Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1168854 (256 за 24 години)

Нова форма гібридної війни: Росія збиває дизлайками українські пісні в YouTube

| 46 коментарів

РОСІЯ НАВМИСНЕ ТОПИТЬ УКРАЇНСЬКОМОВНІ КЛІПИ, ЯКІ ВИБИВАЮТЬСЯ В РЕЙТИНГУ ЮТУБА, СТАВЛЯЧИ ТИСЯЧІ ДИЗЛАЙКІВ.

Прошу, не полінуйтеся прочитати і поширити. Воно того варте.

Ютуб нещодавно запустив рейтинг музичних відео за країною.
https://charts.youtube.com/…/TopVideos/ua/20180629-20180705…

Українці розчаровано дізналися, що в нас низькопробна російськомовна попса посідає найвищі місця в рейтингах.
http://texty.org.ua/…/Vidstij_jaku_muzyku_sluhajut_v_Ukraji…

Шкода, але я чогось іншого навряд чи очікував від українців. Але на днях проймайнула новина, що україномовний кліп гурту KAZKA “Плакала” вийшов на перше місце в рейтингу українського ютубу.
https://karabas.live/kazka-youtube/

А далі за допомогою Валерій Неспайлик я відкрив, що новим україномовним кліпам 2018 року імовірно автоматично накручують тисячі дизлайків.

Ось кілька прикладів.
1. Кліп гурту KAZKA “Дива” – 15 тис. лайків і 17 тис. дизлайків
https://www.youtube.com/watch?v=G0unSdbipHE

детальніше 

46 коментарів

 1. хіба можна відео на ютубі “топити” дизлайками? наскільки мені відомо, то дизлайк — це теж рахується як взаємодія, відповідно, підвищуючи рейтинг відео.

 2. Я так розумію, що діз не дає вивести відео в топ ютуба

 3. Посвятіть мене як це “автоматично накручують тисячі дизлайків” можна на ютубі зробити?

  • так само, як і на Толоці.

   • Вибачайте за необізнаність, та як це? Якщо йдеться, що “тищі” людей/акаунтів це чавлять, то це не автоматична накрутка.

     • Щось таке…
      Якщо це реальний сервіс і ним користуються проти нас, то, вочевидь, і ми можемо ним же скористуватися у своїх цілях. Але чомусь не робимо :)

      Та все одно, фраза “імовірно автоматично накручують тисячі дизлайків” наче передбачає, що це ворог-ютуб чи якісь підступні хакери АВТОМАТИЧНО (тобто, кодом) нам таке роблять. Та на мій погляд, це робиться абсолютно в легальний спосіб, не думаю, що у ютубі сидять дурники, які не розуміють що до чого. Тобто, заводиш собі безліч акаунтів і гайда!

    • >>чи якісь підступні хакери АВТОМАТИЧНО (тобто, кодом) нам таке роблять
     Про ботоферми ніколи не чули. :)

  • за допомогою спеціальних програм

 4. пффф.. Усім давно відомо, що це справа рук Virake. Для чого йому це робити ? Я й сам не розумію, але вочевидь, це такий спосіб боротьби за “клясичний правопис”. Бачте, поза межами його власної уяви і кількох зазомбованих, ніхто в реальному житті його не використовує. От у чувака і пригорає, що українська мова навіть у піснях не схожа на його “ідеальний суржик”. Отакі вони, “ліберасти”

 5. Формулювання у статті не є зовсім доладним.
  Зрозуміло, що поки воно не є доведеним фактом, це можна розцінювати як „безпідставний закид“.

  Можна було б написати, що нові україномовні пісні вірогідно потрапляють у список під замовлення на пониження рейтингу, бо:
  – комусь це потрібно, і він плотить гроші
  – хтось це робить, і ті гроші отримує, або ж не робить
  – робить хтось за когось, поки хтось інший розпилює антирекламного бюджета, за принципом звичайної фінпіраміди

  Інакше — а нащо теє все робити, якщо воно б не фінансувалося? Ідеалізм? Вподобання? Ні, тут явно не той випадок.
  Десь отак.

  • Ага, “безпідставний закид”, звісно)))
   Усе це – один із сервісів по розкрутці спільнот, ютуб-відео, тощо.

 6. Я це ще два місяці тому помітив і писав на ютуб .

 7. Після перегляду кліпа “Дива” я б і сама поставила диз, бо що пісня, що відео…

 8. Коли музика бере – проникає в душу, чим її заглушити.

 9. народ, подивіться хто в хітпараді на українському Apple Music Store і питання про “накручування” само по собі відійде…
  в нас населення – в основному ТУПА ГОПОТА! що ще не зрозуміло? Послухайте, що грають на ринках, в кіосках, в маршрутках, в кафешках і ресторанах… Теж московія в цьому винна? я не захищаю їх, але в нас наших імбіцилів вистачає… на жиль…

 10. щодо kazka, без обмежень правда, а решта кліпів – я сам ледве стримувався аби не поставити дизлайк)

  ну і всім відомо що багато в Україні гопоти і просто корисних ідіотів. Багато хто дивиться російську попсу і гопоту і потім вилазить всім рекомендації, а корисні ідіоти включають рекомендацію, бо там же 10м переглядів.

  Тут потрібно грати агресивніше аби потрапити в топ і перебити російських виконавців. Наші, як нормальні люди, не вкладаються в накрутку і рекламу ролика, а за порєбріком там ще й розкручують агресивно (перший день дуже важливий) + аудиторія більша. В нас тільки время і стєкло агресивно наручує зі старту пару лимонів. Принаймні колись таке робили, зараз уже може й ні або менше. Але їх важко назвати “нашими”.

  • >время і стєкло
   причому кацапи вважають його своїм, бо вони “співають” на “їхнєм йазікє”

  • Та врємя і стєкло то просто два клоуни. От їм заплатили, сказали – треба так і отак подуріти на екрані, те і те мовити… Пригадую якось читав, десь у росії вони виступали, і звертаючись до дітей назвали їх своїми. Норм так.

 11. Живу в US ютубі, користуюсь Spotify US аккаунт для музики. Problems?…. ?

 12. Це піар акція їх менеджера(працюю у ЗМІ, вони у нас купували ідентичну новину). Видаляйте пост – це підстава, яка дуже бісить.

 13. Ребята! Ваш уровень дебилизма зашкаливает! Ваша проблема в том, что вы не понимаете, в чем именно. Вы похожи на кучку папуасов, сидящих в камыше, воняющих друг другу под нос и подбадривающих друг друга лексиконом из пары сотен слов. Живите долго! Не болейте! Удачи вам!

 14. Что за бред насчет youtube? Впрочем, кого я спрашиваю? )

 15. Кампания против украинской музыки маловероятна. Если бы это было так, ее инициаторы не били бы так прицельно. Они бы делали такие демотивирующие кампании по отношению ко всем артистам. Кроме того, сложно оценить эффективность такой кампании, а стоимость ее была бы слишком высока.
  https://karabas.live/dislike-youtube/

  • Чому? Кацапи запросто можуть топити кліпи гуртів, які не співають собачим і не
   їздять до них на концерти, тобто не пропагують дружбу із ворогом.

   • Шо ти мелеш? Проспись, чувак! Якби, навіть зараз, послати Океан Ельзи в Санкт-Петербург – він би не назбирав би купу народу? Та запросто! Загугли їхні виступи до початку 2014, здивуєшся. Так само, до речі, й Скрябіна в Росії слухають

    • > Океан Ельзи в Санкт-Петербург
     Запросто! Та їм би влада (місцева) допомогла безкоштовною реклямою, бо кацапи люблять наївних хіхлів, які, отримавши під сраку, лізуть до них з обіймами. Подивіться на реакцію кацапів на перемогу Усіка. Хіба це не найкращий приклад? Зара їм, для покращення власного іміджу, мов повітря необхідні візити будь яких гуртів та митців зі стану противника. З іншого боку, я неодноразово зустрічав інфу, що за Вакарчуком стоять кацапські гроші. Не дай Боже цей співак стане нашим президентом …
     >Скрябіна в Росії слухають
     Не сумніваюсь, ви б ще згадали кількість “зірок”, які втекли туди, або й взагалі звідти не вилазять. Та сама колись україномовна аня хльорак, яка продала власну дупу за дерев’яний і гавказ через паркан про “братність”, “любов” та мир.

     • За Ані Лорак не кажи, бо нічого вона “не продала”, вона завжди такою була. І хоч за це заслуговує поваги, – на відміну від Івана Дорна, який спочатку косить під патріота, а потім каже що це все заради того, “чтобы не было вони”. (якщо ти в курсі цієї ситуації звісно)

 16. Пост лайно. Дизлайк.

 17. Ну це вже перебір, хлопці… Це не Гуртом, а “жовта преса” якась

 18. Взяли й купили альбом Казки на iTunes або GooglePlay, а не нийте тут в коментарях!

 19. Подивився 11:24 Группа KAZKA – LP – Lost on you – Х-Фактор 8. – розчарувався
  Російсько-мовна група взялася повчити нас українським пісням. Ми знову втрачаємо
  шоу нішу. Прикро,де ж україномовні групи ???

 20. Потрібно створювати побільше патріотично налаштованих ресурсів, таких як https://www.hurtom.com та http://zapitay.com.ua , тоді проблем з мокшами не буде. Вони ще трохи побісяться і зжеруть один одного.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.