Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171926 (194 за 24 години)

Підтримайте українізацію Dropbox

| 8 коментарів

До уваги всіх, хто користується сервісом Dropbox та хто збирається користуватись ним (зареєструватись можна на офіційному сайті ). На даний час сервіс підтримує англійську, німецьку, іспанську, французьку, італійську, японську та корейську.

На численні прохання гуртомівців оновлюю дану тему і прошу Вас підтримати рідну мову  в цьому сервісі. Проголосуйте будь ласка за українізацію за адресою  (можна дати +6 голосів відразу, якщо ви не використовували свої голоси на інші голосування ).  Чим більше голосів ми дамо, тим швидше отримаємо українізований сервіс.

Dropbox — файлообмінник та синхронізатор файлів від компанії Evenflow, Inc. Dropbox має кросплатформений клієнт (Windows, Mac і Linux), за допомогою якого користувачі можуть завантажити файли на сервер Dropbox. Власні файли на Dropbox можна зробити доступними для інших користувачів чи для всіх бажаючих. Клієнт Dropbox синхронізує вказані користувачем файли на локальному комп’ютері з онлайновим сховищем. При цьому використовується так званий DeltaSync-метод, тобто на сервер передається не ввесь файл, а лише та частина що змінилася. Це дозволяє суттєво зменшити інтернет-трафік. Додатково Dropbox пропонує реферальну програму – кожному запрошеному користувачеві та тому, хто запросив, додаються ще по +512 МБ. Таким шляхом можна збільшити ще на +16 ГБ запрошуючи інших до Dropbox. Крім того, Dropbox додає додатковий простір за виконання окремих акцій з тестування, коментарів у соціальних мережах та ін.

Дякую Вам за підтримку українського!

8 коментарів

 1. Не знайшов де проголосувати. Можна ще раз посилання чи скрін?

 2. Хм, а про що тут ідеться? Мій клієнт під Linux вже гарно українізований. Це офіційний клієнт, версія 66.4.84. Сайт у них теж українізовано.

  • Вже розібрався, питання знімається :) Українізовано в них лише login page, сам веб сайт не має української мови.

 3. я не користуюсь програмою
  але за проголосувати, тільки силка веде на форум.
  Пишіть детальнішу ірснтрукцію де саме проголосувати а точний лінк

 4. напишіть точне посилання – де проголосувати???

 5. Як голосувати?

 6. Це тема ще висить? памятаю ще років з вісім тому була створена тема про українізацію дропбоксу. Вже й сам допбокс майже загнувся, а тема ще висить…

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.