Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169844 (188 за 24 години)

Телеканал National Geographic стане доступним українською мовою

| 7 коментарів

Також в Україні транслюватимуть «Novela TV», «Water Planet», «Sport 1 (Baltic)» і «Sport 2 (Baltic)».

Відтепер в Україні передачі телеканалу «National Geographic Channel (NGC)» будуть доступними українською мовою. Про це повідомила Нацрада з питань телебачення і радіомовлення.

9 лютого Національна рада внесла низку змін до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

Перелік поповнили двома італійськими програмами «Novela TV» і «Water Planet» і двома латвійськими телеканалами «Sport 1 (Baltic)» і «Sport 2 (Baltic)». Крім того, внесено ще деякі зміни стосовно низки телевізійних каналів.

Доступними для трансляції в Україні стануть такі програми:

– «Novela TV» (у форматах SD і HD), яка  пропонуватиме глядачам фільмопоказ. Мова програми – польська. Обсяг трансляції – 24 години на добу;

– «Water Planet» (у форматах SD і HD) – за жанром – пізнавальна.  Мова програми – польська. Обсяг трансляції – 24 години на добу;

– «Sport 1 (Baltic)» і «Sport 2 (Baltic)» – тематика телеканалів – спортивні передачі. Мова програм – російська, українська, англійська. Обсяг трансляції – 24 години на добу.

 

Джерело: Український тиждень

7 коментарів

  1. Які супутники….частоти?

  2. Невже цей день прийшов! Ще б україномовну версію журналу повернули

  3. О господи! Мої молитви почуті! Я сам не раз писав у National Geographic, Discovery та Animal Planet і скаржився на вдсутність зрозумілої мені як українцю української мови трансляції – і все це завжди ігнорувалось ними!

  4. Круто! Для мене це канал-легенда, якому нема аналогів) Обожнюю їхні передачі, але останнім часом дивився їх крізь “плач, і стогін, і ридання”, бо навмисне знаходив випуски англійською, з якою у мене біда.

  5. Після вбивств Симона Петлюри, Степана Бандери країни-жертовники, співпрацюючі з вбивцями, до судного дня цікавості не викликають…

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.