Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169842 (188 за 24 години)

Відеоогляд фільму «Розкрадачка гробниць: Лара Крофт»

| 8 коментарів

Square Enix робить усе, щоби легендарну Лару Крофт не забували. Якщо не у ігровому світі, то принаймні на великих екранах. Можна було би одразу згадати про «прокляття ігрових екранізацій», але цей вислів уже остогид.

Новий фільм «Розкрадачка гробниць: Лара Крофт», звісно, має найбільше спільного з грою 2013-го року, проте непогано проявляє себе, як окрема стрічка. Мова йде про суттєві відмінності від ігрових реалій. І саме тому вам варто знати, що перед переглядом оновленої Лари Крофт потрібно налаштовувати себе на історію, яку ви, ймовірно, й не очікували побачити.

Над відео працювали: Михайло Карпань та Володимир Вітовський.

ТЕКСТОВИЙ ОГЛЯД ФІЛЬМУ

Автор: PlayUA

PlayUA - щирий порадник ґеймера.

8 коментарів

  1. Я не розумію, чому ті задроти вічно хочуть, щоби кіно було копією гри? Як взагалі можна порівнбвати гру з великою кількість годин гри та фільм, тривалістю в 2 години. Ідотизм.

  2. А я не розумію, чому оце непорозуміння взагалі за кіно намагаються видати і оцінки ставити. Низькоякісна халтура гри, дірявий сюжет і посередні спецефекти. Бррр

  3. Кіно нічо так, але можна було й краще постаратися.

  4. Дякую за огляд, чудова робота

  5. Я вчора дивився, і дуже розчарований стрічкою. Якщо охарактеризувати одним словом, то цей фільм – “лайно”. Дивитися можна, є моменти цікаві. Але загальне враження радше негативне.

    • Так завжди буває, коли по фільмах роблять ігри, і навпаки. 3 слова – відсутність оригінальної ідеї.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.