Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170508 (301 за 24 години)

Патріотична, справжня та з реальними синичками: лайфхак, як зробити годівничку

| 11 коментарів

Привіт! Ось нове та цікаве відео, з малюком зняли як зробити годівничку, і до нас відразу прилетіли синички!

Дуже круто та просто, пуста пляшка, ізоляційна стрічка, і синички ситі.
Всім гарного перегляду!

11 коментарів

 1. Гарно, але треба було ще швидше, а то синички до того часу могли всі виздихати

 2. Ви все ж вибили собі місце на головній. Вітаю)

  • Дякую, відео було в запропонованих вже тиждень, а ще давніше було ще одне наше відео! Це на толоці чомусь була паніка…

 3. Вподобайку у Ю-Тубе поставив. Але синички харчуються хлібом у крайньому випадку, я їх годую соняшниковим насінням та зрідка волоськими горіхами. Вони ще їдять й “шматки тварин” але оскільки я таке не їм бо є веґаном, то й їм не даю таке. Ось тут ще більше написано що вони їдять http://sankiev.com.ua/shho-idjat-sinici-vzimku/ .

  • Навіщо нам тупий “гугл-транслейт”? Що, не вмієте шукати сайти українською мовою без помилок?
   http://rivne1.tv/Info/?id=31526

  • Вчені провели експеримент, садили до рослин всяких комашок і заміряли хімічний склад листя. Хім. склад листя змінювався і виділяв речовини, які повинні були відлякати або вбити паразита. З чого прийшли до висновку, що рослини відчувають, що їх їдять. Стейк, який лежить у Вас вдома, вже ніколи не буде коровою або хрюшею. А ось листочок майже будь-якої рослини, навіть відірваний від основного стебла, при належному догляді, цілком може вирости в повноціннy рослинy. Тобто він живий і відчуває біль… Шановні вегани, як хочете тепер з цим, так і живіть.

   • Не є веганом і не підтримую їх, але якщо такий експеримент був, то треба на нього давати посилання. Хто проводив експеримент? Де? Коли? Може, цей так званий експеримент вигадка якогось школяра, щоб назбирати лайків на Однокласниках.

 4. Годування птахів – діло добровільне.)
  Чи мають Українці гуманне право на знищення бази і головного штабу безпілотних літальних апаратів що перелетіли державний кордон?

 5. Дякую) Так тримати)

 6. Захотілося дерев’яну годівницю купити – пошарився в інеті, знайшов ~250 грн. Дорогувато…

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.