Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170508 (300 за 24 години)

Представлені офіційний трейлер і постер фільму Кіборги

| 1 коментар

Команда фільму Кіборги презентувала офіційний трейлер і постер художнього фільму, знятого режисером Ахтемом Сеітаблаєвим. Кіборги – фільм не про війну, а про мир, який зароджується всередині цієї війни.

Його герої багато міркують про те, чому все це сталося, навіщо вони тут і яку країну хочуть побудувати. “Ми старалися показати у фільмі історію людей, які, незалежно від освіти, та професії, приїхали захищати Україну. Це не лише воєнна історія, скільки історія про смисли. Наш фільм про те, за що воюють наші хлопці, про що вони думають і чим дихають. Тут ви побачите внутрішні конфлікти, любов, дружбу і силу духу. А ще для них не важливо, якою мовою вони говорять – важливо те, що стоїть за їхніми словами”, – поділився Сеітаблаєв.

Сценарій фільму створила Наталя Ворожбит. В картині знялися актори Макар Тихомиров, Андрій Ісаєнко, Віктор Жданов, Олександр Піскунов, Роман Ясинський, В’ячеслав Довженко, Костянтин Темляк, Роман Семисал, Наталія Мосейчук, Олександр Загородний, Владислав Журенко.


Кадр з фільму Кіборги

За словами Ворожбит, образи головних героїв були списані з реальних кіборгів: Олександра Трепака (позивний Редут), Андрія Шараскіна (позивний Богема), Євгена Жукова  (позивний Маршал), Кирила Недрі (позивний Доцент) та Євгенія Межевікіна (позивний Адам).

“П’ятеро головних героїв – це збірні образи, які були списані з реальних кіборгів. Серед героїв фільму є представники Збройних сил та добровольчого підрозділу, юний патріот і дорослий боєць, що не всидів на дивані перед телевізором. Так само було і в терміналі: там зустрічалися різні люди, для яких захист батьківщини став справою честі”, – додає сценарист.

 

1 коментар

  1. Об’язково пійду на фільм

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.