Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171185 (163 за 24 години)

На “Кіномарафоні нескорених націй” обговорюватимуть фільм “Майкл Коллінз”

| 1 коментар

poster

Киян та гостей міста запрошують на показ фільму “Майкл Коллінз”, що відбудеться 22 вересня о 19:00 по
вулиці
Ярославів Вал 9.

Фільм є біографічним і заснований на реальних подіях. Захоплююча стрічка розповість про боротьбу Ірландії за незалежність на початку ХХ століття. Події розгортаються навколо Майкла Коллінза – державного і політичного діяча, лідера національно-визвольного руху Ірландії, генерала і керівника військової розвідки Ірландської Республіканської Армії. Чоловік понад усе любить свою країну і народ, тому вступає у боротьбу за її права та незалежність. Головні ролі виконують Ліам Нісон, Джуліа Робертс та Алан Рікман.

Після показу відбудеться обговорення фільму, тому усі бажаючі зможуть поділитися своїми думками та враженнями від стрічки.

Кінопоказ відбудеться у рамках проекту “Кіномарафон нескорених націй”, що передбачає періодичне проведення тематичних показів фільмів. Метою проекту є проінформувати молодь про національно-визвольну боротьбу українців та інших націй, а також про можливості протидії гібридній війні як в особистому, національному масштабі, так і на міжнародній арені.

Організатор: ВМГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес” разом з громадсько-політичним волонтерським рухом “Вільні Люди” та Альянсом Балто-Чорноморських Націй.

Для участі необхідно заповнити форму попередньої реєстрації: https://goo.gl/QoMZRQ

Контактна особа: (063) 652 15 26 – Анастасія

                          (066) 405 78 64 – Анастасія

1 коментар

  1. Я сподіваюся, із українським озвученням?

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.