Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171012 (171 за 24 години)

Оновлення Толоки: результати на даний момент і перше підбиття підсумків

| 32 коментарі

Декілька місяців тому було розпочато проект модернізації, оновлення функціоналу і дизайну Толоки.

Ознайомитися з самою розробкою можна на github.

В першу чергу хочеться подякувати всім, хто не пожалів свого часу і долучився до проекту.

Найбільший активними в розробці є: yukoff, Kobzar09, chief-j, AIlkiv.

Наразі стан справ наступний: все ще йде робота над переведенням теперішнього функціоналу на новий torrentpier. Хоч зроблено вже досить багато, процес скоро завершено не буде.

Часто пропоновані розробниками зміни доводиться суттєво доопрацьовувати, чим в основному займається yukoff і я сам. Попри те, що на даний момент ще не стоїть питання додавання нового функціоналу, є брак ініціативності. Бажання допомогти є у багатьох, але тих, хто здатні забезпечити кінцевий результат, довго рахувати не доведеться.

Найбільша проблема – дизайн. Критично не вистачає як робочих рук, так й результату. Поки що все, чим можемо похвалитися – це декілька прототипів. Для такого проекту, як оновлення Толоки це – тільки перший невеликий крок. Водночас, дизайн можна без перебільшень назвати ключовим елементом оновлення, який здатен по-справжньому розкрити потенціал Толоки і без якого оновлення по-суті не відбудеться.

Хочу, щоб не виникало сумнівів: я жодним чином не виню тих, хто долучилися до проекту. Кожен внесок важливий: навіть коротка пропозиція чи зауваження. Особливо зважаючи на те, що все проходить на волонтерських засадах. Просто не хотілося брехати про реальний стан справ, тільки щоб нікого не образити.

Впевнений, що новій Толоці бути.

32 коментарі

 1. Круто..добре що не покидаєте це діло…зробіть щось подібне до старого олдскульного дизайну)

 2. Віримо у краще! Дякуєм за роки роботи!

 3. Зробіть розподіл фільмів по категоріям…Фантастика, бойовик. триллер. жахітники

 4. Попереджайте, будь ласка, у соцмережах чи новиною на сайті, якщо ці роботи із модернізації сайту планові.
  А то вчора він був недоступний після обіду, вже закралася думка що путінські інтернет-війська “завалили” наш улюблений сайт

 5. Конфуцій, дякую за інформування. А можна картинки або прямі силки де можна побачити накидки дизайну , а то я щось не зміг знайти

 6. Шановна командо Гуртом.
  У вас реєстрація на WordPress не працює. Лист із паролем не приходить на пошту! Така проблема у трьох людей!
  Чекаю якогось коментування ситуації.

 7. Я доволі далекий від усього цього, тому навіть порадити не в змозі, але маю питання котре як мінімум для мене важливе…
  На сайті якісь дивні стандарти роздальної здатності фільмів… Так як абсолютна більшість користувачів використовує стандарт 16:9 невже важко це стандартизувати ?
  Ну справді, в роздачах пише 720р, відкриваєш а там якась нісенітниця замість стандартних 1280х720

  • Ой, досить вже чіплятися до якості українського. Спершу кричали, що українське озвучення неякісне, тепер кілька пікселів не туди… аби знайти підставу покритикувати своє. Зайдіть на найбільш популярні російські трекери, то там таке г..но є як по якості звуку, відео, так і по тим же ж параметрам – і нічого народ шастає, аж гуде. А у нас ні, дивіться: он там цятка чорна на стелі – все більше не прийду до вас! (і вживаються це вас, наче щось чуже, нерідне). Малороси…

   • Чувак, ну шо ти городиш? На рос. трекерах ЗАВЖДИ є вибір. Мобільне відео, 700mb, AVC ~2GB, 720p, 1080p, BDRemux, Blu-Ray, навіть довбаний “DVD5/DVD9” можна скачати. Так шо не треба пиздіти, шановний. на Гуртом такого різноманіття ніколи не було. А тут ще Конфуціус топить за сраний AVC 450 Mb ще більш лажової якості, ніж “avi 1.45”. Та тут звихнутися можна!
    P.S. Спробуй знайти хоча б ОДИН реліз ІЗ РОЗСИНХРОНОМ на рос. трекері, бо прикладів з Гуртом наведу десяток (які висять не один рік)
    P.P.S. До чого я це пишу? Бо не треба ходити в рожевих окулярях, адже те що ви написали – просто смішно. Хочете щось комусь довести – зробіть якісний реліз. Адже “quality” тут серйозно кульгає. Не вірите? Як вам 5-річної давності розсинхрон https://toloka.to/t41599
    або свіжіший (2017), який ніхто й не збирався виправляти https://toloka.to/t80742 ?
    ітд ітп

   • “по тих же параметрах”

  • Бачу ви далекі і від знання роздільної здатності та що вважається 720р
   Просто погугліть для початку , а потім вже закидайте свої звинувачення.

 8. Пошук керівника проекту “Новий дизайн Толоки” (Оплачується) – >>> https://toloka.to/t85061

 9. Чувак, ну шо ти городиш? На рос. трекерах ЗАВЖДИ є вибір. Мобільне відео, 700mb, AVC ~2GB, 720p, 1080p, BDRemux, Blu-Ray, навіть довбаний “DVD5/DVD9” можна скачати. Так шо не треба пиздіти, шановний. на Гуртом такого різноманіття ніколи не було. А тут ще Конфуціус топить за сраний AVC 450 Mb ще більш лажової якості, ніж “avi 1.45”. Та тут звихнутися можна!
  P.S. Спробуй знайти хоча б ОДИН реліз ІЗ РОЗСИНХРОНОМ на рос. трекері, бо прикладів з Гуртом наведу десяток (які висять не один рік)
  P.P.S. До чого я це пишу? Бо не треба ходити в рожевих окулярях, адже те що ви написали – просто смішно. Хочете щось комусь довести – зробіть якісний реліз. Адже “quality” тут серйозно кульгає. Не вірите? Як вам 5-річної давності розсинхрон https://toloka.to/t41599
  або свіжіший (2017), який ніхто й не збирався випрaвляти https://toloka.to/t80742 ?
  ітд ітп

 10. 1) Вибір там більший. Факт, який не збираюсь спростовувати. А хто ж заважає тут їх створювати? До роботи. І ви теж. І не будемо жалітися на їхню відсутність. І на якість.
  2) Пану Конфуціусу треба в ноги кланятись, як мінімум за те, що цей сайт існує.
  3) Щодо розсинхрону, то вище я написав про коньяк. Чекаю.
  4) Без окулярів. Робимо релізи. Ви, я, решта.

  • Якось не дуже, якщо чесно, особливо там де місце під коментарі та й в горі теж якесь все завелике. Там де оформлення(зміст) релізу норм, хоча по суті це ще з того що зараз залишилось. Я розумію що це лише пробний варіант, але якось так собі, особливо там де писати коментар. IMXO

  • Не знаю чому, але мені більш подобається той що зараз. Дещо вдосконалити, щось трохи змінити, але основну тему я б залишив. Але це знову ж таки IMXO. Подивимось як буде готово, можливо вийде теж не погано.

 11. Чесні громадяни вимагають керівництво сайту заборонити “роздавати” відкриті копії пірацького відео. Роздача ДВД має відбуватися тільки в .ISО-файлах!

 12. Тре додати кнопки поширити в соц мережах сайту. Бачу тільки можна шарити окреми пости.

 13. Зауваження щодо функціоналу Толоки:

  1. Розмовні, дискусійні підрозділи форуму дуже розкидані по інших розділах. Як наслідок – фізично важко і незручно стежити за всіма розмовними підрозділами, що значно знижує інтенсивність спілкування, а також ймовірність того, що конкретна тема буде донесена до максимальної кількості користувачів, перекладачів тощо.
  Думаю, варто згрупувати розмовні підрозділи в один розділ.

  2. Дуже застаріла система комунікації, що надзвичайно ускладнює спілкування. Зокрема, дуже бракує персональних сповіщень, коли хтось процитував вас, відповів на ваш коментар, прокоментував тему, за якою ви стежите.

  • Хоча, щодо другого пункту, бачу, що є “сердечко” та RSS.

  • Щодо другого пункту повністю погоджуюсь. Це справді не дуже зручно, за всіма темами не завжди встежиш та й пошту не завжди буває вчасно перевірити виходить. Тому як би було якесь нагадування типу того що зараз діє в пп, це було б дуже зручно.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.