Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170196 (186 за 24 години)

Популярний BitTorrent-клієнт, нарешті, став доступний і для Windows

| 14 коментарів

transmission

BitTorrent-клієнт Transmission вже більше 10 років працює з OS X і Linux, але користувачі Windows отримали доступ до нього тільки зараз.

Програма доступна безкоштовно, підтримує управління за допомогою браузера і встановлення обмежень швидкості. Її розмір становить близько 25 Мб.

Нинішня версія поки не додана на сторінку завантажень Transmission. Щоб скачати її, потрібно перейти за цим посиланням і вибрати файл transmission-2.92-x64.msi для 64-бітної Windows і transmission-2.92-x86.msi для 32-бітної. З виходом наступної версії програма буде додана в розділ завантажень.

Як відзначає розробник Майк Гельфанд, відсутність підтримки Windows була найбільшим упущенням Transmission.

“Я бачив, що багато людей хочуть використовувати Transmission на Windows, оскільки вони вже працювали з ним на інших платформах, або намагаються знайти альтернативу їх нинішньому BitTorrent-клієнту”, – розповів Гельфанд.

Гельфанд був одним з учасників команди, яка розробила версію для Windows. За його словами, на реалізацію проекта пішло кілька місяців.

Джерело: НЧ

14 коментарів

 1. що цей торент кращтй за µTorrent?

 2. І мене теж цікавить які переваги перед Utorrent!?

  *розмір 15Мб

  • uTorrent найкращий. Особливо версія Pro

   • В плані інтерфейсу і функціональності µTorrent дійсно найкращий, але технічно він реалізований на 3+. Постійні витоки пам’яті (зжерти 5-7Гб оперативки це нормальне буденне явище), мертві зависання при скачуванні великих файлів, якщо не потанцювати з бубном старт-стоп-старт-стоп щоб він зарезервував місце на диску (а при скачуванні, наприклад, блурея в 40-50Гб танцювати іноді можна по 15-20 хвилин) і т.д.
    Тому поява нормальної конкуренції це добре, обов’язково треба буде спробувати альтернативу…

    • Так в юторенті є функція резервування місця на диску, вже багато років…
     А на рахунок великих торентів, тут скоріше претензії до харда, на моєму старенькому ВД зеленої серії, до декількох хвилин бувало чекав з надписом “диск завантажений на 100%” з переходом на дорожчі моделі, пропала ця проблема.
     Можливо даний клієнт усуває другу проблему, але юторент справді витримує витримку часу, та конкуренції (користуюсь версією 2.2.1, новіші версії якісь бета якості постійно…)

   • перевага Transmission та Deluge в тому, що вони з відкритими сирцями. А це відсутність реклами та різного роду недоброякісних вкладень.

 3. Довго думав… А що я тоді користував під віндою?

 4. Щось у мене не інсталюється він…

 5. А як же Deluge?

 6. Мене дивує що користувачі знають тільки uTorrent. Є багато легших і простих торрент клієнтів БЕЗ РЕКЛАМИ до того ж.
  http://localize.org.ua/?q=node/761 – qBittorrent 3.3.2 (українську включено в дистрибутив)

  http://localize.org.ua/?q=node/663 – BitComet 1.40 (українську включено в дистрибутив)

  • Просто uTorrent простий та функціональний, особливо версія 1.8.2 нічого зайвого і процесор при завантаженні на мінімум навантаження дає. Доречі реклами в ньому теж не помітив, може тому користувачі про нього знають.

 7. Знаю Transmission з часів як почав користуватися Маком(року так 2008-2009), ще тоді він мені дуже сподобався, не дуже давно на Віндовсі теж на нього перейшов(чиюсь кастомну збірку на базі Qt) просто тому, що в юТорренті зіткнувся з якимись глюками, в яких вже не було сили розбиратися…)) і раніше звертав увагу, що користувачі надають перевагу версії 1.8.2, але чомусь на ній не зупинився – може в цьому справа. Але оф підтримка системи Віндовз однозначно для мене хороша новина, дякую!)

 8. хто користується foobar замість winamp або aimp той зрозуміє.
  люблю охайні програми.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.