Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170510 (301 за 24 години)

StreamUA – Офіційні кіберспортивні трансляції українською (шукаємо коментатора)

| 16 коментарів

Untitled

Хочу представити до Вашої уваги українську стрімінгову студію “StreamUA”. Ми займаємось коментуванням кіберспортивних змагань по таких дисциплінах, як  Counter-Strike: Global Offensive і Dota 2. Оскільки україномовного контенту в цій ніші обмаль, то наша команда намагається виправити це.

Ми плануємо співпрацювати з усіма найпопулярнішими кіберспортивними організаціями на кшталт Electronic Sport League (ESL), Major League Gaming (MLG), DreamHack тощо. Поки що ми маємо договір співпраці з турнірами від GameShow та WePlay, де вже успішно стрімили на змаганні  GameShow CS:GO Global Esports Cup. Зараз проходить GameShow Spring Invetational 2016, який також коментує наша студія. На ігровому стрімінговому сервісі Azubu на каналі StreamUA ви можете переглянути всі записи матчів, що пройшли, у вкладці VOD.

Крім того українська студія StreamUA шукає талановитих та активних людей для коментування кіберспорту у вищезгаданих дисциплінах, українською мовою.

Від вас необхідно:
1. Вік 18+
2. Чиста українська мова
3. Потужний пк, для підтримки стабільного FPS.
4. Якісний мікрофон
5. Відповідальність

Надається перевага коментаторам з досвідом роботи!

Ваше резюме – запис гри, яку ви коментуєте. Якщо немає досвіду роботи з записом, то зверніться до керівника і Вам допоможуть записати гру, яку Ви згодом кинете на перевірку.
Писати керівнику свого напрямку (CS:GO або Dota 2)!

Тому запрошуємо всіх долучитись до наших спільнот у соціальних мереж:

 • ВКонтакті (наперед забігаючи, для тих, хто не любить ВК, скажу, що, щоб поширити щось українське, все ж потрібно мати свій ресурс у найпопулярнішій соц.мережі України. Сумно, але правда)
 • Facebook

А також зафоловити чи підписатись на стрімінгові сервіси:

З повагою, команда StreamUA 

16 коментарів

 1. на ютуб заливайте води

  • ми збираємся ще й ютюб запустити…якщо бажаєш трансляції вже прокоментовані подивитись..то заходь на Азубу по посиланню і вкладку VOD

 2. Зробіть будь ласка нормальну сторінку у Facebook (групи у фейсбуці використовують для приватного спілкування між близькими товаришами тощо). Для ваший цілей краще мати публічну сторінку fb

 3. Чомусь StarCraft ніхто не коментує. Набагато цікавіша і змістовніша гра за ту ж Доту.

 4. Робота коментатора оплачується?

 5. Ех, були часи і ми коментували Dota2 на BenderUA

 6. Як щодо ігор компанії Blizzard: Heroes of the Storm, Hearthstone, StarCraft II ?!
  Чи там вже все монополізовано російськомовними студіями?

 7. Чи Ви ще шукаєте коментатора по дисципліні Dota2?

 8. А ви пробували звернутися до української (!) , відомої у всьому світі організації Na`Vi? У світі її знають саме як українську організацію. Тож чому би їм нарешті ( краще пізніше ніж ніколи) не посприяти появі і сталому, повноцінному розвитку українськомовних стрімів з усіх найпопулярніших ігрових дисциплін, від CS:Go до Dota 2?
  А на разі наполегливо рекомендую зайти на їх оф.сторінку у фб та поставити найнижчу оцінку, та пояснити, чому саме так ви оцінили їх діяльність. Для тих, хто не в курсі, зайдіть, наприклад, на їх оф.сайт і подивіться на мови. І.т.д. і.т.п.
  На справді це дуже важливе питання, бо діти, підлітки майже не дивляться тб, натомість багато грають. А такі команди як наві дають їм поганий приклад, а попросту і далі русифікують, свідомо чи ні, неважливо. Факт є факт. Саме тому треба якомога більше уваги приділяти саме ігровій індустрії.
  Я неодноразово звертався до їх представників в соц.мережах. Так, 2-3- роки тому, коли я спитав, чому ж у вас, укр. організації немає на сайті укр. мови вони відповіли, що мовляв, аполітичні тощо. Зі смайликами. Па рускі. По факту вони дійсно не державна установа і не зобов’язані. Але є дуже багато але. Вони ведуть публічну діяльність, яка відверто шкодить нац.інтересам України, бо саме молоде покоління і є головний інтерес держави.
  Наприклад, в складі команди з CS GO, однієї з найпопулярніших сучасних ігрових дисциплін три українці і два росіянина. За всі роки, а це майже 7 років, як я стежу за їх діяльністю, жоден з них а ні слова не сказав українською. Навіть гравець зі Львову Dendy з Dota 2 складу.
  Висновок очевидний – абсолютно очевидне, принципове не послуговування українською – це по суті чистої води політика. По іншому, в державі Україна і бути не може. До того ж, якщо не помиляюся , зараз в них рос.спонсор. І кольори вони змінили від синьо-жовтих на кольори імперського прапору росії. Збіг ? Не думаю.
  Як би там не було , їх треба наполегливо, неспинно турбувати, аж до поки в
  вони не зміняться. Радикально. І це можемо робити звісно тільки ми з вами – небайдужі громадяни.
  Ось, наприклад, мій допис стосовно цієї проблеми у фб. Бо зрозумійте – без перебільшення це дійсно серйозна проблема. У всьому світі знають про наві , знають, що це укр,орг. Тож, заходить собі іноземець на оф.сайт і що він бачить в полі “обрати мову” – прапор росії та ЮК. Що він може після цього думати про Україну? Питання ж русифікації молоді, безперечно, ще більш серйозніше.
  Ось, власне і допис https://www.facebook.com/groups/i.tak.poymut/permalink/1535817746507622/ – це найменше, що я міг зробити. Давайте діяти, за нас ніхто цього не вирішить.

 9. А щодо конкретно самого питання – гадаю, я міг би спробувати, але є технічні нюанси. В мене наприклад немає професійного мікрофону та веб-камери. Та комп’ютер, хоч і досить непоганий, але невпевнений, що потягне яксну картинку. А без всього цього, чи навіть без половини не варто й починати. Продукт має бути якісним.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.