Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170195 (186 за 24 години)

Поширюй UAконтент – записуй з телебачення!

| 39 коментарів

Слава Україні!)

І це знову я, BOHD@N, пропоную тобі друже виділити пару хвилин свого часу та торкнутися питання поширення українськомовного контенту в мережі =). Зокрема через запис серіалів та фільмів із цифрового та супутникового телебачення, що останнім часом набирає обертів)

Основний меседж

Поширюй UAконтент – записуй з ТБ!)

Навіщо?

Самостійно ініціативні студії озвучення не взмозі охопити такий об’ємний потік медіаконтенту, що на даний час доступний в мережі та надати його користувачам рідною мовою. Тому ще одним варіантом для отримання #UAlanguage продукту є його запис з відеопотоку на телебаченні. Сьогодні одними з провідних компаній, що надають послуги супутникового та цифрового ТБ є: Воля, Київстар, Viasat, Xtra TV. Проте не всі із них транслюють медіаконтент українською мовою.

Де?

Нещодавно український інтернет провайдер цифрового ТБ “Воля” уклав контракт із американським каналом AMC. В результаті ряд серіалів буде транслюватися/транслюється українською мовою, в тому числі всім відомий “Пуститися берега / Breaking Bad (1-5 сезон)”, що доступний рідною тільки з 1 по 2 сезон. Якщо хочеш підтримати запис серіалу “Пуститися берега” – візьми участь у голосуванні!)

Теперішня команда Запис з ТБ by   всіма силами намагається “зловити рибку на гачок” та зберегти для суспільства ці шедеври світового кінематографу, однак без твоєї посильної допомоги нам не обійтись!)  

Як допомогти?

Ти маєш доступ до цифрового та супутникового ТБ?

Маєш вільний час та бажання поширювати #UAcontent?

Тоді ти за адресою!)

Команда запису з ТБ на Гуртом

Ти маєш можливість стати частиною проекту Відео Гуртомголовною метою якого є об’єднання однодумців, які займаються створенням і поширенням українськомовного контенту у мережі. Крім команди по запису з телебачення, ти можеш приєднатися до іншої групи. Наприклад, група синхронізації, кодування, пошук контенту (відео для ріпів), субтитрування.

Ти можеш зробити власний внесок, власне зерно у безпеку держави, звертаючи увагу на ситуацію, що склалася в Україні, інформаційну та збройну агресію незаконних збройних формувань, за спинами яких стоїть Кремль. Це зерно проросте та дасть врожай не тільки тобі, а й всій нації, що бореться плече до плеча поєднуючи зусилля, адже один в полі не воїн – лише Гуртом ми сила!

Автор: BOHD@N

студент КНУ, щирий українець!)

39 коментарів

 1. була б в мене у місті воля, записував багато чого.

 2. Тільки не викладайте одразу ті записані серіали. Особливо старі, які вже всі хто мав, або бачили, або готові почекати заради українського звуку. Хай ті хто хоче їх дивитись передплачує Воля, КС, пише їм відгуки що саме український АМС є причиною підключення і треба ще таких каналів… Лиш серіали в яких виходять нові серії було б доцільно викладати синхронно з рос. нетом, створюючи альтернативу й мінімально шкодити каналу, намагатись рекламувати його. І ще, не пишіть “#UAlanguage продукту”, я вас дуже прошу

  • Тебе забули запитати які серіали викладати, а які ні. Те, що ви так думаєте, зовсім не означає що всі такої ж думки. Комусь подобаються нові, хтось любить класику(старі). Тож треба викладати по можливості все що трапляється на тб.

   • Я й не казав не викладати старі серіали, але ті хто їх хочуть побачити хай шурують на АМС і не забувають що це все ж піратство яке вбиває українське озвучення. З новими інша справа так як їх одразу дивляться доступною в неті мовою. Краще подумати наперед і тягнути з нього звук десять років, а не дублювати весь контент на торрентах. Тому я за передивитися “Пуститися берега” третій раз вже після повторного показу, і поменше анонсів, хай люди не чекають релізу, а вимагають в провайдерів АМС. Айтюнс нам не по карману, але ж хоч це зробити можна ;)

    • Вибачайте, але я не зрозумів ні слова. Ви самі суперечете собі, кажучи про піратство та нові серіали. Бо по суті, якраз тягнути нові серіали з тб, а потім виставляти в інтернет, це і є посуті те саме піратство про яке ви говорете. По великому рахунку все що є тут це піратство. Але зважаючи на ситуацію, що склалася, а також на те, що ліцензійного звуку з тб ніде легально не придбати. Ті матеріали, що тут виставляють, це напевно єдиний шанс(або спосіб) збереження українського, а також можливість його повторного перегляду. Як би це пафосно не звучало. А тому просити писати нові серіали і при цьому засуджевати піратство, це якось тупо. Та й взагалі говорити про піратство там де це чи не єдиний спосіб збереження, теж якось того.
     Все інше написане взагалі не зрозумів до чого це все.

    • Дурня, більшість передпладчиків Волі та Києвстару не здогадуються, що в них є україномовні канали, а про АМС більшість і не чула, то як можна вбивати українське озвучення, якщо провайдер хоче вписує, хоче не вписує у свою мережу телеканал?

  • Записувати чи не записувати вже залежить від замовлення, що Вам не сподобалося у слові #UAlanguage

 3. Все що варте уваги і так записується, і викладаєтсья з часом. Нафіга лишній раз привертати увагу? Потім будуть говорити що україномовні канали не вигідно створювати, бо їх купують тільки 10 фріків для запису і викладення на торренти.

  Раджу BOHD@N перестати маятися ху*нею, і не ворушити речі які нормально існують і без нього.

  • Дурню пишете! Адже AMC з квітня 2016 року показує всю свою іноземну продукцію з перекладом на українську мову а Київстари та Воля запхати у своє кабельне всім абонентам, його окремо не можливо передплатити.

   • це не правда, пруфи
    у мене воля стандартний пакет, амс немає!

    • Ви перед тим, ніж тут у Всемережжі писати недолугі повідомлення, спитали своє кабельне телебачення, чому воно від вас ховає телеканали, де показ відбувається виключно українською мовою і чому це за ваші гроші в пакет пускається незрозумілі TV канали, які нікому непотрібні іноземною мовою – російською?

  • Ми на війні, інформаційній війні, як відомо на війні всі способи і методи хороші. Поганих немає, є тільки дієві, тому я вважаю, що в період активного впливу русифікації з боку нашого східного сусіда, піратство є однією з підводних течій, що рятують україномовний контент, як частину української культури від занепаду і загибелі та поширюють його в мережі серед всіх бажаючих в тому числі і серед жадібних каналів, які краще вдавляться чим куплять срану ліцензію на фільм чи серіал, краще взяти його з Гуртом. Хоча й тут є певний плюс – українське озвучення все таки доходить до кінцевого споживача, тобто до наших громадян для яких озвучення було створено. Тобто з іншої сторони це можна назвати успіхом в поширенні UAcontent’y!)
   Сказане вище відноситься до класу населення, що не взмозі собі дозволити підключити послуги таких операторів, з різних причин: відсутність коштів, відсутність послуг оператора в населеному пункті, відсутність інтернету взагалі, дехто тільки-но почув про інтернет, а Ви тут вже про якесь цифрове телебачення говорите. Доречі, Ви знали, що провайдер Воля працює тільки в обласних центрах?
   Я студент і не маю можливості підключити той сраний пакет каналів, по Вашому я маю вмерти, але підключити собі цифрове ТБ?
   Я чхав на тих бізнесменів, що намагаються накосити побільше капусти з людей, ці гроші щоб віддати їм, я краще перерахую одній із студій озвучення: Студії Гуртом, НезупиняйПродакшн, UAteam, що працюють не собі на карман, а заради суспільної користі.
   Тому пане Анонімний вийміть свою дупу із прихованої тіні та погляньте на життя під іншим кутом!

 4. Анонім все по ділу написав. Усі серіали з АМС пишуться не однією людиною, і будуть викладені сюди і на ексюей коли буде час на обробку. Не треба виносити на публіку такі речі. Мсьє Богдан наклав сотню проігнорених ідіотських повідомлень в лічку Славіку, і включив лідєра, типу тільки він вміє читати програмку передач.

  Бійся ходячих мертвяків виклали, і ти нічим не поміг своїми 50 повідомленнями про то в якій годині що будуть показувать. Тобі ніхто не має звітувати що пишеться і коли буде.

  • Так анонім це ти?
   Хто такий Славік?
   Про те що хтось буде записувати з АМС так ніхто не відповів у жодній темі, навіщо відповідати? Навіщо взагалі створювати ці теми, прводити обговорення? Навіщо взагалі придумали форуми? Давайте ще запишемо двічі один і той серіал, буде взагалі мегапродуктивно!)
   В нас демократична країна і свободу слова ніхто не відміняв, тому не треба затикати рота мені привселюдно.
   Я не вимагаю, щоб мені хтось доповідав, з такими темпами роботи та рівнем організації
   далеко не заїдеш.
   Мені по*** на тих мертвяків, тому що я їх не дивлюся.
   Якщо Вам не подобається те, як я організовую, тоді москаля Вам на сніданок! І можете зайняти моє місце лідера, я не гордий поступлюсь, та зробити це краще за мене

   • = Давайте ще запишемо двічі один і той серіал, буде взагалі мегапродуктивно!) =
    Що мається наувазі під фразою- запишемо двічі один і той серіал?

    • Не узгодивши між собою хто що записує відбувається повторне записування одного і того ж матеріалу.

     • А Ви не вважаєте, що такий варіант запобігає втраті матеріалу у випадку непередбачених обставин :)?

  • Викладіть Пуститися берега
   Дуже прошу

   • Як же вже набридли люди, що щодня ниють, щоб виклали “пуститися берега”. Заспокойтесь та зачекайте, гадаю десь через місяць викладуть четвертий сезон (як закінчуть показ на ТБ). Доти годі вже нити.

 5. Дуже прошу викласти третій сезон “Пуститися берега”

 6. не заключив контракт а підписав (або уклав) контракт

  • не Існуюча команда, а теперішня (або наявна) команда

   • Помилка №3 не україномовного контенту, а українськомовного контенту

     • Побутують у сучасній мовній практиці обидва слова. Утворений від словосполучення українська мова, другий прикметник прозорий за своєю будовою. Той самий зміст передається й словом україномовний: утворене воно за аналогією до англомовний, франкомовний, тобто має усічену основу від українська і вставний звук о. Значуща частина україн(о) асоціюється з назвами Україна, українець. Означення україномовний уживається щодо людини, друкованого видання, колективу людей. Як компактніше й економніше щодо звукової будови, слово україномовний використовується частіше, ніж українськомовний.
      http://kultura-movy.wikidot.com/vybir-slova

 7. Дякую пане Sehrg за зроблені зауваження)

 8. Треба писати усе українське, бо потім воно зникає, ніби його не було. Свого часу були прекрасно озвучені українською такі знакові серіали як “Династія”, “Гілл-стріт блюз”, “Бодетаун – місто на кордоні”, “Агенство Місячне сяйво”, “Тисячоліття”, “Ренегат”, “Вокер – техаський рейнджер”. І де воно все? Немає ніде. У кращому випадку, є неповні сезони, або взагалі нікому непотрібні окремі серії. Тому писати слід усе, та ще й не одній людині – щоб нічого не пропало.

  • +1 Теж такої думки.
   Нажаль це стосується не тільки телебачення, а також і кінотеатрів. Бо часто трапляється так, що на DVD озвучка просто недоходить. Та навіть Itunes, мегого та їм подібних може не бути. Виходить втрачене озвучення. Тому писати та зберігати, до появи на блюреi, або ж на DVD. Якщо буде звук, добре(тоді не виставляти mic в мережу). А як ні, то хоча би mic залишеться. Який через деякий час, коли буде впевненість в тому, що звук на всі сто відсотків легально придбати ніде буде. Виставляти в мережу. Хоть щось буде, все ж краще ніж втрачений дубляж. Є звичайно надія, що в таких випадках, якійсь канал може показати з озвучкою, що була в кінотеатрі. Але навіть ці шанси малі, а сподіватися на них. То вже краще мати для підстраховки mic, не ідеально звичайно, але хоч щось.
   А щодо телебачення, то єдиний шанс зберегти все. Як ви й писали. Це писати, писати і ще раз писати, а також поширювати де тільки можна мережею. Тоді є шанс, що при втраті роздачі її хтось інший відновить. А також, простими словами, нежлобитись ділитись записаним матеріалом з іншим народом. Бо толку з того записаного, якщо воно знаходиться в однієї людини і вона ці файли нікому недає. Вони просто через деякий час також пропадуть. Крім того ділитись з кимось записаним, для створення роздачі. Це і для тієї людини, що це писала плюс. Буде можливість завантажити якісну роздачю для себе самого. Щоб потім колись переглянути той записаний матеріал, але вже в якісній обгортці. Як приклад, щоб не займатись цим самому. Шанс щось зберегти це найбільше поширити мережею.

   • Очевидні речі. Пам’ятаю, дивився свого часу у кінотеатрі дубльовані українською фільми “Пипець”, “Брати Грімм”, першого “Дівергента”, але зараз цих озвучень ніде немає.

    • Перший небачив незнаю, але також шкода, що пропав. Взагалі шкода всього що було українське та зникло. Бо це як неяк теж своєрідна частинка нашої культури, праця акторів, що озвучили. А от “Брати Грімм”, першого “Дівергента” теж памятаю. Що першого “Дівергента”, взагалі дебільна ситуація вийшла. Мало того що не додали дубляж до носіїв і він тупо пропав. Може аби люди знали тоді, що так буде, хоча би mic зробили свого часу, а так голяк. Так ще й новий канал, замість того, щоб показати українською, постійно крутисть з російським дубляжем, а другу що характерно з українським. Ну не маразм? Невже так важко каналу купити українське озвучення. Так ні ж, купують російське. Козли одним словом.

     • Я щось не розумію в чому проблема… Невже хтось заборонив усім писати звук з ТБ чи там ще десь? А Ви не задумувалися чому так виходить, що таких активних людей лиш пару чоловік. Де решта? Невже тільки у них є тюнер чи ігша подібна апаратура? Правда ми ж не в 90-х?
      Все просто! Іншим в облом! “Нафіг нада!” Ех, що тут говорити…
      А ось цим людям, які все-таки працюють треба в ноги кланятись, а не претензії висувати!

     • Олександр 17/07/2016 о 21:19, От прошу, будь ласка, нетреба перекручювати, добре? Я незбираюсь пояснювати, ще раз, вам зміст написаного вище. Тим більше, якщо ви побачили в ньому якісь притензії, хоча їх там і близько нема. Не розумієш в чому проблема? Ну той не треба. Вас ніхто не змушував розуміти, і тим більше написане адресоване не вам.

     • ” А також, простими словами, нежлобитись ділитись записаним матеріалом з іншим народом. Бо толку з того записаного, якщо воно знаходиться в однієї людини і вона ці файли нікому недає.” –
      Це я написав?
      :)

     • Олександр 17/07/2016 о 22:40, О знову почалося… Скажiть я з вами розмовляв, або може писав до вас повiдомлення? Послухай добра людино, може з першого разу не зрозумiло висловився. Тож повторю ще раз, не влазь в чюжу розмову. I тодi не потрiбно буде задавти тупих питань та придиратись до чюжих слiв. А щодо речення. Що задiло? Вашi проблеми. Але це не образа, нажаль це правда. Коли людина пише, а потiм через жадiбнiсть втрачаe всi напрацювання. Бо я писав i нiкому не дам, хай буде тiльки в мене(це не за конкретну людину, а взагалi). Ну то недавай твоe право. Тiльки кому вiд того краще? Нiкому, i в результатi маем те що маем. А маемо втачену украiiнську озвучку. Зате росiйськоii хоть жоп… жуй. Люди будуть продовжувати дивитись росiйською, може хтось глянув би й украiiнською, але вже не зможе це зробити. I хто вiд того виграе? Нiхто. Щоб було зрозумiло, описанi лише подiбнi випадки, не всi пiдряд. На мою думку, якщо пишиш з тб та робиш це виключно для себе, та незбираешся нiзким дiлитись. То не треба всiм казати- от у мене е записи цього, але я iiх нiкому не дам бо вони лише моii. Особливо в темах, де хтось створюе вiдповiдний релiз i зрозумiло, що потрiбний матерiал. Або взагалi всiм казати про це. Навiщо таке робити? Як наче хтось змушуе, або забирае насильно записане. Пишиш? Пиши будь ласка, скiльки бажаеш. Але тiльки не треба, як в дидсатку робити, в мене е цукерка, а у вас немае. Всi ми дорослi люди i нiхто, нiкого нiдочого не примушуе. Але й поводити себе таким чином не слiд. I що тут було вам не зрозумiло з написаного вище в першому повiдомленнi?

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.