Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170949 (234 за 24 години)

Відеоогляд фільму “Диво-жінка”

| 6 коментарів

Зізнаймося собі: останнім часом у DC негусто з сильними прем’єрами: критики просто розносять їх вщент, і лише зараз “Бетмен проти Супермена” почали розглядати, як незаслужено ображений. Хтось скаже, мовляв, їм просто не щастить, чи Marvel виділяє більше фінансів, але DC неочікувано для всіх зробили найсильнішу ставку на соло-фільм не про Бетмена, чи будь-якого іншого доволі розпіареного персонажа, а саме на Диво-жінку. Це стало успішним тактичним ходом: адже судячи з того, який шквал обговорення і хайпу зібрали сідниці Гарлі Квін у “Загоні самогубць”, чи ґендерно толерантний фільм “Красуня і Чудовисько”, то глядачі пішли б дивитись фільм лише через те, щоб поглянути, що переможе: феміністичне еґо принцеси Діани, чи її жіноче начало. І ми розберемось з цим питанням прямо зараз

Над відео працювали: Alex Korchevski, Ігор Анісімов та Володимир Вітовський.

ТЕКСТОВИЙ ОГЛЯД ФІЛЬМУ

Автор: PlayUA

PlayUA - щирий порадник ґеймера.

6 коментарів

 1. Огляд ще не дивився, але фільм на диво прекрасний. Високий рейтинґ на імдб і гнилих помідорах відповідає дійсності. 10/10 рекомендую.
  юпд. а музика яка… слухаєш і насолоджуєшся…

 2. ХЗ, але мені фільми DC подобаються. І “Загін самогубців” також сподобався. Невже, я один такий?

  • Ти маєш розуміти, що ці так звані “оглядачі”, “критикуни” і “ображені” копіюють все один в одного. Це зараз називається “професія копірайтера”. Може бути вони навіть не бачили(!) певний фільм, проте пишуть свій огляд на основі якоїсь англійської рецензії.

  • Взагалі захарили хейтери DC.
   Мені новий павук від марвел не сподобався та й більшість їх фільмів-комедій, Бетмен проти супермена в рази кращий.

   У DC всі фільми виглядають як круті комікси гатунку A.
   В марвел же тільки залізна людина та месники, все інше непотріб (видно, що просто беруть і клепають як на заводі).
   Ці комедійні серії павуків, мурах і тд не вважаю фільмами. Просто слабий мультик для дітей.

   Таке враження, що Марвел платить рецензаторам, а всі інші копіюють.
   DC forever!

 3. PlayUa аби нівечити мову зі своїм ґґґґґґ! Що тут казати… ополячені москофіли завжди вперто тягнули свій суржик в українську. Колись їм протистояв здоровий глузд інтелігенції Центральної та Східної України, однак стався Голодомор, і як наслідок – східноукраїнська мовна практика занепала. І навіть в сучасній Украні не відновилася. Саме тому PlayUA такі впевнені ґґґґерої. “Пир стервятников” так би мовити

  • ++
   також харить переклади студії гуртом зі свої гакерами і повсюдним ліпленням Г і Ґ. Такі букви є в алфавіті, але це не означає що букву Х потрібно завжди замінювати.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.