Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171905 (200 за 24 години)

З любов’ю, Вінсент (відгук) Loving Vincent

| 2 коментарі

Вперше в історії кіно, кіно, яке повністю намальоване олійними фарбами на полотні. Режисери створили шедевр завдяки 85-ти художникам, які намалювали 56 800 картин з яких складається фільм.

Намальований драматичний детектив в стилі Вінсента ван Гога про самого Вінсента ван Гога, а саме про його останні місяці життя в яких ми відкриваємо для себе трагічну долю горе-художника, що продав лише одну свою картину за ціле життя. Художника, який став митцем вічності! Фільмак оживив пам’ять про найвідомішого художника усіх часів, якому так не щастило в житті…

Автор: ruslangumenyuk

ОТАКОЇ! Огляди файного :) Тут ви зможете знайти відгуки на цікаві фільми, серіали, книги, комікси, відеоігри й не тільки. Відео огляд доброго! Багато чого пролітає повз нас бо там не має відомих акторів, чи то не культовий письменник. Або просто не вистачає часу на те все. Саме тут зібрано те, що ми не помічаємо, не встигаємо помічати чи просто не хочемо. Те, що проходить повз нас саме тут! На цьому каналі також будуть відео з подорожей. Всім приємного перегляду! :)

2 коментарі

  1. Чим воно якісно відрізняється від мультиків на класичній акварелі? Ну, крім очевидної водостійкості.
    Які переваги у нього перед давно використовуваним пластиліном, крейдою, олівцями, фломастерами у мультфільмах?
    Чи вже існує мультфільм, намальований самою вуглинкою, і чи це єдине оригінальне, що лишилося, чим ще не малювали?

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.