Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171190 (166 за 24 години)

Сага про Сонценосців – український фентезі-комікс.

| 9 коментарів

“Все почалося багато місяців тому, коли сонце сіло за обрій… і більше не зійшло.”

Презентуємо вашій увазі анонс прийдешнього українського коміксу “Сага про Сонценосців”.

“Сага про Сонценосців” – епічна пригода у жанрі дарк-фентезі в суворих скандинавських тонах про хоробрих вікінгів та їх звитяжну подорож у невідоме.

Коли на землю спустилась вічна ніч й непроглядна пітьма вкрила людські королівства, далекий північний острів Фарінмарк опинився відрізаним від інших поселень. Залишившись у повній ізоляції, мешканцям острова не лишається нічого іншого, як звернутися до стародавньої легенди.


Головний герой – відважний вояк Бранд, що в лавах обраних норманів вирушає у небезпечну мандрівку. На своєму шляху герої зустрінуть чимало перешкод, будуть вимушені пролити багацько крові та здолати непереможних ворогів. Усе у славу Одіна й заради порятунку людства.


Автори:
Сценарій – Денис Скорбатюк
Малюнок – Артьом Бурлик

Загалом історія планується на 6 випусків. Перший випуск під назвою “Згасанок” міститиме 30 сторінок. Малюнок першого випуску готовий повністю. Лишилося лише колірування та літерування.

Тож долучайтеся до сторінки на Фейсбук та слідкуйте за новинами.

9 коментарів

  1. Краще би про русичів написали.

  2. Прочитав опис, ну фентезі є фентезі, не прихильник такого. Якщо є можливість запропонуйте вкраїнським видавцям коміксів почати видання нашою графічного роману “ElfQuest”: http://elfquest.com/ . Я б хтів купляти й читати його нашою.

  3. “Малюнок – Артьом Бурлик”
    Може все ж АРТЕМ?!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.