Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170508 (301 за 24 години)

Факти про США. Особливості життя в Америці

| 30 коментарів

Жили ми довгий час в США і спостерігали за життям. Вдалося зібрати дуже багато відмінностей від України в одному відео. Старалися шукати речі, яких немає в нас. Таких відмінностей там не на одне таке відео, але тут все, що нам вдалося відзняти. 

30 коментарів

 1. добре і пізнавальне відео

 2. Чим потрібно займатися в Україні, щоб заробляти гроші, достатні для подорожі в Америку ?

  • Потрібно зайнятись наступним: привести до влади нормальних людей а не дегенератів-українофобів.

   Тоді Україна буде сучасною країною а не “джунглями” де хірург отримує ~ стільки скільки прибиральния, і саме тоді буде доступна робота яка зможе забезпечити достойне життя а не існування. А заодно і можливість поїхати подивитись як живуть в США, відвідати їхні музеї, чи просто на відпочинок – там є на що глянути.

   p.s. цю владу потрібно буде безперервно контролювати.

   p.p.s. звісно, для того щоби появились “нормальні” кандидати – сучасний ЛОХторат повинен зрозуміти – ці “нормальні” кандидати не появляться доти, доки цей самий лохторат буде мати за норму кандидатів-олігархів, -брехунів, -лицемірів, -хапуг, -недоумків, -совків, і т.д.

   p.p.p.s. варіант стати “бізнесменом”, “айтішником”, “юристом”, “суддею”, “прокурором” чи “депутатом” – не варіанти – це не підходить для більшості населення.

   • Ви такий наївний. Це все звичайно правильно та має бути все саме так, але ж з нашими реаліями, це скоріше утопія. Нормальних кажете? В цій сестемі що зараз, нормальних немає, не було та найближчім часом не буде. Вже більше ніж двадцять років нормальних шукаємо кожного разу, але окрім колишніх(що вже були неодноразово при владі) нікого немає. А той хто не був туди не потрапляє, і не потрапить за нинішніх реалій. Тут вся справа в “совках”, або тих хто каже- “а що ми погано тоді жили”. Так званих пенсіонерах, або звичайних, або військових. От грубо кажучи поки вони живі, нових нормальних людей небуде, як і нормальних партій. Може жорстоко, але це факт. Причина чому ми так зараз живемо, чому досі не були проведені реформи, що мали відбутись ще в 90-х, декомунізація та решта процесів, що зараз дозволило нашій країні бути на рівні з іншими розвинутими країнами(типу тої ж Польщі), лише в таких людях. Вони весь цей час ще з 90-х усіляко саботували, тормозили цей процес. Всі ці роки тягнули ком партію та їхніх нащадків, або сателітів. Що доречі стало однією з причин війни та окупації Криму. Згадайте хто під танки лягав, щоб не пустити військових до кордону. От тому зараз така ж**а.

    • Ваших батьків (можливо ні, бо не знаю скільки Вам), бабусь та дідусів теж хочете швидше на той світ спровадити?

     • Не вмикайте дурня та не робіть вигляд що нічого не зрозуміли. Якщо все ж не зрозуміли, то поясню. Має змінитися ціле покоління, а то й два, щоб прийшли до влади як ви кажете- “нормальні люди а не дегенерати-українофоби”. Бо тільки молоде покоління(ті хто взагалі не був при владі) може щось змінити, як в боротьбі з корупцією так і в державі взагалі. А це ще роки попереду. Як бачимо на прикладі таких країн як США, Англії, Франції та тієї ж Польщі, Чехії, Литви та ін. Там все теж спочатку не було так гладко(корупція та інші проблеми). Але з часом вони досягли того, що ми можемо бачити зараз в науці, техніці, освіті і т.д. Тому щоб люди зрозуміли, як ви кажете має пройти час. Скільки євреїв водили по пустелі щоб порозумнішали? Так от, а в нашому випадку це в двічі більше, зважаючи на радянський спадок.

     • То дасте відповідь на моє питання?

     • Ха, так я ж здається дав відповідь на питання, навіть розлого, розписав так би мовити все що думав(мав наувазі у першому дописі). Якщо все ж це вам не зрозуміло, що малося наувазі. То пробачте, нічим в такому разі допомогти не зможу.

     • Хоча якщо бути чесним, мені здається, що своїм першим дописом ви намагаєтесь спровокувати політичний срач. Але я ж напевно помиляюсь, в усякому разі я на це сподіваюсь.

     • І до чого тут політичний срач??? Я задав КОНКРЕТНЕ питання щодо Вашого ж спітчу, а Ви тупо з’їжджаєте. Загалом це добре, значить не такий Ви вже пропащий у бажанні позбутися мільйонів людей, бо вони, на Вашу думку, щось там гальмують…

    • То не питання до мого допису. Ви самі його собі вигадали та приписали мені. Спочатку вчитайтесь в суть написаного та не приписуйте того чого я не говорив. Про винищення людей я ні слова не сказав(якщо вам примарилося то вже ваша справа). А що я мав наувазі я пояснив нижче. Розписав у максимально розширеній формі. Якщо ви цього не розумієте, то що я можу зробити. Значить забийте. А взагалі дуже кумедна ситуація виходить, перекручення моїх слів, а тепер ще закиди, що я відхожу від відповіді. Це дає підставу стверджувати, а також думати, що ви пане типовий троль, нажаль. Дуже шкода, що я на це повівся та написав вам свій допис, та посуті став учасником політичного срачю. А чому політичний срач? Тому, що питання в самому першому дописі стояло так-
     “Анонімний 02/05/2017 о 12:41
     Чим потрібно займатися в Україні, щоб заробляти гроші, достатні для подорожі в Америку ?”
     Що ваша відповідь(чи то пак допис) на це питання мяко кажучи, не в тему взагалі. І ви ще питаєте до чого тут політичний срач? Дуже шкода, що я не помітив цього одразу, але хто міг подумати що тут на Толоці може бути щось подібне.

     • :)))) Пане, Ви перезбуджені! Не всі Аноніми, то я. Мої лиш кілька коротеньких питань персонально до Вас щодо українських громадян, які є для Вас перешкодою у процвітанні України. Які Ви проігнорували, і заглибились у висловлювання чмсленних банальних речей.

     • Я не проігнорував а відповів, причому детально. Якщо коротко, то малося наувазі не винещення, а просто що має змінитись кілька поколінь, щоб хоть щось почало змінюватись. От і все. Невже я щось написав таке захмарне та незрозуміле, що мені треба це розжовувати? Думаю ні для кого не секрет, що старше покоління вже не змінити, а тому сподіватися треба лише на молоде покоління. Бо тільки вони можуть щось змінити, в них немає усталених совкових звичок, вони навіть не жили в той час, відповідно і їм розбудовувати цю країну. І що тут не зрозумілого? Де я відхиляюсь від відповіді? Все ж ніби зрозуміло росписав, чи ні?

     • Щодо поколінь це стосувалось також і чиновників та ін.

     • Добре, давайте пожуємо ретельніше… Можна почути градацію вікову, щоб зрозуміти приблизно через скільки років баласт вимре? Молоде покоління, яке не жило в совку? Отже, це від 25 років – це менше 30% населення. Ой, довго чекати…. Чиновники кажете? Чому? Там до речі багато молоді зараз. Ви вочевидь не дуже в курсі… Зайдіть у будь-яку районну адміністрацію для прикладу. І ще – я теж чиновник, трішки старший та все ж. Помирати не хочу. Поки.

     • = Молоде покоління, яке не жило в совку? Отже, це від 25 років – це менше 30% населення. Ой, довго чекати….=
      Ну це так, а що поробиш. Якби в країні були проведені вчасно реформи, десь в середині 90-х рр. То чекати не довилось, вже б була інша країна. А так маємо сьогодення.
      =Чиновники кажете? Чому? Там до речі багато молоді зараз.=
      От павильно і їх повинно бути ще більше(і доречі я в курсі), щоб повністю замінити попередників. Он наші депутати тому явний приклад. Всіх хто вже сидів у раді по два, три, а то й більше разів треба міняти.
      =І ще – я теж чиновник, трішки старший та все ж. Помирати не хочу. Поки.=
      Йо щось я недуже в це вірю, що ви чиновник:))) Та щей на пірацькому сайті. Але нехай. Ніхто не змушує вас помирати, але якщо ви вже пенсійного віку, наприклад, то креще передати посаду молодшим за віком.

     • І який зв’язок піратського сайту і чиновництва? Чи Ви думаєте, що я тепер і на газони часом плюнути не можу? До пенсії мені ще дуже далеко, але давно вибрався з категорії, яка на Ваш погляд чекає в сінях, щоб їй дали врешті привести цю країну до процвітання :)
      Просто хочу сказати, що Ваші посили про вік є хибними, не обржайтесь. Це якийсь максималізм, і трохи нездоровий. Коли доживете до похилого віку (дай Боже Вам цього!) і коли якийсь хлопчисько Вам казатиме, що Ви головна перепона на шляху прогресу, запасіться серцевими краплями і … пробачте його.
      А по-суті питання, тобто про процвітання, гарне життя і т.п., то моя позиція така: ПАХАТИ треба, ПАХАТИ і ще раз ПАХАТИ! Зараз, скрізь і всім. Власне, як це роблять американці, з яких все почалось.

     • =І який зв’язок піратського сайту і чиновництва?=
      Самий прямий.
      =Просто хочу сказати, що Ваші посили про вік є хибними, не обржайтесь. Це якийсь максималізм, і трохи нездоровий. Коли доживете до похилого віку (дай Боже Вам цього!) і коли якийсь хлопчисько Вам казатиме, що Ви головна перепона на шляху прогресу, запасіться серцевими краплями і … пробачте його.=
      Скажіть це тим хто на початку 14-го лягав під танки за 1000 грн, хто виходив тоді і перегороджував шляхи з іконами. Там було багато людей різного віку, але здебільшого були люди й похилого віку. Хто всі ці роки сидів у владі та хто весь час саботував реформи на початку 90-х рр і до початку 2000-х. Хто голосував за комуняк та за ригів. А останні події забули на 9 травня. А голосують, як. Чому я не йшов ні за якою гречкою та ще за якимись подочками, та не продавав свій голос. А люди похилого віку що роблять? Самі писали- “привести до влади нормальних людей а не дегенератів-українофобів.” Так, а де ж їх взяти, коли більшість голосує за гречку. А хто ця більшість?

     • =А по-суті питання, тобто про процвітання, гарне життя і т.п., то моя позиція така: ПАХАТИ треба, ПАХАТИ і ще раз ПАХАТИ! Зараз, скрізь і всім. Власне, як це роблять американці, з яких все почалось.=
      Чому тоді одразу це не написали? А не програму якоїсь політичної сили, у вигляді гасла на мітингу.

     • Пане, вкотре повторюю, я питав Вас лише про старших людей, не мої це слова “привести до влади нормальних людей а не дегенератів-українофобів”! Іншими словами: “нє дємон я, не дємон” – як казав Шурік.
      У Вас вкотре прослідковується несприйняття старших людей, то скажіть зрештою – Ви так саме ненавидите своїх батьків, дідів, бабусь? Чи мої хароші, а решти – сволочі продажні ригівські/комуняцькі!

     • Все ясно, я вам про одне, ви мені про інше… Що ж ця розмова вже перестає бути актуальною, а тому в свою чергу переростає у флуд, тому далі продовжувати не бачю сенсу. Також додам, що я не знаю як вас анонімних відрізнити та хто з вас який анонімний. Бо як на мене ви одна й таж особа, але то лише моя думка.

     • Отже, відповіді на моє питання Ви на дали. Це означає, що своїх предків Ви любите, поважаєте та вважаєте правильними. І це чудово! Та цей факт спростовує Вашу тезу про те, що старше покоління треба усунути від усього, бо вони погане гальмо в нашому житті. Якби Ви вчили математику, то там є таке поняття як контрприклад. Це означає, що якщо Ви висловили якесь припущення, а хтось навів приклад, який спростовує Ваше твердження, то це означає, що воно хибне.
      Отакі справи, мій палкий та гарячий опоненте!

     • Я на все вам чітко відповів, але бачю дарма взагалі старався вести розмову. Що ви там собі понавигадували мене не цікавить, тож свої “проповіді” залиште при собі. Все що я бачю це тільки перекручення тексту, виривання слів з контексту, та постійне прикидання дурнеком… Що ж, я бачю ви почали мене вже тупо тролити, кумедно. Так я повівся, але думаю, що вже досить. А ця розмова вкотре доводить, що вашою метою було леше по флудити та розвести срач в темі, а також вивести опонента на сварку. Тому тепер неважливо чи ви автор цього допису- Анонімний 14/05/2017 о 00:41, або “чиновник”(в чому я дуже сильно помиляюсь) чи ні. Але срач на тему політики ви розвели, вітаю. Думайте й надалі що хочете, що я не дав вам відповіді, або щось типу того, справа ваша.

 3. Значить, щоби життя в Україні змінилось, треба тупо сидіти і чекати “зміну поколінь”. Сидіти, не відриваючи жопи від дивана, і чекати.. чекати. Логіка залізна. Не попреш.
  Мабуть, в Америці так само все досягалось

  • Ні, я цього не говорив, не придерайтесь та не перекручюйте мої слова. Поводите себе як типовий троль, який влаштував(намагаєтесь) політичний срач на рівному місці, плюс до цього ще й в темі, яка до цього має що найменший стосунок. Ніхто не говорив просто чекати, але щоб ми не робили зараз, все одно має пройти час, хочете ви цього чи ні. Для того як ви говорете що- “цю владу потрібно буде безперервно контролювати.” треба щоб прийшло усвідомлення у народу, що вони також несуть якусь відповідальність кого обирають. А не голосували за “гречку чи ліки”, “або голосували бо в кандидати в депутата гарне обличча”. Одразу нічого не відбувається, в одну мить в країні в якій проблеми з корупцією, реформами- прокуратури, суду, освіти, правоохоронних органів та ін. не може стати все як в інших країн, які до подолання подібного та рівня життя яке зараз йшли роками. І Америка(США закрема) тому явний приклад. Бо до того як вони стали такою країною, вони пройшли довгий і не простий шлях. А ви хочете щоб наш народ який недавно відійшов від совка, досі не може усвідомити що йде війна, звик брати та давати хабарі, одразу став зразковими демократами та почав дотримувались всіх законів? А який народ така й влада. Не дарма говорять кожен народ має владу на яку заслуговує. Спочатку треба навчитись не смітити, грубо кажучи, кидати квиток після автобусу(тролейбусу) не на асфальт, як часто буває, а в урну, небрати та недавати хабарі і т.д. І так у всьому, доки не буде порядку. Щоб говорити про політику та про велике, треба спочатку самим змінитись, перестати бути як наші чиновники. Бо вони всі своєрідне відзеркалення наших реалій. Кожен хоче щоб його захищав закон, але не кожен хоче його дотримувась. А от треба щоб усі його дотримувались, ну і звичайно поважали. Демократія це не тільки свобода, це ще й права та обовязки. А наш народ ще не звик, що голосування за якогось кандидата та своєрідний контроль дотримання ним його обіцянок, це теж обовязки. А не просто проголосував та й забув. І от для усвідомлення цього та багато іншого потрібен час, через який проходили всі країни. Це якщо звичайно ми прагнемо до цивілізації та розбудовуємо демократичне суспільство. А от якщо йдемо до протилежного то там усе швидко.

   • Прям виступ якого балабола на мітингу (Ляшка, Юлі… інше). Спершу говорили, що треба щоб старші покоління не втручались і не пручались, а потім нагородили всього по-троху, яке ніяк не пов’язано з першим. Коротше, купа мітингових гасел.

    • Ой хто б ще говорив. Самі написали свій перший допис взагалі ні в тему питання, ні по темі. Так плюс щей комент як гасло на мітингу. І ви мені ще закиди щодо мітингу будете говорити? Сам спілкується мітинговими гаслами, а закидає це іншим. Троль, а шкода.
     =Спершу говорили, що треба щоб старші покоління не втручались і не пручались, а потім нагородили всього по-троху, яке ніяк не пов’язано з першим. Коротше, купа мітингових гасел.=
     А от щодо цього. Якраз таки повязано, але я бачю то як об стінку. Навчіться читати та не перекручювати чюжі дописи. Хоча вашою метою з самого початку було не це, а аби лише потролити когось. Що ж у вас це вийшло, я повівся на це.

 4. Скажіть, а в Америці дозволено травичкою бавитись?

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.