Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169842 (188 за 24 години)

Перший український ресурс про камеру GoPro.

| 7 коментарів

https://youtu.be/9l7RJQsx2ww

У Вас життя повне пригод, надаєте перевагу АКТИВНОМУ відпочинку чи просто багато подорожуєте і Ви нарешті придбали action-камеру,на яку хочете це все знімати? Але…

Як ГАРНО знімати? Які налаштування використовувати? Які аксесуари? Якщо у Вас виникають подібні запитання, то відповідь знайдете на каналі “GoPro Help UA” – першому українському каналі про камеру GoPro та її аналоги. Поради, трюки, хитрощі зйомки, “зроби-сам”, подорожі,  та багато-багато іншого Ви знайдете на каналі “GoPro Help UA”.

Посилання на ресурси в соц. мережах та сам канал:

https://vk.com/gopro_help_ua

https://www.facebook.com/GoPro-Help-UA-Community-919232808159167/?ref=aymt_homepage_panel

https://www.youtube.com/channel/UCrShJSfESIvjvn1lkcxCbwA

7 коментарів

  1. посилання на ютуб канал вида
    “Такий канал не існує.”

  2. дивно,я щойно перевірив, все відкриває. можете через відео зайти.

  3. Чесно? Це вже задрало! Я про оцей вислів “перший український”. “Перший український фільм жахів”, “перший український фільм жахів в 3D”, “перший український телеканал новин”… Шо за дибілізм?

  4. GoPro, звичайно, дуже крута штука, але за такі гроші, за які вона продається, я не бачу сенсу розписувати її переваги) Всі, хто можуть собі її дозволити, просто її придбають. Ті, хто не можуть витратити такі кошти, шукатимуть бюджетні аналоги серед екшн-камер – http://fishki.ua/ekshn-kamery/ тут, наприклад, є Xiaomi Yi 4K Action Camera 2. Сказати, що вона “нічим не гірша” буде несправедливо, однак за співвідношенням ціна-якість цілком розумна альтернатива. Єдиний мінус (судячи з відгуків) – недостатня комплектація, тому ремінці та кріплення доводиться купувати окремо.

    • От я погоджуюсь з попереднім користувачем, просто і сама не маю грошей на таку техніку але все ж знімати люблю і знайшла непонаний вихід – купила собі селфі-палку в інтернеті: http://smartfox.net.ua/monopod_dlya_selfi ,хоч якість і не такак класна як у гоПро але мій телефон знімає в 4к і мені цього більше ніж достатньо!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.