Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1168915 (254 за 24 години)

Інтерв’ю з Іваном Миколайчуком до 76 дня народження….

| 3 коментарі

У житті цього видатного актора, режисера та сценариста було все, щоб стати міфом не лише національного, але й світового кінематографу — якби жив він не в закритому суспільстві.

Дитинство у маленькому гуцульскому селі, раннє кохання, рання слава, рання смерть. А ще — майже містичні стосунки з кіно: він розділив долі своїх перших героїв — Івана Палійчука (“Тіні забутих предків”) і Тараса Шевченка (“Сон”). Розділив Іван і драму українського поетичного кіно в цілому, яке здійснило в середені 60-х крутий поворот від офіційної ідеології до народної культурної традиції. Про все це Іван Миколайчук розповідає сам — за допомогою ролей, що зіграні в кіно.
Кажуть, того року, коли він помер, на стави його рідного села Чорториї прилетіли лебеді. Люди назвали їх Івановими…

Саме в цей день пропоную вам інтерв’ю з Іваном з минулого…

Уривок:

 

Продовження розмови у блозі Інтерв’ю з України

3 коментарі

 1. Дякую за допис!

  Був в Чернівцях в кінотеатрі на перегляді фільму “Пропала грамота”, присвяченому якраз 76-й річниці. Показ був якраз минулого четверга. Окрім того, було кілька людей, безпосередньо причетних до створення фільму. Особливо цікаву історію кінооператор розповів…
  Десятки разів дивився фільм, і вкотре отримав море задоволення від перегляду. Шкода тільки, що так мало людей прийшло. А що ще гірше – на 5 чи 7 років молодші за мене вже й не знають, що це за фільм, і лише “чули” про Миколайчука. Таке не може не засмучувати. :(

 2. Ваша помилка, пані Vudu, в написанні назви цього заголовку, бо він вказує на вашу зверхність до читача та на вашу чужинну освіту.
  1. ніхто не здогадається, дивлячись на фото Івана Миколайчук, про те, що це саме він на зображенні ?
  2. коли вами керували чужі холопи то наказували вам змінювати в історії всі прізвища для покращення вашої історії ?
  Молодець, продовжуйте вести себе як вільна людина та забудь про те, що самі вернетесь колись додому.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.