Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170933 (235 за 24 години)

Школа YouTube – перший україномовний канал такого формату

| 11 коментарів

2016-10-03-194657_1280x800_scrotПривіт! Я Віталій, і я веду канал Школа YouTube. Розкажу в двох словах. Канал про те як створити, налаштувати і розвивати свій канал на YouTube. Відео в основному в форматі скрінкастів.

На даний момент канал буде цікавим для новачків тому що там розміщуються відео початкового етапу, такі як, створення каналу, плей листів, анотацій, і всякого роду таких міні інструкцій вводу в свій канал, надалі будуть відео про монтаж відео, обробку звуку, і тому подібні відео.

Ну що ж, якщо зацікавило, ласкаво прошу на канал, ось: посилання на канал

Одне з останніх відео опублікованого на каналі:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=sSojkGu8jWA]

11 коментарів

 1. Усі ці “інструкції” дуже скоро себе вичерпають, і що тоді? Що далі?

 2. Чекаю часів, коли словосполучення “перший український/україномовний” нарешті перестане використовуватись/вийде з моди.

 3. Круто. ДЯкую за роботу.

 4. бггг))) не харизматичний нікому не відомий чувак вчить школи ютубу, під якою розуміє елементарні речі, в яких не розбереться тільки даун)))

  • Що ж, сподіваюся, ви створите крутіший канал і запропонуєте його переглянути.

  • Ну що ж ви назвали даунами усіх людей які тільки починають свій шлях на ютубі, і які можливо стануть доволі популярними. А що до мене ну який є. Я хоч щось роблю! Але мабуть закину це діло тому що я не харизматичний і нікому невідомий чаувак (сарказм).

 5. Навчіть мене купувати на ebay. Поясніть усілякі підводні камені пов’язані з Україною. Чи потрібно буде щось потім платити митниці? Товар дійде до мене УкрПоштою? Ітд. Чудова тема, якраз закрився Aukro

  • Чувак, Я цим не займаюсь! але в неті я думаю море інформації, все що треба це сісти і розібратись!!!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.