Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171025 (153 за 24 години)

СТБ про День української мови — 2011

| 10 коментарів

10 коментарів

 1. Дякуємо! Щось трішки і про нас доброго)))

 2. Приємно почути, що хоч трохи дещо кращає :)

 3. На скільки знаю, це команда Юейтім на 0:38. Напишіть, будь ласка, імена/ніки людей, які попали в сюжет. Україна має знати своїх героїв. :)

  • Ці конкретні люди не бажають світитись, тобто працюють з псевдонімом))) але вони тільки вершина великого айсберга- є ще десятки людей, що працюють( озвучують, знаходять фільми, зводять доріжки, оцифровують книги , слідкують за порядком на сайті і т.д.) які працюють як волонтери добровільно. Є доброчинці, що допомагають грошима для існування сайту і його технічного забезпечення, бо Гуртом росте і розвивається щоденно. Нещодавно до нашої команди прибуло 10 нових журналістів.

  • може ще ідентифікаційні коди потрібно, га? Щодо ніків, так тільки будуть у Вас, ви їх свідомо або може і не свідомо здасте органам! І Аматори сядуть за грати через дурість майнових прав – росіяни точно постараються бити на спалах про авторські права!

   • По-перше, чому права на американські фільми мають бути в росіян?
    По-друге, в нас би мали сидіти всі інтернет-користувачі, бо всі ми є учасниками одного злочину, під назвою “піратство”.
    По-третє, не обов’язково мати логін людини, щоб все про неї знати, тому що прив’язка йде до IP і до індивідуального номера кожного вінчестера.
    По-четверте, швидше будуть братися за тих, хто розміщує інформацію, а не проводить з нею якісь маніпуляції (наприклад озвучення).

    Я розумію коментар від Софії, але аж ніяк не погоджуюсь з Вашими аргументами, пане Telesyk:)

 4. Дякую телеканалу СТБ за такий репортаж, але ж вони самі таке вимовляють… “Серіяли”, ну що це таке?

 5. Сьогодні по ICTV в новинах був сюжет про “Тиждень Британського Кіно в Україні”. То мимоволі в кадр потрапив один із Патлатих, але можу помилятися.

 6. Олександр Оксимець: Хто, якщо не я?
  Я: Спокійно, Олександре, нас мільйони!!! Якщо не ти, то команда Оцифрування книг Гуртом…Ха-ха-ха…І вже ніби майже весь Франко оцифрований…Гарну ідею підкинув команді!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.