Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171905 (200 за 24 години)

«Життя і Смерть у Гуцулії» (2016)

| 2 коментарі

«Життя і Смерть у Гуцулії» – суміш містики і магії, етнографічна експедиція та неймовірні історії простих людей, які ніби завмерли у вічності серед древніх гір, в оточенні осінніх краєвидів.

Це перший фільм із документальної кінотрилогії Богдана Кутєпова «Гуцулія»

Троє братів Череміських живуть у горах, де не мріють про iPhone7, бо щоб заробити на половину його вартості, ціле літо треба лягати опівночі і вставати о 3-й ранку, доїти сотню овець, робити бринзу, мити казани… Це звичайний розпорядок дня 9-річного Сашка Череміського, який цього літа заробив на «старому стійлі» аж 3 тисячі гривень.
Але за ці гроші він не купив велосипед чи планшет, а заплатив вівчарям за випас своїх чотирьох овець, купив рюкзак і зошити до 1 вересня, а решту здав… на ремонт школи.
Його брат Юрко в 10 років сам пече хліб, варить борщ і плете молодшій сестричці коси. Старший, 12-річний Вася, мріє стати репортером або оператором, але для початку – бодай одним оком глянути на велике місто. Троє хлопців не йдуть у школу, бо треба рубати дрова на зиму. Інакше їхня багатодітна родина замерзне…
#документальне #кіно #Гуцулія

 

 

 

2 коментарі

  1. вже місяць як є на толоці…

  2. Не в ту тему

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.