Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171185 (163 за 24 години)

(відгук) Острів собак/Isle of Dogs

| 2 коментарі

Ви знаєте, що буде, якщо зібрати всіх собак на одному острові зі сміттям? Якщо хочете дізнатись, то тисніть плей) Мультик геніального режисера Веса Андерсона розповість нам про ставлення до домашніх улюбленців, покинутих на виживання. А саме про історію дружби 12-ти річного Атарі та його собаки Спота, яких розлучив мер Мегасакі через неприязнь до песиків. Зачаровує й не залишить байдужим.

Автор: ruslangumenyuk

ОТАКОЇ! Огляди файного :) Тут ви зможете знайти відгуки на цікаві фільми, серіали, книги, комікси, відеоігри й не тільки. Відео огляд доброго! Багато чого пролітає повз нас бо там не має відомих акторів, чи то не культовий письменник. Або просто не вистачає часу на те все. Саме тут зібрано те, що ми не помічаємо, не встигаємо помічати чи просто не хочемо. Те, що проходить повз нас саме тут! На цьому каналі також будуть відео з подорожей. Всім приємного перегляду! :)

2 коментарі

  1. Пощастило улюбленцям з місцем перебуття. В Українця ж нема ні місця ні бога. Живе він “як сорока на колу” бо – якась кривава господарка, без поради чоловіка, перехопила долю іншого народу та впрягла в це ярмо свого онука і тепер іншому народу визначає столицю, разом з кордонами країни, могутній цар неслабенької держави з-за кордону. Де жбув твій розум, Володимир Ясне сонечко…

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.