Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169852 (187 за 24 години)

Відеоогляд фільму “Привид у броні”

| 6 коментарів

Багато хто переглядав повнометражне аніме 1995 року Мамору Осії і тому чекає на вердикт, чи схожий фільм із аніме, яке вони так люблять. Тому не будемо знущатись над тими, хто читає огляд виключно для цієї інформації: над сюжетом добряче попрацювали з ножицями, тому ті глядачі, котрі чекали повного відтворення, гидливо скривляться, хоча це буде несправедливо. І зараз ми спробуємо у всьому розібратися: яке місце у фільмові відведене першопочатковому аніме і манзі Масамуне Сіро 1992 року, чому цей витвір мистецтва вам обов’язково слід подивитись, і чому цей фільм — крутий.

Над відео працювали: Alex Korchevski та Володимир Вітовський.

Огляд фільму “Привид у броні”

Автор: PlayUA

PlayUA - щирий порадник ґеймера.

6 коментарів

  1. Ваш “витвір мистецтва” – пусте й попсове “ґ” як з точки зору фанатиків аніме, так і з точки зору любителів кіберпанку і просто поціновувачів кіна. Окрім картинки в кіні нема ні внятного сюжету, ані якоїсь ідеї, як це було наприклад в аніме. Сама наявність там Йохансон (гра якої там заслуговує окремого хейту) і ще ряду звйозд говорить про те, що комусь просто треба було зняти ще один гламурний блокбастер, який би окупився в прокаті (і судячи з усього, навіть це в них не вийшло).

  2. Оригінальне аніме Я дивився дуже давно – десь на початку 2000-х. На днях ходив до кінотеатру подивитися вже фільм. Мені сподобалося. Я не очікував нічого надзахопливого чи чогось нового для себе у сюжеті, тому НЕ отримав розчарування від сценарію. Натомість, можу сказати, що картинка дійсно крута – вид міста мене, взагалі, заворожував. Було дуже прикольно бачити аналогії з мультфільму 1995 року – коли майор стрибала з даху та зникала, маскуючись, чи, коли вона їхала на мотоциклі, і показали її майже фронтально у тому ж ракурсі, як і у мультфільмі, сценна зі сміттєвозом, було, також, круто, коли вона, знову ж таки, як в оригінальному аніме, зривала кришку з робота-павука. Впевнений, що там ще багато було різних прикольних схожостей, котрі Я не помітив, бо мульт давно дивився.

    Коротше, підсумовую: фільм легкий та класний, вартий перегляду.

    І ще: якщо комусь і не сподобається, то це нормально – усім не догодиш.

  3. Прикро, але я бідняк і не було грошей на похід в кіно((((

    • А на інтернет, значить, гроші є !!! На смартфон/комп’ютер, завдяки якому лазиш по гуртом теж є!!! Постає питання: якого *** писати такий тупий коментар??? Ніби когось цікавить твій дибільний коментар від Аноніма!!! Придурок!!!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.