Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169396 (173 за 24 години)

“Моя наука” – український портал про науку

| 3 коментарі

 

Українською про науку

“Моя наука” – проект, метою якого є популяризація та поширення наукового знання. Місце де вчені цікаво та зрозуміло розповідають про науку, наукові факти та дослідження, новини української і світової науки, у всіх галузях, від астрономії до медицини. Також, тут можна знайти інформацію про лекції та події наукового характеру, що відбуваються в Україні.

Сайт “Моя наука” – це майданчик, де люди можуть не тільки читати та дізнаватись чогось нового, але й поспілкуватися із вченими, долучитись до обговорення чи задати питання. Це відкритий проект, тому приєднатися до нього може кожен науковець, грамотний викладач або навіть просунутий любитель науки. Це не проект для вузької групи людей, це простір для кожного, хто знає і любить науку.

“Моя наука” з’явилась восени 2011 року як спільний проект сайту science.ua та ініціативної групи вчених НАН України. Зараз це не лише науково-популярні статті, але й команда досвідчених популяризаторів. Зрештою це не лише сайт, учасники проекту долучилися до створення Київського клубу “Еволюція, стояли біля витоків щорічних “Днів науки”, організовували лекції з патофізіології “molecula.club”

Зв’язок між науковим середовищем та суспільством потрібно посилювати— це в інтересах обох сторін.

Реєструйтесь на сайті, долучайтесь до спільноти, читайте, приходьте на лекції, задавайте питання, пізнавайте нове, дізнавайтесь чим живуть українські вчені. І тоді кожен із нас зможе сказати: «Це — моя наука!»

Сайт: http://my.science.ua/

Сторінка на Facebook: https://www.facebook.com/ScienceUA

3 коментарі

  1. Прекрасно, дякую!

  2. супер. хай працюють і розвивають українську науку!

  3. Було б дуже добре, якщо справді так. Боюсь втрапити там в якусь “гомеопатію” або щось подібне, буде дуже шкода.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.