Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169770 (176 за 24 години)

Студія озвучення “НеЗупиняйПродакшн” обирає новий проект для озвучення

| 12 коментарів

1

Студія озвучення “НеЗупиняйПродакшн” обирає новий проект для озвучення.

Ми зібрали докупи усі запропоновані  нашими глядачами серіали, додали ще кілька новинок сезону, відфільтрували їх за датою випуску та рейтингом IMDb і залишили десятку кращих.

Переглянути усі варіанти, а також проголосувати можна тут. Голосування відбуватиметься у два тури. 

Для тих, хто ще незнайомий із нашою студією, радимо подивитися чудовий серіал Людина у високому замку в нашому озвученні, останні дві серії якого ми викладемо до мережі вже цієї неділі.

Дякуємо за підтримку!

12 коментарів

 1. Будь ласка хоч би це був Fear the walking dead, перехрестив пальці!))

 2. Дуже шкода що того разу не обрали “Нарко”, набагато напруженіший, мистецький і історичний серіал, не те що “Людина у високуму замку”, який привабив всіх нациським прапорем, та розділеною америкою, якої там обмаль, таке нафантазували що кінцівку сезону так і не додивився.

 3. “Wayward pines” наче непоганий серіал.

 4. Заголовок виправіть. Проєкт

 5. Не бачу за що голосувати, на жаль…

 6. додайте до списку серіал “12 мавп” (12 Monkeys http://www.imdb.com/title/tt3148266/) зараз вийшла лише 1 серія 2 сезону. 1 сезон мав 13 серій тривалість кожної ~45хв. тому ціна серії мала б бути нижча і можна швидко озвучити і перший сезон.

 7. хлопці,ну озвучте хоча б хтось розвивальний мультик для малечі. Ну всім тупо начхати що діти дивляться кацапомовну муть із за відсутності нашої озвучки. Ну не ігноруйте малечу! Є мультик для малечі Tiny Love – малята просто у захваті, але озвучка тільки кацапська(((

  • Батькам тупо начхати, то чому не батьків – це має хвилювати? Хай зберуться, скинуться і замовлять озвучення. Але їм легше показувати рос. мовне, а потім плакатись.

   • Я БАТЬКО. Я зі своєю дружиною ПІДТРИМУЄМО і готові ЖЕРТВУВАТИ на це ЧАС І КОШТИ. Про що ви пишете взагалі? Ви думаєте що не станете батьком колись? ДУМАЙТЕ ШИРШЕ! Мою ідею підтримує також і людина, яка була на Гуртом адміністратором деякий час, псевдонім його 6с6с6с, він теж готовий вливати гроші. Я жертвую на озвучку фільмів (псевдонім TSpell), і я думаю в першу чергу про МАЙБУТНЄ НАШИХ ДІТЕЙ а не про те що самому подивитись

    Власне того і пишу щоб зібрати ОДНОДУМЦІВ і достукатись до адмінів ГУРТОМ щоб зробити пост на цю тему і почати збирати кошти на озвучення.

    ПОЧУЙТЕ ВЖЕ НАРЕШТІ ЛЮДИ!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.