Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171200 (164 за 24 години)

Помер Мілош Форман

| 2 коментарі

У США помер відомий режисер, дворазовий володар премії Оскар Мілош Форман.

За словами дружини Формана, 86-річний режисер помер після нетривалої хвороби, повідомляє чеське інформаційне агентство CTK.

“Його відхід був спокійним. Поруч з ним перебували його сім’я і близькі друзі”, – сказала дружина режисера.

Форман проживав у Сполучених Штатах, куди мігрував з Чехословаччини після подій 1968 року.

Його найвідоміший фільм, Пролітаючи над гніздом зозулі, знятий за однойменним романом Кена Кізі, здобув усі п’ять головних нагород Американської кіноакадемії – за найкращу картину, сценарій, режисуру і гру акторів.

Серед інших найвідоміших робіт Формана – Амадей, Народ проти Ларрі Флінта і Вальмон.

Пролітаючи над гніздом зозулі та Амадей належали до перших фільмів, озвучених на замовлення Гуртом.

2 коментарі

  1. З непередбачуванною подорожжю у інший світ Мілоша Форман, цивілізація і українці втратили гарного небесного навігатора із добрим знавцем детективної справи та музичної душі в одній особі, так багато зробившого за шістдесят вісім років дорослого життя. Пам’ятаймо.

  2. В повідомленні про смерть людини, народ, одної з нами віри, запровадив кут фотографії покійника обрамляти стрічкою, як засіб для запобобіганню непорозумінь і виникненню запитаннь, типу “його кремують”. Цікавий факт – ніхто від президентів до народних депутатів (змінюючих наше життя на краще) не вніс в законопроект зміну про державні кольри. Напевно, займаються чимось більш важлим. А тому, дуже просимо: як нашого Мілош Форман “так поховали” домалюй жовту стрічку – знак Землі а як тіло покійного спалили то синю стрічку – знак вогню, неба й дощу (води) небесного. В заповіті про волю тіла, після смерті, повідомляють родичі разом з нотаріусом. Сподіваємось, якщо, спадкоємці довірили вам донести нам скурботну звістку, то Ви не були проти вказати – куди поділи труп?

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.