Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171024 (152 за 24 години)

Запрацював портал про сучасну українську рок-музику

| 6 коментарів

Нещодавно в мережі з’явився ресурс, присвячений сучасній українській рок-музиці. Портал вже доступний в мережі Інтернет за веб-адресою http://juamus.jimdo.com. Попри те, що на сьогодні є достатньо подібних ресурсів, творці проекту переконані, що проект знайде підтримку серед споживачів, позаяк проект спрямований на самих користувачів та гостей сайту. «Рок – це далеко не секс, наркотики та алкоголь, рок – це свобода і неабиякий засіб для самовираження», – розповів нам автор ідеї і редактор проекту Олександр Іващенко.

Проект замислювався як своєрідний творчий майданчик, де своєю творчістю можуть поділитись як молоді гурти, що тільки торують свій шлях у вітчизняний медіапростір, так і справжні монстри української рок-сцени.

Олеся Кубик, головний редактор проекту, розповіла, що «авторський колектив сайту спробував створити максимально простий для користувачів сайт з мінімалістичним і, в той же час, практичним дизайном», отож, проект має всі шанси полюбитись шанувальникам української рок-музики.

Попри всі труднощі, портал таки побачив світ минулого року, одначе в звичайному режимі почав функціонувати лише на початку цього року.

«Створюючи проект ми зіткнули з багатьма труднощами, зокрема технічними. Багато подібних проектів просто прогорають, тож ми вирішили в тестовому режимі запустити сайт з безкоштовним доменом. Якщо концепція проекту виправдає себе, а ми на це дуже сподіваємось, з’явиться більш функціональний сайт, – поділився технічний редактор сайту Артем Підгірняк. – На сьогодні є небагато ресурсів, які дають змогу розповісти молодим гуртам про плоди своєї творчості, що мені відомо не з чуток; отож, ми спробували створити якомога простіший ресурс, де колективи, що тільки-но дебютували на вітчизняній рок-сцені могли опублікувати свій доробок.

Автор ідеї порталу Олександр Іващенко зауважив, що ресурс знаходиться в режимі тестування і з часом доповнюватиметься додатковими функціями та цікавинками. На сьогодні ж портал – це інформаційна платформа, де всі охочі можуть ознайомитись з новинками української рок-музики, вдосталь поспілкуватись з іншими шанувальниками української рок-музики, долучитись до наповнення сайту і врешті придбати якісний одяг та рок-атрибутику.

Адміністрація порталу запрошує всіх охочих долучатись до проекту і брати участь в його розвиткові.

Автор: Desperate Dreamer

З коханням у серці

6 коментарів

  1. Така річ відштовхує від подальшого перегляду сайту http://prntscr.com/aja3oo.

  2. Якщо є бажання зняти подібну форму підписки – ми до ваших послуг!

  3. неабиякиХ -> неабиякиЙ

  4. своєю -> свою
    бажаючі -> охочі

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.