Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170510 (301 за 24 години)

Відеоогляд коміксу Звитяга

| 7 коментарів

Відеоогляд коміксу Звитяга

Савур-Могила — сакральне мізце базкрайнього українського степу. Протягом століть саме тут була умовна межа, що відокремлює світ вільних людей від ординської неволі. Саме тут Час раз за разом починає новий оберт .

Пекельними днями серпня 2014-го рука долі витягла із спокійного буття та закинула сюди людину, якій начебто і не судилося потрапити на цю війну. І знов історія дає свій урок, але чи здатен хоча б хтось витримати це фатальне випробування?

Автори коміксу: vk.com/asgardiancomics

Над оглядом працювали: Олекса Мельник (сценарій), Антон Зімін (відео, монтаж).

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=MFDBnWUmNwQ?feature=player_detailpage&w=1000&h=480]

Автор: PlayUA

PlayUA - щирий порадник ґеймера.

7 коментарів

 1. думаю, нам уже давно пора позбавитися тих радянських міфів про “ординську неволю” і ворогів-татар. звісно, вони свого часу були нашими суперниками, але не треба їх демонізувати – на цю роль є набагато кращі кандидати.

 2. Не розумію. Чому в УКРАЇНСЬКОМУ коміксі про УКРАЇНЦІВ присутній “язик московитів”??? Бо ми його розуміємо ? Так боротись за незалежність і видавати комікси про українських героїв з цим “язиком”. І причина типу бійці там говорили російською, не є причиною. Коли ж всі зрозуміють, що це мова загарбників !

  • Сергій
   Ніколи, адже більшість готові в ім’я толерастії та поісіпацтва, відмовитися від української мови, адже, какаяразніца (читай паддержеваюокраіну, не без українксой мовє)

 3. Кого не спросишь, никто уже не хочет смотреть “шароварную культуру”, навіть у селі! Ваш “Гуртом” – средневековая тупость, основанная на отсталом национализме и понимании жизни, неспособном предложить более высокий уровень культуры. Цивилизованный мир уже говорит на одном языке и ведет общую жизнь разных национальностей, а “українські волыняки” і далі будуть відстоювати та воювати проти цівілізованого світу!! Чого ж ви їдете вчиться і тікаете за кордон ?

  • —Кого не спросишь, никто уже не хочет смотреть “шароварную культуру”, навіть у селі! Ваш “Гуртом” – средневековая тупость, основанная на отсталом национализме и понимании жизни—
   Таке може написати лише пи… людина, або звичайний троль(ви всі доречі між собою такі схожі) котрому нема чим зайнятись. Шуруй туди де “более высокий уровень культуры”, а цей сайт залиш у спокої. Тут без таких як ти так спокійно то ж якщо ти зїб.. звідси буде ще краще.

   —неспособном предложить более высокий уровень культуры. —
   Цікаво це ж який такий рівень. Може просвітиш нас, а то ми виявляється весь час без культури жили. Як же ж так :)

   —Цивилизованный мир уже говорит на одном языке и ведет общую жизнь разных национальностей, а “українські волыняки” і далі будуть відстоювати та воювати проти цівілізованого світу!!—
   Цікаво, а на якій же мові говорить весь світ? Просвіти не освідченого, о великий гуру :D

  • —Чого ж ви їдете вчиться і тікаете за кордон ?—
   Заздрість погана риса. Що з коцапії не випускають, або такий тупий що ніде не беруть та вирішив тут по тролити.

 4. Володя, з твоєї психушки під назвою рассея пацієнт вирвався!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.