Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171001 (177 за 24 години)

10 сайтів для дітей українською мовою

| 13 коментарів

content_full

Щоб ваших дітлахів не затягнули сумнівні місця всесвітньої павутинки – запропонуйте їм перелік сайтів та блогів, перевірених і безпечних: для розваг, навчання та розвитку.

 maluk.in.ua – розвиваючі ігри, творчість.

www.abetka-logopedka.org – “Світ дитини” – сайт створений мешканкою Харкова. Логопед за фахом, вона пише вірші, чистомовки, розробляє цікаві завдання для малят. Тут можна знайти ігри, кросворди, розваги, гуморески, жарти, дитячі забавлянки, приказки та прислів’я, українські пісні та вірші, художню і навчальну літературу.
chytanka.com.ua– чудова дитяча публічна онлайн-бібліотека.
www.levko.info – дитячий сайт, що пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відео матеріалів, а також тут можна знайти поради до різноманітних саморобок, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, матеріали про дитячі свята.
betka.ukrlife.org – абетки, казки, читаки, скоромовки, загадки, прислів`я.
www.zrobysama.com.ua – це блог про речі, які можна зробити власноруч: листівки, альбоми, скрапбукінг, декор, вишивки.
www.clarastudio.tv – це веб-сторінка, на якій зібрані проекти християнської мультимедійної студії Clara Studio – добрі, кумедні, дотепні, пізнавальні історії українською мовою!
sonyashnik.com – розваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри.
www.nosiki.cv.ua – Матеріали для раннього розвитку дітей, музичні альбоми дитячіх гуртів, та виконавців, мінуси, ноти, музичні сценарії до дитячих свят та ранків, матеріали для розвитку творчих здібностей, кліпи з мультиків (пісеньки), багато книжок, журналів для дітей, казки від сучасних письменників, загадки та віршики на будь-які теми (також англійською)
natalyagurkina.ucoz.ua Наталя Гуркіна – казки, загадки, вірші для дітей.
kazkar.info – зібрані найкращі казки з усього світу: англійські, німецькі, французькі, індійські та наші рідні українські народні казки. Не забули ми й про казки великих казкарів, таких як Шарль Перро, брати Грімм, Олександр Пушкін та Леся Українка.
derevo-kazok.com.ua – на ресурсі зібрано безліч казок українських та зарубіжних авторів. Твори можна слухати он-лайн, читати та навіть дивитись відео.

Підготувала Людмила Бойко, сайт для батьків “Діти

 

 

Джерело: ЮАМодна

13 коментарів

 1. Дякую за підбірку. А які є сайти з мультфільмами онлайн українською мовою?

 2. Дуже дякую!

 3. А “Читанка”? Як можна забувати про “Читанку”?!
  http://chytanka.com.ua/

 4. Kazkisvitu.org.ua – це справжня диверсія проти української мови!!! Незграбний переклад з російської явно рузькоязічного

  • а в мене адгвард банить цей Kazkisvitu.org.ua – типу небезпечний сайт

   • таки зайшов туди, обрав казку навмання, с першого ж речення йдуть орфографічні помилки і русизми…

 5. Та вилучіть уже нарешті той kazki-svitu.org.ua, бо це машинний переклад з кацапської мови! Краще додайте Читанку.

  • Я вам навіть більше скажу — це кацапи так український ринок осідлати намагаються, викачуючи з нього гроші за рекламу. Ґуґл ж не перевіряє граматику, достатньо перегнати текст машинним перекладачем — і вуаля, ви в топі в пошуковиках, і заробляєте на дурних чухраїнцях.

  • Тобто це шкідливо для мови, але й економіки країни. І я вже мовчу про те, що ми з ними в стані війни й багато свідомих українців намагаються не купувати кацапську продукцію.

 6. Вітаю!
  Проект “Дерево казок” уже кілька років як змінив свою адресу. Актуальна адреса – https://derevo-kazok.org/
  Замініть в статті, будь ласка.

  • Ах, яким же треба бути підлим Курдом-завойовником уралських і ростовських земель для своєї держави, щоб написати таке.
   Путін – хуйло а Лукашенко – хуйлоп.

 7. Категорія смішних казок https://svitkazok.pp.ua/tag/smishni-kazky-na-nich

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.