Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171906 (199 за 24 години)

НЕнауковий блог – Чому я граю в Minecraft?

| 6 коментарів

Радикальний всім привіт!
Пропоную вашій увазі моє стареньке відео. В ньому я розповідаю про переваги і недоліки такої відомої всім гри Minecraft.
Звісно, що ця тема не всім цікавитиме, але після перегляду я сподіваюсь ви зміните свою думку про цю забавку!

Розвиваємо Український Youtube разом!
Завітай:https://vk.com/ukrainetube

6 коментарів

 1. Чому ти граєш у в Minecraft? Бо не цінуєш свого вільного часу, який, якщо не на щось інше витратити можна, то хоча б не на таку піксельну та водночас значно цікавішу гру.

  • Я не пишу відгуків. Я не граю майнкрафт. Такого відстійного відео на Гуртом я ще не бачив. +1 попередньому коменту

 2. Чому всі українські відеоблогери такі незграбні.

 3. Вважаю, що відеоблоггер ще не достатньо дозрів до того, аби розпочати жити дорослим життям. В нього ще в задниці як то говорять дитинство грає. Піде на роботу з часом, там почне впахувати з ранку до вечора на скучній роботі…..

  Я також колись грав в майнкрафт, намагався ще й було робити сервер свій (навіть декілька), але користі нема. Тепер приходиться наздоганяти…. пішов з роботи, започаткував команду з вільних фрілансерів, приходиться шукати замовників, інколи навіть і заходять на http://smp.pp.ua та пишуть. Знав би цей відеоблоггер, як він потім шкодуватиме за втраченим часом і що можна було б досягти в 20 років більше, ніж він собі уявляє, якби не тратив хмару часу на ігри!

  Звернення до блоггера. Якщо читатимеш ці рядки – задумайся про створення, просування сайту та отримання грошей….Візьмись за голову, потім пошкодуєш, як шкодував і я!

  • Уже працюю і доволі успішно. І саме ця діяльність пов’язана з ютубом дала мені поштовх до праці. Моє хоббі переросло в повноцінну прибуткову роботу.

   На рахунок майнкрафту. Я хотів донести людям, що це не гра для тупеньких школярів, вона може бути дійсно цікавою.
   Це моя особиста думка, і граю в неї, коли є вільний час. І крім цього встигаю розвиватись як у своїй справі, і особисто.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.