Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 916495 (215 за 24 години)

Збір на 3 сезон серіалу Пан Робот (2017) Студією Гуртом | Перші 4 серії вже доступні для завантаження

| 11 коментарів

Гуртомівці й небайдужі українці, ми починаємо збір на професійне озвучення 3 сезону «Пана Робота», прем’єра якого відбулася 11 жовтня. За цими посиланнями можна завантажити перший та другий сезони серіалу. Перші 4 серії вже доступні для завантаження тут.

Деталі – у загальній темі про озвучення серіалів «Студією Гуртом»

11 коментарів

 1. воу воу, а що не було збору? чому раніше не робили хоч за кілька неділь до прем’єри?

 2. берем третій сезон в кредит.

 3. Шановний організаторе перкладу, я – один із тих хто задонатив за 3-тій сезон “Пана Робота”) Дуже хотів би знати хоч приблизну дату виходу перших серій, адже, всім відомий, coldfilm уже забатрачив цілих дві серії і руки аж прямо чешуться забити на очікування і піддатись спокусі дізнатись пошвидше, що ж там вони такого назнімали))
  Ну але ukr – так ukr, тим більше кошти витрачені, а якість перекладу, сподіваюсь, буде не гіршою ніж попередні два сезони. Тож, буду вдячний за адекватну відповідь щодо орієнтовних дат виходу хоча б перший серій.
  Дякую.

 4. А чому на обкладинці шрифт із Sonic??? там ж лого SEGA цим шрифтом!

 5. Дивився трейлер до Кремнієвої Долини в Вашому озвученні і залишився глибоко розчарованим…. Люди, ну як так можна? “Ні фіга собі”? “Капець”? Б’юсь об заклад, ще є “Пішов ти” і тому подібні кацапські слівця?
  Не той рівень, на який я очікував.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.