Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169842 (189 за 24 години)

Форма води (відгук)

| 6 коментарів

Фільм про незвичне кохання, що заворожує своєю детальністю та нестандартним поданням. Й не зважаючи на весь металевий світ все одно потрібно відчувати. Занурюватися все глибше й глибше в почуття один до одного. Чим глибше занурювання тим менше чути стукіт асфальтових душ на горі. Режисер Гільєрмо Дель Торо постарався на всі сто. В головних ролях: загримований Даг Джонс, тихенька Саллі Хокінс та суворий Майкл Шеннон.

Автор: ruslangumenyuk

ОТАКОЇ! Огляди файного :) Тут ви зможете знайти відгуки на цікаві фільми, серіали, книги, комікси, відеоігри й не тільки. Відео огляд доброго! Багато чого пролітає повз нас бо там не має відомих акторів, чи то не культовий письменник. Або просто не вистачає часу на те все. Саме тут зібрано те, що ми не помічаємо, не встигаємо помічати чи просто не хочемо. Те, що проходить повз нас саме тут! На цьому каналі також будуть відео з подорожей. Всім приємного перегляду! :)

6 коментарів

  1. Потворний виплодок паскудної вигадки. Бридота.

    • Абсолютно згоден. Мерзенне лайно, до того ж тхне лівизною, а також має нудотний музичний супровід.

  2. Чудовий фільм. Легко дивитись, цікавий сюжет. На початку я його дивився як sci-fi, але в самому кінці фільм перетворився на казку, до чого я був не готовий.

    • Скільки тобі заплатили за цей відгук?

    • smisha та ruslangumenyuk – лошари. Таким дибілоїдам гроші за їхні срану “думку” не платять. Треб вміти писати і лайно з голови трохи вигребти

  3. Один з кращих фентезі що я бачив останнім часом.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.