Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169774 (175 за 24 години)

Порадник ґеймера: Квітень 2016

| 26 коментарів

Порадник ґеймера: Квітень 2016 (+ ЗНИЖКИ НА ІГРИ)

Привіт всім охочим провести теплі квітневі вечори за моніторами та телепанелями. Ми звісно порадили б вам зібрати дружню компанію і сходити на пікнік в парк чи лісовий масив, але тоді ризикуємо залишитись без уваги. Тому порадимо вам чотири продукти нашої дорогої ігрової індустрії, які варто придбати цього місяця.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Do2BmYFB7Vw]

При введенні промо-коду ви отримаєте знижку в 10% на будь-яку гру крамниці Wave Games, а перші 5 покупців Assassin’s Creed Syndicate отримають 30% знижку за нашим кодом. Зауважте, пропозиція діє тільки до 10 квітня 2016.

Промо-код: 20112009

Автор: PlayUA

PlayUA - щирий порадник ґеймера.

26 коментарів

 1. “Ми звісно порадили б вам зібрати дружню компанію і сходити на пікнік в парк чи лісовий масив, але тоді ризикуємо залишитись без уваги. ” – от якраз через це ви без уваги і залишитесь. І не лише моєї, а й багатьох інших, котрі не вбачають в ґеймінґу стиль свого життя.

 2. якщо я не помиляюся, то wgames.com.ua не має української мови, а ігри отримує через російських дилерів. і оце їх ви рекламуєте, PlayUA?

  • Ну а що? Ну окупанти, ну стріляють, ну вбивають українців, але хіба нам на то колись було не накласти?

   • Це такий жарт? Так у нас багато муд@@в(байдужих до країни), пенсіонерів більшості з яких просто грубо кажучи насрати на державу в якій вони живуть, аби тільки пенсія була та по плакатись, як раніше було добре. На виборах такі голосують за гречку та за гарну пику кандидата, а потім плачються що нічого не змінилося. Правда є такі субєкти котрі відверто ненавидять державу в якій живуть та моляця самі знаєте кому. Але не всі ж такі гавнюки, трапляються випадки кому не байдуже- ні війна, ні ситуація в країні та інші проблеми. І ці люди хоч і жили при комуняках, але розуміють, що зараз хоч і дупа, але тоталітарна держава гірша. Для прикладу в мене сусід, якому 65 років, а він займається благодійністю, так таких людей одиниці, але вони є. А його брат старший комуняка до мозку кісток, на леніна молиться та годинник не переводить з совецького времені. Так що не треба казати за всіх.

    • Нам платять за рекламу. Інше нас не цікавить.

     • Та я ж не проти, просто висловив свою думку стосовно вашого попереднього коменту от і все.

     • О! Здоров Соломон

    • Не звертайте уваги на те, що написане вище і нижче від “PlayUA”, бо це не PlayUA, а троль, який так підписався.

     Адміністрація порталу, якщо можна, заберіть можливість писати нік PlayUA у коментарях.

     • Он як? Я троль? А, може, троль ти? Чим доведеш свої слова? А-а, я геть забув. Ти навіть на запитання не відповів, бо тобі нічого відповісти. А ти відповів би, якби мав хоч якийсь стосунок до порталу. Логічний висновок – троль ти.

  • Щоб ви розуміли, усі інтернет-магазини, які продають ігри на ПК (частково на консолі) в Україні, отримують їх від 1С, Бука, Новий диск, тощо. Іншого варіанту немає, а видавець з заходу все одно перенаправить на тих же 1С, Бука, Новий диск. Що до самих WaveGames, у мене питання, а що ви знаєте про представників сайту? Просто я знаю, що вони зробили більше допомоги та користі на полі бою, ніж деякі коментатори, які лише верещать, але насправді, нічого доброго не роблять. Просто задумайтесь над цим.

   • Це я так до теми локалізацій. Доречі в цьому є велика проблема, що в нас немає своїх альтернатив(або хоча б однієї, але української)- 1С, Бука, Новий диск. Тому нажаль через те що в нас немає своєї компанії, нема й постійної офіційної локалізації, а замість неї пруть російські. А видавецю з заходу йому всеодно(і тут навіть нічого нарікати), немає нашого, передає на російські. Не було би- 1С, Бука, Новий диск, були би англійською мовою.

    • Давайте розмежуємо видавців і локалізаторів, бо це різні речі. Не все, що видає 1С має російську локалізацію. У нас є групи, які офіційно локалізують ігри, це є Шлякбитраф (http://playua.net/author/sbt/), STS UA (http://playua.net/author/sts-ua/) є й Омікрон, які озвучують. Проблема в тому, що західним великим видавцям немає змісту замовляти локалізацію, якщо ця локалізація не окуповується. Для прикладу, повна локалізація Cradle не окупилась, а локалізація Metro, якщо не помиляюсь, ледь пішла в нуль. Якщо говорити про створення компанії-видавця, це щось може виправити, але це вкрай дорого і дуже ризиковано, бо попит малий.

    • Давайте розмежуємо видавців і локалізаторів, бо це різні речі. Не все, що видає 1С має російську локалізацію. У нас є групи, які офіційно локалізують ігри, це є Шлякбитраф (http://playua.net/author/sbt/), STS UA (http://playua.net/author/sts-ua/) є й Омікрон, які озвучують. Проблема в тому, що західним великим видавцям немає змісту замовляти локалізацію, якщо ця локалізація не окуповується. Для прикладу, повна локалізація Cradle не окупилась, а локалізація Metro, якщо не помиляюсь, ледь пішла в нуль. Якщо говорити про створення компанії-видавця, це щось може виправити, але це вкрай дорого і дуже ризиковано, бо попит малий.

     • Шановний PlayUA, я цей так знаю, он пан Михайло також знизу написав комент щодо цієї теми. Малося наувазі, що доки в нас не зявиться щось схоже на 1С, Бука, Новий диск, доти в нас буде отака ситуація.
      З того й виходить що західні видавці не замовляють локалізацію, ще й тому, що немає в кого замовляти(офіційної компанії-видавця), якщо в нас домінують російські фірми. При всій повазі до груп, які офіційно локалізують ігри: Шлякбитраф , STS UA, але нажаль вони не можуть повністю замінити компанію-видавця, бо це колосальний обєм роботи та великі людські ресурси, яких у цих груп немає. Як тільки зявиться своя компанія-видавець, тоді все це стане можливо зробити.
      Знаєте чому не окупились ці локалізації про які ви написали? А я вам скажу, по перше- не всі люди полюбляють стрілялки(тому й існують різні жанри); по друге- про гру Cradle, називайте мене тупим, або не освідченим, але я перший раз про цю гру почюв, те саме й про локалізацію. І нажаль думаю я не один такий. Локалізацій виходить так мало та з запізненням, що люди просто не знають про їхне існування. А якщо вже й дізналися то або пройшли гру, або взагалі цей жанр не грають. Компанія це виправить, бо по перше- буде офіційний придставник, якого будуть знати та в якого будуть замовляти локалізацію(так як наприклад з фільмами), по друге- в них буде достатньо ресурсів щоб робити таку кількість яка потрібна(з появою в продажі гри), по трете- пошук та найм акторів для озвучки, переклад тексту тощо, все це та багато інших функцій робити такій компанії набагато простіше. А також налагодження звязків з розробниками.
      Що ж до того чи буде попит це? Думаю, що буде. Ніхто й не каже, що це буде легко, можна наприклад для початку почати розповсюджувати в Steam(тільки електронні версії). Потім з дисками можна спробувати розповсюджувати не тільки з українською локалізацією, а як наприклад Blu-ray диски. І намою думку(може ви з нею не погодетесь) почнуть зявлятися покупці. Кількість ігор виходить що року велика, якщо ж до них будуть локалізації то в людей буде вибір і знайдуться бажаючі придбати. Плюс якщо офіційна компанія-видавць буде то зявляться спонсори, ну й небайдужі люди теж, щось підкинуть. А для створення(заснування) звичайно потрібен стартовий капітал, або ж спонсор який надасть цей капітал. Спочатку звичано буде йти в мінус, в кращому випадку в нуль, але згодом ситуація виправеться. З початку 90-х ніхто не вірив що можна озвучювати фільми українською(бо нібито нафіщо коли є російська), але як показала практика все можливо.

     • Загалом з вами згідний. Буде видавець, буде все по іншому. Однак, його зараз немає, ніхто на цей ризик ще не іде, ну а ми, поки що, нічого з цим вдіяти не можемо)

      Щодо жанрів, шутери справді не всі полюбляються, однак, це найбільш потребуючий жанр. А ось з Cradle раджу ознайомитись. Гра українська, хороша і перша, яка в день релізу мала повну локалізацію.

      Чи був би попит? Ну, якщо дивитись статистику на steamspy.com, то ситуація, насправді, не дуже і якщо зрівнювати з фільмами, то фільми більш масові в Україні ніж ігри + ціни на ігри багатьох відлякують, хоч дарують інколи більше цікавих годин ніж фільм. Будемо вірити, що в майбутньому все буде краще, але поки що, принаймні ми, з цим нічого вдіяти не можемо.

     • “західним великим видавцям немає змісту замовляти локалізацію”
      – немає СЕНСУ. Мислите російською (“нет смысла”), а це погано.

   • “Просто я знаю, що вони зробили більше допомоги та користі на полі бою” – а де факти? Усе виглядає висмоктаним із пальця. Я теж можу багааато написати. А оправдовувати фінансування окупанта – це останнє, що взагалі може бути в людини, яка втрачає решти своєї гідності.

    • Ви взяли два моїх окремі речення, об’єднали їх і зробили незрозумілу кашу, яка гарно звучить.

     Пояснюю ще раз. Українські інтернет-магазини (не залежно чи WaveGames чи хтось інший) отримують нові ігри від 1С, Бука, Новий диск, бо це єдиний шлях. Західний видавець не даватиме ключів, він все одно перенаправить вже до вище згаданих компаній бо в Україні немає дистриб’юторів. Також, ви чомусь ігноруєте той факт, що купуючи гру, крім 1С є ще розробники цієї гри і велику частину суми ви платите їм + отримає прибуток український магазин. Якщо вам не подобається цей шлях, ви звісно це можете обійти і купити гру у Steam за завищеною ціною або по повній ціні ($60) і 1С (разом з українським інтернет-магазином) не отримують від вас ні копійки. У вас вибір є де купувати, немає вибору лише у інтернет-магазинів і це не оправдовування, це просто факт. Ви ще можете банально спіратити, але такий вчинок взагалі немає виправдання.

     Що до “а де факти?”, так, звісно я не можу тут нічого доказати, але також і ви не знаєте цих людей і не маєте права звинувачувати невідомих у зраді чи у ще чомусь.

     • Ну а коли не можете відстояти свої слова, нащо тоді писати про то взагалі? Щоб зайвий раз витанцюватись перед спонсором?

      Стосовно фінансування окупанта. Я ліпше 1000 разів переплачу за гру в Steam, ніж бодай уламок своєї копійки віддам ворогу, та навіть 1 атом із неї я не дам їм. Чи ліпше піратитиму по чорному, і нехай мій ПК згорить від надлишку вірусів у кряках, ніж бодай якийсь бонус піде окупанту.

      А знаєте, що насправді не має виправдання? Ваше жалюгідне прагнення надати бодай якийсь сенс придбанню дискових версій ігор (або ж ключів активацій) у цих 1с, бука, новий диск. Та бодай вони скиснуть разом із всіма, хто їм потурає. Отже, і з Вами також.

      Крапка.

      End of fucking story!!!

     • “Ну а коли не можете відстояти свої слова, нащо тоді писати про то взагалі?” – щоб потім вам на те саме вказати) ви ж не знаєте цих людей, а пишете дурню, але я розумію, це ж інтернет і так по пиці ніхто не дасть.

      “Чи ліпше піратитиму по чорному, і нехай мій ПК згорить від надлишку вірусів у кряках, ніж бодай якийсь бонус піде окупанту.” – судячи з цього, пірацтво ігор, для вас це діло звичайне. Тобто якщо не куплю то вкраду) Краще б не признавались.

      “Ваше жалюгідне прагнення надати бодай якийсь сенс придбанню дискових версій ігор” – мені інколи здається, ви навіть не задумались над тим, що я написав, а одразу написали, що небудь, тільки аби відпалити. Я вам написав причину, а ви вже самі шукаєте в цьому сенс.

      Що до останнього, то це дуже гарний вчинок, побажати своїм же зла, які стараються робити щось хороше. Але не дочекаєтесь :)

      В подальшому, не бачу змісту продовжувати діалогу з вам і як ви правильно написали “Крапка”.

     • “щоб потім вам на те саме вказати) ви ж не знаєте цих людей, а пишете дурню, але я розумію, це ж інтернет і так по пиці ніхто не дасть.” – це така ж дурня, як і Ваша заява про їхню допомогу фронту. А Ви дуже конфліктний, Михайле. Коли немає фактів на підкріплення власних слів, уже майже вдаєтесь до кулаків.

      “судячи з цього, пірацтво ігор, для вас це діло звичайне. Тобто якщо не куплю то вкраду) Краще б не признавались.” – не про те мова. Якщо країна в стані війни, а Ви між піратством і фінансуванням окупанта обираєте останнє, то мені просто НІЧОГО додати. Люди нехай скажуть, але Вам то не сподобається, до того ж дуже.

      “мені інколи здається, ви навіть не задумались над тим, що я написав, а одразу написали, що небудь, тільки аби відпалити.” – яке “відпалити”? Факт фактом – Ви рекламуєте інтернет-магазин, який напряму фінансує окупантів. І оправдуєте це? Оправдуєте? Типу, більше без варіантів? Паршиве відчуття, коли не припиняєш дивуватися кількості байдужих людей. Вам просто гроші потрібні за рекламу, а те, що ГРОШІ ЙДУТЬ ОКУПАНТАМ, вам на те НАСРАТИ!!! І бий мене грім, якщо це не так!

      “Що до останнього, то це дуже гарний вчинок, побажати своїм же зла, які стараються робити щось хороше. Але не дочекаєтесь :)” – ой не був би я таким упевненим. Те, що ви “”свої”” – зовсім не виправдовує Ваших вчинків. І таки так – це вагома причина, щоб бажати вашому сайту не добра, а якраз навпаки. І ми дочекаємось.

      “В подальшому, не бачу змісту продовжувати діалогу з вам і як ви правильно написали “Крапка”” – Е-е, ні, останнє слово все одно за мною. Вас же підтримують лише ж такі байдужі, як і Ви, які навіть на штрихкод не звертають увагу перед придбанням будь-якого товару. Я знаю, що переважна більшість людей усе одно на моєму боці. І їм не байдуже, до чого можуть призвести їхні вчинки.

     • Васістий, не хотілося б таке писати, але ти баран. “Копійки він не заплатить”. угу))) Так і повірив))) Мало того, шо ти регулярно купуєш російські шампуні, мило, порошок, зубну пасту, чай “Greenfield”, сірники і таке інше, так ще й коли ти платив за газ взимку, думаєш з якої країни він був? Якого походження? Мільярди за газ платить Україна!!! Фінансування окупанта? Авжеж!! Просто ти своєю тупою головешкою, не здатен цього збагнути, не здатен припинити купувати російські товари і НАЙГОЛОВНІШЕ – НЕ ЗДАТЕН ПІДТРИМУВАТИ УКРАЇНСЬКЕ!

 3. Шановний несправжній представник PlayUA, якщо ви все ж справжній (що є не так), то створіть на сайті PlayUA приховану новину і дайте посилання сюди. Проблема в тому, що ви цього не зробите, бо ви, всього на всього, палаючий троль, який підписався не своїм ніком.

 4. До того барана, який пробігав повз. Що ти про мене знаєш, хлопчику? Чи ти Боженька? Все і вся бачиш? Я ті російські шампуні на голови продавцям виливаю прямо в магазині, а ти таке кажеш. Схаменувся б чи шо… І в мене стоять сонячні батареї. Не нюхав я того рос. газу навіть грам. Піди подзюрчи під кущик. Може, хоч попустить і припиниш писати маячню. Та то навряд. І вбий собі в голову те, що російського я не купую.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.