Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171180 (160 за 24 години)

Розшукується продюсер

| Прокоментуй!

wanted-ski1

Десь там, серед  небайдужої до українського кіна спільноти, є одна досить амбітна людина, здатна побачити в “Боярині” Лесі Українки не тільки поему, що стала в наш час актуальною як ніколи, але й фільм, що зможе зацікавити широку аудиторію. Побачити не просто екранізацію, а можливість продемонструвати світовому глядачеві той кордон, де зустрічаються культури Європи та Азії. Побачити історію наповнену коханням, музикою, танцями, чудовими костюмами. Історію, що має альтернативний, надихаючий фінал. 

Якщо така людина дійсно існує, то вона має знати, що ніколи ще було й, можливо, не буде більш зручної нагоди для того, щоб ця ідея стала реальністю. Україна все ще залишається одним з центрів світової уваги, але усі ми дуже сподіваємося, що так буде не завжди. Поки ж ми маємо те, що маємо, ми це “те, що маємо” повинні використати якнайефективніше.
 
Стратегічний план реалізації ціього проекту розроблений таким чином, що кожен з його етапів є частиною великої маркетингової кампанії. Кампанії, що буде помітна з першого дня свого існування, але значних фінансових вливань вимагатиме лише ближче до свого завершення – на підтимку кінотеатрального прокату. Завдяки цій кампанії, залучення основних інвесторів проекту, серед яких обов’язково буде і Держкіно, відбудеться на максимально сприятливих умовах.
 
Фільм, у складі творців якого будуть всесвітньовідомі особистості, а бюджет складатиметься з мільйонів долларів, зараз потребує зовсім невеликих коштів та підтимки авторитетної особи. 
Якщо ви таку знаєте, покажіть їй цей текст і можливо ви теж станете частиною проекта “Бояриня”.
 
Олександр Лисенко, незалежний продюсер
 

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.