Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169399 (174 за 24 години)

Вийшов трейлер українського хорор-фільму “Шлях мерця”

| 7 коментарів

https://vimeo.com/170141580

У Києві вже чотири місяці проводяться зйомки першого українського хорор-фільму “Шлях мерця”. Зйомки відбуваються в павільйонах і екстер’єрі: в Протасовому Яру (недалеко від центру), біля великих транспортних розв’язок (Південний міст, а також район метро “Либідська”). У широкий прокат стрічка вийде наприкінці 2017-го, або на початку 2018-го року.

У центрі стрічки – пригоди актора театру й кіно Миколи Вересня ( він грає самого себе), який випадково отримує таємничу валізу-дипломат, після чого на нього починається полювання, яке очолює міністр МВС Бармалаєв.  У якийсь момент стає зрозуміло, що Вересень – мертвий. Він загинув на знімальному майданчику, граючи царя Івана Грозного. І оскільки в момент смерті він грав тирана, саме тому він потрапляє в пекло.

Режисер фільму і автор сценарію Георгій Фомін обіцяє глядачам багато крові, нечисті та вампірів, хоча й наголошує, що фільм насправді про любов і смерть і про те, що любов перемагає смерть.

У творчій команді проекту, над яким працює компанія ТОВ “Директорія Кіно”, відомий український художник Андрій Єрмоленко та продюсер групи “Перкалаба” Олег Гнатів. “Шлях мерця” – малобюджетний фільм. Загальний бюджет фільму складає всього 18 мільйонів гривень. Половину суми виділило Держкіно. Продюсер фільму Ігор Савиченко (продюсував гучну драму “Поводир”) сподівається, що в українському прокаті фільм збере 10-12 мільйонів гривень.

Створено на основі матеріалів ZN.UA та ZNAJ.UA

7 коментарів

 1. Перший український треш-фільм :)

 2. “Загальний бюджет фільму складає всього 18 мільйонів гривень”

  Нічого собі “всього”!

 3. Цікаво

 4. Знімати за 18 млн. і сподіватися, що збере 10 млн. Що за… Ага, половину суми виділило Держкіно. Ну, то хлопці – погнали пиляти.
  “Фільм насправді про любов і смерть і про те, що любов перемагає смерть”.
  Ага, з трейлеру одразу відчувається.

 5. Трейлер зацікавив, чекатиму.

 6. Мда, хороший фільм получиться. Український кінематограф встає з ніг.

 7. Треба буде подивитися.
  Але останнє “БляяяяяБуду” геть зіпсувало враження. :-(

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.