Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169065 (206 за 24 години)

Український багатомовний онлайн-словник “YeNotes”

| 3 коментарі

Український багатомовний мережевий словник "YeNotes"

В Україні відкрився унікальний суспільний онлайн-словник “YeNotes”. Словник певним чином схожий на “Вікіпедію”: його вміст наповнюється самими користувачами та проходить інтерактивну систему користувацької модерації.

Проект некомерційний. Мета словника – забезпечити розвиток української мови, підвищити зацікавленість людей у вивченні української та спілкуванні українською, дати можливість користувачам вивчати іноземні мови та зручно працювати з іноземними мовами, а також вивчати безпосередньо українську мову через роботу з іноземними.

Наразі словник уже підтримує 4 іноземні мови: англійську, німецьку, французьку й італійську – для цих мов можна не просто додавати переклади, але й переглядати відмінювання слів, переходити до тлумачних словників, прослуховувати вимову тощо. Надалі розроблятиметься функціонал для роботи з іншими іноземними мовами.

Сайт словника: https://www.yenotes.com/uk

Сторінка “Facebook”: https://www.facebook.com/YeNotes/

3 коментарі

  1. Відсутність у рос. вк явний плюс, але не можемо знайти засновників у фейсбуці) Нам доводиться шифруватися, а от навіщо вам шифруватися – незрозуміло.

  2. Яке закінчення в слові горох

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.