Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1168857 (253 за 24 години)

Студія “НеЗупиняйПродакшн” обирає серіали для озвучення

| 11 коментарів

Студія озвучення “НеЗупиняйПродакшн” розпочинає два голосування з метою обрати серіали, на озвучення яких буде розпочато збір коштів.

Перше голосування стосується свіжих серіалів, які стартуватимуть у березні-квітні цього року. Озвучення планується посерійне.

Друге голосування стосується серіалів, які були випущені до 2016 року. Озвучення планується одразу цілком сезоном.

Інформацію про інші проекти, озвучені нашою студією, ви можете знайти на нашому сайті.
Щоб слідкувати за усіма новинами студії – підписуйтесь на нас у Facebook.

11 коментарів

 1. Доброго дня, чи не можна озвучити для діток “Team Umizoomi”? Дуже вдячна за “Фіксиків.” На все Вам добре.

 2. Ось тут можна робити монетизацію перекладів. Все офіційно, законно, прибутково. https://dubfellows.com/ua/watch/netflix/ua/all

  Як це працює – https://ain.ua/2017/02/22/neflix-po-ukrainski-dubfellows

 3. Dethklok непоганий серіал.

 4. Пропоную озвучувати серіали заборонені Держкіном, наприклад Фізрук 2, бо вже Волинь та інше лайно та вороже вже на Толоці популяризують!

  • Фізрук 2? Серйозно? Це те саме що просто викинути гроші в смітевий бак. Крім того, якщо комусь той “шедевр” першого разу сподобався, то вони вже давно переглянули й продовження. І доречі, навіть як би його не заборонили, воно всеодно йшло по тб російською. Та й що там не популяризують на Толоці, то вже інша розмова, але це не привід додавати сюди подібного, його в мережі і так багато.

   • Щоб зробити западло тому дибілу, який виклав на Толоку “Волинь (2016)” треба викласти “фізрук 2”? ти серйозно? А яким боком “фізрук” до України, гм? Якщо вже брати логіку, то треба викладати аналогічний фільм, який обсирає українців. Який російський фільм найкраще відображає українофобію? Тут треба поміркувати… На думку спадає “Мы из будущего 2”. А ти як думаєш?

    • Нафіга це ви мені написали? Це має бути адресовано до Ігоря, а не до мене.

    • Думаю, що виклавши щось подібне до “Мы из будущего 2” тут, западло зробимо впершу чергу собі та всім іншим користувачам, хто приходить сюди за для україномовного контенту. Ну це так, щодо теми розмови.

 5. А “физрук” не вороже? На скрЭпи потягло?

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.