Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170932 (238 за 24 години)

ОНОВЛЕНО: Голосуємо за українізацію сервісу Twitch

| 4 коментарі

ОНОВЛЕНО 2 : ми вже віддали понад 12,000 голосів за українізацію Twitch! А 30 жовтня представник компанії змінив статус на “Planned” тобто український інтерфейс планують додати до “запланованих” оновлень сервісу. Дякую всім!!!

ОНОВЛЕНО: ми вже віддали понад 1,000 голосів за українізацію Twitch. Дякую всім хто проголосував! Аби стати топ у голосуванні (зараз має ~12 тис. голосів) ще треба додаткових 11 тис. голосів. Дякую!

До уваги всіх, хто користується сервісом Twitch та переглядає там стріми своїх улюблених відеоігр. На даний час сервіс підтримує англійську, німецьку, іспанську, французьку, італійську, японську та корейську тощо, але НЕ ПІДТРИМУЄ УКРАЇНСЬКУ (ні як опцію інтерфейсу, ні як опцію для ведення трансляції українською).

Прошу всіх гуртомівців підтримати рідну мову  в цьому сервісі. Проголосуйте будь ласка за українізацію за адресою  (можна дати максимально +3 голосів ).  Чим більше голосів ми дамо, тим швидше отримаємо українізований сервіс.

 

Twitch— є онлайн мовником відео ігор та чат-спільнота що дозволяє гравцям дивитися ігрові-баталії інших наживо та у записах з допомогою онлайн відео платформи (ОВП) TwitchTV. Штаб-квартира компанії знаходиться у Сан Франциско та була створена Джастіном Каном та Еммеретом Шіаром, двоє з засновників порталу онлайн мовлення Justin.tv. За словами CEO TwitchTV Еммерета Шіара, кожного місяця сайт відвідують приблизно 16 мільйонів глядачів, кожен з яких в середньому переглядає годину відео на день

Дякую Вам за підтримку українського!

4 коментарі

  1. Не користуюсь, але проголосував.

  2. Проголосував з 3 аккаунтів одразу) Щиро надіюсь , чимшвидше побачити українську локалізацію :Р

  3. Не користуюсь, але все одно проголосував бо популяризація української наша спільна праця :)

  4. Не користуюсь, але проголосував. Все ж таки треба просувати українську скрізь!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.