Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171928 (196 за 24 години)

“Паляниця” – сервіс для колективного перекладу субтитрів українською

| 23 коментарі

2016-09-25-104026_1280x800_scrotКоманда проекту Alpha Centauri запустила бета-версію проекту «Паляниця» – онлайн-сервісу для колективного перекладу статей, субтитрів до серіалів та іншого контенту українською мовою.

Про це у Facebook повідомив засновник Alpha Centauri Дмитро Андрєєв, закликавши реєструватися і брати участь у тестуванні сервісу.

Будь-який користувач сервісу зможе додати текст, який він хоче перекласти, при цьому всі бажаючі зможуть приєднатися до перекладу. Таким чином, можна перекладати статті, субтитри до серіалів чи відео в YouTube. За словами засновника Alpha Centauri, цей сервіс має на меті підтримати і стимулювати розвиток україномовного контенту.

Сервіс «Паляниця» заснований на популярному раніше проекті для перекладу «Нотабеноїд».

Як працює сервіс: текст розбивається на речення, абзаци, титри. Кожен учасник перекладу пропонує свій варіант. Якщо саме цей варіант подобається іншим відвідувачам, вони ставлять йому «плюс». Всі оцінки підсумовуються, і, таким чином, обирають ті варіанти, які отримали найбільше схвальних оцінок, а з кращих варіантів – вже готовий переклад. Вже найближчим часом обіцяють запустити систему розподілу прав доступу до перекладу серед користувачів.

Джерело: watcher

23 коментарі

 1. Багацько недоробок на сайті, але в принципі може бути.

 2. Крута новина. Дуже хотілося, аби ця платформа стала об’єднавчим ресурсом.

 3. З російської хтось перекладає?
  Я не знаю настільки англійську, щоб братися за серйозні проекти

 4. супер, планую приєднатися

 5. при реєстрації )))

  Код проверки

  Логин

  Пол

  Родной язык

 6. Трохи насторожує, що творці цього ресурсу це той нарід з Alfa Centauri що колись тут на Гуртом запостили пару україномовних відео з космічної тематики, тоді зробили ці відео приватними так щоб лише нарід що має посилання міг їх бачити. Сам же їх канал мав лише російськомовні відео (доступні публічно, на них не треба було мати посилання для перегляду).

  Ось такі мої 5 копійок…

  • + До речі, створено на базі ресурсу Дмитра Ромахіна, якщо навести мишкою, то бачимо http://romakhin.ru/ без росіян ніяк не можуть. Цікаво, ці платили вони цьому росіянинові Ромахину за використання його бази.

   • Він при закритті нотабеноїду виклав сирці у вільний доступ (тож все офіційно)

 7. Сайт називається “Паляниця” а на логотипі і в домені написано CENTAURI – це величезний мінус, я кожного разу як маю вільний час, забуваю назву домена і доводиться довго шукати де я про цей сервіс читав щоб дістатись до свого проекту.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.