Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171926 (195 за 24 години)

Княжицький: Викупіть ТВі у цих негідників, як колись Тараса Шевченка!

| 11 коментарів

Продовжується політичний тиск на телеканал ТВі. Окружний апеляційний суд міста Києва всупереч законодавству зобов’язав ТВі виплатити Податковій службі 4 мільйони гривень. Якщо вони цього не зроблять до 23 вересня – робота каналу буде заблокована. У бюджеті каналу цих грошей немає. ТВі звертається за допомогою до своїх глядачів.

Детальніше

11 коментарів

 1. Думаю, що безглуздо збирати на це гроші, бо як зберуть, щоб виплатити це дурне зобов”язання, то якийсь інший куплений суд міста Києва висуне нове зобов”язання…

  • А якщо не зберемо – то вкотре доведемо, що не заслуговуємо на:
   1. Свою рідну українську мову
   2. Свою самобутню культуру
   3. Свою незалежну країну, тобто на нашу рідну України
   4. Пам’ять нащадків, бо навіщо пам’ятати тих невігласів, що свою країну з культурою і спадщиною віддали мародерам
   5. Повагу інших, бо як можна поважати людей, які не зробили нічого для порятунку свободи слова, мови, культури, країни..

   Одним словом, можна далі збирати гроші на Сімсонів, Футураму, та іншу гидоту, що перетворює наших дітей на невігласів та бидло.. але опісля закінчення чергової серії, не докоряйте одне одному за те, що живете як раби на території де ще недавно була ваша батьківщина, ваша країна.. бо винні будете самі..
   Приємного вам перегляду :)

 2. 4 мільйони до 23 вересня – залишається всьго 8 днів. Зібрати гроші вже ніхто не встигне.

  А цей Окружний апеляційний суд міста Києва уже поствив крапку справі TBi, чи ще є шанс боротися за правду?

  • Є шанс, якщо кожен докладе зусиль, а не тупо скаже “Залишилося всього вісім днів”, ну і біс що вісім, їх всього дали десять.. тож краще не марнуй час, а дій з усіх сил.. часу немає на жування теми чи встигнемо, бо встигнемо почавши діяти..

   За перший день зібрали 12 000+, за другий день ще 240 000+.. В двадцять разів зросла допомога за добу, тож якщо так продовжимо – то вже на четвертий день зможемо викупити і показати, що ми варті України.. чи можемо ще трохи потовктися за обговоренням теми “А чи встигнемо?” та за рік чи два поховати слідом за свободою слова незалежність України також..

   Можемо обирати, варіантів вже побільшало:
   1. Докласти максимум зусиль, зібрати ці кошти, та врешті врятувати ТВі, довівши, що ми варті своєї країни, мови, культури, поваги до себе, .. Зробити те, що ви повинні зробити як гідний громадянин України, патріот своєї держави, людина з честю і повагою до себе, одним словом людина якій не байдуже майбутнє України та своїх дітей, той хто хоче зробити зі своїх дітей людей гідних поваги, та мати право називати себе громадянином України, патріотом.. Бажає щоб було що їсти не лише зараз, але завтра також, і не тільки завтра але і після завтра, … іне тільки в найближчі дні, але і роки, знати що діти матимуть майбутнє, їм буде жити, де виховувати своїх дітей, що їм не доведеться бути рабами..
   2. Поставити своє самолюбство вище за все, та тупо скинутися на Сімсонів з Футорамою на додаток, щоб потішити себе, зі своїх дітей зробити неуків та бидло, та не зважати як перетворюємо їх і себе на рабів.. і т.д. Дійсно, навіщо марнувати гроші на “свободу слова”, вона вам гроші не приносить, на те чи покажуть черговий ваш улюблений серіал на черговому каналі не вплине.. Тож, найкраще скинутися на Сімсонів, придбати пива та сісти перед комп’ютером порадувати свою дупу і лайно в середині.. для заспокоєння віртуальної совісті і патріотизму можна залишити комент “ми не встигнемо”, “то все піар”, “краще робити реальне діло”.. Дійсно робити реальне діло, називається воно забити, бо мені Сімсони важливіші.. вони “вчать” культурі, а озвучення на яке ви скинулися “захистить” українську мову від винищення, “збережуть” українську культуру, “навчать” ваших дітей.. одним словом ви “зробили” внесок у спільну країну.. хоча справді ви зробили внесок у спільне просирання України та підгодували самолюбство.. ви ж “вмрете” без чергової серії Сімсонів, Футурами чи Грифінів.. хоча насправді у вас в гуголплекс разів більше шансів померти як рабу, бо ви будете лише худобою для нових власників території колишньої України, чи в два гуглоплекси більший шанс померти від голоду після втрати України, бо навіщо давати роботу худобі чи плати за неї їй.. одним словом вам людиною набридло бути, вам хочеться бути худобою з неймовірними спогадами про Сімсонів..
   3. Почати обговорювати “А чи ми встигнемо? А що можемо зробити і т.д.” і репетувати, що ми супер пупер в дупу гіпер піпер патріоти, бити себе в груди, рвати сорочку, клястися на чому світ стоїть, що завтра підемо на мітинг, а самі насправді підемо по пиво та тупо нап’ємося до гикавки, щоб проповзти рачки о третій годині ночі та тупо дрихнути наступний день до вечора, потім зайти до сайту та доводити те, що ви не винні що нікого не було, у вас була робота, сім’я, родичі з Антарктиди, вас навідували марсіани, і т.д. Ну одним словом ви були зайняті як ніколи в житті, та було куди важливіше за країну, свободу, незалежність, мову і т.д. Потім спостерігати як Україна зникає як країна, її мову та культуру паплюжать і т.д. і врешті з вас зроблять рабів.. Після цього побачено і відчутого сказати “Я не міг в мене робота, сім’я, родичі з Антарктиди, марсіани вам погрожували за те що ви вийдете на мітинг чи дасте двадцятку (яку ви з чистою совістю пробухали) на порятунок ТВі, до вас приходив Яник, Азаров та вся їхня нечисть .. одним словом ви не могли нічого зробити.. Пофіг, що ви насправді бидло, яке повертаючись о п’ятій годині вечора навіть на хвильку не стало біля чоловіка на площі, що стояв з плакатом “врятуй ТВі”, а наступного дня з плакатом “Врятуй мову”, “Врятуй країну”.. не зупинилося, не побуло хоча би хвилину, не пішло купити пляшку хоча би води йому, бо він стояв весь день не відходячи на площі під палючим сонцем.. ні ви підете до магазину, але щоб придбати пива та піти додому не до дитини яка за вами скучила, а до комп’ютера у якому вас очікує мільярд псевдодрузів у ВК та Однокласниках, папка з порно, та звісно очікує Сімсони на Гуртом на які ви скинулися.. І так кожного дня, бо вам реально пофіг.. а чому ні, вам же за мітинг не заплатять, грошей на роботі не доплатять.. тай у вас бос “регіонал”.. а вдруг він вас звільнить.. у вас же “діти” (комп’ютер і пляшка пива).. ви “дбаєте” про їх майбутнє, щоб було де жити, була країна, вони не стали бидлом і невігласами.. ви їх “навчаєте” любити і бути патріотами, “формуєте” цінності нематеріальні.. виж супер в дупу патріот.. але боїтися, що вас звільнить бос “регіонал”, який в бісу в своїй компанії ніколи не був і не знає де її офіс.. а не кажучи, що вас він впізнає по телевізору, які впізнає – він вам за рабів і скотину вважає, то чого йому знати як ви виглядаєте.. одним словом добросовісно прокоментуйте і просріть Україну.. мову вже майже просрали..

   То вибір зробили?

   • Боже ! Як же я згоден з цим паном HetmanNet ! Де він знайшов, як він зберіг в душі ці дивовижні слова !
    Як же мені важко було виховати у своїх дітей тут, на півдні України, любов до цеї країни, до цеї держави,
    до всього українського. Тепер з’явилась онука, її треба оберігати від тотального, шовіністичного, російського
    впливу. І, хоч я не бачив ніколи цей канал (його тут просто немає, а “Ера-FM” постійно переривають) я
    обов’язково підтримаю цих людей, в їх боротьбі за правду, демократію і все українське.
    Українці, не забудьмо хто ми ! Допоможемо в цій великій справі !

 3. зібрати гроші ніколи не пізно, навіть якщо є один день. ніж рахувати дні краще перерахувати гроші на підтримку каналу, – хтось перерахує 20 грн., хтось 200 грн., а хтось можливо і 20 тис.грн. Тільки ділом можна зробити діло! і нехай це буде тільки 2 грн., але вони допоможуть великій справі.

 4. Я не знав, що за другий день було зібрано 240 000+ Тепер це виглядає більш реально…

  Прочитав увесь коментар від 15/09/2012 0 18:53. Я ніколи не дивився Сімсонів чи Футураму – навіть не знаю про що воно. Скидався я лише тоді, коли проводилося озвучення партій по 10 іноземних фільмів – два рази, але суми були не надто великі.

  Мій ящик TBi не показує, лише три тижні тому взагалі дізнався що є такий канал, який влада намагається закрити.
  Чи скидатися на допомогу цього каналу я ще подумаю…

  • Але у вас є Інтернет, дивіться його онлайн з офіційного сайту. Зараз багато, хто так робить, бо його масово намагаються вилучити з пакетів кабельних мереж. Зараз через скрутні часи програми стали трохи менш цікавими (раніше більше проводити журналістських розслідувань), але сподіваюся його врятуємо та канал зможе знову робити чудові сюжети. Поки лише новини залишаються у нього, як завжди повними без умовчування. Також раджу подивитися записи програм каналу на офіційні сторінці в Youtube, там є ті, що повинні повернутися після виборів до ефіру.

 5. Але у вас є Інтернет, дивіться його онлайн з офіційного сайту. Зараз багато, хто так робить, бо його масово намагаються вилучити з пакетів кабельних мереж. Зараз через скрутні часи програми стали трохи менш цікавими (раніше більше проводити журналістських розслідувань), але сподіваюся його врятуємо та канал зможе знову робити чудові сюжети. Поки лише новини залишаються у нього, як завжди повними та без умовчування. Також раджу подивитися записи програм каналу на офіційні сторінці в Youtube, там є ті, що повинні повернутися після виборів до ефіру.

  P.S. Поспіхом набирав, сполучник загубив :)

 6. годі скиглити й скавчати – скидаймося баблом, а там побачимо ;-)

 7. Все вірно. Скидаємся полюбому. І всигнем. Та! Це наслідок, а треба причину, корiнь зла викорчовувати.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.