Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170623 (349 за 24 години)

Ukraїner – експедиція Україною

| 2 коментарі

screen_shot_20160621_at_13530_pm_17254

В Україні стартує новий медіа-проект про географію і людей – Ukraїner, який має на меті шляхом ретельних досліджень зрозуміти і сформулювати те, ким ми є насправді.

Україна знаходиться у  фокусі світових ЗМІ через політичні та економічні проблеми, війну чи природні катаклізми. Всупереч, іноземці, що приїздять до України, описують її зовсім не так, як це роблять українські засоби масової інформації. Гості бачать Україну цікавою, непередбачуваною і кольоровою.  А якою ж бачать свою країну самі українці? Більшіть українців, які повертаються із закордону, звертають увагу на сірість, неввічливість, негатив, та грубість великих міст. Можливо тому, що медійно Україна для самих українців не виглядає добре?

Власне, про що йде мова, якщо внутрішній туризм в Україні розвинений слабо, розгалуженість транспортної системи залишає бажати кращого. Багато українців взагалі ніколи не покидали межі своєї області. А ті, хто подорожує, вкотре переконуюються, що ми мало знаємо про сусідні регіони і про свою країну в цілому. 

Перша антропологічно-етнографічна експедиція проекту триватиме півтора року і охопить чотирнадцять українських етнічних земель — від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. Ми почнемо із західної частини України і усе літо будемо знайомити вас із Закарпаттям.

Ukraїner цікаво розповідатиме пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей, мистецтво та їжу. За результатами експедиції планується створити сучасні путівники Україною кількома мовами.

fullsize

Одним з творців проекту є український письменник і журналіст Богдан Логвиненко, Його інтерв’ю про відкриття і цілі проекту можете прочитати   на «Детекторі медіа».

Команда Ukraїner:

  • Богдан Логвиненко 
  • Тарас Ковальчук
  • Дмитро Охріменко
  • Траян Мустяце      

Джерела: МедіаSapiensUkraїner, UAPost

2 коментарі

  1. Бажаю успіху!)

  2. Ну ковтнули червону пігулку, а синя де поділась.)

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.