Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169851 (186 за 24 години)

Відеоогляд фільму “Зошит Смерті”

| 13 коментарів

Відколи Netflix оголосили, що екранізують культове аніме «Зошит Смерті» навколо майбутньої стрічки закрутилися чималі пристрасті. То Лайт не канонічний, то Ел чорношкірий, то можуть додати забагато екшену. А найбільше насторожило те, що це буде не серіал, а фільм всього на годину сорок. У мережі на творіння Netflix посипалося чимало ненависті, але чи справді все так погано?

13 коментарів

 1. А як же ж японська лайф-екшн версія?!
  http://essentialoilsource.us/death-note-new-generation.html

 2. Не погано було б як би ви озвучили б серіал доктор хто 5,6,7,8,9,10 і скоро 11 сезони;
  Та Останній кандидат 1, і скоро 2 сезони.

 3. Кінострічка шпетна, що то вавфлі липнуть.

 4. Мені навіть огляд не сподобався на цей фільм. Так враження, що людина яка читає текст за кадром, бачить його вперше.

  • Цікаво, чому ти так думаєш Лайте?

   • Через інтонаційні помилки.

    • Ну це справа практики, не будь таким суворим до новачків. Український ютуб треба розвивати і дуже добре що хтось намагається це робити. Я вірю що ми можемо конкурувати з російськими блогерами, проблема в тому що більшість свідомо обирає саме російський контент, через що мало хто наважується починати щось рідною мовою, хоча у багатьох людей є понтеціал. Та все ж, в нас є багато чудових ютуб-каналів і всі вони потребують підтримки, кожному важливо щоб те що він робить не залишалось байдужим. Та на жаль більшість цього не розуміє і це справді сумно.

     • Маєш рацію. Тому я і написав, може автор зверне увагу на це.

 5. Фільм справді вийшов дуже середнім, глянув для розваги і забув. Сенсу порівнювати з аніме немає і так зрозуміло що воно в сто разів краще. Тому більшість “критики” в сторону цього фільму звичайна злість олдфагів котрі, навідріз відмовляються хоч на щось подивитись по-новому. Аніме ніхто від нас не забирає, воно є і буде. Не подобається американська версія забудьте про неї і живіть далі. А, і дякую за огляд одна з не багатьох адекватних думок про цей фільм.

 6. Що манга, що аніме, що цей фільм – лютий треш.

 7. Скільки буде виснути на сайті ця реклама? Подивились і годі. Сховай Зошит смерті до сейфу життя – на сайт заходити страшно.

 8. Фільм – “барахло”. На 4 із 10. Задум цікавий, але акторський склад, та рівень реалізації задуму – аматорські.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.