась лиш кількість населення на територіях де був голод, за ці 3 роки голод був на території де проживало 65,9 млн. індусів.
      1942-1943 роки від голоду померло більше 5 млн. чоловік

     • >> Масштаб репресій проти індусів не зрівняти з масштабом нищення української нації.
      Та ви що?
      1800-1825 роки від голоду помер 1 млн. чоловік
      1825-1850 роки від голоду померло 400 тисяч
      1850-1875 роки від голоду померло 5 млн.
      1875-1900 роки від голоду померло 25 млн.
      З 1905 по 1908 роки данні взагалі замовчувалось і вказувалась лиш кількість населення на територіях де був голод, за ці 3 роки голод був на території де проживало 65,9 млн. індусів.
      1942-1943 роки від голоду померло більше 5 млн. чоловік
      ————————————————–
      Та ми все. Чия хвора уява приписала оте все англійцям?)))))))))))))))

     • До речі, найцікавіше питання: хтось із кулеметами стояв навколо індуських селищ, як енкаведисти?)))))))))))))))))))))))))))) Тому казки про англійців ідуть просто до дупи, бо якби хоча б у половині тих смертей були винні англійці, Ганді мирно б збожеволів (а не пропагував ненасильство)))))))))))))))))))))))

     • Анонім
      07/12/2015 о 22:36

      >> Пише дурню той, хто зве депутата Верховної Ради “маргіналом” та порівнює людей з огірками.
      Ну ось вам свіженьке відео з вашим кумиром https://youtu.be/Jy7Ca0q-XwI?t=3m22s
      —————————————–
      А ось вам відео з вашим кумиром: https://www.youtube.com/watch?v=c72swYTisvY ))))))))))))))))))))))))))))

     • Ну ось вам свіженьке відео з вашим кумиром https://youtu.be/Jy7Ca0q-XwI?t=3m22s
      ———————————–
      Гарне відео. Набагато краще, ніж відео, де старий педофіл Путін цілує хлопчика в живіт))))))))))))))))))))))). Тому фанати московських патріархатів та зека-втікача продовжують смоктати прутнів))))))))).

   • Не забули скільки мільйонів людей в Україні вважають рідною мовою російську?
    ———————————————————
    Забули. Проте воно й не важливо, бо їх меншість.
    ================================
    ================================
    Хочете ПНР, ОНР і тому подібне? Не забули з чого події на Донбасі починались?
    —————————————————-
    З того, що комусь не вистачило розуму штурмувати будинки облдержадміністрацій Луганщини та Донеччини – замість сього повернули назад закон Ківалова та Колєснічєнко та почали розповідати, що треба “зрозуміти Донбас”. Втім, коли дійшло до Харкова, Турчинов та Аваков таки отямилися й швиденько взяли кацапських маріонеток на Харківщині за горлянки.

   • Ага, Янукович теж думав що має цю моноплію. Як виявилося немає у держави ніякою монополії на насильство.
    —————————————
    Янукович дуже помилився, бо він – не держава, держава (в сенсі держапарату) – се ті, хто служить українській нації (Янукович служив лише собі). Що ж до держави, то саме в держави монополія на насильство є.
    ======================================
    ======================================
    >> Тому все це має контролювати держава. Для того вона й потрібна.
    Ні, це має контролювати народ, а не держава. держава має лише сприяти розвитку саме української мови і культури, але вона ніяким чином не має впливати на цю культуру.
    ——————————————————————-
    Держава є інструментом народу, тому коли держава контролює – через неї контролює народ. Відтак – контролювати має якраз держава. Особливо враховуючи, що українське суспільство – постколоніальне, тобто культура та мова українців за радянсько-російської влади витіснювалися. Відповідно, щоб виправити становище, держава (як інструмент народу) має дбати про повернення панівного стану українській культурі та мові.

    • >> Янукович дуже помилився, бо він – не держава, держава (в сенсі держапарату) – се ті, хто служить українській нації (Янукович служив лише собі).
     Держава це політична спільнота під управлінням уряду, за часів Януковича якраз “він” і був державою.

     >> Що ж до держави, то саме в держави монополія на насильство є.
     Скажіть закон в якому це прописано, бо якщо такого закону немає, то ви ж самі розумієте, що ніякої монополії на насильство у держави немає.

     >> Держава є інструментом народу, тому коли держава контролює – через неї контролює народ. Відтак – контролювати має якраз держава.
     В цьому сенсі я з вами згоден, але там річ йшла про контроль державой хто якою мовою має що робити.

     >> Відповідно, щоб виправити становище, держава (як інструмент народу) має дбати про повернення панівного стану українській культурі та мові.
     Саме про це я й казав вище.

     • >> Янукович дуже помилився, бо він – не держава, держава (в сенсі держапарату) – се ті, хто служить українській нації (Янукович служив лише собі).
      Держава це політична спільнота під управлінням уряду, за часів Януковича якраз “він” і був державою.
      —————————————————————-
      Янукович не був ніякою державою, бо одна людина не може бути “політичною спільнотою під управлінням уряду”)))))))))))))))))))
      =====================================
      =====================================
      >> Що ж до держави, то саме в держави монополія на насильство є.
      Скажіть закон в якому це прописано, бо якщо такого закону немає, то ви ж самі розумієте, що ніякої монополії на насильство у держави немає.
      ———————————————————
      Закон України “Про Збройні Сили України”.

 25. і, до речі, одне іншому не заважає: можна написати, що цей серіал лайно, а потім піти, наприклад, перекладати субтитри українською чи піти й купити україномовну книженцію, чи зробити тут музичний реліз, чи перерахувати кошти на україномовне кіно) хто що)
  шкода, що я не знаю, який ваш реальний нік, аноніме, і що ви зробили корисного для Гуртом.

 26. “Щодо російськомвного контенту студії “95 квартал” – не дивіться його, це кращий спосіб протесту”. (с, анонім)

  це все, звісно, цікаво, але мені тут спала на думку ще одне порівняння… от уявіть є наркодилер, який пхає наркоту підліткам під школою… то що робити у такому разі? казати: “а ви не купуйте наркотики, хто вас змушує”? так само як тут: а ви не дивіться, хто вас змушує? чи, може, вмовляти цього наркодилера покаятися?) ага, він “покається”, авжеж, якраз))) це ж його гроші, так само, як і для Зєлєнського.

  ені, цей наркодилер має бути покараний за законом. ви можете сказати, що Зєлєнський не порушує законів. так, поки що не порушує, але значить треба ухвалити такий закон, який змушував би всіх цих людей робити саме україномовний контент на українському телебаченні. Не хочеш, не можеш – до побачення, йди працюй двірником, там можеш розмовляти якою завгодно мовою, а тут зась – бо це українське ТБ (публічний простір). хоча мені здається, що у випадку із Зєлєнським його контент не став би кращим, якби був україномовним. але все одно.

  якщо ми чекатимемо, поки люди посвідомішають і самі не дивитимуться цього (оце “почни з себе”), то ми цього ніколи не дочекаємося. таких свідомих людей меншість у суспільстві, на жаль. Тому все це має контролювати держава. Для того вона й потрібна. Держава має, щоб ви знали, монополію на насилля. Бо, на жаль, взагалі без насилля не перемогти.

 27. “1) Зеленський ВВАЖАЄ свроєю рідною мовою російську.
  2) Потрібно бойкотувати російськомовний контент.
  3) Потрібно купувати український контент.
  Ви можете спростувати хоч один із цих тезисів? Якщо так, то я готовий буду вибаитись за те, в чому я не правий.”

  спростувати не можу, з 2-гим і 3-тим повністю згодна, це зрозуміло. щодо 1-го – якщо Зеленський вважає своєю рідною мовою російську, то, по-моєму, він не українець тоді. або просто не розуміє, що помиляється. ви наводили статистику 2001 року, я впевнена, що нині таких людей (що вважають рідною російську) знаачно менше.

  “мають бути квоти українського контенту, а також фінансова підтримка на рівні держави виключно україномовних проектів, також можна ввести систему заохочень, щоб було вигідно створювати український контент, а не російський”. – ну так, слушно, погоджуюся.

  “Таких свідомих завжди буде меншість, це також природньо, так само як природнім є те, що ця меншість має вести за собою несвідому більшість. Під лежачий камінь вода не тече”. – я от що подумала, що свідома меншість має давити не на простих людей-українців, а на владу. І вимагати саме від влади, держави, щоб вона виконувала свої функції, тобто оце: “мають бути квоти українського контенту, а також фінансова підтримка на рівні держави виключно україномовних проектів, також можна ввести систему заохочень, щоб було вигідно створювати український контент, а не російський”.

  Згодні з цим?

  “Як виявилося немає у держави ніякою монополії на насильство.” – ну, все одно ж держава змушує платити податки, саджає у тюрми злочинців, карає тих, хто порушує Закон. Якщо проста людина почне мстити (карати) тому (того), хто її дуже образив (злочинцю), то така людина сама перетвориться на злочинця. А от держава має право покарати злочинця за законом. Що це не є монополією на насильство? Але так, мені треба було тоді додати ЛЕГІТИМНЕ, легітимне насильство.

  “Ганді зміг перемогти без насильства.” – Ганді зміг, а ми точно не зможемо, бо маємо справу з варварами (московитами), які не жаліють нікого, навіть своїх людей, що вже казати за чужих..

  Тобто, аноніме, ви вважаєте, що такі публікації, як оця, популяризують росмовний контент? правильно зрозуміла вас?

  “А статтю читав – вона дійсно позитивна”. – так!)

  • >> щодо 1-го – якщо Зеленський вважає своєю рідною мовою російську, то, по-моєму, він не українець тоді.
   Як би ж то він був такий один…

   >> ви наводили статистику 2001 року, я впевнена, що нині таких людей (що вважають рідною російську) знаачно менше.
   А я в цьому дуже сумніваюсь, бо за останні 14 років дуже сильно скоротилось сільське населення, відповідно в містах стало жити більше людей. Дуже багато людей, котрі переїхали жити в місто знайшли собі там російськомовну половинку, а з моєї практики в таких випадках більшість перходть на російську мову спілкування, по крайній мірі в Києві саме так – почути українську мову в магазині або на вулиці велика рідкість, хоча 14 років назад в Києві була величесзна кількість україномовних людей, котрі ще за СРСР приїхали сюди з різних сіл працювати на заводах, переважна більшість дітей цих людей стала розмовляти російською мовою.

   >> я от що подумала, що свідома меншість має давити не на простих людей-українців, а на владу
   Так вони мають вимагати від держави те, що гарантує нам Конституція, але там є невеличка проблема в тому, що й розвиток інших мов також вона гарантує :(

   >> ну, все одно ж держава змушує платити податки, саджає у тюрми злочинців, карає тих, хто порушує Закон.
   Це не насилля, це покарання. Ніхто не має права застосовувати фізичну силу (насилля) навіть до злочинців. Насилля може застосовуватись лише для перешкоджання або попередження злочину, якщо цього не можна уникнути і тільки в потрібних межах.

   >> Що це не є монополією на насильство?
   Ні. Насильство в будь-якій формі законодавчо заборонено в Україні, якщо суд визнав людину винною у правопорушенні, то вона карається згідно чинного законодавства. Будь-яке насильство неприпустиме і є протизаконним.

   >> Ганді зміг, а ми точно не зможемо, бо маємо справу з варварами (московитами), які не жаліють нікого, навіть своїх людей, що вже казати за чужих..
   А ви думаєте індусів хтось там жалів? Поцікавтесь скільки їх було вбито до того часу, як Ганді переміг. Та й самого Ганді було також вбито, але перд своєю смертю він пробачив свого вбивцю. Хоча я також більш схильний до думки, що таке з росією не пройде.

   >> Тобто, аноніме, ви вважаєте, що такі публікації, як оця, популяризують росмовний контент? правильно зрозуміла вас?
   Так, але це ще не все. Вона посилює ворожбу. Нечуй-Левицькій у свому творі “Кайдашева сім’я” добре показав до чого призводить ворожба. Я не хочу щоб така ж сама доля спіткала український народ. Я вважаю що єдиний правильний шлях це розвиток української культури, а не знищення російської. А в цій публікації саме йде мова про посилення ворожби. Це теж саме, що росіянам промивають мізки і вони їдуть “рятувати народ Донбасу” воюючи і вмираючи ні за що, як би у російської влади була клепка, то вони б навпаки забрали всіх росіян з Донбасу до себе, допомогли б їм стати на ноги і це б забезпечило ще більший розвиток їхньої держави, але натомість вона лише втрачає, при цьому наносячи втрати і нам, відбувається майже те ж саме, що й у творі “Кайдашева сім’я”.

   • Анонім
    07/12/2015 о 21:49

    >> щодо 1-го – якщо Зеленський вважає своєю рідною мовою російську, то, по-моєму, він не українець тоді.
    Як би ж то він був такий один…

    >> ви наводили статистику 2001 року, я впевнена, що нині таких людей (що вважають рідною російську) знаачно менше.
    А я в цьому дуже сумніваюсь, бо за останні 14 років дуже сильно скоротилось сільське населення, відповідно в містах стало жити більше людей. Дуже багато людей, котрі переїхали жити в місто знайшли собі там російськомовну половинку, а з моєї практики в таких випадках більшість перходть на російську мову спілкування, по крайній мірі в Києві саме так – почути українську мову в магазині або на вулиці велика рідкість, хоча 14 років назад в Києві була величесзна кількість україномовних людей, котрі ще за СРСР приїхали сюди з різних сіл працювати на заводах, переважна більшість дітей цих людей стала розмовляти російською мовою.
    ———————————————————————
    Дивно, дивно, в мене від Києва прямо протилежні враження))))). Якщо 2003 року з україномовних зустрів лише таксиста та кількох продавців, то минулої весни виникло враження, немовби в Києві кожен третій україномовний)))))))))))).
    =======================================
    =======================================
    >> я от що подумала, що свідома меншість має давити не на простих людей-українців, а на владу
    Так вони мають вимагати від держави те, що гарантує нам Конституція, але там є невеличка проблема в тому, що й розвиток інших мов також вона гарантує :(
    ———————————————————–
    Розвиток мови окупанта вона не повинна гарантувати, оскільки се пряма політична та культурна підтримка агресора. Суверенітет та цілісність України в Конституції мають приоритет над іншим.
    ===================================
    ====================================
    >> ну, все одно ж держава змушує платити податки, саджає у тюрми злочинців, карає тих, хто порушує Закон.
    Це не насилля, це покарання. Ніхто не має права застосовувати фізичну силу (насилля) навіть до злочинців. Насилля може застосовуватись лише для перешкоджання або попередження злочину, якщо цього не можна уникнути і тільки в потрібних межах.
    ————————————————————————-
    Не варто брехати, поліція та військові мають право та зобов’язані застосовувати фізичну силу саме до злочинців.
    ======================================
    ======================================
    >> Що це не є монополією на насильство?
    Ні. Насильство в будь-якій формі законодавчо заборонено в Україні, якщо суд визнав людину винною у правопорушенні, то вона карається згідно чинного законодавства. Будь-яке насильство неприпустиме і є протизаконним.
    ————————————————————-
    Сила для захисту України не є протизаконною. Ба більше: Конституція вимагає від громадян захищати незалежність України будь-якими засобами (“будь-якими” – означає: і насильством теж; в разі протиріччя з іншими законами, окрім Конституції, приоритет має Конституція).
    =====================================
    =====================================
    >> Ганді зміг, а ми точно не зможемо, бо маємо справу з варварами (московитами), які не жаліють нікого, навіть своїх людей, що вже казати за чужих..
    А ви думаєте індусів хтось там жалів? Поцікавтесь скільки їх було вбито до того часу, як Ганді переміг. Та й самого Ганді було також вбито, але перд своєю смертю він пробачив свого вбивцю. Хоча я також більш схильний до думки, що таке з росією не пройде.

    >> Тобто, аноніме, ви вважаєте, що такі публікації, як оця, популяризують росмовний контент? правильно зрозуміла вас?
    Так, але це ще не все. Вона посилює ворожбу. Нечуй-Левицькій у свому творі “Кайдашева сім’я” добре показав до чого призводить ворожба. Я не хочу щоб така ж сама доля спіткала український народ. Я вважаю що єдиний правильний шлях це розвиток української культури, а не знищення російської.
    ———————————————
    Оскільки кацапська культура (від Пушкіна до Солженіцина та Бродського) ворожа Україні та за допомогою радянсько-російської (а раніше царської) влади принижувала українців, знищення кацапської культури позитивно вплине на розвиток української.

    • Цитата: “Ст. 17. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу”. Ні відняти, ані додати. Ся стаття Конституції означає, що саме суверенітет і територіальна цілісність України є справою народу та держави. Забеспечення прав інших мов, заборона насильства, права людини – все поступається за важливістю такій справі, як “захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки”. Себто коли вбивати за законом заборонено, але потрібно знищити тих, хто бажає знищити Україну, – Конституція чітко вказує, що доведеться застосувати насильство. У випадку суперечності норм закону та Конституції України, які, скажімо, прийняті Верховною Радою України, колізія вирішується на користь Конституції, бо вона-таки (увага) має найвищу юридичну силу.

     • >> Дивно, дивно, в мене від Києва прямо протилежні враження))))). Якщо 2003 року з україномовних зустрів лише таксиста та кількох продавців, то минулої весни виникло враження, немовби в Києві кожен третій україномовний)))))))))))).
      Минулої весни в Києві було дуже багато приїжджих з україномовних міст, тому не дивно що у вас склалося таке враження. Ви просто приїдьте сюди і поживіть в якомусь спальному районі хоча б з тиждень, відвідайте якийсь розважально-торгівельний центр. Хоча вам, навено, дійсно краще знати які справи з українською мовою, ви ж були в Києві в 2003 і 2014 роках, куди мені, корінному киянину, до вас.

      >> Розвиток мови окупанта вона не повинна гарантувати, оскільки се пряма політична та культурна підтримка агресора. Суверенітет та цілісність України в Конституції мають приоритет над іншим.
      КУ ст. 10 “В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.” Мова ніякого відношення до суверинітету і цілісності держави не має.

      >> Не варто брехати, поліція та військові мають право та зобов’язані застосовувати фізичну силу саме до злочинців.
      Ні, вони мають право застосовувати силу лише тоді, коли злочинець чинить опір, якщо злочинець опір не чинить, то поліція і військові навіть щигля не мають права дати, покарання визначить суд.

      >> Сила для захисту України не є протизаконною.
      Не плутайте поняття сили і насильства, це зовсім різні речі.

      >> Ба більше: Конституція вимагає від громадян захищати незалежність України будь-якими засобами (“будь-якими” – означає: і насильством теж; в разі протиріччя з іншими законами, окрім Конституції, приоритет має Конституція).
      Ви неправі. Захист суверенітету не дає права на насильство, крім того є Женевська конвенція. А бойові дії це не насильство, а захист суверенітету. Насильство це дія виключно на БЕЗЗАХИСНИХ людей, тобто на полонених або в’язнів. Як я й казав – насильство у будь-якому його прояві заборонено в Україні. Затримання злочинця з застосуванням сили це не насильство, насильство починається тоді, коли злочинець вже затриманний, але до нього продовжують застосовувати фізичну силу, а це заборонено.

      >> Ні відняти, ані додати. Ся стаття Конституції означає, що саме суверенітет і територіальна цілісність України є справою народу та держави.
      Не забувайте про те, що є ще ст.3, в якій життя і здоров’я людини визначаються найбільшою соціальною цінністю, а забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави.

      >> Себто коли вбивати за законом заборонено, але потрібно знищити тих, хто бажає знищити Україну, – Конституція чітко вказує, що доведеться застосувати насильство.
      Ще раз, насильство це застосування сили до БЕЗЗАХИСНИХ людей! Війна не є насильством. Застосування сили для припинення протиправних дій також не є насильством.

      >> У випадку суперечності норм закону та Конституції України, які, скажімо, прийняті Верховною Радою України, колізія вирішується на користь Конституції, бо вона-таки (увага) має найвищу юридичну силу.
      Так і там є багато статте’ які суперечать тому, що продукує ваш хворий мозок, коли думає що можна творити все що хочеш, прикриваючись при цьому 17ю статею КУ.

     • Анонім
      07/12/2015 о 23:07

      >> Дивно, дивно, в мене від Києва прямо протилежні враження))))). Якщо 2003 року з україномовних зустрів лише таксиста та кількох продавців, то минулої весни виникло враження, немовби в Києві кожен третій україномовний)))))))))))).
      Минулої весни в Києві було дуже багато приїжджих з україномовних міст, тому не дивно що у вас склалося таке враження.
      ———————————————-
      А як же!))))))))))))))))) Саме минулої весни, не восени, не влітку, а минулої весни!)))))))))))))))))) Не смішіть людей.
      ===================================
      ====================================
      Ви просто приїдьте сюди і поживіть в якомусь спальному районі хоча б з тиждень, відвідайте якийсь розважально-торгівельний центр. Хоча вам, навено, дійсно краще знати які справи з українською мовою, ви ж були в Києві в 2003 і 2014 роках, куди мені, корінному киянину, до вас.
      ————————————
      Себто, куди ж вам, НІБИТО корінному киянину, до нас))))))))). Жив і бачив, коли приїжджав підробити, не розповідайте казок. “Минулої весни багато з україномовних міст” – невже нічого розумніше не вигадали?))))))))))))))))))))
      ====================================
      ====================================
      >> Розвиток мови окупанта вона не повинна гарантувати, оскільки се пряма політична та культурна підтримка агресора. Суверенітет та цілісність України в Конституції мають приоритет над іншим.
      КУ ст. 10 “В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.” Мова ніякого відношення до суверинітету і цілісності держави не має.
      —————————————–
      Мова агресора має. Чи агресор німий?))))))))))))))))))))))))))))
      =====================================
      ======================================
      >> Не варто брехати, поліція та військові мають право та зобов’язані застосовувати фізичну силу саме до злочинців.
      Ні, вони мають право застосовувати силу лише тоді, коли злочинець чинить опір, якщо злочинець опір не чинить, то поліція і військові навіть щигля не мають права дати, покарання визначить суд.
      ————————————————
      Себто таки мають? “Ні” чи “мають”?)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
      ====================================
      ======================================
      >> Сила для захисту України не є протизаконною.
      Не плутайте поняття сили і насильства, це зовсім різні речі.

      >> Ба більше: Конституція вимагає від громадян захищати незалежність України будь-якими засобами (“будь-якими” – означає: і насильством теж; в разі протиріччя з іншими законами, окрім Конституції, приоритет має Конституція).
      Ви неправі. Захист суверенітету не дає права на насильство, крім того є Женевська конвенція.
      ——————————————————-
      Дає право, бо так в Конституції написано: “найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу”. Неясно, до чого тут Женевська конвенція.
      ==============================
      ==============================
      А бойові дії це не насильство, а захист суверенітету. Насильство це дія виключно на БЕЗЗАХИСНИХ людей, тобто на полонених або в’язнів.
      ————————————————
      Он воно що!))))))))))))))) Нове тлумачення слова “насильство”! Ну, тоді гаразд.
      ===================================
      ===================================
      Як я й казав – насильство у будь-якому його прояві заборонено в Україні. Затримання злочинця з застосуванням сили це не насильство, насильство починається тоді, коли злочинець вже затриманний, але до нього продовжують застосовувати фізичну силу, а це заборонено.
      >> Ні відняти, ані додати. Ся стаття Конституції означає, що саме суверенітет і територіальна цілісність України є справою народу та держави.
      Не забувайте про те, що є ще ст.3, в якій життя і здоров’я людини визначаються найбільшою соціальною цінністю, а забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави.
      —————————————————————–
      Без суверенітету та цілісності ніякі права та свободи не будуть забеспечені, оскільки держава не матиме влади те робити. Одне іншому не заважає))).
      ====================================
      ====================================
      >> Себто коли вбивати за законом заборонено, але потрібно знищити тих, хто бажає знищити Україну, – Конституція чітко вказує, що доведеться застосувати насильство.
      Ще раз, насильство це застосування сили до БЕЗЗАХИСНИХ людей! Війна не є насильством. Застосування сили для припинення протиправних дій також не є насильством.
      —————————————————-
      Тоді гаразд))). А то ми вже занепокоїлися, що знищення кацапських захопників запишуть до насильства)))
      ====================================
      =====================================
      >> У випадку суперечності норм закону та Конституції України, які, скажімо, прийняті Верховною Радою України, колізія вирішується на користь Конституції, бо вона-таки (увага) має найвищу юридичну силу.
      Так і там є багато статте’ які суперечать тому, що продукує ваш хворий мозок, коли думає що можна творити все що хочеш, прикриваючись при цьому 17ю статею КУ.
      ——————————————
      Не варто фантазувати щодо “що хочеш”, бо в статті все прописано чітко та коротко.

   • ну так, росія шкодить сама собі. я маю оптимістичні надії, що росія через якийсь час розпадеться, як розпадалися всі інші імперії, імперії зла. Ви тут, до речі, часто писали про природній шлях і про всяке штучне… що природній шлях завжди перемагає – це дуже гарна думка.

    Так-от росія (до речі, ви знаєте, що правильно воно називається московія?) – це штучне утворення, як СРСР і т.п., країна-химера і тому вона неодмінно розпадеться. нам треба молитися, щоб росія поскоріше розпалася, бо це вона заважає нам нормально жити, не було б московії ми б якось зі своїми внутрішніми проблемами розібралися, а так важко розбиратися з внутрішніми проблемами, коли тобі постійно палиці в колеса тикають, нав’язують президентів-зрадників і т.п. І я думаю, що коли московія почне розпадатися, то оскільки це варвари – то там будуть ріки крові… то страшне, що там буде… навіть страшно уявити…. що й казати, коли їхня тзв “церква”, оцей гундяєв служить путіну. по-моєму (я людина не релігійна взагалі), але по-моєму, країну, в якій “церков” служить маніяку путіну і дияволу – вже не врятувати ніколи. це вже остання стадія, агонія.

    а от з Україною Бог! у цьому я впевнена!

    так ви з Києва, аноніме, так?)

    обіцяю вам перечитати “Кайдашеву сім’ю” найближчим часом!
    так, такі публікація, як ця можуть призводить до срачу, до розбрату. а нам треба побільше таких позитивних речей, які будуть консолідувати націю.

    • так, такі публікація, як ця можуть призводить до срачу, до розбрату. а нам треба побільше таких позитивних речей, які будуть консолідувати націю.
     ———————————————-
     Ну, то перебільшення: до розбрату намагаються довести ті, хто безпідставно зве учасників війни за незалежність “маргіналами” та під час війни відчайдушно заперечує монополію держави на насильство, миттєво згадуючи Ганді. Проте їхні намагання марні, бо ціни на нафту від того не підвищаться)))))))))))))))))).

     • >> безпідставно зве учасників війни за незалежність “маргіналами”
      То ви схвалюєте те, що Семенченко погрожував працівнику міліції і застосовував до нього фізичну силу без будь яких на то причин? Ви схвалюєте що друг Семенченка сказав що йому плювати на закон?

      >> під час війни відчайдушно заперечує монополію держави на насильство
      Попросіть у рідних щоб вони вам подарували тлумачний словник, а то ви не розумієте значення слів. Ще раз вам кажу – насильство у будь-яких його проявах заборонено в Україні і карається законом.

     • Анонім
      07/12/2015 о 23:23

      >> безпідставно зве учасників війни за незалежність “маргіналами”
      То ви схвалюєте те, що Семенченко погрожував працівнику міліції і застосовував до нього фізичну силу без будь яких на то причин? Ви схвалюєте що друг Семенченка сказав що йому плювати на закон?
      ——————————————————-
      Що значить “без причин”? В вас є свідки, що доповіли, ніби причин не було?))))))))))))))))))))))) Друга Семенченка се теж стосується.
      ===========================
      ===========================
      >> під час війни відчайдушно заперечує монополію держави на насильство
      Попросіть у рідних щоб вони вам подарували тлумачний словник, а то ви не розумієте значення слів. Ще раз вам кажу – насильство у будь-яких його проявах заборонено в Україні і карається законом.
      ———————————————-
      Насильство – застосування фізичної сили (котре дозволено силовикам). Корінь “сил”. Попросіть, щоб вам граматичний підручник подарували.

     • >> Що значить “без причин”? В вас є свідки, що доповіли, ніби причин не було?))))))))))))))))))))))) Друга Семенченка се теж стосується.
      У нас в країні діє презумпція невинуватості, тож давайте причини згідно яких була порушена стаття 345 ККУ.

      >> Корінь “сил”.
      Дякую Кеп, але є Закон України Про міліцію
      Стаття 12. Умови і межі застосування заходів фізичного впливу, спеціальних засобів і вогнепальної зброї
      Тезисно:
      Застосуванню сили повинно передувати попередження про намiр їх використання, якщо дозволяють обставини.
      Без попередження фiзична сила можуть застосовуватися, якщо виникла безпосередня загроза життю або здоров’ю громадян чи працiвникiв мiлiцiї.
      У разi неможливостi уникнути застосування сили вона не повинна перевищувати мiри, необхiдної для виконання покладених на мiлiцiю обов’язкiв i має зводитись до МІНІМУМУ можливостi завдання шкоди здоров’ю правопорушникiв та iнших громадян.
      Перевищення повноважень по застосуванню сили, в тому числi спецiальних засобiв i зброї, тягне за собою вiдповiдальнiсть, встановлену законом.
      Найдіть в тому законі хоч якусь згадку про насильство. Не знайдете, бо насильство в будь-якому його прояві у нас заборонено, а дозволено лише застосування сили, що не є синонімом насильству. Це два зовсім різні юридичні терміни.

     • Cleaf, чого ти так того Семенченка любиш? А ти знаєш, що про нього говорять колишні бійці батальйону? http://obozrevatel.com/crime/65470-legendarnyij-kombat-semen-semenchenko-eto-brend-mvd–ne-luchshe-yanukovicha.htm

     • 08/12/2015 о 00:27

      >> Що значить “без причин”? В вас є свідки, що доповіли, ніби причин не було?))))))))))))))))))))))) Друга Семенченка се теж стосується.
      У нас в країні діє презумпція невинуватості, тож давайте причини згідно яких була порушена стаття 345 ККУ.
      —————————-
      Діє. Тому давайте рішення суду щодо Семенченка або не патякайте про ККУ.

      ананас
      08/12/2015 о 15:59

      Cleaf, чого ти так того Семенченка любиш? А ти знаєш, що про нього говорять колишні бійці батальйону? http://obozrevatel.com/crime/65470-legendarnyij-kombat-semen-semenchenko-eto-brend-mvd–ne-luchshe-yanukovicha.htm
      ——————————————————–
      “Колишні бійці” можуть бути викинутими з батальйону кацапсбкими агентами. Кого хочу, того й люблю.

     • Найдіть в тому законі хоч якусь згадку про насильство. Не знайдете, бо насильство в будь-якому його прояві у нас заборонено, а дозволено лише застосування сили, що не є синонімом насильству. Це два зовсім різні юридичні терміни.
      ————————————-
      Себто, на “застосування сили” проти кацапських маріонеток та їхніх хазяїв анонім таки згодився.
      Ледь ми не забули: чого то навесні 2015 року так багато україномовних до Києва приїжджало?))))))))))))))))))))))))

    • >> я маю оптимістичні надії, що росія через якийсь час розпадеться
     Якщо вона й далі буде вести таку політику, то це неодмінно трапиться. Все неприроднє зникає. Тільки природнє буде процвітати, бо природа створює, а не знищує.

     >> що природній шлях завжди перемагає – це дуже гарна думка.
     Це не думка, а істина. Так було завжди і так буде.

     >> це штучне утворення
     Так, тому там так погано й живуть, якби вони зосереджували свої сили на свому розвитку, що є природнім, а не на агресії, то й жили б добре, тим паче з такими природніми ресурсами.

     >> так ви з Києва, аноніме, так?)
     Так.

     >> обіцяю вам перечитати “Кайдашеву сім’ю” найближчим часом!
     Можете навіть з толоки завантажити фільм (https://toloka.to/t39252) з Богданом Ступкою в ролі Омелька Кайдаша. Дуже хороший фільм.

     >> так, такі публікація, як ця можуть призводить до срачу, до розбрату. а нам треба побільше таких позитивних речей, які будуть консолідувати націю.
     Саме так.

 28. Ледь ми не забули.
  “1800-1825 роки від голоду помер 1 млн. чоловік
  1825-1850 роки від голоду померло 400 тисяч
  1850-1875 роки від голоду померло 5 млн.
  1875-1900 роки від голоду померло 25 млн.
  З 1905 по 1908 роки данні взагалі замовчувалось і вказувалась лиш кількість населення на територіях де був голод, за ці 3 роки голод був на території де проживало 65,9 млн. індусів.
  1942-1943 роки від голоду померло більше 5 млн. чоловік”
  ——————————————-
  По-перше, цікаво дізнатися з якого історичного джерела цифри (“інтернет”, “публіцистика” та інший мотлох не рахуються). По-друге, хто й коли довів провину в тім англійців (радянські агітки не рахуються).

  • Анонімний
   07/12/2015 о 23:39
   —————————-
   Виправлення:
   Cleaf
   07/12/2015 о 23:39

  • >> По-перше, цікаво дізнатися з якого історичного джерела цифри
   http://www.oricpub.com/HSSR0060079.pdf там внизу є список використаної літератури, можете перевірити більш детально :D
   >> По-друге, хто й коли довів провину в тім англійців
   Ага, росіяни також не визнають голодомор, кажуть що всі голодували тоді. Індія була колонією Великобританії, тому з неї вивозилась сировина до Англії, натомість з Англії завозились товари для збуту в Індію, крім цього там панувала феодальна власність, тому селяни змушені були орендувати землю, крім цього вони ще й обкладались податками. В ті часи методи у імперії були майже однаковими, так що індуси також натерпілися.

   • Анонім
    08/12/2015 о 03:13

    >> По-перше, цікаво дізнатися з якого історичного джерела цифри
    http://www.oricpub.com/HSSR0060079.pdf там внизу є список використаної літератури, можете перевірити більш детально :D
    —————————————-
    За посиланням один мотлох, тому анонім далі шукає джерело своїх викладок.
    ===========================================
    ===========================================
    >> По-друге, хто й коли довів провину в тім англійців
    Ага, росіяни також не визнають голодомор, кажуть що всі голодували тоді. Індія була колонією Великобританії, тому з неї вивозилась сировина до Англії, натомість з Англії завозились товари для збуту в Індію, крім цього там панувала феодальна власність, тому селяни змушені були орендувати землю, крім цього вони ще й обкладались податками. В ті часи методи у імперії були майже однаковими, так що індуси також натерпілися.
    —————————–
    Всі народи натерпілися, тому то не аргумент. Анонім продовжує шукати історичні джерела геноциду індусів.

    • >> За посиланням один мотлох, тому анонім далі шукає джерело своїх викладок.
     Мотлох у вашій голові, якщо ви там бачите один мотлох. Я не маю жодного бажання вам щось доводити – марна справа. якщо вам цікава ця тема – інформації в інтернеті ціла купа, особливо англійською мовою. Відповідати на ваш тролинг я більше не маю наміру.

     >> Всі народи натерпілися, тому то не аргумент. Анонім продовжує шукати історичні джерела геноциду індусів.
     Це теж саме, що сказати що всі народи натерпілися від радянської влади, тому голод в Україні не є актом геноциду (саме так і говорять росіяни, опираючись на те, що голод був не тільки в Україні). До речі, не нагадаєте мені, скільки країн офіційно визали голод в Україні як геноцид українського народу?

     • Аноніме, а можете, мені наостанок сказати (якщо знаєте) щодо Хвильового (коли вже тут його згадали) (я питаю серйозно), він насправді був українським патріотом чи не був? але я так зрозуміла, що був. але він був романтиком-ідеалістом, тому спочатку повірив комуністам, обманувся, потім зрозумів свою помилку – і… так?

     • Анонім
      08/12/2015 о 19:56

      >> За посиланням один мотлох, тому анонім далі шукає джерело своїх викладок.
      Мотлох у вашій голові, якщо ви там бачите один мотлох. Я не маю жодного бажання вам щось доводити – марна справа. якщо вам цікава ця тема – інформації в інтернеті ціла купа, особливо англійською мовою. Відповідати на ваш тролинг я більше не маю наміру.
      —————————————–
      Про міфічний геноцид індусів поважні науковці не пишуть, відтак не варто забивати нам баки. На історичному факультеті сього не схвалюють)))).
      ==================================
      >> Всі народи натерпілися, тому то не аргумент. Анонім продовжує шукати історичні джерела геноциду індусів.
      Це теж саме, що сказати що всі народи натерпілися від радянської влади, тому голод в Україні не є актом геноциду (саме так і говорять росіяни, опираючись на те, що голод був не тільки в Україні).
      ——————————————
      Не те саме, бо геноцид чинився не над всіма народами. Над індусами також ні. Відтак нема чого порівнювати українців та індусів.
      ===========================
      ===========================
      До речі, не нагадаєте мені, скільки країн офіційно визали голод в Україні як геноцид українського народу?
      ———————————
      Відповідаємо: 23 держави світу.

 29. Я тут знайшла дуже цікаву статтю нашого сучасного українського філософа, хочу поділитися, прочитайте:
  http://www.ji.lviv.ua/n79texts/Dacyuk_Agoniya_Rosii.htm

  “Страшні для Росії бездумність, бездушність, яка з’їдає її зсередини, істерія реваншизму і ненависть до всього світу.
  Живі душі можуть пережити і безвладдя, і смутний час, і диктатуру, і брехню, і війну. Омертвілі душі ведуть Росію до смерті. Відмова від мислення робить смерть Росії невідворотною”.

  Живі душі – це про Україну.

  Думаю, нам треба подивитися як робить росія, як робив СРСР – і самим нізащо так не робити, бо такий шлях веде до загибелі. Треба боротися ЗА українську мову, а не проти російської чи ще якоїсь. Треба нарощувати україномовний контент, а не тупо забороняти російськомовний.

  Треба робити позитивні статті про мову, які б спонукали нею послуговуватися, а не негативні, як оця. Бо агресія з’їдає зсередини. Мабуть, тоді й я помилилася. Треба молитися не щоб росія померла, вона й так вже помирає, а треба молитися, щоб Україна жила!

  Найстрашніше те, що росія сама помирає, сама йде до прірви, і хоче й Україну до прірви за собою потягнути. Не вийде!

  Україна і українська мова – це природне, справжнє, що має споконвічне коріння, і це коріння нас живить – і тому Україна все переживе, Україна житиме, і мова українська житиме. а росія коріння немає, тому намагалася вкрасти наше коріння, щоб було чим живитися – не вийшло і ніколи вже не вийде.

  Росіяни називають Макаревича зрадником, а насправді – саме він справжній патріот своєї країни, а не путін, бо він говорить правду, йому боляче, що його країна (все ж таки він там народився, живе) помирає і намагається потягнути за собою інших, але росію вже не врятувати..

  А нам, українцям, має бути начхати на Зєлєнського і т.п., начхати на росію. Нам своє робити. Ми маємо розвивати своє, україномовне (це і є природній шлях, який завжди у підсумку перемагає), а не марнувати сили на агресію.

  Держава має квотами всякими, фін.підтримкою (а також деякими обмеженнями) заохочувати робити і розвивати саме україномовне – свідома активна меншість має тиснути на владу, щоб вона все це (квоти, підтримку) забезпечила. Так, Аноніме?) Правильно? Мені здається, що правильно)

  • >> Аноніме?) Правильно? Мені здається, що правильно)
   Так, все вірно. Саме це я й мав на увазі. Пан Cleaf, судячи з того що він пише, від росіян відізняється лиш мовою, а сама модель поведінки точно така ж сама – заради своїх цілей підтримувати порушення закону та радіти з чужого горя ототожнюючи весь народ з купкою хворих людей (навіть коли ця купка складає більшість). Нажаль багато україномовних українців вже давно змосковщині, хоч й самі того не розуміють, вони, як і росіяни, генерують лиш ненависть, саме це і є сенсом їхнього життя, вони радіють 2 вбитим терористам, замість того щоб жалкувати за нашим одним воїном. Подивитись навіть на новини – добрі новини мають дуже малу кількість поширень в той час, коли щось негативні новини розлітаються в лічені хвилини. Це також дуже велика проблема України.
   Стаття, доречі, дуже хорошо, дякую.

   • “Стаття, доречі, дуже хорошо, дякую.” – будь ласка.

    Все так. Ненависть вбиває, росія сама себе вбиває. Нам, українцям, такого не треба!

   • Анонім
    08/12/2015 о 14:59

    >> Аноніме?) Правильно? Мені здається, що правильно)
    Так, все вірно. Саме це я й мав на увазі. Пан Cleaf, судячи з того що він пише, від росіян відізняється лиш мовою, а сама модель поведінки точно така ж сама – заради своїх цілей підтримувати порушення закону та радіти з чужого горя ототожнюючи весь народ з купкою хворих людей (навіть коли ця купка складає більшість).
    ——————————————–
    “Більшість” чи “купка” – анонім вперто не бажає уточнювати.

    • >> “Більшість” чи “купка” – анонім вперто не бажає уточнювати.
     Я не проводив соціолгічних досліджень, тому не можу визначити точний відсоток таких людей, а тому й написав так, як написав. Просто ваше мислення вже давно змосковщине, саме там вважають успіхом, коли для того, щоб знищити десяток терористів, легко можна пожертвувати декількома сотнями мирних людей. Хоча ви самі того не визнаєте, але це добре простежується у ваших повідомленнях. Ви готові зщити добрих людей заради знищення поганих, так само мені дивно чому ви так ненавидите росіян, адже різниця між вами практично відсутня – вони так само як і ви підтримують протизаконні методи проти інакомислячих, вони за те щоб прихвостні Путіна били всіх протестуючих проти режиму, ви за те, щоб патріоти били всіх хто їм не подобається. Сторони різні, але методи ті самі, була б Україна на місці Росії, то ви б так само кричали про порушення прав україномовного населення України й відправляли туди ешелони зброї.

     • Анонім
      08/12/2015 о 20:08

      >> “Більшість” чи “купка” – анонім вперто не бажає уточнювати.
      Я не проводив соціолгічних досліджень, тому не можу визначити точний відсоток таких людей, а тому й написав так, як написав.
      —————————————————
      Дослідження проведені іншими, всі дослідження точно вказують на беззастережну підтримку Путіна абсолютною більшістю кацапів.
      ==================================
      =====================================
      Просто ваше мислення вже давно змосковщине, саме там вважають успіхом, коли для того, щоб знищити десяток терористів, легко можна пожертвувати декількома сотнями мирних людей. Хоча ви самі того не визнаєте, але це добре простежується у ваших повідомленнях. Ви готові зщити добрих людей заради знищення поганих, так само мені дивно чому ви так ненавидите росіян,
      ———————————————–
      Не ясно, до чого тут добрі люди та хто закликав знищити добрих людей. Нарешті, навіщо вважати людьми тих, хто лупив з градів по Маріуполю.
      ===============================
      ===============================
      адже різниця між вами практично відсутня – вони так само як і ви підтримують протизаконні методи проти інакомислячих, вони за те щоб прихвостні Путіна били всіх протестуючих проти режиму, ви за те, щоб патріоти били всіх хто їм не подобається. Сторони різні, але методи ті самі, була б Україна на місці Росії, то ви б так само кричали про порушення прав україномовного населення України й відправляли туди ешелони зброї.
      ———————————————-
      Ми за те, щоб патріоти били ворогів України. Методи різні, бо Україна не на місці Московії: вона боронить себе, кацапи загарбують. Нема чого намагатися порівнювати. Щодо ешелонів зброї – ідея гарна: варто буде колись допомогти чеченському народові))).

     • >> Дослідження проведені іншими, всі дослідження точно вказують на беззастережну підтримку Путіна абсолютною більшістю кацапів.
      Так, 146% за Путіна. Вірити російським данним в питанні рейтингу Путіна – себе не поважати.

      >> Не ясно, до чого тут добрі люди та хто закликав знищити добрих людей.
      До того, що для вас є лише кацапи і ви, чомусь, не хочете бачити росіян (ні разу не побачив від вас саме цього слова).

      >> Нарешті, навіщо вважати людьми тих, хто лупив з градів по Маріуполю.
      А це тут до чого? Розмова про те, щоб не ототожнювати злочинців з якоюсь націєї і на цій підставі ненавидіти всю націю.

      >> Ми за те, щоб патріоти били ворогів України.
      А як ви відрізняєте ворога України від не ворога?
      От народний депутат Семенченко, котрий за цей рік проголосував в ВР 1274 рази (38,12%), не проголосував 337 і був ВІДСУТНІЙ на 1731 голосуванні з 3342 голосувань, тобто на більшій половині, це для вас не ворог України в цей час?

      >> Методи різні, бо Україна не на місці Московії: вона боронить себе, кацапи загарбують.
      В тому й справа, що методи не різні, різні лише обставини, а методи все ті ж самі – виключно поза межами закону і з застосуванням фізичної сили, все в кращих традиція СРСР і нинішньої Росії.

      >> Щодо ешелонів зброї – ідея гарна: варто буде колись допомогти чеченському народові
      Ви потім тільки не забудьте допомогти тим, біженцям котрим доведеться втікати з Батьківщини через вашу допомогу. Хоча кому я це кажу…

     • Анонім
      08/12/2015 о 22:45

      >> Дослідження проведені іншими, всі дослідження точно вказують на беззастережну підтримку Путіна абсолютною більшістю кацапів.
      Так, 146% за Путіна. Вірити російським данним в питанні рейтингу Путіна – себе не поважати.
      ————————————————
      Не ясно, яким тоді вірити.
      ===============================
      >> Не ясно, до чого тут добрі люди та хто закликав знищити добрих людей.
      До того, що для вас є лише кацапи і ви, чомусь, не хочете бачити росіян (ні разу не побачив від вас саме цього слова).
      —————————————–
      Бо то недоречне слово, відтак не ясно, навіщо його вживати.
      =====================================
      ====================================
      >> Нарешті, навіщо вважати людьми тих, хто лупив з градів по Маріуполю.
      А це тут до чого? Розмова про те, щоб не ототожнювати злочинців з якоюсь націєї і на цій підставі ненавидіти всю націю.
      ———————————————–
      Московити – не нація, а зграя.
      ==========================
      =========================
      >> Ми за те, щоб патріоти били ворогів України.
      А як ви відрізняєте ворога України від не ворога?
      От народний депутат Семенченко, котрий за цей рік проголосував в ВР 1274 рази (38,12%), не проголосував 337 і був ВІДСУТНІЙ на 1731 голосуванні з 3342 голосувань, тобто на більшій половині, це для вас не ворог України в цей час?
      —————————–
      Ні, не ворог, бо координує “Донбас”, відтак є корисною людиною.
      =========================
      =========================
      >> Методи різні, бо Україна не на місці Московії: вона боронить себе, кацапи загарбують.
      В тому й справа, що методи не різні, різні лише обставини, а методи все ті ж самі – виключно поза межами закону і з застосуванням фізичної сили, все в кращих традиція СРСР і нинішньої Росії.
      ——————————————————–
      Поза межами якого закону лежить захист Батьківщини від покидьків, анонім не уточнює.
      =================================
      ================================
      >> Щодо ешелонів зброї – ідея гарна: варто буде колись допомогти чеченському народові
      Ви потім тільки не забудьте допомогти тим, біженцям котрим доведеться втікати з Батьківщини через вашу допомогу. Хоча кому я це кажу…
      ————————————————-
      Вже довелося людям звідти втікати, і не через нашу допомогу. Хоча прокацаплений і сам мав би знати.

   • Анонім
    08/12/2015 о 14:59
    Пан Cleaf, судячи з того що він пише, від росіян відізняється лиш мовою
    ————————————————-
    Прокацаплений анонім, навпаки, від кацапів, схоже, нічим не відрізняється.

    • >> Прокацаплений анонім, навпаки, від кацапів, схоже, нічим не відрізняється.
     Я якраз від них і відрізняюсь тим, що на першому місці в мене стоїть справедливість і повага до інших, незалежно від їх кольору шкіри, віри сповідання чи національності.

     • Cleaf
      08/12/2015 о 20:14

      Анонім
      08/12/2015 о 14:59
      Пан Cleaf, судячи з того що він пише, від росіян відізняється лиш мовою
      ————————————————————
      >> Прокацаплений анонім, навпаки, від кацапів, схоже, нічим не відрізняється.
      Я якраз від них і відрізняюсь тим, що на першому місці в мене стоїть справедливість і повага до інших, незалежно від їх кольору шкіри, віри сповідання чи національності.
      ===========================================
      Себто ми з анонімом обидва відрізняємося від кацапів, лише за різними критеріями.

 30. і я мені ще тут подумалося, що суїцид, суїцидальний нахил не є чимось новим для росіян. Якщо згадати їхніх поетів, письменників, співців, то там купа самогубців (Цвєтаєва, Єсенін, Маяковський, Янка Дягілєва, Достоєвський тощо). При чому вони самогубство всіляко оспівували, пропагували у своїх творах (самі самогубці та інших у прірву тягнули).
  Видно, це у них у крові… Отакий страшний і підлий народ. Гадаю, все це від величеееезної за масштабами гордині (оці імперські схильності – самі з голою сракою, голодні, п’яні, але при цьому кричать: “Ми великий народ!”
  таке.

  а, дякую, до речі за посилання на кіно, гляну :) (хочеться закінчити на добрій позитивній ноті))

  • он у нас теж є микола хвильовий, в шкільній програмі вчили

   • Микола Хвильовий (він же – Николай Григорьевич Фитилёв) був по батькові етнічним росіянином, а також завзятим комуністом.

    • Втім, щодо Хвильового… я погано знайома з його біографією… трошки почитала зараз… як я зрозуміла, він спочатку був щирим комуністом, справді вірив у це все, але недовго… а коли отямився і зрозумів, що комуняки (всі) і росіяни (у своїй переважній більшості) взагалі – повне лайно, то почав про це писати, кричати, за що його почали травити, і це призвело до самогубства.. так що тут інша історія.

     виходить, що він не такий, як ті самогубці, кого я навела. І він самогубство не пропагував.
     ця публікація мене вже як наркомана засмоктала… гадаю, треба вже з цим закінчувати й краще йти кіно перекладати))

 31. Нажаль багато україномовних українців вже давно змосковщині, хоч й самі того не розуміють
  ===================================
  О, як анонім старається))))). Вже дійшло до того, що “україномовні українці змосковщені, хоч й самі того не розуміють”. Sapienti sat.

  • >> О, як анонім старається))))). Вже дійшло до того, що “україномовні українці змосковщені, хоч й самі того не розуміють”. Sapienti sat.
   Ну так подивіться на себе – вас від росіян лише мова відрізняє, так само як і вони смієтесь коли “патріот” б’є того, хто йому не подобається. Тільки в вашому випадку той “патріот” Семенченко, а в їхньому випадку – Путін з його посіпаками.

   • Анонім
    08/12/2015 о 20:11

    >> О, як анонім старається))))). Вже дійшло до того, що “україномовні українці змосковщені, хоч й самі того не розуміють”. Sapienti sat.
    Ну так подивіться на себе – вас від росіян лише мова відрізняє, так само як і вони смієтесь коли “патріот” б’є того, хто йому не подобається. Тільки в вашому випадку той “патріот” Семенченко, а в їхньому випадку – Путін з його посіпаками.
    ———————————————-
    Семенченко тричі вищий за Путіна, бо не захоплює чужі землі, а боронить свою. Порівняння смішне. До речі, Семен ще й не має викритих педофільських схильностей (на відміну від Путіна, що цілував хлопчика в живіт).

    • >> Семенченко тричі вищий за Путіна, бо не захоплює чужі землі
     Тому це дозволяє йому порушувати закон України? Чому ви уникаєте відповіді на це питання? Відкрию вам таємницю – патріоти також вбивають людей, займаються крадіжками, продають наркотики і тому подібне. Шахраї також йдуть в волонтери, бо знають що допомогти можна на гривню, а заробити на цьому десять. Так само є й люди, які йдуть на війну лише з однією ціллю – збагатитись. Тому не потрібно мені показувати вашу дитячу логіку на рівні – дядя дав цукерку, значить він хороший.

     >> Тільки в вашому випадку той “патріот” Семенченко, а в їхньому випадку – Путін з його посіпаками.
     Ага, патріот який прогуляв половину голосувань у Верховній Раді. Та й чому ж такий великий патріот України розмовляє російською мовою?

     >> До речі, Семен ще й не має викритих педофільських схильностей
     Ну так це ж цовсім інша річ, треба було зразу сказати, а то ж це зовсім все міняє :D

     • Анонім
      08/12/2015 о 22:56

      >> Семенченко тричі вищий за Путіна, бо не захоплює чужі землі
      Тому це дозволяє йому порушувати закон України? Чому ви уникаєте відповіді на це питання?
      ——————————
      Не ясно, який закон України порушив Семенченко. Який суд се довів? Анонім вперто уникає відповіді на те питання.
      ===============================
      ===============================
      >> Тільки в вашому випадку той “патріот” Семенченко, а в їхньому випадку – Путін з його посіпаками.
      Ага, патріот який прогуляв половину голосувань у Верховній Раді. Та й чому ж такий великий патріот України розмовляє російською мовою?
      ————————————————-
      Бо він вбив певну кількість кацапських загарбників, відтак – має на те право)))))))
      ===============================
      ================================
      >> До речі, Семен ще й не має викритих педофільських схильностей
      Ну так це ж цовсім інша річ, треба було зразу сказати, а то ж це зовсім все міняє :D
      ——————————–
      “Зовсім все міняє” те, що “минулої весни у Києві було багато україномовних людей”)))))))))))))))))))))) Мабуть, конгрес якийсь був))))))))))))))))))))))))))

     • >> Не ясно, який закон України порушив Семенченко.
      Я вже давав посилання на відео з Грішиним в головній ролі. Його дії на відео підпадають під статтю 345 ККУ – погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу.

      >> Який суд се довів?
      Ви плутаєте поняття “порушення закону” з поняттям “злочинець”. Простий приклад – вам спалили машину. Так от людина, котра спалила вам машину, але її ніхто не затримав, здійснила злочин чи ні?

      >> Анонім вперто уникає відповіді на те питання.
      Я на жодне з питань не уникав відповіді.

      >> Бо він вбив певну кількість кацапських загарбників, відтак – має на те право)))))))
      Дайте докази скількох загарбників особисто він вбив, бо відтак ваші слова не мають жодної сили. І я правильно вас розумію, якщо вбив загарбника, то можна не ходити на роботу, особливо якщо в тебе одна з найголовніших посад в державі?

      >> “Зовсім все міняє” те, що “минулої весни у Києві було багато україномовних людей”)))))))))))))))))))))) Мабуть, конгрес якийсь був))))))))))))))))))))))))))
      Весною ще Майдан стояв в центрі Києва, а останні події в країні збільшили кількість приїжжих до Києва людей – хто по роботі (бо став депутатом), а хто заради того щоб поставити свічку за Небесну Сотню. Але вам краще відомо що відбувається в Києві, ви ж часто на заробітки сюди приїжджаєте, певне маєте і тисячу з гаком знайомих киян, кожен третій з яких спілкується виключно українською мовою.

     • Анонім
      09/12/2015 о 00:26

      >> Не ясно, який закон України порушив Семенченко.
      Я вже давав посилання на відео з Грішиним в головній ролі. Його дії на відео підпадають під статтю 345 ККУ – погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу.
      ———————————
      Схоже, кацап записався до прокурорів, бо вже визначає, чиї дії під що підпадають))))))))))))))))))))))).
      ===========================
      ===========================
      >> Який суд се довів?
      Ви плутаєте поняття “порушення закону” з поняттям “злочинець”. Простий приклад – вам спалили машину. Так от людина, котра спалила вам машину, але її ніхто не затримав, здійснила злочин чи ні?
      —————————————-
      Кацап вперто відмовляється назвати, який суд визнав Семенченка винним у злочинах.
      ==========================
      ==========================
      >> Анонім вперто уникає відповіді на те питання.
      Я на жодне з питань не уникав відповіді.
      ——————————————–
      Особливо на оте: “Який суд назвав Семенченка злочинцем?”
      ==================================
      =====================================
      >> Бо він вбив певну кількість кацапських загарбників, відтак – має на те право)))))))
      Дайте докази скількох загарбників особисто він вбив, бо відтак ваші слова не мають жодної сили.
      —————————-
      Спочатку кацап дасть докази того, що Семенченко не вбив жодного кацапа. Або ж слова кацапа не матимуть жодної сили))))).
      ========================
      ========================
      І я правильно вас розумію, якщо вбив загарбника, то можна не ходити на роботу, особливо якщо в тебе одна з найголовніших посад в державі?
      —————————————-
      Правильно))))).

      >> “Зовсім все міняє” те, що “минулої весни у Києві було багато україномовних людей”)))))))))))))))))))))) Мабуть, конгрес якийсь був))))))))))))))))))))))))))
      Весною ще Майдан стояв в центрі Києва, а останні події в країні збільшили кількість приїжжих до Києва людей – хто по роботі (бо став депутатом), а хто заради того щоб поставити свічку за Небесну Сотню.
      ———————————
      Кацап не знає, як відбрехатися. Кількість україномовних у Києві минулої весни “збільшилася” з причини напливу депутатів та тих, хто ставив свічки))))))))))))))))))))))))) Живіт болить від сміху))))
      =======================
      =======================
      Але вам краще відомо що відбувається в Києві, ви ж часто на заробітки сюди приїжджаєте, певне маєте і тисячу з гаком знайомих киян, кожен третій з яких спілкується виключно українською мовою.
      ————————————-
      На відміну від кацапа, котрому ледь не кожен перший киянин руки не подасть.

   • Аноніме, хочу вам сказати, що ви все ж таки аж занадто ліберальний… я сама вважаю себе лібералкою, але по відношенню до московитів у нас не може бути ніякого лібералізму взагалі. Вони одвічний ворог українського народу. Вони перші не захотіли жити мирно, і це вони на нас напали, щоб потягнути за свою у прірву. подихаєте, вибрали ви собі колективний суїцид, ну то подихайте, нащо ж затягувати у своє болото інші народи?… так ні, і самі не живуть нормально, і іншим не дають.

    підлий мерзотний народ ці московити… я якось бачила на екс.юа цитати від самих відомих рос.постатей, які самі казали, яка гидотна і підла московія країна… так це люди громадяни цієї країни так самі про свою країну казали. бо це правда. от можу знайти ті цитати.

    • >> Аноніме, хочу вам сказати, що ви все ж таки аж занадто ліберальний…
     Я ліберальний рівно настільки, наскільки ліберальні до мене.

     >> Вони одвічний ворог українського народу.
     А в мене дружина етнічна росіянка, котра народилася в Україні і вважає себе українкою, а не росіянкою, хоча її мама зовсім іншої думки. Мені тепер її потрібно також ненавидіти чи як? А що з дітьми робити, також ненавидіти чи ні?

     >> Вони перші не захотіли жити мирно, і це вони на нас напали, щоб потягнути за свою у прірву.
     Не всі. І я не маю жодного морального права ображати всіх людей через те, що роблять інші. Мені неприємно читати, коли пишуть “хохли” замість “українці” (такі в мене завжди кацапи), але мені так само неприємно, коли пишуть “кацапи” або “москалі” замість “росіяни”. Я вважаю неправильним ототожнювати всіх росіян з кацапами, але при цьому не бачу нічого поганого в тому, щоб кацапа назвати кацапом.

     • Я вважаю так: загалом московія є ворогом України. Так, є окремі люди, які живуть у московії та не є ворогами (і вони не є кацапами, а є московитами – це Макаревич, Ахєджакова (українського походження), Земфіра (хоча вона башкірка) тощо.
      (бо кацапи – це образливо, а московити – це історично правильно), але їх дуже мало… І я вважаю, що їм не пощастило з Батьківщиною.

      А загалом московія – ворог. московія – це історично справедлива назва, щоб ви знали. час нарешті повернути справедливість. а московії настав час чи ще таки неодмінно настане відповісти по справедливості за все горе, що вона вкоїла Україні, Грузії та іншим державам – і це лише для того, щоб потішити своє збочене маніакальне підле его. цитати з екс.юа прочитали?

      Все одно московія загалом – ворог нашого народу і при чому ворог № 1- і ви мене, Аноніме, в іншому не переконаєте.

     • >> Вони одвічний ворог українського народу.
      А в мене дружина етнічна росіянка, котра народилася в Україні і вважає себе українкою, а не росіянкою, хоча її мама зовсім іншої думки. Мені тепер її потрібно також ненавидіти чи як?
      —————————————————
      Новина про родинний зв’язок із московитами нас чомусь не дивує.
      ============================
      ============================
      А що з дітьми робити, також ненавидіти чи ні?
      ————————————————-
      Що завгодно, нікому до того немає діла.
      =========================
      =========================
      >> Вони перші не захотіли жити мирно, і це вони на нас напали, щоб потягнути за свою у прірву.
      Не всі.
      ————————-
      За агресію, вчинену їхньою недодержавою, відповідають всі.
      ======================================
      ======================================
      І я не маю жодного морального права ображати всіх людей через те, що роблять інші. Мені неприємно читати, коли пишуть “хохли” замість “українці” (такі в мене завжди кацапи), але мені так само неприємно, коли пишуть “кацапи” або “москалі” замість “росіяни”.
      ———————————————
      Себто, анонім напівмосковит, від чого й потерпає)))))))))))))))).
      ============================
      =============================
      Я вважаю неправильним ототожнювати всіх росіян з кацапами, але при цьому не бачу нічого поганого в тому, щоб кацапа назвати кацапом.
      ———————————————-
      Враховуючи, що армія кацапів фінансується з бюджету Московії всіма кацапами, всі кацапи на території Московії є кацапами. Не є кацапами лише поневолені ними народи.

     • >> Леля22
      >> Я вважаю так: загалом московія є ворогом України
      Держава – ворог, російський народ – ні.

      >> Так, є окремі люди, які живуть у московії та не є ворогами
      Саме з поваги до них я й не ототожнюю всіх росіян з їхньою державою. І до себе, українця, вимагаю поважного відношення, бо вважаю що той, хто зневажає інших не заслуговує на повагу.

      >> московія – це історично справедлива назва, щоб ви знали.
      А я й не писав що вона несправедлива, але я звик жити в цьому часі і думати про майбутнє, а не ностальгувати за минулим, як росіяни.

      >> цитати з екс.юа прочитали?
      Так, але це для мене не новина, я бачив це вже раніше.

      >> Все одно московія загалом – ворог нашого народу і при чому ворог № 1- і ви мене, Аноніме, в іншому не переконаєте.
      Так я вас в цьому і не переконую. Ба більше, сам визнаю їх ворогами, але я розділяю державу і народ. Нормальні люди мені не вороги, навіть якщо вони росіяни.

     • >> Cleaf
      >> Новина про родинний зв’язок із московитами нас чомусь не дивує.
      Такий родинний зв’язок є в багатьох українців.

      >> За агресію, вчинену їхньою недодержавою, відповідають всі.
      А за злочини батька відповідає вся родина, вірно?

      >> Себто, анонім напівмосковит, від чого й потерпає
      В мому роду не було росіян. І я потерпаю лише від одного – глобальної русифікації поміж міського населення Києва.

      >> Враховуючи, що армія кацапів фінансується з бюджету Московії всіма кацапами, всі кацапи на території Московії є кацапами. Не є кацапами лише поневолені ними народи.
      За вашою логікою (хоча я вже впевнився в її повній відсутності) ми з вами також кацапи, бо за бюджетні кошти України купуються різні товари в Росії, що поповнює їх бюджет.

     • Анонімний
      09/12/2015 о 00:07

      >> Cleaf
      >> Новина про родинний зв’язок із московитами нас чомусь не дивує.
      Такий родинний зв’язок є в багатьох українців.
      ——————————————–
      Які становлять абсолютну меншість.
      ==========================
      ===========================
      >> За агресію, вчинену їхньою недодержавою, відповідають всі.
      А за злочини батька відповідає вся родина, вірно?
      ————————————-
      Не ясно, до чого тут батько та родина.
      ============================
      >> Себто, анонім напівмосковит, від чого й потерпає
      В мому роду не було росіян. І я потерпаю лише від одного – глобальної русифікації поміж міського населення Києва.
      ———————————————
      Кацап потерпає від “русифікації” Києва, котра насправді не є глобальною.
      ===============================
      ===============================
      >> Враховуючи, що армія кацапів фінансується з бюджету Московії всіма кацапами, всі кацапи на території Московії є кацапами. Не є кацапами лише поневолені ними народи.
      За вашою логікою (хоча я вже впевнився в її повній відсутності) ми з вами також кацапи, бо за бюджетні кошти України купуються різні товари в Росії, що поповнює їх бюджет.
      ————————————–
      Поповнює кишені їхніх чиновників, бо бюджет іде на війну. За нашою логікою, анонімний кацап є кацапом.

 32. Аноніме, я з вами спочатку нормально спілкувалася, а тепер потроху починаю бачити, що ви якийсь дивний…

  “не хочете бачити росіян (ні разу не побачив від вас саме цього слова)” – росіян? а ви взагалі знаєте, що правильно казати не росіян, а московитів. я вже вас запитувала, чи у курсі ви, що ця підла країна насправді історично правильно називається московією? ви знаєте, що вони вкрали нашу назву Русь і раптом стали росією.
  все крадуть… навіть назву…

  не дарма, я казала про коріння… це філософія. самі вони духовного коріння не мають. це ми Русь. дерево живиться від коріння.. ця підла нація хотіла присвоїти собі (вкрасти силою) наше духовне коріння, живитися від нього, а ми щоб померли, засохли – цього вони хотіли…

  Московити нам заздрять, бо ми велика нація, з чудовим духовним корінням, а вони звичайна тупа орда, немита і п’яна!
  ви, Аноніме, з цим згодні? дуже на це сподіваюся.

  • >> росіян? а ви взагалі знаєте, що правильно казати не росіян, а московитів.
   Вони живуть на території Росії, тому правильно казати росіяни. Та й смішно якость звучить слово московит, якщо його застосовувати, наприклад, до Кадирова.

   >> я вже вас запитувала, чи у курсі ви, що ця підла країна насправді історично правильно називається московією?
   Історично багато чого називалось по іншому, але це не привід казати що сучасні назви є неправильними.

   >> ви знаєте, що вони вкрали нашу назву Русь і раптом стали росією.
   Не плутайте Русь з Росією і росіян з русинами, бо це зовсім різні речі.

   >> не дарма, я казала про коріння… це філософія. самі вони духовного коріння не мають. це ми Русь.
   Я так і не розумію яке відношення “росіяни” мають до Русі. Це в їхній мові вони русскіє і люди з Русі русскіє, а в нас це зовсім різні за значеням слова – росіяни і русини.

   >> Московити нам заздрять, бо ми велика нація, з чудовим духовним корінням, а вони звичайна тупа орда, немита і п’яна!
   ви, Аноніме, з цим згодні? дуже на це сподіваюся.
   З цим важко сперечатись, бо на це вказує багатовікова історія.

 33. “Так само є й люди, які йдуть на війну лише з однією ціллю – збагатитись” – є й такі люди. Були такі люди, які пішли у зону бойових дій лише для того, щоб мати доступ до зброї… Брали там зброю, а потім йшли мародерствувати.
  У родині не без виродка.

 34. Аноніме, ви ще тут?)) маю ще до вас послання: розумію ваш меседж, що ви закликаєте, що завжди треба залишатися людиною… все правильно. Але ж наш народ і так дуже добрий, людяний і милосердний…. дивіться, коли в Московії були теракти у Москві й гинули люди, то ми їх жаліли, нам було їх шкода, ми несли квіти під посольство, навіть зараз… а чим вони нам віддячили? йдуть вбивають наших найкращих людей, вони найманці, вони вбивають тупо заради грошей…

  так що я тепер думаю, що наш народ аж занадто добрий. може, ми й потерпаємо так тому, що бракує такої здорової нахабності. як у поляків, як у людей із країн Балтії. Коли московити почали патякати, що золото з того потягу їм теж належить, поляки їм сказали: “йдіть до біса, нічого ви не отримаєте, це наше!” і правильно зробили. от що я думаю. а ми (тобто такі, як ви, та й Європа теж) все сюсюкаємося: а може вони отямляться, може вони все ж таки не винні, може, це тільки путін… Не треба. вони його підтримують, і навіть більше – чим більше зла робить путін, тим його рейтинг більш зростає, так що цей народ у своїй переважній більшості такий самий як путін… розумію, що вам просто хочеться вірити у найкраще в людині… але, на жаль. нема чого з ними сюсюкатися, вони це сприймають не за гуманність, а за слабкість, ці люди розуміють і поважають тільки силу. саме тому вони так моляться на путіна.

  з іншого боку я розумію, що є така штука, як прощення… і що якби не було прощення, то війни ніколи б не припинялися… німці теж наробили дууже багато зла, але вони дійсно щиро покаялися… вони виплатили контрибуції і таке інше.

  так-от: особисто я не вірю у те, що московити щиро покаються, не той це народ. я думаю, що найкращий варіант – це щоб ця країна все ж таки розпалася, бо вони є імперія зла і загроза для усього світу.

  щодо патріотів… то, я з вами повністю згодна, що якщо людина побувала у зоні бойових дій, то це аж ніяк не дозволяє їй порушувати закон. не можна їздити на червоне світло і кричати: “не чіпайте мене, поліціанти, я патріот, я Батьківщину захищав”.

  але ж скільки у нас, дууууже багато самовідданих людей, які щиро захищають Україну і не порушують при цьому закон! ви й самі це знаєте, всі знають…
  думаю, якби Московія напала, наприклад, на Францію, то ті б одразу склали лапки і здалися, хто б там боровся, вони ж давно вже зажерлися і забули про свою Велику Революцію…

  “Нормальні люди мені не вороги, навіть якщо вони росіяни”. – це все так, тільки таких нормальних людей там дууууже і дуууже мало. Звісно, Нємцова шкода…

  • >> може, ми й потерпаємо так тому, що бракує такої здорової нахабності.
   Нахабність це не те, чого нам бракує. Насправді нам бракує справдливості. Нахабність це вкрасти Крим і лякати міжнародним судом Україну за невиплату боргу, а у випадку з Польщею то звичайна справедливість. Я я вже казав – називати всіх росіян кацапами – неправильно, але називати кацапом кацапа це нормально. В цьому і є різниця між нахабством (низьким рівнем виховання) і справедливістю.

   >> і навіть більше – чим більше зла робить путін, тим його рейтинг більш зростає, так що цей народ у своїй переважній більшості такий самий як путін…
   Ви вірите в рейтинг Путіна? Я от не вірю в його рейтинг, просто народ в Росії більше піклується про своє благополуччя і їм начхати що відбувається з іншими, саме тому там завжди у влади диктатори.

   >> нема чого з ними сюсюкатися, вони це сприймають не за гуманність, а за слабкість, ці люди розуміють і поважають тільки силу.
   Вибачте, але я не розумію як обзивання і лайка показує силу? Сила якраз в тому, щоб не звертати уваги на тих, хто цього не заслуговує. А сварки і ненависті будуть створювати лиш відповідну реакцію з іншого боку. Я раніше також відповідав всім, хто писав “хохли” замість “українці”, що вони кацапи, але в один момент зрозумів, що коли я назвав когось “кацапом” то можливо ще один росіянин почне вживати “хохли” замість “українець”, а тому зараз я не ведусь на такі провокоції в інтернеті і не пишу у відповідь що той “кацап”, а ввічливо кажу що ми “українці” а не “хохли”. На мою думку такий спосіб більш продуктивний, ніж лайка між “кацапом” і “хохлом” до якої можуть підключитись й інші люди і це може розростись до дуже великих масштабів. Он взяти те ж саме США і Росію, скільки там росіян ненавидять амеиканців, рахують їх ворогами, а американцям на те все просто начхати, вони просто роблять своє діло, от і виходить що Росія така сильна на словах, а люди живуть в злиднях, а США не словом а ділом доводить хто насправді є наддержавою.

   >> але ж скільки у нас, дууууже багато самовідданих людей, які щиро захищають Україну і не порушують при цьому закон!
   Але це не дає права виправдовувати порушника закону, вірно ж?

   >> “Нормальні люди мені не вороги, навіть якщо вони росіяни”. – це все так, тільки таких нормальних людей там дууууже і дуууже мало.
   Знову ж таки – я не проводив соціологічних досліджень, тому не знаю скільки таких людей там є, але вони безперечно є, лише з поваги до них я й став таким, як ви це назвали, ліберальним. Мені неприємно коли українців зневажають, тому я й не хневажаю інших, бо, погодьтесь, якось дивно виглядає той хто хочет поваги до себе, але при цьому не хоче поважати інших? Як на мене то це теж саме, що закликати людей проти вбивст тварин для виготовлення шубок і при цьому ходити в шубці з якоїсь тварини.

   • “а у випадку з Польщею то звичайна справедливість”. – гаразд.
    “Сила якраз в тому, щоб не звертати уваги на тих, хто цього не заслуговує. – гаразд.

    Аноніме, а як ви думаєте, росіяни (московити) покаються у своїх злочинах проти людства? І якщо так, то що має статися, щоб вони щиро покаялися, щоб їхні душі знову стали чуйними до людського горя? Бо правильно сказав філософ – нині їхні душі омертвілі. а відсутність душі – це вже небуття, смерть.

    • >> Аноніме, а як ви думаєте, росіяни (московити) покаються у своїх злочинах проти людства?
     Ті, які винні- навряд, хоча може декілька відостків і покається (завжди є люди котрі визнають свої помилки).

     >> І якщо так, то що має статися, щоб вони щиро покаялися, щоб їхні душі знову стали чуйними до людського горя?
     У них має змінитися вся політична верхівка і має припинитись пропаганда агресії і насильства зі всіх ЗМІ, тоді, через років 50-100, й зміниться їх відношення. А поки вони живуть в постійній пропаганді агресії і злиднях нічого хорошого не буде.

     • Анонім
      09/12/2015 о 19:25
      >> І якщо так, то що має статися, щоб вони щиро покаялися, щоб їхні душі знову стали чуйними до людського горя?
      У них має змінитися вся політична верхівка і має припинитись пропаганда агресії і насильства зі всіх ЗМІ, тоді, через років 50-100, й зміниться їх відношення. А поки вони живуть в постійній пропаганді агресії і злиднях нічого хорошого не буде.
      —————————————
      Улюблена теза московитських “демократів”: винна пропаганда, московити не винні. Ігор Лосєв у статті “Грунт для Путіна” ( http://www.day.kiev.ua/uk/blog/polityka/gjrunt-dlya-putina ) вщент розтрощив таку позицію.

 35. Леля22
  09/12/2015 о 13:25

  Аноніме, ви ще тут?)) маю ще до вас послання: розумію ваш меседж, що ви закликаєте, що завжди треба залишатися людиною… все правильно. Але ж наш народ і так дуже добрий, людяний і милосердний….
  ———————————-
  Йому треба, щоб наш народ був іще милосердніший, аж до самознищення. Тому воно й згадує Ганді. Проте доброти до виродків, що лупили з градів по Маріуполю, кацап-анонім не дочекається, хай далі просить нагадати, скільки держав визнало Голодомор геноцидом.

 36. Анонімний
  09/12/2015 о 00:07

  >> За агресію, вчинену їхньою недодержавою, відповідають всі.
  ————————————-
  До речі, за гітлерівську агресію відповіли всі німці. З кацапами має бути також.

 37. Cleaf
  08/12/2015 о 23:20

  Анонім
  08/12/2015 о 22:45

  >> Дослідження проведені іншими, всі дослідження точно вказують на беззастережну підтримку Путіна абсолютною більшістю кацапів.
  Так, 146% за Путіна. Вірити російським данним в питанні рейтингу Путіна – себе не поважати.
  ————————————————
  Не ясно, яким тоді вірити.
  ===============================
  >> Щодо ешелонів зброї – ідея гарна: варто буде колись допомогти чеченському народові
  Ви потім тільки не забудьте допомогти тим, біженцям котрим доведеться втікати з Батьківщини через вашу допомогу. Хоча кому я це кажу…
  ————————————————-
  Вже довелося людям звідти втікати, і не через нашу допомогу. Хоча прокацаплений і сам мав би знати.
  =============================
  ==============================
  До речі, не нагадаєте мені, скільки країн офіційно визали голод в Україні як геноцид українського народу?
  ———————————
  23 держави світу. Про що, кацап, очевидно, не знав. Хоч, звісно, буде выдчайдушно стверджувати, що лише попросив нагадати, бо забув)))))))))))))))))))))))

 38. Cleaf
  09/12/2015 о 17:06
  >> Леля22
  >> Я вважаю так: загалом московія є ворогом України
  Держава – ворог, російський народ – ні.
  ——————————————
  Кацап вдає, ніби не розуміє, що так званий “російський народ” є грунтом та рушійною силою тієї держави.
  =============================
  =============================
  Анонімний
  09/12/2015 о 00:07

  >> За агресію, вчинену їхньою недодержавою, відповідають всі.
  А за злочини батька відповідає вся родина, вірно?
  ————————————-
  За злочини Гітлера відповіли всі німці, вірно.

 39. Анонім
  08/12/2015 о 19:56

  Відповідати на ваш тролинг я більше не маю наміру.
  —————————————
  Як оте сприймати?! А чим ми покращуватимемо собі настрій?)))

 40. Анонім
  05/12/2015 о 02:36
  можна назвати картоплю огірком, тільки вона й далі буде картоплею, навіть якщо їй надати форму і колір огірка.
  —————————————–
  Маємо змогу оцінити неймовірну витонченість кацапської філософії)))))))))))))))))).

  • >> Cleaf
   >> Діє. Тому давайте рішення суду щодо Семенченка або не патякайте про ККУ.
   Я вам дав посилання на відео, де все чітко видно. І ви самі знаєте, що Семенченко як народний депутат має недоторканість. Але відсутність покарання не являється відсутністю скоєння правопорушення.

   >> Не ясно, яким тоді вірити.
   Ніяким і не вірити, або потрібно погодитися і з цифрами реферндумів, о котрих говорить Росія.

   >> Бо то недоречне слово, відтак не ясно, навіщо його вживати.
   Ну так і росіянам не ясно, чого вони мають вживати слово “українці” замість “хохли”, якщо українці їх кацапами кличуть.

   >> Московити – не нація, а зграя.
   Тим не менше ООН рахує їх нацією.

   >> Ні, не ворог, бо координує “Донбас”, відтак є корисною людиною.
   Так нехай і координує, я ж не проти – склав мандат і йди координуй кого захочеш. Давайте може Яценюк з Порошенко собі також заведуть по декілька батальйонів, будуть займатись корисною справою і координувати їх, ну те що вони не будуть виконувати покладену на них роботу, то но важливо, вони ж корисні люди, батальйони координують.

   >> Вже довелося людям звідти втікати, і не через нашу допомогу.
   То це значить, що можна ще раз повторити?

   >> Хоча прокацаплений і сам мав би знати.
   Ви отримуєте задоволення від того, що намагаєтесь принизити співрозмовника? Так ви цим принижуєте тільки себе.

   >> Себто ми з анонімом обидва відрізняємося від кацапів, лише за різними критеріями.
   Так, тільки ваша відмінність лиш по одному критерію – мові.

   >> Схоже, кацап записався до прокурорів, бо вже визначає, чиї дії під що підпадають
   Не треба бути прокурором, щоб констатувати що проїзд на червоне світло порушенням ПДР. Та й не потрібно бути прокурором щоб говорити про порушення ст. 345, коли Семнченко прямим текстом сказав “Зараз я тебе пере**у”, що явно підпадаю під ст. 345 ч.1 “Погроза вбивством, НАСИЛЬСТВОМ або знищенням чи пошкодженням майна щодо працівника правоохоронного органу…”

   >> Кацап вперто відмовляється назвати, який суд визнав Семенченка винним у злочинах.
   А я його і не назвиав злочинцем, це може вставновити тільки суд, а я сказав що Семенченко здійснив правопорушення, якщо вам не вистачає розуму відрізняти ці поняття, то це вже не моя вина.

   >> Особливо на оте: “Який суд назвав Семенченка злочинцем?”
   Вище вже написав – я його не називав злочинцем, тому дивно що я маю вам доводити те, про що я нічого не казав.

   >> Спочатку кацап дасть докази того, що Семенченко не вбив жодного кацапа. Або ж слова кацапа не матимуть жодної сили))))).
   Взагалі дивна ситуація виходить, мене, украхномовного українця ви називаєте кацапом, етнічного росіяна Грішина котрий спілкується російською мовою – українцем. Схоже у вас з головою дуже серйозна біда, співчуваю вам.

   >> Живіт болить від сміху))))
   В мене, та й в багатьох інших киян, так само живіт болить від новини що в Києві кожен третій спілкується за межами дому українською мовою :D

   >> Не ясно, до чого тут батько та родина.
   Так і мені не ясно до чого тут весь народ (включаючи малих дітей) та російські політики.

   >> Кацап потерпає від “русифікації” Києва, котра насправді не є глобальною.
   Так, заробітчану з якогось україномовного села видніше що і як відбувається в Києві, він же минулої весни в Києві кожного третього україномовного бачив.

   >> Поповнює кишені їхніх чиновників, бо бюджет іде на війну.
   Ну так, все вірно – росіяни поповнюють бюджет для війни, а українці котрі купують російський газ (й багато інших товарів) поповнює кишені рсоійських чиновників. навіть у блондинок і то з логікою кращі справи.

   • Анонім
    09/12/2015 о 19:16

    >> Cleaf
    >> Діє. Тому давайте рішення суду щодо Семенченка або не патякайте про ККУ.
    Я вам дав посилання на відео, де все чітко видно. І ви самі знаєте, що Семенченко як народний депутат має недоторканість. Але відсутність покарання не являється відсутністю скоєння правопорушення.
    ——————————————–
    Відсутність рішення суду є відсутністю приводу для покарання. Відтак чхав Семенченко на фанатів вілкулівського мусора))))).
    =========================
    =========================
    >> Не ясно, яким тоді вірити.
    Ніяким і не вірити, або потрібно погодитися і з цифрами реферндумів, о котрих говорить Росія.
    ———————————–
    Он до чого анонімний кацап веде)))))))))))))))))))))))))))). Отак би одразу))).
    ==========================
    ==========================
    >> Бо то недоречне слово, відтак не ясно, навіщо його вживати.
    Ну так і росіянам не ясно, чого вони мають вживати слово “українці” замість “хохли”, якщо українці їх кацапами кличуть.
    ——————————————
    Кацапи нічого не мають вживати, кацапам треба сидіти мовчки й бажано мертвими.
    =============================
    =============================
    >> Московити – не нація, а зграя.
    Тим не менше ООН рахує їх нацією.
    ———————————————–
    Населення СРСР теж рахувалося. Зачекаємо)))).
    =====================================
    =======================================
    >> Ні, не ворог, бо координує “Донбас”, відтак є корисною людиною.
    Так нехай і координує, я ж не проти – склав мандат і йди координуй кого захочеш.
    —————————————-
    Складе після того, як складуть прокацаплені, що не координують нікого, проте на засіданнях взагалі не бувають.
    ============================
    =============================
    Давайте може Яценюк з Порошенко собі також заведуть по декілька батальйонів, будуть займатись корисною справою і координувати їх, ну те що вони не будуть виконувати покладену на них роботу, то но важливо, вони ж корисні люди, батальйони координують.
    —————————————
    Було б чудово, бо нині Яценюк та Порошенко взагалі майже нічого не роблять для обороноздатності держави.
    ============================
    =============================
    >> Вже довелося людям звідти втікати, і не через нашу допомогу.
    То це значить, що можна ще раз повторити?
    ————————————————
    Хай кацап в своїх спитає, вони влаштували.
    ==========================
    ============================
    >> Хоча прокацаплений і сам мав би знати.
    Ви отримуєте задоволення від того, що намагаєтесь принизити співрозмовника? Так ви цим принижуєте тільки себе.
    ————————————————-
    Неможливо принизити кацапа, бо бути кацапом – вже приниження.
    ===================================
    ===================================
    >> Себто ми з анонімом обидва відрізняємося від кацапів, лише за різними критеріями.
    Так, тільки ваша відмінність лиш по одному критерію – мові.
    ————————————————-
    Головне, що відмінність є в наявності.
    ===============================
    ================================
    >> Схоже, кацап записався до прокурорів, бо вже визначає, чиї дії під що підпадають
    Не треба бути прокурором, щоб констатувати що проїзд на червоне світло порушенням ПДР. Та й не потрібно бути прокурором щоб говорити про порушення ст. 345, коли Семнченко прямим текстом сказав “Зараз я тебе пере**у”, що явно підпадаю під ст. 345 ч.1 “Погроза вбивством, НАСИЛЬСТВОМ або знищенням чи пошкодженням майна щодо працівника правоохоронного органу…”
    —————————————–
    “Переїбу” може підпасти багато під що))))))))))))))))))))))))))
    ===============================
    ===============================
    >> Кацап вперто відмовляється назвати, який суд визнав Семенченка винним у злочинах.
    А я його і не назвиав злочинцем, це може вставновити тільки суд, а я сказав що Семенченко здійснив правопорушення, якщо вам не вистачає розуму відрізняти ці поняття, то це вже не моя вина.
    ——————————————————-
    А ми сказали, що Семенченко нічого не вчинив. Бо якби вчинив, суд би се довів.
    ==============================
    ==============================
    >> Особливо на оте: “Який суд назвав Семенченка злочинцем?”
    Вище вже написав – я його не називав злочинцем, тому дивно що я маю вам доводити те, про що я нічого не казав.
    ————————————-
    Кацап щойно ухилився від відповіді на запитання.
    =============================
    =============================
    >> Спочатку кацап дасть докази того, що Семенченко не вбив жодного кацапа. Або ж слова кацапа не матимуть жодної сили))))).
    Взагалі дивна ситуація виходить, мене, украхномовного українця ви називаєте кацапом, етнічного росіяна Грішина котрий спілкується російською мовою – українцем. Схоже у вас з головою дуже серйозна біда, співчуваю вам.
    ——————————
    Себто, кацап не має доказів непричетності Семенченка до бойових дій.
    ==============================
    ==============================
    >> Живіт болить від сміху))))
    В мене, та й в багатьох інших киян, так само живіт болить від новини що в Києві кожен третій спілкується за межами дому українською мовою :D
    ——————————————————
    Кацап вже взявся розписуватися за “багатьох інших киян”, хоча абсолютна більшість киян не є кацапами.
    ========================
    ==========================
    >> Не ясно, до чого тут батько та родина.
    Так і мені не ясно до чого тут весь народ (включаючи малих дітей) та російські політики.
    ——————————————–

    >> Кацап потерпає від “русифікації” Києва, котра насправді не є глобальною.
    Так, заробітчану з якогось україномовного села видніше що і як відбувається в Києві, він же минулої весни в Києві кожного третього україномовного бачив.
    ——————————————————
    Не ясно, до чого тут село. Кацап же бачив ціле море україномовних, проте виключно минулої весни.))))))))))))
    ==================================
    ==================================
    >> Поповнює кишені їхніх чиновників, бо бюджет іде на війну.
    Ну так, все вірно – росіяни поповнюють бюджет для війни, а українці котрі купують російський газ (й багато інших товарів) поповнює кишені рсоійських чиновників. навіть у блондинок і то з логікою кращі справи.
    ———————————–
    Кацап явно не знає, що українці російський газ вже не купують))))))))))).

    • >>Відсутність рішення суду є відсутністю приводу для покарання. Відтак чхав Семенченко на фанатів вілкулівського мусора))))).
     Та він і на вас зі мною чхав.

     >> Он до чого анонімний кацап веде)))))))))))))))))))))))))))). Отак би одразу))).
     Ні, це ви до цього веде, коли приводите інформацію від російської влади як єдину правдиву інформацію.

     >> Кацапи нічого не мають вживати, кацапам треба сидіти мовчки й бажано мертвими.
     Як би вам цього не хотілось, але їх майже в 4 рази більше ніж українців.

     >> Населення СРСР теж рахувалося. Зачекаємо)))).
     Населення СРСР ніколи не вважалось окремою нацією, навіть з назви СРСР ясно що це був союз республік.

     >> Складе після того, як складуть прокацаплені, що не координують нікого, проте на засіданнях взагалі не бувають.
     Я не маю звички, на відміну від вас, виправдовувати погані вчинки бо хтось інший робить так само.

     >> Було б чудово, бо нині Яценюк та Порошенко взагалі майже нічого не роблять для обороноздатності держави.
     Тільки чомусь за останій рік було представлено купу нової зброї українського виробництва.

     >> Неможливо принизити кацапа, бо бути кацапом – вже приниження.
     Це ви зараз натякаєте на те що ви кацап і ви не можете самі себе принизити?

     >> Головне, що відмінність є в наявності.
     Від того що гімно замотати в обгортку цукерки воно не перестане гбути гімном. Так само і з вами, від того що ви розмовляєте українською мовою, ваша поведінка така ж сама як у кацапів, а тому інша тільки обгортка.

     >> “Переїбу” може підпасти багато під що)
     Гумор це не ваш коник, ви цим тільки показуєте те наскільки ви неосвічені.

     >> Кацап щойно ухилився від відповіді на запитання.
     Неможливо ухилитись від відповіді на те, що мене не стосується. А по Грішину я вам вже вище все написав.

     >> Себто, кацап не має доказів непричетності Семенченка до бойових дій.
     Докази непричетності? Це щось новеньке. Я від вас доказів того, як Грішин знищує ворогів такорж не бачу. Може він взагалі кремлівський агент, у вас докази є що він не кремлівський агент?

     >> Кацап вже взявся розписуватися за “багатьох інших киян”, хоча абсолютна більшість киян не є кацапами.
     Так і грішин по-вашому українець, але спілкується він чомусь російською мовою :D

     >> Не ясно, до чого тут село. Кацап же бачив ціле море україномовних, проте виключно минулої весни.
     Я розумію що ваші розумові здібності досить обмежені, тому ви часто вигадуєте те, що вам незрозуміло, читайте більше книжок, можливо порозумнішаєте, бо я ніколи не писав про те, що минулої весни було ціле море україномовних в Києві, я лиш констатував факт що їх стало більше, частково через те, що більшість учасників Майдану були все ж таки україномовними і після Майдану надовго залишились в Києві.

     >> Кацап явно не знає, що українці російський газ вже не купують))))))))))).
     Та ви що, а чий газ ми купуємо? :D Міністр енергетики каже що купуємо все то’ же російський газ тільки от по реверсу. Це теж саме що купувати в українських магазинах російські товари і казати що вони не купують російські товари, бо купують їх в українських магазинах. Ось це і є ваша кацапська суть – ображати інших, брати до уваги лише те, що вам вигідно, зневажати інших і т.д. На все добре, більше не бачу сенсу вести будь які розмови з такою невихованою людиною.

 41. >> 23 держави світу. Про що, кацап, очевидно, не знав. Хоч, звісно, буде выдчайдушно стверджувати, що лише попросив нагадати, бо забув)))))))))))))))))))))))
  Так, 23 держави з 193 держав-членів ООН, тобто лише трохи більше 10%. Говорячи вашими словами – це абсолютна меншість.

  >> Маємо змогу оцінити неймовірну витонченість кацапської філософії)))))))))))))))))).
  Бачу що я вас дуже зацепив, вже й ображати намагались мене, вже й почали повертатись до попередніх мої повідомлені (якщо не помиляюсь то вже третій раз апелюєте саме до цього повідомлення).

  • Анонім
   09/12/2015 о 19:20

   >> 23 держави світу. Про що, кацап, очевидно, не знав. Хоч, звісно, буде выдчайдушно стверджувати, що лише попросив нагадати, бо забув)))))))))))))))))))))))
   Так, 23 держави з 193 держав-членів ООН, тобто лише трохи більше 10%. Говорячи вашими словами – це абсолютна меншість.
   —————————————————
   Котра виглядає більшістю поруч з кількістю тих, хто визнав кацапську анексію Криму.
   ==================================
   =================================
   >> Маємо змогу оцінити неймовірну витонченість кацапської філософії)))))))))))))))))).
   Бачу що я вас дуже зацепив, вже й ображати намагались мене, вже й почали повертатись до попередніх мої повідомлені (якщо не помиляюсь то вже третій раз апелюєте саме до цього повідомлення).
   ——————————
   Схильність кацапів до самозвеличування добре відома.

   • >> Котра виглядає більшістю поруч з кількістю тих, хто визнав кацапську анексію Криму.
    Не бачу жодного зв’язку анексії Криму з фактом голодомору.

    >> Схильність кацапів до самозвеличування добре відома.
    Також добре відома схильність росіян до необргурнтованих звинувачень, відсутності логіки та виправдання порушення закону заради інтересів держави, я ж кажу що вас від них тільки й мова відрізняє, в у всьому іншому ви такий самий невихований, як і вони.

    • Анонім
     09/12/2015 о 22:34

     >> Котра виглядає більшістю поруч з кількістю тих, хто визнав кацапську анексію Криму.
     Не бачу жодного зв’язку анексії Криму з фактом голодомору.
     ———————————————-
     Якби кацап розумівся на історії, то знав би, що зв’язок є, оскільки Голодомор утворив з української нації постгеноцидне суспільство, яке навіть після здобуття незалежності України не спромоглося знешкодити кацапську військову присутність в Криму, через що й отривало анексію. Проте кацапи здебільшого розуміються лише на вотці з димедролом.
     ============================
     >> Схильність кацапів до самозвеличування добре відома.
     Також добре відома схильність росіян до необргурнтованих звинувачень, відсутності логіки та виправдання порушення закону заради інтересів держави, я ж кажу що вас від них тільки й мова відрізняє, в у всьому іншому ви такий самий невихований, як і вони.
     ——————————–
     Що було б добре, бо здолати ведмедя може лише зліший хижак, проте ніяк не покірна вівця.

 42. Аноніме, чого ви мовчите?
  поки ви мовчите, я знайшла отаку статтю… я швидко находжу всілякі статті за ключовими словами у пошуку))
  дуже хороша стаття, по-моєму, почитайте теж, будь ласка – http://www.radiosvoboda.org/content/article/26900757.html

  як вам, Аноніме?

  “Тому що жити в брехні комфортно, безпечно і головне – не накладає на тебе жодної відповідальності у випадку поразки. Якщо Росія піде з Донбасу, громадяни цієї країни скажуть, що її там і не було. І ні в чому не покаються – не можна ж каятися в тому, чого не було. Просто будуть чекати своєї наступної підлої війни, чергової можливості ні про що не знати і нічого не бачити”.

  мені здається, що сподіватися, що московити покаються – це те саме, щоб сподіватися, щоб дикий звір якимось дивом перетвориться на зайчика. цього дикого звіра треба або пристрелити, або посадити на ціпок у клітку… так?

  • Означена стаття – одна з мудріших, що вийшли з-під пера Портнікова. В мудрості з її автором може сперечатися хіба той-таки Ігор Лосєв.

 43. >> Аноніме, чого ви мовчите?
  Тому що в мене є й важливіші справи, ніж теревені на форумі :) Відповідаю тут по можливості, коли є вільний час.

  >> як вам, Аноніме?
  Нічого нового, і, здається, я вже це читав. Як вже я вище писав – основна проблема росіян в тому, що над ними впродовж, як мінімум, 100 років проводилось психологічне насильство.

  >> мені здається, що сподіватися, що московити покаються – це те саме, щоб сподіватися, щоб дикий звір якимось дивом перетвориться на зайчика.
  А вам від їхнього каяття легше стане? Вбиті оживуть? Ну от і не чекайте їх каяття, непотрібно воно нам, нам потрібна сильна країна, при чому сильна не зі сторони сили, а зі сторони благополуччя нашої нації.

  >> цього дикого звіра треба або пристрелити, або посадити на ціпок у клітку… так?
  Або просто не ризикувати і почекати поки він сам здохне, особливо коли звір вдвічі більший за вас, а ви без зброї. Розум завжди перемагає силу.

  • дякую вам за відповіді, Анонімний киянину, україномовний українцю від народження)
   я все зрозуміла. Ви маєте рацію.

  • >> цього дикого звіра треба або пристрелити, або посадити на ціпок у клітку… так?
   Або просто не ризикувати і почекати поки він сам здохне, особливо коли звір вдвічі більший за вас, а ви без зброї. Розум завжди перемагає силу.
   ——————————-
   Коли звір більший за нас, то без зброї ми матимемо стовідсотковий шанс загинути. Тепер ясно, чого хоче кацап-анонім: щоб ми, замість шукати зброю проти Кацапстану, сіли та “почекали”.

   • >> Коли звір більший за нас, то без зброї ми матимемо стовідсотковий шанс загинути. Тепер ясно, чого хоче кацап-анонім: щоб ми, замість шукати зброю проти Кацапстану, сіли та “почекали”.
    В котрий раз ви доводите повну відсутність логіки і необгрунтовані звинувачення у вигляді образ.

    • Анонім
     09/12/2015 о 22:37

     >> Коли звір більший за нас, то без зброї ми матимемо стовідсотковий шанс загинути. Тепер ясно, чого хоче кацап-анонім: щоб ми, замість шукати зброю проти Кацапстану, сіли та “почекали”.
     В котрий раз ви доводите повну відсутність логіки і необгрунтовані звинувачення у вигляді образ.
     ——————————–
     Sapienti sat.

 44. Аноніме, мені все ж таки цікаво, хто ви на Толоці… якщо хочете (тобто якщо довіряєте) – знайдіть мене там (це не важко) і напишіть мені у ПП на Толоці, що це ви. я нікому не скажу, хто ви, якщо не бажаєте.

  а ще таке: ви згодні з висловом, що цинік – це всього лиш ідеаліст із розбитим серцем?)

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.