Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171187 (164 за 24 години)

Україномовний YouTube канал з оглядами Alex Greenland

| Прокоментуй!

Україномовний YouTube канал з оглядами Alex Greenland продовжує свій розвиток. Канал може зацікавити дітей, батьків, а також всіх хто любить різні цікаві розваги – іграшки, книги чи конструктори.

Структура каналу представлена у вигляді кількох рубрик, а саме:

LEGO TIME – рубрика присвячена всесвіту конструктора LEGO. На даний момент переважна більшість відео рубрики стосуються серії для найменших DUPLO або мініфігурок ЛЕГО. Ось приклад одного з відео рубрики:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=_pI6Uy_cqB8]

КНИГОЛЮБ – рубрика з оглядами цікавих (на думку автора) книжок. Це зовсім не серйозні літогляди і не реклама, а просто розглядання певних книг, які здались мені вартими моєї та вашої уваги.

ІГРОВА КІМНАТА – рубрика про різні іграшки та ігри (не комп’ютерні, а живі настільні). Тема не обмежена і сюди може потрапити огляд всього з чим і чим можна гратися. Приклад:

TMNT – рубрика присвячена черепашкам-ніндзя. TMNT це скорочення від Teenage Mutant Ninja Turtles. Тут ви побачите відео всього, що стосується зеленої четвірки. Поки що в рубриці є лиш одне відео:

Нові відео будуть з’являтися і надалі. Можливо не так часто, як би мені того хотілося, враховуючи постійну зайнятість і іншими справами) Підписуйтесь, дивіться, коментуйте, критикуйте (бажано конструктивно))). 

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.