Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171534 (291 за 24 години)

Квоти на україномовну музику. Скільки, коли, як, на яких радіостанціях?

| 2 коментарі

thumbnail

Як відомо, Рада прийняла за основу та в цілому закон про 35% квоту україномовних пісень на радіо. Якщо він вступить у силу, це допоможе україномовним виконавцям конкурувати з російськомовними.

Закон набуває чинності через 4 місяці після опублікування. Мінімальна частка українських пісень становитиме: у перший рік дії закону – 25%, у другий рік – 30%, з третього року – 35%. Для станція, які крутять пісні мовами ЄС, квота менша. Враховуються тільки пісні, квоти не стосуються інструментальних композицій.

Після введення документа в дію перевага у видачі ліцензій надаватиметься тим радіостанціям, які погодяться збільшити частку україномовного продукту на 5% і більше.

Порівняння між тим, які вимоги до радіостанцій були і які вводять дивіться у нашій таблиці.

Dashboard 1

Автор: Тарас Шамайда

Джерело: Тексти

 

2 коментарі

  1. Автору Тарасу Шамайді руки різками відшмагати за таку писанину та не точну графіку.
    По перше, багато словоблуддя. По друге, зміни до законів можуть і не вступити ніколи в дію, діють лише на музику державною мовою (станом на 21.6.2016 в Україні державною мовою є українська мова), тобто якщо музика російська, але українською мовою, ніхто її не заборонятиме тощо.

    По третє, писаки на цю тему напевно ніколи і не читали запропоновані зміни в законопроектах, які є вільному доступі для ознайомлення тут: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=57737 прямі лінки тут: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc34?id=&pf3511=57737&pf35401=386930

    І на кінець: якщо в Україні, згідно домовленостями з терористами – тзв. мінськими угодами, буде введено дві державні мови, то вище згадані поправки впровадять тотальну русифікацію, адже в законопроекту нічого не сказано про українську мову, нічого не написано про українську музику, лише вживається термінологія державна мова.

  2. Дивна річ – вводяться квоти на україномовну музику. Мало б бути навпаки – квоти на російськомовну музику.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.