Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169787 (180 за 24 години)

Отакої! Смерть Супергероя (Death of a Superhero)

| Прокоментуй!

Тут ми глипаємо на історію художника та його психолога. Як один допампгає одному в боротьбі з Танатосом, се тобто з грецької смерть.

Художник – це старший школяр у якого рак й через те шо у нього схильність до самогубства його батьки звернулися вже до шостого мозкоправа під ряд. З іншими не склалось. Але цей танатолог, як його називає лисий школяр, містер смерть вміє знайти підхід до складного характеру підлітка. Й не доста того шо вміє, вони стають друзями. У фільмі є багато теплих і розумних моментів які ми маємо почерпнути.Драма 2011 року, що бере початок з роману новозеландського письменника Ентоні МакКартена. Фільмак зняв ірландський режисер Аян ФітцГіббон,а актори Енді Серкіс та Томас Сенстер виконали головні ролі. 

 

 

 

 

 

Автор: ruslangumenyuk

ОТАКОЇ! Огляди файного :) Тут ви зможете знайти відгуки на цікаві фільми, серіали, книги, комікси, відеоігри й не тільки. Відео огляд доброго! Багато чого пролітає повз нас бо там не має відомих акторів, чи то не культовий письменник. Або просто не вистачає часу на те все. Саме тут зібрано те, що ми не помічаємо, не встигаємо помічати чи просто не хочемо. Те, що проходить повз нас саме тут! На цьому каналі також будуть відео з подорожей. Всім приємного перегляду! :)

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.