Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171923 (196 за 24 години)

Отакої! Елізіум (відгук) Elysium

| 4 коментарі

Елізіум – місце де немає бід, війн, бідності. Де всі мешканці щасливі й веселі й ніколи не хворіють завдяки медбоксу, який їх виліковує. Але не всі живуть в раю. Земля, вичерпала свої ресурси й перенаселена.

Піпли, які наповнюють її, страждають від злочинності, продовольчої кризи, смертельних хвороб. І всім байдуже, ніхто не хоче шось змінювати. Але там вгорі, де кінчик пальця торкається небесного синева, люди збудували надію, доступ до якої мають не всі. Та й навіть як би й мали, то й не вмістилися там. Вгорі на спеціалізованій під життя станції, шо зависла ближче до космосу, живуть найбагатші і найвпливовіші з людства. Подалі від всього збідованого і голодного населення вимираючої планети. Головне – кожен на Землі не думає, як зробити життя кращим там, де він живе, а мріє про піднебесний Елізіум. Режисер та сценарист Ніл Бломкамп. Актори: Мет Деймон, Джоді Фостер, Шарлото Коплі. (2013 рік)

Автор: ruslangumenyuk

ОТАКОЇ! Огляди файного :) Тут ви зможете знайти відгуки на цікаві фільми, серіали, книги, комікси, відеоігри й не тільки. Відео огляд доброго! Багато чого пролітає повз нас бо там не має відомих акторів, чи то не культовий письменник. Або просто не вистачає часу на те все. Саме тут зібрано те, що ми не помічаємо, не встигаємо помічати чи просто не хочемо. Те, що проходить повз нас саме тут! На цьому каналі також будуть відео з подорожей. Всім приємного перегляду! :)

4 коментарі

  1. Для чого цей огляд?

  2. Для того аби дивитися. Відео огляди доброго)

  3. Не знаю куди писати , форума не знайшов, напишу тут, знаходжуся за кордоном і не можу глянути самих крутих українських прем’єр Дике Поле, Щоденник Симона Петлюри, глянув би легально в онлайн кінотеатрі, але на жодному немає. Мегого чи Ютуб, в платному прокаті. Питання одне , чому?? Може хтось підкаже чи існують такі ресурси?

  4. Головне своєчасно)))

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.