Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170927 (266 за 24 години)

Мистецтво життя: Благодійний вечір на честь 90-річчя Богдана Гаврилишина

| 1 коментар

dsc_012619 жовтня 2016 року у Національному палаці мистецтв «Україна» відбудеться благодійний вечір з нагоди 90-річчя Богдана Гаврилишина – «Мистецтво життя», який розкриє історію успіху великого українця,  його духовний, професійний та громадський шлях.

«Мистецтво життя – це здатність суміщати те, що ми хочемо, з тим, що можемо, раціональне й емоційне в нас, особисті досягнення і вплив на життя людей поряд з нами», — переконаний Богдан Гаврилишин.

До речі на Гуртом Ви також можете прочитати цікаве інтерв’ю з паном Богданом Гаврилишином, яке й по нині не втратило актуальність.

Богдана Гаврилишина без перебільшення можна назвати найвідомішим українцем сучасності, діячем світового масштабу. Як спікер і голова наукових конференцій він побував у 89 країнах світу, вплинувши на подальший розвиток деяких із них. Його по праву вважають  хрещеним батьком економічного форуму в Давосі, засновником Міжнародного інституту менеджменту в Індії та Україні. Нині він є представником Римського клубу, Світової Академії Мистецтва та Науки, Міжнародної Академії Менеджменту, Фонду Жана Моне для Європи, Швейцарського Форуму Міжнародної Політики, Національної академії наук України та багатьох інших світових та українських організацій та об’єднань.

Богдан Гаврилишин є резидентом Швейцарії і має паспорт Канади, чимало країн вважають його «своїм». Втім, Богдан Дмитрович залишається українцем і головну місію свого життя пов’язує саме з Україною, вкладаючи і сьогодні усі сили та власні кошти в її розвиток. І саме в Україні святкуватиме своє 90-річчя разом із рідними, друзями, колегами.

Команда Фонду Богдана Гаврилишина влаштовує цей ювілейний вечір з метою надихнути українців, а особливо молодь прикладом ювіляра — жити на повні груди, завжди за велінням серця, в гармонії з собою і навколишнім світом та з усвідомленням своєї  великої місії.

Участь у святковому заході візьмуть найвищі посадові особи та державники, посли, дипломати, президенти міжнародних організацій, громадські та духовні діячі, представники активної молоді – учасники Асоціації програми фонду Богдана Гаврилишина «Молодь змінить Україну», студенти з усіх регіонів країни, а також усі, хто шанують Богдана Дмитровича.

Серед гостей вечора: Президент України Петро Порошенко, Архієпископ УГКЦ Любомир Гузар, Патріарх УПЦ (КП) Філарет, перший Президент України Леонід Кравчук, Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, заступник Голови Адміністрації Президента України з питань проведення адміністративних, соціальних та економічних реформ Дмитро Шимків, Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич, українські музиканти – Святослав Вакарчук, Руслана Лижичко, Оксана Білозір, Катерина Бужинська, «Артехатта», Two Violins, хору «Калина».

Захід поєднає концертну програму, роботу інтерактивних груп та надасть можливість гостям вечора привітати Богдана Гаврилишина.

  • З 18.00 до 19.00 у холі другого поверху працюватиме інтерактивна «робоча майстерня». У ній  візьмуть участь 5 груп учасників програми Фонду «Молодь змінить Україну», які окреслять стратегічні  вектори щодо реформ у сферах фінансів, екології, менеджменту міст, громадянської та професійної освіти. Учасники робочих груп аналізували досвід таких країн, як Польща, Австрія, Німеччина, Норвегія, Швейцарія та Швеція. Під час заходу усі зацікавлені зможуть поспілкуватись з учасниками Асоціації, розпитати про програму фонду, обмінятись думками та ідеями, запросити до своїх проектів тощо.

Концертна програма благодійного вечора «Мистецтво життя» триватиме з 19.00 до 20.30. Вона  розкриє чотири сфери життя Богдана Гаврилишина і, відповідно до них, буде поділена на чотири умовні тематичні розділи: “духовне”, “професійне”, “родинне” та “громадське”. Ведучі вечора – Анжеліка Рудницька і Богдан Бенюк.

Реєстрація журналістів на подію є обов’язковою за посиланням.

Будьте з нами онлайн: Facebook, Twitter, Instagram.

Для довідки. Фонд Бодана Гаврилишина було засновано у 2009 році. Основна місія — сприяти становленню людей нового покоління — професійних, патріотичних, етичних українців, які турбуються про суспільне благо й активні у громадському і політичному житті суспільства та відчувають відповідальність за майбутнє своєї країни. За переконанням Богдана Гаврилишина, саме така молодь є рушієм трансформаційних процесів в Україні, які перетворять її на розвинену державу з високим  рівнем економічного добробуту, прозорою владою, соціальною справедливістю та симбіотичним співжиттям із природою (саме ці чотири складові, на думку Гаврилишина, і визначають рівень ефективності країни).

Програма фонду «Молодь змінить Україну згуртовує молодих амбітних українців, які з часом утворять критичну масу людей і виведуть нашу державу до якісно нового рівня розвитку.

За час своєї роботи, з 2009 по 2016 роки, Фонд Богдана Гаврилишина підтримав понад 100 проектів у освітній та культурній сферах. Зокрема, ініціював програму Молодіжний делегат України до ООН, заснував «Політичну Школу Богдана Гаврилишина» та програму «Молодь змінить Україну», яка натепер налічує більше 500 учасників. В межах програми було здійснено 85 навчальних поїздок до 6 європейських країн. За час діяльності Фондом було профінансовано проектів на суму, еквівалентну 50 мільйонам гривень.

Контактна інформація:

Килина Бішер

Тел. +38 098 176 69 59

E-mail: kylyna.bisher@gmail.com

bhfoundation.com.ua

1 коментар

  1. У понеділок о 5 ранку у 90-річному віці помер економіст і меценат Богдан Гаврилишин, повідомив сайт його фонду. Вічна пам’ять. Видатна людина була

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.